PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ελαστικά supersport
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2016, 15:33:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JDROGAS έγραψε:
sps έγραψε:
Γιαννη τα bridgestone adrenaline πως τα ειδες?


Σπυρο τα φοραω μολις ενα μηνα στο καινουργιο rc που ειναι μαμα και ειλικρινα δεν εχω βγει απο Καλαματα να σου πω εντυπωσεις.

Καλως, επειδη μαλλον αυτα θα βαλω αμεσα για αυτο ρωτησα.
Που τα εβαλες αν επιτρεπεται να ρωτησω κι εγω?


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giannik 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 GT Stage 3 by Etuners

Ένταξη: 17 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 14

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιούλ 2017, 17:57:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα ,

Έχω Peugeot 308 thp 175 ,etuners στάδιο 3 με cupra intercooler και dp,245 hp δυναμό μετρημένο.
Το αυτοκίνητο έχει ελάχιστα χλμ ,16500,τώρα έχω P zero,σκέτο,αντικαθιστώντας τα έργο pzero nero,225/40/18 .
Τα έχω τέσσερα χρόνια αλλά παρατήρησα ότι έχουν αρχίσει να κάνουν σκασίματα στην αρχή του πλαϊνού με το πέλμα,μάλλον λόγω της σχετικής ακινησίας;...
Ο λαστιχας μου επειδή δεν κάνω πολλά χλμ μου προτεινε τα nankgank nsr2 γιατί έχουν πιο μαλακή γόμα και δεν θα παρουσιάζουν αυτό το φαινόμενο..
Ποια είναι η γνώμη σας και τι θα προτείνατε;
Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιούλ 2017, 19:18:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα φοράω στο 207 μου Καλό ελαστικό αλλά ημισλικ.Που σημαίνει πολύ θόρυβο,αργό ζέσταμα,ακατάλληλο για βροχή (στάσιμα νερα)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιούλ 2017, 19:31:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JDROGAS έγραψε:
Τα φοράω στο 207 μου Καλό ελαστικό αλλά ημισλικ.Που σημαίνει πολύ θόρυβο,αργό ζέσταμα,ακατάλληλο για βροχή (στάσιμα νερα)

Τα πουλας?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιούλ 2017, 20:11:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
JDROGAS έγραψε:
Τα φοράω στο 207 μου Καλό ελαστικό αλλά ημισλικ.Που σημαίνει πολύ θόρυβο,αργό ζέσταμα,ακατάλληλο για βροχή (στάσιμα νερα)

Τα πουλας?

Φιλαρακι πουλαω τα δικα μου,αστριφτα ειναι.



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιούλ 2017, 20:29:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιούλ 2017, 20:38:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάει έχετε κόψει και οι δύο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιούλ 2017, 20:54:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε ειμαι κοντα σε αγορα βαρκας,αν μου κατσει τα θελω για να μην την κοπαναω στο παρκαρισμα,τα βλεπω εχουν σκληρα πλαινα θα αντεχουν περισοτερο


Παντως περαν την μεταξυ μας πλακα αυτα τα λαστιχα δεν κανουν για αυτο που θελεις τα πολιτικα λαστιχα ειναι πολυ καλυτερα σε ακινησια βαθος χρονου και φυσικα για να κινησε σαν ανθρωπος οπου χρειαστει.τα σεμι ακομα και τα πολιτικα σεμι θα σε φερουν σε δυσκολη κατασταση μια βροχερη μερα στις τοσες νεροτσουλιθρες μας.
Απλα βρες ενα μαλακοτερο πολιτικο πχ michelin pilot sport 4 ,good year f1 assymetric 3 για πιο οικονομικο,αν δε το κυνηγας καθολου μπορει να πας σε ακομα μαλακοτερα.Αλλα ενταξει μετα απο 4 καλοκαιρια μην περιμενεις θαυματα καπου εκει ειναι η ζωη τους 4-5 χρονια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vassat (Βασίλης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούν 2016
Δημοσιεύσεις: 104

