PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σκαστρα????

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
fts77 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 05 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Μάϊ 2009, 13:36:43    Θέμα δημοσίευσης: Σκαστρα???? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδες καλημερα,σας παρακαλω πολυ τα φωτα σας!!!!!
Σημερα το μεσημερι φευγοντας απο τη δουλεια περασα απο ενα μικρο στενακι, ησυχο, οπως ανοιξα λοιπον το αμξ 3000σαλ περιπου ακουσα την σκαστρα να εκτονωνει.μου φανηκε λιγο περιεργο μιας και στα 5000 χιλ. που εχω το αμξ δεν την εχω ξανακουσει ή μαλλον δεν ειχα δωσει σημασια.....δεν ξερω τι να πω??γενικα το αμξ δεν το πιεζω επομενως δεν μπορω να σας πω εαν εχει πεσει η αποδωση του.εμενα παντως μου φαινετε οκ.Αν καποιος γνωριζει κατι σχετικο ας μου πει την γνωμη του.Να προσθεσω επισης οτι και αφου βγηκα στην παραλιακη παλι ακουγοταν και με ανοιχτο και με κλειστα παραθυρα,οχι υπερβολικα πολυ,αλλα ακουγοταν.

(peugeot 308 1.6T 150ps)ξεχασα να το πω

Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Μάϊ 2009, 15:30:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως ειχες μεγαλη ταχυτητα κ σηκωσε οβερ,κ ακουστηκε πιο πολυ επειδη ηταν σε "κλειστο" μερος?εγω αυτο πιστευω οτι εχει γινει κ δε νομιζω οτι χρειαζεται να ανυσηχεις για τιποτα Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fts77 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 05 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Μάϊ 2009, 17:21:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
μηπως ειχες μεγαλη ταχυτητα κ σηκωσε οβερ,κ ακουστηκε πιο πολυ επειδη ηταν σε "κλειστο" μερος?εγω αυτο πιστευω οτι εχει γινει κ δε νομιζω οτι χρειαζεται να ανυσηχεις για τιποτα Wink


μεγαλη ταχητητα δεν ειχα αλλα και παλι,στην παραλιακη με τοσο θορυβο θα επρεπε να ακουγοταν???
στο δικο σου ακουγετε??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Μάϊ 2009, 17:28:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η μαμά σκάστρα ακούγεται, ακόμη και χωρίς πρόγραμμα.
Επειδή μας είπες ότι δεν το πιέζεις, μήπως τελευταία βυθίζεις λίγο παραπάνω το πόδι σου στο γκάζι απο χαμηλές στροφές και το αφήνεις απότομα? Γιατί τότε ακούγεται περισσότερο...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fts77 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 05 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Μάϊ 2009, 17:47:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

^^^ισως φιλε μου να μην το ειχα ακουσει.αυτο που σκεφτομε τωρα ειναι οτι δουλεβε και το a/c επομενος λογο αυξημενου φορτιου να κανει over boost πιο ευκολα και να ακουγε περισσοτερο.Θα δειξει πιστεβω στην πορεια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Μάϊ 2009, 17:55:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο δικο μου ακουγεται λιγακι παραπανω.... Laughing παντως δε νομιζω οτι χρειαζεται να ανυσηχεις για κατι κ απο τοσο νωρις,αφου ακομα ειναι γνησιο κ δεν το εχεις "σκισει" Laughing



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fts77 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 05 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Μάϊ 2009, 18:05:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

^^ανυσηχια δεν εχω οσο κραταει η εγγυηση ακομα Laughing Laughing

απλα λεω αν ειναι δυνατον να τα επαιξε τοσο γρηγορα??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Μάϊ 2009, 19:34:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι,δεν υπαρχει τετοια περιπτωση.



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Μάϊ 2009, 20:31:39    Θέμα δημοσίευσης: Σκαστρα???? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα και εμένα η σκάστρα ακούγεται περισότερο απο το ραλλύ που έχει ένας φίλος μου,επιπλέον το ίδιο ισχυει και τώρα που έχουμε και οι δύο το πλακάκι της Forge πάλι περισότερο ακούγεται το δικό μου.


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
fts77 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 05 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Μάϊ 2009, 17:45:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδες τελικα ειχατε δικιο δεν ηταν κατι σημερα που δεν χρησιμοποιησα το a/c δεν ακουγοτα τιποτα.Ευχαριστω για το ενδιαφερον σας και τα αμεσα ποστ σας Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1322s (PHP: 56% - SQL: 44%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on