PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Rally Acropolis 2009
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Ιούν 2009, 20:50:12    Θέμα δημοσίευσης: Οι πρώτες φωτό από το Acropolis Rally of Greece 2009 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα, ερχόμενος από Αθήνα όπου την έριξα (την ψήφο) προς Πάτρα, είπα να περάσω από το Λουτράκι να δω τι παίζει. Σιγά σιγά, λοιπόν, στήνεται το σκηνικό...


Κυριλέ μουλαράκια


Μερικές Σκουμπιές


Τζίμπριονς Αδελφόνς


Φρομ Πόλαντ γουίθ λαβ


Είναι τρελοί αυτοί οι Άραβες


Χλίδα


Περιμένοντας τους Θεούς και τα γαλλάκια


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Ιούν 2009, 20:36:29    Θέμα δημοσίευσης: Rally Acropolis 2009 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψήνεται κανείς αύριο για σεικνταουν????
Λουτρακι κατα τις 8..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Ιούν 2009, 20:39:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ καλες...
Αν αυριο παω σεικ νταουν (αν βρω παρεα δλδ) θα ποσταρω.. Αλλιως την Παρασκευη....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Ιούν 2009, 22:38:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ θα πάω Σάββατο, λογικά Κεφαλάρι, ss 9-12. Άλλος; Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Ιούν 2009, 23:03:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγω στα ιδια μαζι με Κωστη.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Ιούν 2009, 23:17:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία, να μαζευόμαστε...

ΕΔΩ οι προσβάσεις...


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Ιούν 2009, 00:24:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω θα παω σιγουρα Παρασκευη σαββατο και ισως κυριακη. Με Τολη και αλλους παγκοσμιους...
Αν παμε εκει θα ενημερωσω τηλεφωνικως Κωστη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Ιούν 2009, 00:43:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kωστη θα τηλεφωνηθουμε παρασκευη!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
B.M-SPORT (ΒΑΣΙΛΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Citroen Xsara 1.4 (8v) coupe 1999

Ένταξη: 11 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: Πειραιας-Κερατσινι-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιούν 2009, 09:26:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω λεω να παω το σαββατο μονο στο service park.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιούν 2009, 13:02:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eγώ θα πάω με προσκληση Shocked (μέσω πανεπιστημίου) σήμερα στο service park της citroen... Θα ανεβάσω φώτος!


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιούν 2009, 16:26:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπενθυμίζω την αυριανή μου εξόρμιση στο "βουνό".

Θα ξεκινήσω από Πάτρα κατά τις 9, ώστε να είμαι στην περιοχή της ειδικής κατά τις 10 και μισή. Όσοι ακόμη από Πάτρα ψήνονται, εννοείται φεύγουμε παρέα. Ήδη είμαστε 2-3 αμάξια.

Η ε.δ., τώρα, για τους θεατές έχει 5 προσβάσεις, περίπου ισομοιρασμένες στο μήκος της, που είναι 24.15 χλμ. Δεν έχω αποφασίσει ακόμη σε ποιό σημείο είναι καλύτερα να πάμε, αλλά σίγουρα θέλω να βλέπω όσο πιο γρήγορο κομμάτι, μιας και τα "τεχνικά" είναι κάπως βαρετά. Αν ξέρει κάποιος κάποιο καλό σημείο, ας το προτείνει. Το πρώτο πέρασμα είναι στις 12 και το δεύτερο στις 5. Μάλλον θα τα δω και τα 2. Βλέπουμε...

Νίκο (Road_Runner), Πάνο και Γιάννη (Jean) έχετε το τηλέφωνό μου και 'γω τα δικά σας, οπότε συνεννοούμαστε.

CU!


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιούν 2009, 16:28:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δυστηχώς δν μπόρεσα να ερθω... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Αποτι ειδα,αθανασσουλας 11ος γενικης???

Κωστή βάλε καμμια φωτό αγορι μ' Cool


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιούν 2009, 16:34:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
δυστηχώς δν μπόρεσα να ερθω... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Αποτι ειδα,αθανασσουλας 11ος γενικης???

Κωστή βάλε καμμια φωτό αγορι μ' Cool


Δεν είδα καθόλου τα μέχρι τώρα αποτελέσματα.

