PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ράλλυ Σπριντ Ελάτειας 24 - 05 - 2009
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάϊ 2009, 08:53:09    Θέμα δημοσίευσης: Ράλλυ Σπριντ Ελάτειας 24 - 05 - 2009 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ΑΛΦΑΛ διοργανώνει στις 24 Μαΐου 2009 το χωμάτινο Rally Sprint Ελάτειας που προσμετρά στο κύπελλο χωμάτινων σπριντ 2009.
Ο αγώνας θα διεξαχθεί στην κλασσική διαδρομή Ελάτεια - Ζέλι μήκους 11,65 χλμ. και θα γίνουν 2 σκέλη.

Η δηλώσεις συμμετοχής λήγουν την Παρασκευή 15 Μαΐου και ώρα 22.00.

Ο τεχνικός έλεγχος θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 23 Μαΐου από 17.00 έως 20.00 στην Κεντρική Πλατεία της Ελάτειας.

Η εκκίνηση του αγώνα θα δοθεί την Κυριακή 24 Μαΐου και ώρα 10.00.



Η ειδική είναι απίστευτη... Χαρακτηρίζεται σαν το ελληνικο Pikes Peak... Το χωμα ειναι τελείως φλατ. Είναι και παλιά Ακροπολική ειδική..
Αν κατι δεν παει στραβά θα τρέξουμε.. Ευτυχώς δεν αναμένονται πολλές συμετοχές καθώς το ίδιο ΣΚ είναι το ραλλυ κένταυρος όπου θα μαζέψει τις περισσότερες...

Μερος της ειδικής:
http://www.youtube.com/watch?v=hwipOLpPKdM
http://www.youtube.com/watch?v=websCK-VPyw


Καλό μας αγώνα Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάϊ 2009, 10:02:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και γ**ώ τις ειδικές.

Όταν έπαιζε σε Ακρόπολις την παρακολοθούσα πάντα γιατί έπεφτε πολύ ..πάντα (είμαι πελάτης από τότε που έκανε εγκαίνια, γιατί είμαι από την Κένυα). Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Καλό αγώνα παίδες!

YΓ. ΠΣΚ έχουμε Ιστορικό Ακρόπολις και η Ελάτεια παίζει εις διπλούν την Κυριακή. Cool Cool Cool Cool Cool


www.euphemus.eu


Έχει επεξεργασθεί από τον/την BTS στις Πεμ 07 Μάϊ 2009, 10:21:16, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάϊ 2009, 10:20:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πετρο μιας και την εχεις παρακολουθησει πολλές φορές, υπαρχει περίπτωση να "χαλασει" ο δρομος απο τα περασματα των ιστορικων? Μιας και θα γίνει και 2 φορές?
χαλαει ο δρόμος η μενει σε καλη κατασταση?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάϊ 2009, 10:26:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Πετρο μιας και την εχεις παρακολουθησει πολλές φορές, υπαρχει περίπτωση να "χαλασει" ο δρομος απο τα περασματα των ιστορικων? Μιας και θα γίνει και 2 φορές?
χαλαει ο δρόμος η μενει σε καλη κατασταση?


Τουάχιστον στο πρώτο κομμάτι που έχω δει, το λεγόμενο Pike's Peak Twisted evil ο δρόμος μένει σε καλή κατάσταση.
Φεύγει το 3Α χαλίκι και από κάτω εμφανίζεται πετρώδης επιφάνεια, η οποία όμως είναι σχετικά επίπεδη.

Τον δρόμο τον είχε ετοιμάσει το 2001 ο τοπικός δήμος για να στρωθεί με άσφαλτο, οπότε το υπόστρωμα είναι καλό.


