PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αυτοκόλλητα PSClub.gr - Η νέα γενιά...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Φεβ 2016, 03:28:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημοσθένη εγώ πάντως θα το έβαζα στο φιλετάκι πάνω από την πινακίδα...


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giannis deep blue (Ιωαννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye 16v

Ένταξη: 27 Δεκ 2015
Δημοσιεύσεις: 28

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Φεβ 2016, 20:06:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Καινούρια η μεταχειρο?


Καινούργια γιατί θα το βάψω όλο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Φεβ 2016, 19:32:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπηκαν και τα πλαϊνα. Ισως δεν πετυχα τη συμμετρια που ηθελα, αλλα τι να κανω Confused




'Andy'-lag έγραψε:
Δημοσθένη εγώ πάντως θα το έβαζα στο φιλετάκι πάνω από την πινακίδα...


Το 4ο τελικα θα το κρατησω για spare. Τωρα αν ειμαι με ατομα πισω και με κατω τα τζαμια δε θα φαινοται αυτοκολλητα, αλλα δε θα πεθανουμε κιολας. Απο το να ειμαι με ανεμοθραυστη, τζαμια πανω, αυτοκολλητο στην πινακιδα και να μοιαζω σαν κινουμενος χορηγος, ας μη φαινεται τιποτα καλυτερα.

Επισης εχω να πω οτι τα γραμματα στην τσιμουχα του ανεμοθραυστη κρατανε καλα ακομα. Στο σιδερενιο μερος δεν ακουμπανε πολυ πλεον και ειναι στον αερα αλλα τα βλεπω γερα στα υπολοιπα 3/4 που πατανε στην τσιμουχα (τουλαχιστον μεχρι τις ζεστες). Παντως στη Θεα που ηρθα απο Κηφισο τρεχοντας ανοιχτος δε φυγαν (προλαβα και τη βροχα που ακολουθησε...) Mr. Green


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάρ 2016, 22:58:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέραν του psclub, τσεκάρετε αυτό το γαμaτο αυτοκόλλητο για τους γονείς λεοντες!



Arrow http://stickerstore.gr/?product=aftokollito-baby-board-gia-peugeot&ref=bestprice.gr


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Μάρ 2016, 17:52:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γ α μ ω ! ! ! !
Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάρ 2016, 16:06:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumbs Up


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάρ 2016, 20:11:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα σπαει, οντως.....!
Thumbs Up Thumbs Up
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rallaki-1 (Μike)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 Rallyeee..

Ένταξη: 19 Απρ 2010
Δημοσιεύσεις: 398
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάρ 2016, 22:17:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!


Peugeotναυτης..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάρ 2016, 10:43:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποτε δεν καταλαβα το νοημα των baby on board αυτοκολλητων. Δλδ δηλωνεις οτι εχεις παιδι στο αμαξι για να μην πεσει ο αλλος πανω σου? ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΩΣ χαχα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάρ 2016, 11:17:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βασικα δηλωνεις οτι εχω μικρο παιδι γιαυτο παω σα τη κοτα και μην αρχιζεις τα κορναρισματα

βεβαια οι περισσοτεροι που βαζουν το αυτοκολλητο δεν αλλαζουν οδηγικες συνηθειες αλλα οκ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάρ 2016, 12:10:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δικιο εχεις. Πολλοι που εχουν αυτοκολλητο Baby on board νομιζουν οτι εχουν κολλησει αυτοκολλητο MAXPOWER και πανε γαμιwντας και σε κανουν να σκεφτεσαι: ακομα και να μην εχουν παιδι μεσα, θελουν να παθουν τιποτα και να μεινει το παιδι χωρις γονιο;
Βεβαια υπαρχουν κι αυτοι που δε χρειαζονται αυτοκολλητο, απλα εχουν το παιδι ορθιο αναμεσα στα καθισματα, πισω χωρις καθισματακι, μπροστα χωρις ζωνη, στην αγκαλια μπροστα, στην εταζερα...


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάρ 2016, 14:06:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Blue Cub έγραψε:

Βεβαια υπαρχουν κι αυτοι που δε χρειαζονται αυτοκολλητο, απλα εχουν το παιδι ορθιο αναμεσα στα καθισματα, πισω χωρις καθισματακι, μπροστα χωρις ζωνη, στην αγκαλια μπροστα, στην εταζερα...


