PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

9ο Ράλλυ Φίλιππος στη Βέροια
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Απρ 2003, 11:09:41    Θέμα δημοσίευσης: 9ο Ράλλυ Φίλιππος στη Βέροια Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η Λέσχη Αυτοκινήτου Βέροιας διοργανώνει την Κυριακή 4 Μαΐου, το 9ο Ράλλυ Φίλιππος που είναι ο 2ος αγώνας του Κυπέλλου Βορείου Ελλάδος.
Ο αγώνας είναι ασφάλτινος, γρήγορος, θεαματικός και προπάντων ένας αγώνας με ιδιαίτερα υψηλά επίπεδα ασφαλείας για τους συμμετέχοντες.
Η εκκίνηση του πρώτου αυτοκινήτου θα δοθεί την Κυριακή 4 Μαΐου στις 10:00 από την πλατεία Ωρολογίου, όπου και ο τερματισμός, το απόγευμα της ίδιας ημέρας στις 16:00.

Ο αγώνας περιλαμβάνει 3 ειδικές διαδρομές εκ των οποίων οι 2 θα είναι επαναλαμβανόμενες.
Οι θεατές θα έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν τις θεαματικές ειδικές διαδρομές στις πλαγιές των γραφικών Πιερίων και του άγριου και επιβλητικού Βερμίου.
Ο έλεγχος εξακρίβωσης των αυτοκινήτων θα γίνει το απόγευμα του Σαββάτου 3 Μαΐου στο χώρο της EXPRESS SERVICE από 16:00 έως 19:00.

Οι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται δεκτές από την Δευτέρα 14 Απριλίου μέχρι και την Τετάρτη 23 Απριλίου, στα γραφεία της Λέσχης από τις 19:30 έως και τις 23:00.

Πηγή : ert.gr


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Απρ 2003, 11:36:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

..........Και φυσικα θα ειμαστε εκει για να δουμε τους δικους μας τοπικους απο Κοζανη και τον συμφορουμα μας glf στον πρωτο του αγωνα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Απρ 2003, 11:45:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν, ποιος θέλει να δανείσει τα λαστιχά του σε άπορο νέο αγωνιζόμενο που θα τρέξει με περσινά 720 ? Very happy Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Απρ 2003, 09:04:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Λοιπόν, ποιος θέλει να δανείσει τα λαστιχά του σε άπορο νέο αγωνιζόμενο που θα τρέξει με περσινά 720 ? Very happy Very happy Very happy Very happy


Εχω κατι σλιαμ εγω...τα εχω στην μαρινα για να μην βρισκει η Θαλαμηγος στο παρκαρισμα εισαι Question Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Απρ 2003, 22:08:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε και δε μου τα έδινες στη δεξιοτεχνία ??? χεχεχεχεχε α και μια που είπαμε και για μαρίνα, να βρώ και γώ που να δένω την μαούνα το modeo ! xexexexe

ΒΓΗΚΑΝ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ !
http://www.lav.gr/filippos/09/symmetoxes.htm

> 33
No 34
Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ
ΓΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΦΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
PEUGEOT 106 S16
N/2 F3


εεεεεεε να μάστε !!! χεχεχε

έχουμε και site ανεπίσημο !!
http://www.galfas.gr/racing/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Απρ 2003, 07:43:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
ΒΓΗΚΑΝ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ !
http://www.lav.gr/filippos/09/symmetoxes.htm

> 33
No 34
Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ
ΓΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΦΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
PEUGEOT 106 S16
N/2 F3


Καλή επιτυχία !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Απρ 2003, 10:06:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
> 33
No 34
Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ
ΓΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΦΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
PEUGEOT 106 S16
N/2 F3


εεεεεεε να μάστε !!! χεχεχε


Καλή επιτυχία Νίκο...
Με μια καλή θέση...

glf έγραψε:
έχουμε και site ανεπίσημο !!
http://www.galfas.gr/racing/


Νίκο, στα Links δεν βλέπω το 206club.gr...... Crying or Very sad
Το TFRC όμως το έχεις βάλει... Mad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Απρ 2003, 16:51:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον παιδες ποσοι θα ειστε στην Βεροια την Κυριακη για τον αγωνα Question Question Question

ΕΛΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΣΥΜΕΤΟΧΕΣ

Τουλαχιστον οι Θεσσαλονικοις θα πρεπει να ερθουν.

ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΞΑΝΑ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Απρ 2003, 19:43:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:

Νίκο, στα Links δεν βλέπω το 206club.gr...... Crying or Very sad
Το TFRC όμως το έχεις βάλει... Mad


ουπς!!
θα επανορθώσω στο επόμενο update Smile

thanks για τις ευχές Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάϊ 2003, 08:14:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικο...με του Λαζου και 50αρια Question Shocked Shocked Shocked Shocked

Σκεψου το καλαααα Wink Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάϊ 2003, 10:33:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χθες το βράδυ τελείωσα το αμάξι και το έβγαλα βόλτα. Ε, τα potenza 720 δεν πιάνουν κάτω ούτως η άλλως, οπότε τι έχω να χάσω ?

Σκέψου ότι τα γιοκο520 τα είχα φορέσει και σε 45/14 !!!! στα 50αρια θα κολλήσω? και εκείνα ήταν λάστιχα του.... 98 !!! ενώ του Λάζου είναι 2001 και είναι πιο φρέσκο. Οι ζάντες αερίζονται καλύτερα..... οπότε είναι η καλύτερη λύση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάϊ 2003, 11:35:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αναψε και μια λαμπαδα ισα με το μποι σου για παν ενδεχωμενο.

Δαγκωσε και την ταυτοτητα και ορμα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάϊ 2003, 02:29:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το βράδυ πήγα μια δοκιμή στην Καστανιά με τα 50αρια . ΟΚ!! στην πόλη μπορεί να μην πιάνει, επάνω όμως ήταν μια χαρά. Σε αλλαγές φορτίου δεν είναι καλό (σλάλομ) μάλλον γιατί δεν έχει σκληρά πλαϊνά. Αλλά με σβέλτο ρυθμό δεν είχα κανένα πρόβλημα ή απρόοπτο στο βουνό. Ησύχασα !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάϊ 2003, 09:26:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
το βράδυ πήγα μια δοκιμή στην Καστανιά με τα 50αρια . ΟΚ!! στην πόλη μπορεί να μην πιάνει, επάνω όμως ήταν μια χαρά. Σε αλλαγές φορτίου δεν είναι καλό (σλάλομ) μάλλον γιατί δεν έχει σκληρά πλαϊνά. Αλλά με σβέλτο ρυθμό δεν είχα κανένα πρόβλημα ή απρόοπτο στο βουνό. Ησύχασα !


Εγω λεω οτι θα αναψουν στην πρωτη ειδικη και θα πας πορτες συνεχεια.

Θα σου φταιει η αναρτηση θα θελει μπλοκε κτλπ.Μολις βεβαια βαλεις σλικ μετα δεν θα χρειαζετε τιποτα απο ολα αυτα.

Νικο η αναρτηση σου δεν ειναι παιξε-γελασε.Θα τα ξεσκισει τα λαστιχα.Οχι τιποτα αλλο αλλα δεν ειναι ικανα να σταματησουν την σφαλιαρα της 22αρας και ειδικα αν εχει και γαρμπιλι κατω οπως ο Αγιος Νικολαος.
Σημερα πατε για τεχνικο το μεσημερι ετσι Question Πισω απο εσενα ποιος ξεκιναει Question Question Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάϊ 2003, 14:06:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε θα κοιτάξω να μην κάψω τα φρένα και τα λάστιχα, ιδίως στο Σέλι...

