PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - EP6 - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
dkap (dkap)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 120hp 2007

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Μάϊ 2009, 21:35:08    Θέμα δημοσίευσης: 207 - EP6 - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Hello Forum !!

eimai katoxos enos 207 sport pack 1.6 120hp apo ton noebrio tou 2007 kai thelw na anaferw ta problhmata pou mou exei parousiasei mexri shmera.... Apo ton ptwto kiolas kairo eixe problhma me to relanti kai esbhne sta fanaria....(otan ebaza nekra). Auto to anextika gia ena peripou xrono(to ekane sxetika spania + h dikh mou ameleia).
2 mhnes apo to service tou 1ou etous kanontas bolta mia hliolousth hmera mou emfanistike to klasiko ap oti blepw kai sto forum Depolution system Faulty !!!!. To akinitopoiw kalw odiki boitheia kai to metaferw ston kondora ....
Meta apo elegxo oi mhxanikoi tou kondora mou apantoun oti to autokinito "ekapse" to hlekriko moter tou metablhtou xronismou balbidwn... to apodexomai lew paei sto kalo kai to paralambanw.
Pernaei 1 1/2 mhnas kai to prwi pou mpainw sto autokinito xana Depolution system Faulty ... (to amaxi den paei panw apo 50km kai einai san na douleuei me 3 kilindrous) kai to metaferw pali ston kondora...
To exoun sto synergeio 13 hmeres kai lene oti perimenoun to idio pali anantalaktiko pou xanakahke..... kai egw perimenw san M......s
Poso axiopista sas fainontai ola auta peri twn autikinitwn peugeot kai pws proteinei kapoios empeiros na energhsw 6 mhnes prin lixei h eguhsh mou ??

Euxaristw ek twn proterwn gia opoion mou dwsei thn gnwmh tou....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Puzzle (Θάνος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 cc 1.6 (2007)

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 284

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 06:48:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλως ηρθες..
Αρχικα να αναφερω οτι απαγορευεται να γραφεις με αγγλικα...
Επειτα να σου πω οτι δεν παραβλεπουμε θεματα οπως το αμαξι εσβηνε στο ρελαντι...παμε αμεσως και τα τσεκαρουμε...
Ειχα το ιδιο προβλημα μονο που μου εσβηνε και εν κινηση...πηγα το αφησα στην αντιπροσωπεια το συνδεσαν με γαλλια και τελικα μου αλλαξαν κατι καλωδιωσεις κτλ γιατι νομιζω κατι δεν διαβαζε σωστα ο εγκεφαλος με τη βενζινη..
Οσο για το antipollution μπορει να ειναι πολλοι παραγοντες..στο δικο μου ας πουμε μου αλλαξαν τον καταλυτη και το χταποδι..
Αξιοπιστια και peugeot δυστυχως δεν πανε μαζι...
Προσωπικη μου συμβουλη πριν σου ληξει η εγγυηση δες σε οτι θεματα εχεις προβλημα με το αμαξι και πηγαινε να στα φτιαξουν οσο ειναι μεσα στην εγγυηση...πχ τριξιματα παραθυρων κτλ κτλ...
Και αν και ξερω οτι μπορει διαφοροι να με κραξουν αλλαξε αντιπροσωπεια...
Παραθετω μονο τα εξης...ειχα αφησει το αμαξι στο κονδωρα γιατι ειχαν κατεβασει ολοκληρο το σασμαν...σε ξαφνικο μου ελεγχο κατω στο συνεργειο(μιας και δεν σε αφηνουν να κατεβεις)...βλεπω ολα τα συνεργα του μηχανικου λαδωμενα και παρατημενα πανω στο καθισμα του συνοδηγου...ευτυχως που ειχα βαλει εγω καλυματα...
Και στην επομενη περιπτωση αφου ειχα παει σε 4 μηνες 7-8 φορες για διαφορα ζητηματα...με αποκαλεσαν ψευτη οταν τους ειχα αφησει το αμαξι να μου φτιαξουν τα παραθυρα που ετριζαν και τους ειπα οτι οπως το αφησα ετσι και το παρελαβα..αμφιβαλλω αν το ειχαν κοιταξει...
Δεν ξερω κατα ποσον ειναι σημαντικα θεματα αλλα για μενα αν δεν σεβεσαι ενα πελατη που σου αφησε 21,000 καλυτερα να το κλεισεις το μαγαζι...!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gastone (Ηλίας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 1.6 120hp