Αυτους θελω να τους κουτουλησω. Επισης και αυτους που εχουν σκασμενο ισα ισα το παραθυρο και καπνιζουν κανονικα μεσα στο αμαξι με παιδια πισω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GiorgosRC (Giorgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 1.6 16V THP Le-mans Series

Ένταξη: 12 Ιαν 2017
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιαν 2017, 01:17:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω που ειμαι καινουργιο μελος πως θα παρω το free pack με τα αυτοκολλητα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιαν 2017, 09:46:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Free pack δεν υπάρχει, αν όμως πετύχεις τον Αντρέα 'Andy-lag' στη Θέα Δηλαβέρη που συναντιομαστε κάποιες Πέμπτες, θα μπορείς να προμηθευτείς.
Μάλλον θα χουμε και σήμερα Arrow http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=555634#555634


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Grigoris Hatz (Grigoris)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.1 8v

Ένταξη: 29 Ιαν 2017
Δημοσιεύσεις: 96

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Φεβ 2017, 01:42:13    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αυτοκόλλητα PSClub.gr - Η νέα γενιά... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
"ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ" εχουμε στα χερια μας τα νέα αυτοκόλλητα!!!
-> Το πίσω ειναι ανακλαστικό με το λιονταρι της PS. Σχεδόν ίδιο με το λογότυπο που υπάρχει στα banner στις σελίδες του φόρουμ, μόνο που τα γραμματα ειναι όλα λευκά και μόνο το λιοντάρι κοκκινο
και
-> πλαινά μικρα λευκά γραμματα PEUGEOT SPORT CLUB


Τα νέα αυτοκολλητα θα διατίθενται:

    * ανα "σετ 1πισω + 2 πλαινα" με την εγγραφη κάθε νέου επίσημου μέλους δωρεαν μαζί με το welcome pack.


    * (αφορα το 2009, ενώ για το 2010 βλέπουμε εν καιρώ) ανα "σετ 1πίσω + 2 πλαινα" με την ανανέωση συνδρομής δωρεαν μαζι με την νέα κάρτα μέλους.

    * για όποιο επίσημο μέλος θέλει επιπλέον αυτοκόλλητα οι τιμές ειναι 3ε το πίσω και 1ε το καθε πλαινό


    * για τα μη επ.μέλη ("ενεργα" όμως - και οχι "τυχαια περαστικά" απ' το φορουμ...) οι τιμές ειναι 6ε το πίσω και 2ε το πλαινό.

    * σε "περαστικους" δεν διατίθενται αυτοκόλλητα και αυτό ειναι στην κρίση των Υπευθύνων του Club = δεν θέλουμε τα αυτοκόλλητα μας να κυκλοφορουν "οπου να 'ναι"... Wink

Νεο μέλος κι εγώ..εψαχνα να βάλω ένα σχετικό αυτοκόλλητο..Υπάρχει κατι; Και αν ναι πως μπορώ να το αγοράσω;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Φεβ 2017, 09:01:50    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αυτοκόλλητα PSClub.gr - Η νέα γενιά... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όπως είπα ακριβώς από πάνω. Ο Αντρέας είναι σχεδόν αποκλειστικός διανομέας των αυτοκόλλητων πλέον. Έχουν σταματήσει οι πολιτικοί διαχωρισμοί σε επίσημα και μη μέλη. Το μόνο που πιστεύω ότι χρειάζεται -αν ακολουθήσουμε τον τελευταίο αστερίσκο- είναι να δείξεις παρουσία σε συναντήσεις περιστασιακά και όχι σπάνια, έτσι ώστε να μην κυκλοφορούν τα αυτοκόλλητα σε άτομα που δεν προλάβαμε να τα γνωρίσουμε καν.


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Μάρ 2017, 18:19:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγώ, κι εγώ!
Μόνο που με το τρέξιμο που έχει πέσει έχω να έρθω σε συνάντηση από τότε που μου είχε δώσει ο Μάνθος τη "νύφη" στην Πεντέλη τότε με την ανάρτηση που δεν ξέραμε τι ακριβώς είναι τα σωθικά της... Laughing


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Μάρ 2017, 13:52:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nido έγραψε:
Κι εγώ, κι εγώ!
Μόνο που με το τρέξιμο που έχει πέσει έχω να έρθω σε συνάντηση από τότε που μου είχε δώσει ο Μάνθος τη "νύφη" στην Πεντέλη τότε με την ανάρτηση που δεν ξέραμε τι ακριβώς είναι τα σωθικά της... Laughing


ουουουουουοαααααααααααχαχαχαχαχαχ
επικη νυχτα...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
tsapori (Christos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.6 (16v) GTI (1997)

Ένταξη: 15 Νοέ 2017
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Νοέ 2017, 00:09:45    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αυτοκόλλητα PSClub.gr - Η νέα γενιά... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πώς μπορώ να τα παραλάβω;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Snap5 (Παναγιώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.4 Dynamic (2005)

Ένταξη: 22 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 263
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Νοέ 2017, 18:23:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απλά τα πράγματα:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=30044
Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 10 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3404s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on