PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αυτοκόλλητα PSClub.gr - Η νέα γενιά...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
thesalos (Γιωργος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 207 rallye (2008)

Ένταξη: 11 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 326
Τόπος: ΛΑΡΙΣΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιαν 2009, 20:28:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοω (αν και δεν θα επρεπε να το συζηταμε σ αυτη την ενοτητα αλλα αφου το θελεις) πως θα επρεπε πρωτα να φροντιζετε να φευγουν τα εκτος γιατι δεν εχουν ολοι την δυνατοτητα να περνανε απο τη λεσχη. Εννοω πως θα επρεπε να γινεται ταυτοχονα κι οχι να κυκλοφορουν στην Αθηνα ενα μηνα πριν. Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιαν 2009, 20:43:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ααααα
καμια σχεση
απλά στους εκτός που "δεν βιάζονται" θα στελνονταν μαζι με τις κάρτες μέλους (ρωτα τον roadrunner ποτε θα γινει αυτό), βολευει για να μην πηγαίνουμε 2 φορες ταχυδρομείο.
αν "βιάζεσαι" να σου στείλω άμεσα
κανένα πρόβλημα Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
thesalos (Γιωργος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 207 rallye (2008)

Ένταξη: 11 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 326
Τόπος: ΛΑΡΙΣΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιαν 2009, 21:01:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ααααα
καμια σχεση
απλά στους εκτός που "δεν βιάζονται" θα στελνονταν μαζι με τις κάρτες μέλους (ρωτα τον roadrunner ποτε θα γινει αυτό), βολευει για να μην πηγαίνουμε 2 φορες ταχυδρομείο.
αν "βιάζεσαι" να σου στείλω άμεσα
κανένα πρόβλημα Wink


Μανθο εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα μπορω να περιμενω κι αν βιαζομουνα σου εστελνα τον οδηγο απο κει και..... φορτωνε....... Αλλα φαντασου τον εαυτο σου να ειναι καπου μακρυα σ ενα νησι παραδειγμα και να ακουει ενα μηνα τωρα ποσο γα**τ@ ειναι τα αυτοκολητα να τα φορανε ολοι στην Αθηνα η οι περισσοτεροι κι αυτος να περιμενει γιατι οι εκτος Αθηνων κακα τα ψεμματα το μονο που περιμενουν ειναι τα αυτοκολητα κι οχι τις καρτες. Νομιζω οτι ειναι λογικο αυτο που γραφω Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιαν 2009, 21:16:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απολυτα λογικό και κατανοητο.
υποτιθεται οτι τα welcome pack θα ηταν ετοιμα και θα ειχαν σταλει προ καιρόυ και δεν θα υπήρχε τετοιο "μπέρδεμα"...
αλλά ... αστο να μην το αναλυσω εδω γιατί... δεν ειναι του παρόντος... Wink (και ελπίζω να μην πεταχτει κανείς και πει οτι και η λιστα συνεργατων δεν ειναι ετοιμη γιατι ας αναλάβει πρωτοβουλία να κάνει εστω και κάτι από οτι κάνω και θα την ετοιμάσω... - γιατι και όταν ζητησα βοήθεια γι αυτήν πήρα...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MitsakosDiin (Tsakos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 (16V) XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Athina - Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Νοέ 2009, 12:32:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kalorizika ta kainourgia aytokolita paidia Smile Me geies me geies tote Razz
Epeidh k egw prosfata egina melos tou club , exw thn aporeia sto pws 8a ftasoun ta aytokolita sta xeria mu kai gia to an 8a ftasun Razz Eyxaristw Smile


Kserw pioi an8rwpoi einai dipla mou, tous sevomai, tous ektimw kai aytoi epeishs... oi ypoloipoi POULO! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Νοέ 2009, 12:42:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ισχυει οτι εχουμε γραψει στο 1ο ποστ
οποτε πράττεις ανάλογα
ή γραφεσαι και τα παίρνεις μαζι με την κάρτα μέλους δωρεαν
ή περνας από λεσχη καποια πέμπτη και τα αγοραζεις
ή σου στελνουμε ενα λογαρισμο βαζεις τα λεφτα και στα στελνουμε


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MitsakosDiin (Tsakos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 (16V) XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Athina - Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Νοέ 2009, 12:52:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδη τωρα δεν γραφτηκα? (μπερδευτηκα), αν ουσιαστικα δεν εχω γραφτει τωρα, πως ακριβως θα γραφτω? δν εχω προβλημα ερχομαι και στο μερος που συγκεντρονεστε διπλα μενω κ εγω νεα φιλαδελφεια Smile Απλα περιμενω για να καταλαβω