Όσο για τη φωτογραφική κάλυψη, θα νομίζεις ότι ήσουν εκεί, μιας και απ' τη μια εγώ και απ' την άλλη ο φίλος που ήταν και Μέγαρα και στον οποίο οφείλουμε το μεγαλύτερο μέρος των φωτογραφιών από 'κει, θα κάνουμε την Canon και τη Nikon να πουν το Δεσπότη Παναγιώτη... Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιούν 2009, 19:52:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μολις βγηκα απο το μπανιο. Βουλωσα τους σωλήνες Laughing Laughing Laughing

Αθανασουλας πρώτος production (μεχρι πριν αρχισει η τελευταια ειδικη της ημέρας) παρόλο που τα περασματα του δεν με εντυπωσιασαν..

Παιζει να ειναι και 11 γενικης αφού 13 ηταν τα WRC και σιγουρα εχει μεινει Wilson και νομιζω Villagra.

Ο Loeb αν και φαινοταν οτι πεταγε (κυριολεκτικα και μεταφορικα) δεν εκανε καλους χρόνους. Ναι μες ανοιγε δρόμο αλλά φαινόταν ότι πήγαινε ταπα...

Ο Latvalla πολυ ατυχος αφου προηγουταν πανω απο μισο λεπτο και ειχε την στιγμή του 200 μετρα μετά απο εμάς και βγηκε απο τον δρόμο χανοντας 3 λεπτά.

Τρομερός ο P.Solberg ο οποίος με αμάξι 4ετίας κάνει χρονάρες. στην πρώτη ειδική ήταν 5 πίσω από τον πρώτο!!! Στην δεύτερη έσπασε ανάρτηση και έπεσε 7. Μεσα σε 2 ειδικές ανέβηκε 2 θέσεις και δεν ξερω τι έκανε τελευταία... Παει για βαθρο το παλικαρι!!!!

Σήμερα μας έμαθε όλο το βουνό.. Μπορεί να μας δείξει και στην τηλεόραση με τις μλκιες που καναμε μεταξυ των περασμάτων...

Αυτα απο σήμερα...

Κωστή που θα πας αύριο. Εμείς θα είμαστε κλένια 1-2 και σερβις.. Αν ψήνεσαι πάρε τηλ. Είμαστε μεγάλη παρέα τρελοκομείων..

Στάθη, πως από το πανεπιστήμιο θα παρεις πρόσκληση?
μπορείς να τσακώσεις αλλη μια????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιούν 2009, 20:19:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αθανασουλας μεχρι και δροσοχώρι ηταν 11ος και μετα απο την θηβα 2 έπεσε 15ος... Sad


ΚΑΜΜΙΑ ΦΩΤΟ γα** ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ???


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιούν 2009, 20:39:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

περιμενε λιγακι, θα ανεβασω σε κανενα μισαωρο..
βλεπω videακια wrc.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιούν 2009, 21:29:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Μολις βγηκα απο το μπανιο. Βουλωσα τους σωλήνες Laughing Laughing Laughing



Razz Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιούν 2009, 22:32:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ να δεις. Laughing Laughing
Πάντως ούτε κρύο ούτε ζεστή... Confused



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιούν 2009, 23:04:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
περιμενε λιγακι, θα ανεβασω σε κανενα μισαωρο..
βλεπω videακια wrc.com


Μαλλον θα περιμενεις πολυ.. Δεν διαβαζει την καρτα το reader..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Ιούν 2009, 16:43:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγω πριν λιγο γυρισα απο Κεφαλαρι.
Χειροτερο Ακροπολις δεν εχω ξαναδει.
Ειδικα στην τριτη ειδικη που ηταν ανηφορικη αν εξαιρεσεις τις 7-8 συμμετοχες που ηταν wrc τα υπολοιπα εκαναν βολτα.
Ευτυχως τουλαχιστον ειχαμε καλη προσβαση στην ειδικη χωρις κουραση και ζεστη.
Φαγαμα τον μπουχο μας χωρις αντικτυπο κατ εμε και αν και εφοσον δεν γινει του χρονου του αλλουνου βλεπουμε τις συμμετοχες και μετα αποφασιζουμε. Crying or Very sad



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2187s (PHP: 89% - SQL: 11%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on