PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

1ο Time Attack, Κυριακή 28 Ιουνίου, Μέγαρα
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Ιούν 2009, 09:08:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

YuGo007 έγραψε:
μα καλα ειμαστε σοβαροι?? ποιος εβαλε το Punto στην φοτό? Υπάρχουν ακομα Punto Razz Μάνθο πες το να το βαψει μπλε και πιγένοντας στα μέγαρα να το πεταξει μια μεσα στην θάλλασα ( ξερεις εκει κοντα στην ελευσήνα!! ) Razz
Γμτ για αλλη μια φορά δεν θα μπορέσω να ερθω γιατι 8α ειμαι εκτος αθηνών Sad


φιλε μου καλημερα το συγκεκριμενο αμαξη ειναι εργο τεχνης κ ο οδηγος τους ικανοτατος για πολλα τωρα αν νομιζεις οτι ειναι για θαλασσα εισαι για κλαματα


φιλικα μιχαλης


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Ιούν 2009, 18:58:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με τον πιο δυνατό και εντυπωσιακό τρόπο θα ξεκινήσει το πρώτο Time Attack για το 2009, όπου οι πολύ δυνατές συμμετοχές του, υπόσχονται ένα μοναδικό θέαμα που αξίζει να μην το χάσει κανείς. Ενα επιπλέον ολόκληρο Session θα έχουν στην διάθεσή τους οι διαγωνιζόμενοι, αφού πριν το Χρονομετρημένο Practice, προστίθεται άλλο ένα.

Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ!

Πατήστε εδώ για να δείτε τις Συμμετοχές!

Πρόγραμμα:
08:00 - 08:30 Προσέλευση Διαγωνιζόμενων - Έλεγχος Εξακρίβωσης
08:45 - 09:30 Τεχνικός Ελεγχος
09:30 - 11:00 Practice
11:00 - 12:30 Χρονομετρημένο Practice
12:30 - 14:00 Time Attack
*To πρόγραμμα μπορεί να διαφέρει ανάλογα με την ροή του event.






If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Ιούν 2009, 02:33:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικά οι συμμετοχές ειναι ακρως ενδιαφέρουσες...

οτι πρεπει για μπόλικο θεαμα και μάχες με το χρονόμετρο... Devil


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούν 2009, 08:54:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όλα όμορφα χθες... αν εξαιρέσεις την μικρή καθυστέρηση το πρωί, όλα μετά κύλισαν ρολόι! τα πάντα άψογα και περιμένουμε το επόμενο ! δυστυχώς αργεί Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούν 2009, 09:43:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mprabo στα παιδια ωραια οργανωση

πραγματικα βαρεθηκα να οδηγω με τοσα δοκιμαστικα και πρακτις πριν τον αγωνα Laughing

πολυ καλος καιρος για τελος ιουνη με καλες θερμοκρασιες

αντε και στο επομενο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούν 2009, 13:18:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με εξαίρεση κάποια ανεξήγητα (γιατι ολα τα ειχαμε δοκιμάσει πολλές φορές και λειτουργουσαν οκ) τεχνικά προβληματάκια στην αρχή που μας καθυστερησαν ολα κυλησαν πολυ καλά...

θεωρω οτι όλοι οι συμμετέχοντες ευχαριστήθηκαν οδήγηση αλλα και οι θεατές θέαμα...

μπραβο σε όλους για την βοήθεια στην οργάνωση...

μπράβο και στα κυπελάκια μας...


στα δικά μου...
μου αρεσε η "μιση" πίστα... την ειχα τρέξει και παλιότερα αλλα δεν ξέρω γιατι αυτή την φορα το ευχαριστηθηκα περισσότερο.
η κοπάνα μετα την Κ1 ειναι "πορωτικά στενή" αλλα με γα**τη εξοδο και οταν ξεφοβιθείς μπορείς να την περάσεις "όπως ερχεσαι" (πιστευω θα το καταφέρω την επόμενη φορα...)
το Σ πίσω από τα χρονόμετρα επίσης σουπερ αλλα για λόγους ασφαλείας θα το "σφιξουμε" περισσότερο (ήδη ηταν πιο στενό από παλιότερες διοργανωσεις) για να γινει ακόμα πιο τεχνικό
το αμάξι παρα την διαλυμένη (για τετοια χρηση) ανάρτηση συμπεριφερθηκε σχετικά καλά... αλλα νομιζω οτι μπορει και καλήτερα...
εγω πρέπει να "ξεκουλευτώ" Razz "λίγο" (=πολυ...) ακόμα...
επίσης η "μιση" πίστα θέλει διαφορετικά/ποοοολυ λιγότερα φρενα στην Κ1, που θέλει εξικοιωση, το ιδιο και στην Κ6...
και και και κλπ κλπ....