πάντως σου είπα, στην Καστανιά δε μου έκανε τίποτα το ιδιαίτερο. χαλίκι δε βρήκα βέβαια Smile

το απογευμα θα είμαστε τεχνικό έλεγχο.
πίσω μου ο Μπατσάρας και πιο πίσω ο Παρχαρίδης με τον Γκουντή χεχεχεχε

να οι συμμετοχές
http://www.lav.gr/filippos/09/symmetoxes.htm
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2003, 11:29:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΩ στον ΓΚΑΛΦΑ ΝΙΚΟΛΑΟ και ΠΑΦΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟ για τον πρωτο τους αγωνα.Αψογο το πληρωμα και πολυ καλα ΄΄καθαρα΄΄περασματα.Αντε παιδες καλα αποτελεσματα απο εδω και περα.
Νικο στον επομενω με σλικ Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2003, 12:45:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια παιδιά, και εις ανώτερα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2003, 18:13:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή είναι και πολλά, αντιγράφω από το 4Tforum

Παράθεση:

Πρώτος αγώνας και αφού τερματίσαμε χωρίς το παραμικρό πρόβλημα η εξόρμηση θεωρείται πετυχημένη. Πολύ ζεστό κλίμα σε όλο τον αγώνα και είχα και πολλούς φίλους για να τα λέμε σε κάθε ΣΕΧ συναθλητές φίλους για να μη σας μπερδεύω.

...

Το μόνο που δε θα άντεχα, για πρώτο ιδίως αγώνα, ήταν να έβγαινα, οπότε πήγα πολύ φυλαγμένα. Μπορώ να πώ ότι πουθενά δεν πήρα το παραμικρό ρίσκο και μόλις πάτησα ράμπα στο τέρμα, ηρέμησα !!!!
Η πλάκα είναι ότι (φυσικά) δεν είχα ανεφοδιασμό στο SP, και ξεκίνησα τον αγώνα με φουλαρισμένο ρεζερβουαρ, αλλά και με κολλημένο δείκτη βενζίνας !!! οπότε δεν ήξερα τι έχει μέσα. τελικά είχα τόσο ώστε να γυρίσω Κοζάνη χωρίς να ξαναγεμίσω !! χεχεχε

από λάστιχα τρέχαμε με δρομίσια Γιοκο520.
Πολλές ευχαριστίες ! στο φίλο μου το Λάζο που μου έδωσε τα ζαντολάστιχα του προσωπικού του αυτοκινήτου!! (δυστυχώς είχα 15αρες τόσο καιρό και δεν μπορούσα ακόμα να πάρω σλικ 14αρια...). Πραγματικά μου έσωσε τον αγώνα για να μπορέσω να τον ευχαριστηθώ.

...

πρόλαβα και ανέβασα και μερικές φωτογραφίες στο
http://www.galfas.gr/racing/
αλλά δεν έχουν "σκηνές δράσης"
αν με έχει βγάλει κάποιος, plz plz plz να τη στείλει !! Νο34 !!! χεχεχεχε


Nίκο ήρθε η σειρά σου. Άσε το μπλοκέ και βάλε μια πυρόσβεση να πηγαίνουμε παρέα. Εμείς με το Γιώργο σαν μια εκδρομή το είδαμε το ράλι.
Στην πρώτη ειδική λέγαμε ότι να ναι στην ενδοσυνενόηση και ρίχναμε γέλιο !! Σου λέω πολύ γέλιο σε όλο τον αγώνα. μόνο στο δεύτερο τρίλοφο σοβάρεψα λίγο στο κλειστό κομμάτι και ρίξαμε 8 δευτερα από το πρώι Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2003, 18:22:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε και σε ανώτερα παιδιά!!!!


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2003, 19:04:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικο στειλε τις φοτο απο τον Τεχνικο στον CHATASOS ή στον SIDOBRE με πμ να τις βαλουνε τα παιδια στο GALLERY.Τασοι οκ Question Wink

Βαλε και το μοτερ σου φοτο διπλα στο δικο μου να του κανει παρεα Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1498s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 13 - GZIP enabled - Debug on