PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Λιβάδι
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 19:44:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:

Με του συνοδηγου του.


... έτσι θα την ζητήσω; Shocked



ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ Laughing


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 19:58:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
... έτσι θα την ζητήσω; Shocked !!!


Πως το καταλαβες Question Μαζι με την καμερα δινει και το EVO βολτα.Πανε πακετο αυτα. Wink Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2003, 01:14:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao έγραψε:
Παντως πρεπει να εχει ειδικη βαση (ή βεντουζα) που βιδωνει πανω στο cage... γαμωτ.. θελω και εγω να βρω μια τετοια για το drift challenge να τραβηξω in-car video


H βάση είναι φτιαχτή σε φίλο σιδερά. Του είχα φέρει ένα bucket από Ιταλία και με βοηθάει σε κάτι τέτοια. Η βάση έγινε τώρα τελευταία και αν θυμηθώ να βγάλω μια photo με την ψηφιακή του... συνοδηγού (πάλι!!) θα σας το δείξω. Περνάνε 2 στρώματα σφουγγάρια για να κρατήσει έξω όσο περισσότερο κραδασμό γίνεται....

sidobre, δε θυμάμαι μοντέλο, είναι μια sony με steady shot και πτυσόμενη οθόνη lcd
η δικιά μου τα είχε παίξει στο Κένταυρος και έγραψε θολά τις καλύτερες ειδικές που έχω περάσει ως τώρα Sad

Ευτυχώς είδα την κασέτα του αγώνα και γούσταρα με τα περάσματα μου Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2003, 01:18:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ δε θα γούσταρα καθόλου να έχω το maxi, αυτό τον καιρό.

τα λεφτά για βενζίνες και λύσιμο κινητήρα κάθε 10.000 χλμ, που τα βάζετε ? Very happy

και αν έκανα αυτή την έξοδο με maxi, τώρα θα ήμουν φυλακή για χρέη Very happy Very happy Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2003, 08:18:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
εγώ δε θα γούσταρα καθόλου να έχω το maxi, αυτό τον καιρό.

τα λεφτά για βενζίνες και λύσιμο κινητήρα κάθε 10.000 χλμ, που τα βάζετε ? Very happy

και αν έκανα αυτή την έξοδο με maxi, τώρα θα ήμουν φυλακή για χρέη Very happy Very happy Very happy


Παρε εσυ το MAXI και μην σε νοιαζει.Θα σου δωσω το δικο μου να τρεχεις και θα εχω το αλλο για βολτα Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2003, 08:22:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για ένα πράγμα σας ζηλεύω ρε κ@λόπαιδα....

Αν φορούσα Group Ν εξάτμιση θα μου κόβανε 45 κλήσεις για ηχορύπανση την ημέρα....

Αχχχχ επαρχία! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2003, 08:28:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Για ένα πράγμα σας ζηλεύω ρε κ@λόπαιδα....

Αν φορούσα Group Ν εξάτμιση θα μου κόβανε 45 κλήσεις για ηχορύπανση την ημέρα....

Αχχχχ επαρχία! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


GROUP N Question Question Question GROUP A Φοραμε Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Ασε που και οι δυο ΔΕΝ εχουμε καποια σχεση το τελευταιο διαστημα Wink Αρα κανουμε ΟΤΙ θελουμε Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2003, 09:20:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Για ένα πράγμα σας ζηλεύω ρε κ@λόπαιδα....

Αν φορούσα Group Ν εξάτμιση θα μου κόβανε 45 κλήσεις για ηχορύπανση την ημέρα....

Αχχχχ επαρχία! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


ηχορύπανση ? i don't know this word!!
σοβαρά η δικιά μου δεν ακούγεται καθόλου, σε εκνευριστικό βαθμό!
έβλεπα την κασέτα από το Κένταυρος και άκουγα μόνο τα λάστιχα!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2003, 09:47:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Sidobre έγραψε:
Για ένα πράγμα σας ζηλεύω ρε κ@λόπαιδα....

Αν φορούσα Group Ν εξάτμιση θα μου κόβανε 45 κλήσεις για ηχορύπανση την ημέρα....

Αχχχχ επαρχία! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


ηχορύπανση ? i don't know this word!!
σοβαρά η δικιά μου δεν ακούγεται καθόλου, σε εκνευριστικό βαθμό!
έβλεπα την κασέτα από το Κένταυρος και άκουγα μόνο τα λάστιχα!!!

εεεεεεεεεεετσι
εεεεεεεεεεετσι! Very happy Very happy


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2003, 09:54:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

i knew you would understand !!!!

κλαπς!! συγκινήθηκα πρωινιάτικα! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2003, 11:56:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
i knew you would understand !!!!

κλαπς!! συγκινήθηκα πρωινιάτικα! Laughing


Προσεχε μην σε φυγουν οι μυξες εσενα Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1343s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on