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάϊ 2009, 14:41:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δηλαδη δεν θα εχουμε προβλημα ε?
Δεν ειναι και WRC, τα μισα θα εχουν μεινει την κυριακη, οποτε θεωρω θα ειναι σχετικα καλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Μάϊ 2009, 18:36:17    Θέμα δημοσίευσης: Ράλλυ Σπριντ Ελάτειας 24 - 05 - 2009 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=gr-news-article&article_id=16410&race_id=0

Νο 15........ Very happy
Καλο μας αγωνα! Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Μάϊ 2009, 20:07:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cool Cool Cool Cool Razz Razz Razz Razz


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Μάϊ 2009, 20:50:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανθο ποιο να σβησω απο τα δυο ποστς? Laughing
Καλη επιτυχια στα παιδια!!! Very happy Very happy Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Μάϊ 2009, 21:07:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλη επιτυχια παιδια


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Μάϊ 2009, 22:16:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστουμε.
Αν και θα ειμαστε αρκετα μουδιασμενοι καθως εχω να οδηγησω απο τον Φλεβαρη και ειδικα στο χωμα απο τον Νοεμβρη του 07.. Οποτε θα παμε καπως φυλαγμενα και οτι γινει. Να κανουμεε προπονηση για την συνεχεια της χρονιας που θα ειναι κυριως χωματινη φετως. Αν μπουμε 10αδα θα ειμαστε ευχαριστημενοι...

Σας περιμενουμε στο βουνο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Μάϊ 2009, 22:52:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βρε Νικολα ΤΑΠΑΑΑΑΑΑΑΑ Laughing Laughing Laughing


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 06:48:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εμεις εκει Νο24 με τον κολοκοτρωνη!!Νικο καλη διασκεδαση καλα να περασουμε!!(κουιζ απο ποια μερια να το τουμπαρω πρωτα???)Ο νικητης κερδιζη οτι ζηση!!


01000hp racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 09:27:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν τουμπαρεις θελω να ειμαι μεσα ρε τασο....
χαχαχαχχαχαχα
καλο αγωνα και σε εσας!!!
Υ.Γ. τουμπαρε στις αρχες, πανω εχει γκρεμια...
Στην δευτερη φουρκετα στην αριστερη... εκει μαζευει και κοσμο θα ειναι θεαματικα
χαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 09:30:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ερωτηση: τασο θα εχετε αμαξι για δοκιμες το σαββατο?
θελουμε να κανουμε αλλο ενα περασμα αλλα θα ειμαστε μονο με το αγωνιστικο και το RC.. και δεν λεει να το βαλουμε χωμα Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
B.M-SPORT (ΒΑΣΙΛΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Citroen Xsara 1.4 (8v) coupe 1999

Ένταξη: 11 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: Πειραιας-Κερατσινι-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 10:19:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλο αγωνα σε ολους, να το ευχαριστηθειτε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 16:15:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
ερωτηση: τασο θα εχετε αμαξι για δοκιμες το σαββατο?
θελουμε να κανουμε αλλο ενα περασμα αλλα θα ειμαστε μονο με το αγωνιστικο και το RC.. και δεν λεει να το βαλουμε χωμα Confused


θα Cool εχουμε το 306 διαθεσιμο για δοκιμες!!


01000hp racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 16:18:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Αν τουμπαρεις θελω να ειμαι μεσα ρε τασο....
χαχαχαχχαχαχα
καλο αγωνα και σε εσας!!!
Υ.Γ. τουμπαρε στις αρχες, πανω εχει γκρεμια...
Στην δευτερη φουρκετα στην αριστερη... εκει μαζευει και κοσμο θα ειναι θεαματικα
χαχαχαχα


μπορουμε να το ξανακανουμε ρε μποι διαλεξε διαδρομη και εγω το τουμπαρω!


01000hp racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 17:53:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ψήνομαι να κατέβω... ο paskalip θα είναι σίγουρα, οπότε από photos είστε καλυμμένοι Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 18:05:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελπιζω μονο να την εμαθε την καινουργια φωτογραφικη του Laughing Laughing Laughing


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 22:32:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΟ ΑΓΩΝΑ παιδιά.. ελπίζω να το ευχαριστηθέιτε σε μια τόσο ιστορική διαδρομή που μόνο τυχαία δεν ειναι η φήμη της.Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1353s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on