Ένταξη: 03 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Ιούν 2009, 16:27:46    Θέμα δημοσίευσης: PEUGEOT 207 FAULTY ANTIPOLLUTION Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΕΙΑ ΣΑΣ(ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΛΕΓΟΜΑΙ ΗΛΙΑΣ)

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ FAULTY ANTIPOLLUTION STO 207 1.6 120HP (08 ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ)
ΣΤΑ 7000ΧΛΜ ΑΛΛΑΞΑΝ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ Λ
ΣΤΑ 14000 ΑΛΛΑΞΑΝ ΒΑΛΒΙΔΑ ΗΛΕΚΤΡ. ΚΑΝΙΣΤ.(ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ VALVOTRONIC)
ΣΤΑ 28000 ΑΛΛΑΞΑΝ ΜΠΟΥΖΙ ΚΑΙ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΟΞΥΓ.
ΤΩΡΑ ΣΤΑ 34000 ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΠΑΛΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΔΕΙΞΗ
ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ??
ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΩ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΑ ΠΕΖΟ

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΛΥΘΕΙ
ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΚΑΝΟΝΙΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ
ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΡΕΤΑΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΕΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ΒΛΑΒΗΣ

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Ιούν 2009, 17:14:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχήν να κάνεις ένα ευχέλαιο Laughing
Έχεις πέσει σε περίεργο κομμάτι μάλλον, ο ΕΡ6 απ όσο ξέρω, δε φημίζεται για τις βλάβες του και μάλιστα με τέτοια συχνότητα. Οπότε κάνε υπομονή και αυτό που είπες, δλδ να ελπίζεις ότι θα έχουν λυθεί τα προβλήματα πριν λήξει η εγγύηση.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gastone (Ηλίας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 1.6 120hp

Ένταξη: 03 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Ιούν 2009, 19:46:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Καταρχήν να κάνεις ένα ευχέλαιο Laughing
Έχεις πέσει σε περίεργο κομμάτι μάλλον, ο ΕΡ6 απ όσο ξέρω, δε φημίζεται για τις βλάβες του και μάλιστα με τέτοια συχνότητα. Οπότε κάνε υπομονή και αυτό που είπες, δλδ να ελπίζεις ότι θα έχουν λυθεί τα προβλήματα πριν λήξει η εγγύηση.



ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ !!
ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ
ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΦΑΝΑΡΤΖΗ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΑΞΟΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΙΣΩ ΖΑΝΤΕΣ.
ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝΕ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΡΕΙΟ(ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΑ ΕΓΩ)
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ 207 ΦΑΝΗΚΕ ΣΤΙΒΑΡΟ ΧΑΛΑΛΗ ΤΑ 5 ΑΣΤΕΡΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thesalos (Γιωργος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 207 rallye (2008)

Ένταξη: 11 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 326
Τόπος: ΛΑΡΙΣΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Ιούν 2009, 20:16:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλλον τοτε θα πρεπει να αλλαξεις το ψευδωνυμο σου Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
gastone (Ηλίας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 1.6 120hp

Ένταξη: 03 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Ιούν 2009, 23:18:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thesalos έγραψε:
Μαλλον τοτε θα πρεπει να αλλαξεις το ψευδωνυμο σου Laughing Laughing Laughing

AΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΟΣ!
ΑΝ ΔΕΝ, ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ DONALD
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Puzzle (Θάνος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 cc 1.6 (2007)

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 284

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Ιούν 2009, 06:58:10    Θέμα δημοσίευσης: Re: PEUGEOT 207 FAULTY ANTIPOLLUTION Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gastone έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ(ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΛΕΓΟΜΑΙ ΗΛΙΑΣ)

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ FAULTY ANTIPOLLUTION STO 207 1.6 120HP (08 ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ)
ΣΤΑ 7000ΧΛΜ ΑΛΛΑΞΑΝ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ Λ
ΣΤΑ 14000 ΑΛΛΑΞΑΝ ΒΑΛΒΙΔΑ ΗΛΕΚΤΡ. ΚΑΝΙΣΤ.(ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ VALVOTRONIC)
ΣΤΑ 28000 ΑΛΛΑΞΑΝ ΜΠΟΥΖΙ ΚΑΙ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΟΞΥΓ.
ΤΩΡΑ ΣΤΑ 34000 ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΠΑΛΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΔΕΙΞΗ
ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ??
ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΩ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΑ ΠΕΖΟ

