PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Φωτογραφίες και βίντεο από μέλη του psclub.
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> PSClub και Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Μάϊ 2009, 20:01:43    Θέμα δημοσίευσης: Φωτογραφίες και βίντεο από μέλη του psclub. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ήμουν υπόχρεος αν ποστάρατε εδώ φωτογραφίες και βίντεο (μικρού μήκους)απο αγώνες μελών του psclub. Ειδικότερα στιγμιότυπα από πιτς , απονομές , παραλειπόμενα κτλ ..

Αν κάποιος δεν εχει τρόπο να ποστάρει τα παίρνω απ΄το msn.

Λευτέρη, Νίκο , Δημήτρη και λοιποί..περιμενω Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Μάϊ 2009, 21:39:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη πραγματικα δεν εχω χρονο να κατσω και να ποσταρω σωστα (μεκρες φωτο που να γινονται μεγαλες κλπ κλπ) να σ στειλω ενα ζιπακι με ενα best of με μειλ και να κανεις παιχνιδι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Μάϊ 2009, 23:47:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Επειδη πραγματικα δεν εχω χρονο να κατσω και να ποσταρω σωστα (μεκρες φωτο που να γινονται μεγαλες κλπ κλπ) να σ στειλω ενα ζιπακι με ενα best of με μειλ και να κανεις παιχνιδι?


Εάν σε βολέυει Νίκο κάνε το έτσι, εφόσον τα θέλω για προσωπικό αρχείο ειναι καλύτερα και για μένα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Μάϊ 2009, 21:27:04    Θέμα δημοσίευσης: Re: Φωτογραφίες και βίντεο από μέλη του psclub. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gonakinen έγραψε:
Θα ήμουν υπόχρεος αν ποστάρατε εδώ φωτογραφίες και βίντεο (μικρού μήκους)απο αγώνες μελών του psclub. Ειδικότερα στιγμιότυπα από πιτς , απονομές , παραλειπόμενα κτλ ..

Αν κάποιος δεν εχει τρόπο να ποστάρει τα παίρνω απ΄το msn.

Λευτέρη, Νίκο , Δημήτρη και λοιποί..περιμενω Wink


Thumb right


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Μάϊ 2009, 23:14:03    Θέμα δημοσίευσης: Re: Φωτογραφίες και βίντεο από μέλη του psclub. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gonakinen έγραψε:
gonakinen έγραψε:
Θα ήμουν υπόχρεος αν ποστάρατε εδώ φωτογραφίες και βίντεο (μικρού μήκους)απο αγώνες μελών του psclub. Ειδικότερα στιγμιότυπα από πιτς , απονομές , παραλειπόμενα κτλ ..

Αν κάποιος δεν εχει τρόπο να ποστάρει τα παίρνω απ΄το msn.

Λευτέρη, Νίκο , Δημήτρη και λοιποί..περιμενω Wink


Thumb right

Γιωργη εγω δεν εχω τιποτε σε ψηφιακη μορφη δεν εχω καν καμερα αλλα ουτε και ψηφιακη φωτογραφικη ωστε να εχω καποιο αρχειο (βασικα πλεον ουτε αγωνιστικο εχω).
Οτι υπαρχει το εχουν τα παιδια.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Μάϊ 2009, 09:05:14    Θέμα δημοσίευσης: Re: Φωτογραφίες και βίντεο από μέλη του psclub. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
[(βασικα πλεον ουτε αγωνιστικο εχω).
.


Confused Aυτό τωρα το μαθαίνω ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Μάϊ 2009, 20:40:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αντε βρε παλικαρια.. κανα βίντεο δεν υπαρχει;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Μάϊ 2009, 22:16:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gonakinen έγραψε:
αντε βρε παλικαρια.. κανα βίντεο δεν υπαρχει;;;

γιωργο βγηκε μεγαλο για να το στειλω με μειλ
170κατι ΜΒ...
να το κανω cd και να το στειλω? videakia εχω στο youtube. Μπες στο προφιλ μου και διαλεξε. απλα ειναι λιγο πιο παλια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Μάϊ 2009, 23:21:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα κατσω να ψαξω καποια στιγμη το αρχειο μου και θα ποσταρω,αλλα εχω των βορειων μελων κυριως,γκαλφα,μητσακου κτλ κτλ κτλ...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Μάϊ 2009, 08:24:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για αρχεια τετοιου μεγεθους ( π.χ 200-300μεγα) τα κανετε ενα αρχειο ζιπ και μετα τα ανεβαζετε στο rapidshare.ta σπαει μονο του σε οσα κομματια χρειαζεται και σας δινει τα λινκ για να τα κατεβαζετε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Μάϊ 2009, 20:58:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά θέλω μικρού μήκους βίντεο. πχ 2-3 πέρασματα, τα πιο καλά σας..

αν μπορείτε να τα απομονώσετε ακόμα καλύτερα δε πιάνουν και πολύ χώρο ...

θέλω να φτιάξω ενα βιντεακι με φωτο και βιντεο απο όλους


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Μάϊ 2009, 22:13:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιωργο μου ειμαι πηγμενος απο την σχολη. Απο την αλλη βδομαδα ισως μπορεσω να σου στειλω και βιντεακια
φαντασου απο το πρωι τωρα μπηκα σπιτι.. Και τις φωτο που τις εχω ξεχωρησει δεν εχω κουραγιο να τις ανεβασω ραπιντσεαρ..
αυριο μαλλον
την αγαπη μου Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 07:22:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φωτογραφίες των κριτών θέλεις? Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 21:58:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοείται.. εφόσον οι ενδυμασία ειναι και προβλεπόμενη (collection psclub..)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Μάϊ 2009, 10:47:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιωργο σ εστειλα με πμ λινκ με τις φωτο, γιατι αν το ανεβασω εδω, θα το κατεβασουν οι αλλοι πρωτα και δεν θα προλαβεις, γιατι το free sto rapidshare ειναι γαι 10 download mono..
Αν το θελει και κανεις αλλος μου λεει..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούλ 2009, 12:38:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.greektube.org/content/view/67259/2/

Wink


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιούλ 2009, 13:37:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zuper Laughing Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιούλ 2009, 01:49:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1:15....
χαχαχαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιούλ 2009, 07:28:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και υστερα λες για μενα που χαιρεταω..... (εν ωρα αγωνα!) Laughing Laughing Laughing Laughing
Πολυ καλο το βιντεο...... Cool Very happy Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Σεπ 2009, 23:58:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ασχετο μεν,το θυμηθηκα δε...
Γνωριμη φατσα του club,wanna be racer υφος. Laughing

http://xs343.xs.to/xs343/09372/dsc01118839.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> PSClub και Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2457s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on