νομιζω οτι ολοι ανυπομονουμε για το επόμενο...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούν 2009, 13:53:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ένα πολύ μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όσους βοηθήσανε και τρέξανε για να γίνει πραγματικότητα το Event αυτό παρά τις πάρα πολλές δυσκολίες.

Και πάλι εύγε.....

Στα αγωνιστικά μας τώρα.

Θέλω να πω πως παρά τις λίγες συμμετοχές στην κατηγορία μου(Club Γ) ο συναγωνισμός ήταν τρελός μέχρι την καρό σημαία. Απόδειξη 1ος με 4ο(εγώ) 1,2δ διαφορά. Και θα ήταν και πιο κοντά άμα δεν με πούλαγαν τα λάστιχα(για ακόμα μία φορά), και δεν μου είχε κόψει τα ..@@.. η στενή επαφή με την κορίνα του Mike και Τάκη. Πραγματικά ποτέ δεν πέρασα αέρα(που μπορούσες).

Πάντως χάρηκα πολύ το αυτοκίνητο που με stock τα πάντα(εκτός πρόγραμμα και μπλοκέ) και με φούλ εξάρτηση(ούτε την 17αρα ρεζέρβα δεν πρόλαβα να βγάλω, ενώ το πορτ παγκαζ ήταν χάος) κατάφερε να είναι αξιόμαχο και με λίγο ξεκουλαμάρα και άλλα λάστιχα θα ήμασταν η κατηγορία με την πιο μικρή διαφορά.(μου φαίνεται ήδη είμαστε αλλά μιλάμε για κάτω από δευτερόλεπτο)

Επιτέλους ξεφοβήθηκα την Κ8 στην οποία έκανα ταρζανιές ενώ η κοπάνα ήταν όντως όλα τα λεφτά.

Καλό Καλοκαίρι και καλή ξεκούραση μου φαίνεται ότι όλοι μας το αξίζουμε.

Ραντεβού τον Οκτώβρη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούν 2009, 14:23:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
[...]και άλλα λάστιχα[...]


Δημήτρη με τα Z212 είσαι; Δεν έχεις μείνει πολύ ευχαριστημένος, ε; Αν είναι απάντησε στο τόπικ με τα ελαστικά, απλά το έγραψα εδώ επειδή διάβασα τα αρνητικά σου σχόλια. Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιούν 2009, 01:57:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αποτελέσματα:
http://www.timeattack.gr/portal/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=6&Itemid=6

Αναλυτικά σε pdf:

PRACTICE 1 - PRACTICE 2 - TIME ATTACK

Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιούν 2009, 07:57:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτός ο Μάγγελ που γράφει εκεί πέρα με 206 GTI, άλλος είναι? Razz



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιούν 2009, 08:15:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Razz Razz Rolling eyes Rolling eyes


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
rallyeracer (aris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.6 (16V) Rallye (1999)

Ένταξη: 18 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιούν 2009, 09:22:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΖΑΜΙ...ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΣΠΑΣΜΕΝΟΥ ΣΑΣΜΑΝ-ΙΜΙΑΞΟΝΙΟΥ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟΥ(ΜΗ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ) ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ..ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΟΜΩΣ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΚΕΙ..ΔΕΝ ΞΑΝΑΧΑΝΩ ΑΓΩΝΑ!ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ.



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιούν 2009, 10:19:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά μας που πήρανε τσιγκάκι, αλλά και σε όλους που μας εκπροσωπήσανε άξια σαν club peugeot!!!

Από αγωνιστικής άποψης τώρα έχω να πω ότι ζήλεψα πολύ που δεν μπορούσα και γω να τρέξω (όχι ότι θα μπορούσα βέβαια να καταφέρω κάτι καθότι κουλή και άσχετη) για να χαρώ το αυτοκινητάκι μου. Μάνθο και Λευτέρη ευχαριστώ για τη βόλτα Wink

από θέμα οργάνωσης όσο και αν δεν φαίνεται η γραμματεία έχει πολύ άγχος και λειτουργούμε κάπως σαν τις μαμάδες του λόχου που έχουν να φροντίσουν τόσα πολλά παιδάκια χαχαχαχα!!! Ελπίζω να σας άρεσαν τα ζαμπονοτυροπεϊνιρλοπιτσοκρουασανομηλοπιτάκια!

ΥΓ μήπως να κάνω το 206 αγωνιάρικο! χαχαχαχαχα!