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΛΥΘΕΙ
ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΚΑΝΟΝΙΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ
ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΡΕΤΑΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΕΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ΒΛΑΒΗΣ

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


να σου πω απλα οτι με την ιδια ενδειξη εχω αλλαξει καταλυτη χταποδι..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gastone (Ηλίας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 1.6 120hp

Ένταξη: 03 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Ιούν 2009, 18:24:24    Θέμα δημοσίευσης: Re: PEUGEOT 207 FAULTY ANTIPOLLUTION Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Puzzle έγραψε:
gastone έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ(ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΛΕΓΟΜΑΙ ΗΛΙΑΣ)

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ FAULTY ANTIPOLLUTION STO 207 1.6 120HP (08 ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ)
ΣΤΑ 7000ΧΛΜ ΑΛΛΑΞΑΝ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ Λ
ΣΤΑ 14000 ΑΛΛΑΞΑΝ ΒΑΛΒΙΔΑ ΗΛΕΚΤΡ. ΚΑΝΙΣΤ.(ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ VALVOTRONIC)
ΣΤΑ 28000 ΑΛΛΑΞΑΝ ΜΠΟΥΖΙ ΚΑΙ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΟΞΥΓ.
ΤΩΡΑ ΣΤΑ 34000 ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΠΑΛΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΔΕΙΞΗ
ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ??
ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΩ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΑ ΠΕΖΟ

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΛΥΘΕΙ
ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΚΑΝΟΝΙΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ
ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΡΕΤΑΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΕΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ΒΛΑΒΗΣ

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


να σου πω απλα οτι με την ιδια ενδειξη εχω αλλαξει καταλυτη χταποδι..

ησουν στην εγγυηση?για μενα που δεν ξερω και πολλα πραγματα ακουγεται ακριβη βλάβη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Puzzle (Θάνος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 cc 1.6 (2007)

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 284

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Ιούν 2009, 06:36:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι μεσα στην εγγυηση ημουν...
Το κακο ειναι οτι τελειωνει σε 2 μηνες και πραγματικα δεν ξερω τι αλλο να περιμενω απ αυτο το αμαξι...
Τωρα προσπαθω να διορθωσω τα οσα μικροπροβληματακια εχουν απομεινει μπας και γλιτωσουμε κανα φραγκο επειτα..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gastone (Ηλίας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 1.6 120hp

Ένταξη: 03 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Ιούν 2009, 18:01:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Puzzle έγραψε:
Ναι μεσα στην εγγυηση ημουν...
Το κακο ειναι οτι τελειωνει σε 2 μηνες και πραγματικα δεν ξερω τι αλλο να περιμενω απ αυτο το αμαξι...
Τωρα προσπαθω να διορθωσω τα οσα μικροπροβληματακια εχουν απομεινει μπας και γλιτωσουμε κανα φραγκο επειτα..



εχω νεα ... μου είπαν στο συνεργειο οτι θα αλλάξουν αισθητήρα λάμδα- ανω σιγουρα,και και επειδη η ενδειξη βγαινει συχνα ισως αλλάξουν και καταλύτη.
Ο αισθητήρας θα έρθει την αλλή εβδομαδα, τον καταλύτη τον περιμένουν απο γαλλία.
εχω λίγο αγχος για τον αν τελικά θα αλλάξουν ή θα το κρατήσουν στα ανταλακτικά τους τον καταλύτη.μου τα ειπαν μπερδεμένα....
η εγγύση ειναι για αλλους 7 μήνες
Καλή τύχη με τα μικροπροβλήματα....
οταν τα λύσεις να μας δωσεις τα φώτα σου...
τι ακριβως είναι ηλεκτρ παραθυρα??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gastone (Ηλίας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 1.6 120hp

Ένταξη: 03 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Ιούν 2009, 23:46:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gastone έγραψε:
Puzzle έγραψε:
Ναι μεσα στην εγγυηση ημουν...
Το κακο ειναι οτι τελειωνει σε 2 μηνες και πραγματικα δεν ξερω τι αλλο να περιμενω απ αυτο το αμαξι...
Τωρα προσπαθω να διορθωσω τα οσα μικροπροβληματακια εχουν απομεινει μπας και γλιτωσουμε κανα φραγκο επειτα..