Kserw pioi an8rwpoi einai dipla mou, tous sevomai, tous ektimw kai aytoi epeishs... oi ypoloipoi POULO! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Νοέ 2009, 13:07:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MitsakosDiin έγραψε:
Δηλαδη τωρα δεν γραφτηκα? (μπερδευτηκα), αν ουσιαστικα δεν εχω γραφτει τωρα, πως ακριβως θα γραφτω? δν εχω προβλημα ερχομαι και στο μερος που συγκεντρονεστε διπλα μενω κ εγω νεα φιλαδελφεια Smile Απλα περιμενω για να καταλαβω


διάβασε εδώ καλύτερα:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4517

Smile Cool Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MitsakosDiin (Tsakos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 (16V) XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Athina - Kastoria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Νοέ 2009, 13:09:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε ευχαριστω πολυ αυτο με εβγαλε απο το μπερδεμα μου Smile Αν ειναι ετσι τοτε θα ερθω απο κοντα και θα τα κανονησουμε διπλα μενω ακριβως Smile


Kserw pioi an8rwpoi einai dipla mou, tous sevomai, tous ektimw kai aytoi epeishs... oi ypoloipoi POULO! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spiros_z (Σπύρος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207cc

Ένταξη: 04 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Κέρκυρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Νοέ 2009, 13:16:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ηθελα 1 αυτοκολλητο για πισω και 2 για πλαγια.Ενημερωστε με για τα περαιτερω,ευχαριστω!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Νοέ 2009, 13:24:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στειλε μου διευθυνση να σου στειλω λογαριασμο Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Νοέ 2009, 13:50:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανθο κρατα στανταρ 2 πλαινα και πες μου αν ειναι να περασω απο μαγαζι


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Νοέ 2009, 14:18:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

περνα οποτε θες


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Νοέ 2009, 14:34:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OK παλι σαββατο πρωι θα ειμαι εκει

META, θα ειμαι εκει http://www.frederikbikes.gr/?p=35 Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Δεκ 2009, 08:36:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η τοποθετηση ενος αυτοκολλητου στο πισω τζαμι ειτε μικρου ειτε του μεγαλου κοντα στο τριτο stop ψηλα ψηλα δηλαδη εχει καποιο θεμα με τις βροχες και τον υαλοκαθαριστηρα στο βαθος χρονου;



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Δεκ 2009, 08:59:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάνο εγώ έχω βάλει μικρό αυτοκολλητάκι πίσω (αυτό που κανονικά προορίζεται για "πλαϊνό", δλδ) και δεν έχει θέμα, ούτε με βροχή, ούτε με υαλοκαθαριστήρα, ούτε με τπτ. Αλλά ακόμα και μεγάλο να βάλεις, αν θυμάμαι καλά αν το τοποθετήσεις αρκετά πάνω δεν το "πιάνει" ο υαλοκαθαριστήρας. Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Δεκ 2009, 09:11:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τοποθετησα το μεγαλο το οποιο παρεπιπτοντως δεν ειναι και τοσο μεγαλο,αρκετα διακριτικο και πολυ ομορφο.
Το εβαλα τερμα ψηλα αλλα και παλι ο υαλοκαθαριστηρας το πιανει σε ολοκληρη επιφανεια.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Δεκ 2009, 09:19:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nOkpos έγραψε:


http://i154.photobucket.com/albums/s267/nokpos/29012009068.jpg



Ειναι αυτο σε αρκετα πιο μικρη εκδοση.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Δεκ 2009, 09:41:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι τα τελευαια που φτιαξαμε από κακη συνενοηση (#$@#$@!#$%ΚΚΔΦΞΧΞΦΔΗ@#$!@#.... Laughing) μας βγηκαν λιγο μικρότερα... αλλα ειναι από το πιο ανακλαστικο αυτοκολλητο που υπάρχει...

μεγεις! Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kammenos (panagiotis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

PEUGEOT 2

Ένταξη: 24 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 447
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Δεκ 2009, 10:13:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάνος έγραψε:
Η τοποθετηση ενος αυτοκολλητου στο πισω τζαμι ειτε μικρου ειτε του μεγαλου κοντα στο τριτο stop ψηλα ψηλα δηλαδη εχει καποιο θεμα με τις βροχες και τον υαλοκαθαριστηρα στο βαθος χρονου;


Πάνο εγώ έχω το αυτοκόλλητο κοντά στα 2 χρόνια και δεν έχει πάθει τίποτα απολύτως από το υαλοκαθαριστήρα. Και τον χρησιμοπιώ συχνά στις βροχές. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 2 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2621s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on