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Σεπ 2017, 22:05:34    Θέμα δημοσίευσης: 195/50/15 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στη διάσταση του τίτλου(195/50/15), πλέον δεν μπορώ να βρω επώνυμα σπορ ελαστικά. Οι "λαστιχάδες" λένε ότι οι εταιρείες καταργούν ορισμένες διαστάσεις μεταξύ των οποίων και την συγκεκριμένη.
Πέρσι τέτοια εποχή είχα τοποθετήσει Bridgestone RE002 τα οποία ΄"έβγαλαν" 10Κ χλμ (με πολύ Πεντέλη) και απαιτούν αντικατάσταση.
Σκεφτόμουν να τοποθετήσω ημισκλίκ πχ TOYO R1R αλλά οι "λαστιχάδες" ήταν αποτρεπτικοί με την έννοια ότι αν τα RE002 "άντεξαν" 10Κ, τα R1R είναι ζήτημα αν θα έχουν την μισή χιλιομετρική απόδοση.
Τα ερωτήματα τώρα:
- Υπάρχει κάποια πρόταση/εις στη διάσταση 195/50/15 που να "αντέχουν" τουλάχιστον όσο τα RE002;
- Όντως ισχύει ότι τα ημισλίκ έχουν μικρότερη διάρκεια ζωής απ' ότι τα "πολιτικά"; Θεωρούσα ότι ισχύει το αντίθετο!...
- Μήπως να άλλαζα διάσταση ζάντας; όμως τι 16 ή 17; και αν 16αρα ελαστικό 195/45/16 ή 205/45/16;
Παρακαλώ για τις απόψεις σας.
/ Β

ΥΓ όχημα: 306 1.6 16V με 13/59 και μακριά 5η.


You can be Great, if you serve a Cause greater than yourself! /I.A.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Σεπ 2017, 19:37:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Που.....ς μπλε σχεδον οτι και να βαλεις 10 χιλ θα βγαλει,γιατι το καις
Τα ποδια σου και τα χερια σου φταινε
Εγω θα βαζα ενα επωνυμο καλο στα 220-240 και δε θα ψαχνα να δωσω 100 ευρω πανω για ρ1ρ θα τα κραταγα αυτα τα 100 θα μαζευα αλλα 120 μετα απο 10 χιλ χλμ παμε παλι για αλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vassat (Βασίλης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούν 2016
Δημοσιεύσεις: 104

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Σεπ 2017, 21:36:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
...
Εγω θα βαζα ενα επωνυμο καλο στα 220-240 και δε θα ψαχνα να δωσω 100 ευρω πανω για ρ1ρ θα τα κραταγα αυτα τα 100 θα μαζευα αλλα 120 μετα απο 10 χιλ χλμ παμε παλι για αλλα


Συμφωνώ,
όμως τα μόνα επώνυμα που υφίστανται πλέον είναι τα ΥΟΚΟ AS-01 & τα HANKOOK: V12 EVO-II και VENTUS S1 EVO.
Με την προσωπική μπου προτίμηση να κατευθύνεται στα V12.
/ Β


You can be Great, if you serve a Cause greater than yourself! /I.A.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Σεπ 2017, 22:11:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vassat έγραψε:
android έγραψε:
...
Εγω θα βαζα ενα επωνυμο καλο στα 220-240 και δε θα ψαχνα να δωσω 100 ευρω πανω για ρ1ρ θα τα κραταγα αυτα τα 100 θα μαζευα αλλα 120 μετα απο 10 χιλ χλμ παμε παλι για αλλα


Συμφωνώ,
όμως τα μόνα επώνυμα που υφίστανται πλέον είναι τα ΥΟΚΟ AS-01 & τα HANKOOK: V12 EVO-II και VENTUS S1 EVO.
Με την προσωπική μπου προτίμηση να κατευθύνεται στα V12.
/ Β


Goodyear EfficientGrip Performance .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vassat (Βασίλης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούν 2016
Δημοσιεύσεις: 104

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Σεπ 2017, 20:48:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:


Goodyear EfficientGrip Performance .


Ευχαριστώ, όσον αφορά το πέλμα και την σκληρότητα του πλαϊνού που/πως κατατάσσονται;
/ Β


You can be Great, if you serve a Cause greater than yourself! /I.A.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Σεπ 2017, 11:11:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια διορθωση: τα r1r δε θεωρουνται ημισλικ, αλλα supersport. Ημισλικ της ΤΟΥΟ ειναι τα R888.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Σεπ 2017, 18:53:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vassat έγραψε:
android έγραψε:


Goodyear EfficientGrip Performance .


Ευχαριστώ, όσον αφορά το πέλμα και την σκληρότητα του πλαϊνού που/πως κατατάσσονται;
/ Β