εχω νεα ... μου είπαν στο συνεργειο οτι θα αλλάξουν αισθητήρα λάμδα- ανω σιγουρα,και και επειδη η ενδειξη βγαινει συχνα ισως αλλάξουν και καταλύτη.
Ο αισθητήρας θα έρθει την αλλή εβδομαδα, τον καταλύτη τον περιμένουν απο γαλλία.
εχω λίγο αγχος για τον αν τελικά θα αλλάξουν ή θα το κρατήσουν στα ανταλακτικά τους τον καταλύτη.μου τα ειπαν μπερδεμένα....
η εγγύση ειναι για αλλους 7 μήνες
Καλή τύχη με τα μικροπροβλήματα....
οταν τα λύσεις να μας δωσεις τα φώτα σου...
τι ακριβως είναι ηλεκτρ παραθυρα??




Γεία σας και πάλι...
Τελικά σήμερα μου αλλάξανε αισθητήρα λάμδα άνω.
Μου είχαν πει ότι θα μου αλλάξουν και καταλύτη, αλλά λέει ότι τον ανοίξαν και δεν είδαν τρύπα ...Έτσι η αλλαγή ματαιώθηκε.....

τελικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gemilonas (Γιώργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 13 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 85
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Ιούν 2009, 09:41:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gastone έγραψε:
gastone έγραψε:
Puzzle έγραψε:
Ναι μεσα στην εγγυηση ημουν...
Το κακο ειναι οτι τελειωνει σε 2 μηνες και πραγματικα δεν ξερω τι αλλο να περιμενω απ αυτο το αμαξι...
Τωρα προσπαθω να διορθωσω τα οσα μικροπροβληματακια εχουν απομεινει μπας και γλιτωσουμε κανα φραγκο επειτα..



εχω νεα ... μου είπαν στο συνεργειο οτι θα αλλάξουν αισθητήρα λάμδα- ανω σιγουρα,και και επειδη η ενδειξη βγαινει συχνα ισως αλλάξουν και καταλύτη.
Ο αισθητήρας θα έρθει την αλλή εβδομαδα, τον καταλύτη τον περιμένουν απο γαλλία.
εχω λίγο αγχος για τον αν τελικά θα αλλάξουν ή θα το κρατήσουν στα ανταλακτικά τους τον καταλύτη.μου τα ειπαν μπερδεμένα....

Καλή σου ημέρα ,

Βάλτους να σου κάνουν το νέο update στον εγκέφαλο.....θα δεις άλλο αυτοκίνητο!!!!!
η εγγύση ειναι για αλλους 7 μήνες
Καλή τύχη με τα μικροπροβλήματα....
οταν τα λύσεις να μας δωσεις τα φώτα σου...
τι ακριβως είναι ηλεκτρ παραθυρα??




Γεία σας και πάλι...
Τελικά σήμερα μου αλλάξανε αισθητήρα λάμδα άνω.
Μου είχαν πει ότι θα μου αλλάξουν και καταλύτη, αλλά λέει ότι τον ανοίξαν και δεν είδαν τρύπα ...Έτσι η αλλαγή ματαιώθηκε.....

τελικά



ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Νοέ 2009, 02:35:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν τα τόπικ....
Depolution system Faulty etc (207 sport pack 1.6 120hp)
PEUGEOT 207 FAULTY ANTIPOLLUTION

Ενώθηκαν σε ένα με την ονομασία : 207 - EP6 - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY
αφού όλα αναφαίρονταν στην ίδια βλάβη

Mod-Team
Stevon




Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
trunksthelord (giannis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 GT

Ένταξη: 10 Μάϊ 2011
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούν 2011, 19:51:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παλι δεν ημουν καθολου τυχερος..depolution sestem fault...δηλαδη εσπασε η ηλεκρτομαγνιτικη και παμε για ανταλακτικο στα 150ευρο...μπορει να μου πει κανεις τι αλλο να περιμενω?αα εχω αλλαξει και σωλινακι ρακορ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2553s (PHP: 54% - SQL: 46%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on