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιούν 2009, 10:45:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xrisa-xs έγραψε:
Από αγωνιστικής άποψης τώρα έχω να πω ότι ζήλεψα πολύ που δεν μπορούσα και γω να τρέξω (όχι ότι θα μπορούσα βέβαια να καταφέρω κάτι καθότι κουλή και άσχετη) για να χαρώ το αυτοκινητάκι μου. Μάνθο και Λευτέρη ευχαριστώ για τη βόλτα Wink


ευχαριστισης μας...
εχει ροπάρα το ρημάδι...
χαμηλά... γιατι μετα "ντεντ"... δεν το πιέσαμε βεβαια πάνω από τις 4000 μιας και το στρώνεις αλλα φαίνεται οτι θέλει τον... σαλεξ του...

xrisa-xs έγραψε:
από θέμα οργάνωσης όσο και αν δεν φαίνεται η γραμματεία έχει πολύ άγχος και λειτουργούμε κάπως σαν τις μαμάδες του λόχου που έχουν να φροντίσουν τόσα πολλά παιδάκια χαχαχαχα!!! Ελπίζω να σας άρεσαν τα ζαμπονοτυροπεϊνιρλοπιτσοκρουασανομηλοπιτάκια!

ζουπερ...
και το φαι και η δουλεια σας εκεί
νεξτ τιμε θα εχουμε λυσει και τα επιμέρους δικτυακα θεματακια και θα ειστε ακομα πιο ανετα...


xrisa-xs έγραψε:
ΥΓ μήπως να κάνω το 206 αγωνιάρικο! χαχαχαχαχα!

Αβαδιστα
Αδιαστα
Αβασανιστα
ΑΑτο...
ή πάρε ενα 106 ανταλλαγη με το δικό σου γι αυτη την δουλεια... Rolling eyes


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιούν 2009, 12:09:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xrisa-xs έγραψε:


ΥΓ μήπως να κάνω το 206 αγωνιάρικο! χαχαχαχαχα!


Πουλαω το μοτερ μου..... Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιούν 2009, 13:07:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι εγω μπαλακλαβα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Ιούν 2009, 13:24:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alekoukos106 έγραψε:
κι εγω μπαλακλαβα...


κράτα την γιατί εσένα θα σε κάνω συνοδηγό μου Twisted evil



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


S2K χρονολάγνο

Ένταξη: 16 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 544
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Ιούλ 2009, 19:41:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ως ευεργετιθής και φίλος του Psclub δεν έχω παρα να δώσω τα συνχαρητήριά μου για την, απότι έμαθα από τρίτους, άριστη οργάνωση και μεγάλη χαρά που πρόσφερε σε όλους όσους συμμετείχαν!!

Μπράβο στον Τάσο Κωνσταντάτο , το Μάνθο Μάγγελ καί όλα τα μέλη για την οργάνωση και ιδιαιτέρως τον Κο Σκαρμέα για την χάραξη της διαδρομής.

Ελπίζω την άλλη φορά να είμαι και εγώ σε θέση να συμμετέχω και να βοηθήσω!

Συνχαρηρήρια στους τροπαιούχους Laughing και μή και στο Μανθο που απέδειξε ότι και 2λιτρες παπάτζες των 136 ίππων έχουν ψυχή!! Laughing Laughing

Απαράδεκτος ο Σκαρμέας που ΔΕΝ συμμετείχε στην Pro!!! Laughing

Να πώ και την δική μου γνώμη για την χάραξη...όσο αξία μπορεί να έχει αυτή από κάποιον που δεν βίωσε το event...
'' Πιστεύω ότι καλό θα ήταν όλοι να συμμετέχουν στη χάραξη της pro με την προσθήκη 2 τεχνιτών S στην ευθεία και πουθενά αλλού! Wink ''

Συνχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που αγαπούν την ουσία της οδήγησης!!

Να με συνχωρείτε για το μακροσκελές πόστ μου... Embarassed

Smile


Γνώση είναι η γνώση οτι δέν είσαι γνώστης.

ΑγιοςVTECιος o....Turboκτόνος....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούλ 2009, 22:42:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

o ασαλιωτος νο.1
στα δοκιμαστικα οπου ακομα το σκεφτομαι στην αρχη αν περναει χωρις ασε...

http://www.youtube.com/watch?v=KEcGLxskh6U
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούλ 2009, 22:51:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κλεισε το παραθυρο γα**το μου... Evil

Πανω που αρχισαμε να μαθαινουμε τη πιστα αντε παλι απο την αρχη με τους κωνους και τα ζιγκ ζαγκ.
Ετοιμασου για νεα μαθηματα απο οκτωβρη... Razz



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1868s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on