Αδερφε πολιτικα ειναι το στραμπουλα δεν τους αρεσει,αμα πας με γραμμες προσφυση εχουν καλυτερα απο τα 002 πιο μαλακο πλαινο και σε βρεγμενο υπεροχα,ειναι μια ευκαιρια να μαθεις τον εαυτο σου να οδηγεις γρηγορα αλλα στρωτα,απο την αλλη καποιο σεμι σε απλη αναρτηση δεν νομιζω να κανει δουλεια και φυσικα κοστιζει οχι μονο σε λεφτα αλλα και στην ασφαλεια σου αν το χεις καθημερινο το αμαξι,τωρα αν εσενα σ αρεσει να μπαινεις σβαρνιζοντας στις στροφες ειναι αλλο θεμα οτι και να βαλεις θα καει
Απο την αλλη ναι τα ρ1ρ δεν ειναι σεμι ειναι η κατηγορια του περιπου λιγο απο πολιτικο λιγο απο σεμι,ειναι κατι λιγο απο ολα που στο τελος μονο αυτος που τα πουλαει βγαινει κερδισμενος γιατι αν το οδηγεις στρωτα βγαζουν λιγα χλμ και προσφερουν μια αισθηση λιγο ετσι οτι ταχα μου ταχα μου στο στεγνο αλλα τραβας και μια καλη υποχωρηση στο βρεγμενο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Σεπ 2017, 20:26:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω με R1R δεν εχω κανει πουθενα υποχωρηση,ουτε σε καθημερινη μετακινηση,ουτε σε ανελεητο σκισιμο στο βουνο ή στο βρεγμενο. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Σεπ 2017, 20:27:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επισης μια χαρα αντεχουν αν δεν εισαι κοντρακιας ωστε να τα λιωσεις απο εκκινησεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Σεπ 2017, 20:57:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα συγκεκριμενα το ρ1ρ αντεχουν παραπανω νερα απο ολα αλλα δεν δινουν τπτ παραπανω στο στεγνο 1 sec πανω μεγαρα απο τα κινεζικα zestino κλαμαααα

Το οτι το πελμα γυρναει αναποδα για πλακα αλλο θεμα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vassat (Βασίλης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 16V

Ένταξη: 05 Ιούν 2016
Δημοσιεύσεις: 104

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Σεπ 2017, 22:11:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το αμάξι αγοράστηκε στημένο με εμπρός coilover και στενά ελατήρια Peugeot, τα οποία είναι λίγο πιο φαρδιά από τα συνήθη στενά, χωρίς helpers, με 40άρια(νομίζω) φυσίγγια Bilstein και πίσω αμορτισέρ Bilstein για 206 με ράβδους 19mm, της πίσω αντιστρεπτικής δεν γνωρίζω τη διάμετρο.
Με αυτό το set up το αμάξι ήταν καλό αλλά η πίσω ανάρτηση τερμάτιζε ακόμη και με 2 άτομα σε μεγάλες ανωμαλίες με ταχύτητα άνω των 90/100.
Κατόπιν, τα αμορτισέρ (μαζί με τον πίσω άξονα) επισκευάστηκαν και "στήθηκε" εξαρχής στον Πίπο Τσουτσούμπεη στη Θεσσαλονίκη, από την οποία(επισκευή) έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και τον συνιστώ ανεπιφύλακτα και για την ευθυγράμμιση που πραγματοποιεί!
Παρόλο που στο αμάξι αυξήθηκε το ύψος (ήταν σαύρα) και πάλι πίσω κάτι δεν με άρεσε, έτσι παραγγέλθηκαν δύο ράβδοι στρέψης από 306 station wagon οι οποίοι είναι 21mm (έκαναν ίσα με 7 μήνες να έρθουν), οπότε μετά την τοποθέτηση τους το αμάξι έγινε απόλυτα ισορροπημένο.
Λόγω εργασίας το αμάξι κινείται συχνά στην Πεντέλη (γνωστή στροφοδιαδρομή, με καλή άσφαλτο, που "τρώει" λάστιχο), γενικά θεωρώ η οδήγηση είναι γραμμική/στρωτή, δεν το "στραμπουλάω", έχω όμως απαιτήσεις από το εξωτερικό τακούνι στους ώμους, το οποίο στα 002 μετά από περίπου 10Κ χλμ έχει γίνει σχεδόν "σλικ".
/ Β

ΥΓ @Στέλιο (Pughell) τα R1R πόσα χλμ σε βγάζουν;


You can be Great, if you serve a Cause greater than yourself! /I.A.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Σεπ 2017, 23:01:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως τα 002 σε 17αρια παντα (215/45/17) που τα δοκιμασα εγω εχουνε το μαλακοτερο πλαινο που εχω συναντησει την τελευταια 10ετια.
Ψευτο-ημισλικ ειναι το kumho ecsta ku36 με πολυ καλο πλαινο (τουλαχιστον σε 17) το προτεινω γιατι ειναι και για μια βροχουλα.
Εαν δεν σε ενδιαφερει το νερο nankang ns2-r το street 180 που φοραω εγω τωρα ειναι πολυ καλο και χωρις φθορες τουλαχιστον μεχρι 6000 χλμ που το φοραω με αμαξι 1300 κιλα.
Το r1r δεν με τρελλανε και ηταν και πανακριβο.
Eπισης υπαρχει και το Yokohama Advan Neova AD08R το οποιο ειναι ενα ελαστικο το οποιο ακομα δεν εχω δοκιμασει Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Επόμενη
Σελίδα 32 από 34

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,203s (PHP: 63% - SQL: 37%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on