PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΤΡΙΞΙΜΟ ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΗ ΣΕ 207 RALLYE

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
akis1987 (akis)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 09 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 304

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Απρ 2009, 20:11:26    Θέμα δημοσίευσης: ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΤΡΙΞΙΜΟ ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΗ ΣΕ 207 RALLYE Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια γεια σας,εχω ενα ραλλυ με 6000χλμ κ παρατηρω το εξης:κατα το ξεκινημα οταν συμπλεκταρω κ δινω γκαζι απο χαμηλα η οταν πατατω γκαζι με ''αδεια''ταχυτητα ακουγεται ενας θορυβος σαν να χει ξεκολλησει-ξελασκαρει κατι απο την εισαγωγη υποπτευομαι με αποτελεσμα να τριζει πλαστικο με τον ρυθμο π ταλαντευεται το μοτερ...Σημειωνω πως δεν εχω κανενα φολτ η κακη αποδοση αυτοκινητου,οποιαδηποτε βοηθεια θα ειναι καλοδεχουμενη
ευχαριστω


back to action...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
akis1987 (akis)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 09 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 304

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Απρ 2009, 14:40:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα ρε παιδια κανεις τπτ εχς τρελαθει!!!


back to action...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vama51 (Basilis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC Overload

Ένταξη: 25 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 123
Τόπος: Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Απρ 2009, 17:46:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ρίχνεις μια ματια στα πλαστικά κολάρα της εισαγωγής μήπως εχει ξεκουμπώσει κάποιο.Ειδικά σε εκείνο το κομμάτι κάτω από αυτό που φαίνεται απο πάνω,που κουμπώνει γυρνώντας στο σε αυτο που πάει στο φίλτρο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
akis1987 (akis)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 09 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 304

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Απρ 2009, 19:57:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κατι τετοιο σκεφτηκα αλλα θα παω σε συνεργειο γιατι χερι μονος δεν βαζω!!!ευχαριστω παντως


back to action...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
broulis (nikos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 rallye (THP)

Ένταξη: 23 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Μάϊ 2009, 00:53:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά φίλε τι ήταν?'Εχω τα ίδια συμπτώματα στο ξεκίνημα και εγω...Δεν έχω ξεκαθαρίσει απο που έρχεται ακριβώς ο ήχος.Δευτέρα θα το πάω για έλεγχο και θα με ενδιέφερε να έχω και τη δική σου εμπειρία...Ενημέρωσε σε παρακαλώ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Μάϊ 2009, 11:55:45    Θέμα δημοσίευσης: ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΤΡΙΞΙΜΟ ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΗ ΣΕ 207 RALLYE Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιτα μηπως έχει ξεκουμπωσει και το πλαστκο που εχει την μπαταρια μεσα,εμενα σε καποια φάση αυτο ετριζε.


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
akis1987 (akis)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 09 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 304

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Μάϊ 2009, 12:01:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον παιδια κατι βρηκα...μ ειχε ξεκοθμπωσει το φιλτροκουτι κ ετριζε κ τσαντιστηκα κ πετακσα ολα τα πλαστικα πολυ χαμηλη ποιοτητα ρε παιδες ολα τα κ$λοπλαστικα στην μηχανη ελεος δλδ σε καποια πραματα ο γαλλος κ αν εγερασε...


back to action...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ypovoleas (manos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 207 GT

Ένταξη: 26 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: thesaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Μάϊ 2009, 15:48:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τωρα το ειδα.......αυτο θα σου ελεγα και γω ακη.ειχα το ιδιο προβλημα.ακουγα ενα θορυβο μεσα απο την μηχανη και δεν ηξερα τι ηταν,εντελως τυχαια καταλαβα οτι ειχε σπασει!!!!!η βαση απο το πλαστικο στο φιλτροκουτι!!!!ελεος!!!!ευτυχως φοραω χοανη και απλα εβγαλα το φιλτροκουτι.ελπιζω στο σερβις να μου το αλλαξουν αν και φοβαμαι οτι θα πουν καμια δικαιολογια οτι εγω το εσπασα οταν θα δουν οτι λειπει το κουτι και εχω χοανη.......τελικα και αλλο αμαξι ειχε το ιδιο προβλημα με το δικο μου.τυχαιο?ποιοτητα της πλακας νομιζω!ουτε 12.000κμ δεν ειχα τοτε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
broulis (nikos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 rallye (THP)

Ένταξη: 23 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Ιούν 2009, 11:24:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά σήμερα πήγα στο σερβις και το πώρισμα έβγαλε αντικατάσταση τελικού καζανακίου εξάτμισης.... εντός εγγύησης φυσικά.Τι να πω!Μάλλον μου το χρωστούσε η peugeot διότι στο 206 είχα κάνει 192.000χλμ με το ίδιο καζανάκι...¨Μακάρι να μην αργήσει να έρθει το αναταλλακτικό και να είναι όλα οκ μετά....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1987 (akis)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 09 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 304

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Ιούν 2009, 15:46:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το καλο παιδια ειναι οτι λιγο πολυ υποφερουμε απο τα ιδια προβληματα κ δεν χαζοψαχνομαστε τι φταιει...εφοσον δεν μπορουμε να τα αποφυγουμε (τα προβληματα) ας κατσουμε εδω να τα απολαυσουμε...


back to action...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1288s (PHP: 45% - SQL: 55%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on