PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Βολτοεκδρομή στο σπριντ Σερρών 10/5/2009
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
PICASO (HLIAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 cc 1,6Τ

Ένταξη: 09 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 532
Τόπος: THESSALONIKI

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάϊ 2009, 08:14:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bakclima έγραψε:
7:30 TITAN, οποιος θελει να ερθει μαζι μου το τηλ μου ειναι 6938821722



Γιώργο 99% να ερθω με εναν φιλο!
Αν κάτσει στραβη και δεν ερθει ο φίλος μου τοτε σε παιρνω τηλ να ερθεις απο το σπιτι να με πάρεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάϊ 2009, 15:30:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ok
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάϊ 2009, 22:25:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με άμπαλο και εβραίο και SAKI lemans από παραλία Σαλλλλλονίκη....


ΜΗΤΣΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ, ΕΛΑΑΑΑΑΑ



(υ.γ μυρίζει σκ@$%α ο Θερμαϊκός)

*edit μάλλον η κολώνια του άμπαλου είναι W00t



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
thanos_vt (thanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Rallye 8v(αναμενεται 16ν)

Ένταξη: 09 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 35

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 00:16:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια!!!!!!!! Είμαι στις σερρες εκει σπουδάζω αλλα δεν ειμαι ακόμα μέλος!! Σκοπεύω όμως να γίνω!!! Μπορώ να έρθω και εγώ???? Και κάτι ακόμα!!! Που στο διάλο ειναι αυτο το ΤΙΤΑΝ???? πείτε μου θέλω να έρθωωωωωωωωωωωωωωωω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 01:10:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thanos_vt έγραψε:
ρε παιδια!!!!!!!! Είμαι στις σερρες εκει σπουδάζω αλλα δεν ειμαι ακόμα μέλος!! Σκοπεύω όμως να γίνω!!! Μπορώ να έρθω και εγώ???? Και κάτι ακόμα!!! Που στο διάλο ειναι αυτο το ΤΙΤΑΝ???? πείτε μου θέλω να έρθωωωωωωωωωωωωωωωω


δεν ειναι απαραιτητο να γινεις μελος για να ερχεσαι μαζι μας!

Εφοσον εισαι σερρες,δν εχει επισης νοημα να ερθεις στο τιταν (τιταν ειναι το εργοαστασιο παραγωγης τσιμεντου εξω απο θεσνικη στην εξωτερικη περιφερειακη).

Οποτε εφοσον εισαι σερρες ηδη,ξυπνας με την ανεση σου το πρωι και ρωτας πως να πας προς ελαιωνα.Εκει αρχιζει το σπριντακι...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
thanos_vt (thanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Rallye 8v(αναμενεται 16ν)

Ένταξη: 09 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 35

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 01:28:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νομίζω καταλαβα!!! Θα στριψω εκει που λεει ανω βροντου και μετα για ελαιωνα ναι νομιζω οτι καταλαβα!!!! τι ωρα να υπολογίζω οτι θα ερθετε??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 03:13:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thanos_vt έγραψε:
νομίζω καταλαβα!!! Θα στριψω εκει που λεει ανω βροντου και μετα για ελαιωνα ναι νομιζω οτι καταλαβα!!!! τι ωρα να υπολογίζω οτι θα ερθετε??


Ekei ακριβως ειναι...7:30 θα ξεκινησουμε απο θεσνικη,οποτε πες το πολυ 8:30 θα μαστε σερρες.

Δεν κανεις ενα κοπο να εισαι στην εισοδο της πολης για να μας πας στη διασταυρωση αυτη?

Θα ημαστε 4 αμαξια,2 207 μπλε ασπρο,ενα 206 rc κοκκινο,κι ενα σαξο μαυρο.

6945032541 το κιν μου.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
enD (Κωστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 hit car

Ένταξη: 01 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 25

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 05:34:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

50 λετπα τιταν-σερρες (χαλαρα)
30 λεπτα σερρες-ανω βροντου Laughing

η διαδρομη ειναι ολα τα λ7!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 07:48:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:

Ekei ακριβως ειναι...7:30 θα ξεκινησουμε απο θεσνικη,οποτε πες το πολυ 8:30 θα μαστε σερρες.


οι ιππότες τη ασφάλτου Laughing Laughing

θα μεταφέρω τα χαιρετίσματα σας στον Γκάλφα παλικάρια Wink
Καλά να περάσετεεεεεε!!!!

υγ.το 2007 σε αυτή την ειδική είχαμε κάνει με Γκαλφέτο 4ο χρόνο γενικής στο 1ο πέρασμα (με ομίχλη) Laughing Laughing


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 21:01:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραίο το Σ/Κ, στο επόμενο ράλλυ/σπριντ/ανάβαση κλπ. θα οργανωθούμε ψησταριακώς και κρεατικώς και σαλατικώς περισσότερο Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 21:03:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Ωραίο το Σ/Κ, στο επόμενο ράλλυ/σπριντ/ανάβαση κλπ. θα οργανωθούμε ψησταριακώς και κρεατικώς και σαλατικώς περισσότερο Laughing


και θα ριξουμε και κανα π***τσο στα νεα μελη που ακολουθησαν σημερα στο βουνο... Laughing Laughing Laughing

Επομενη παρτουζα,εεεεε συναντηση-εκδρομη στο βελβεντο/κοζανης μεσα στο μηνα νομιζω (?)


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
thanos_vt (thanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Rallye 8v(αναμενεται 16ν)

Ένταξη: 09 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 35

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 21:05:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν το επιασα αυτο φιλε σταυρε!!! '' Καλησπερα κυριε οχταβαλβιδε'' χαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 21:07:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαριτολογώντας ωρε...

Μα τι πραμα εισθε η σημερινη νεολέρα? μυγα δν σηκωνετε στο σπαθι σας.

Προσεξε γιατι σημερα πηρες μια ιδεα τι εστι Steve Razz Razz Razz


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
thanos_vt (thanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Rallye 8v(αναμενεται 16ν)

Ένταξη: 09 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 35

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 21:10:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ασε γιατι ακομα δεν μπορώ να χονέψω το τσάι που με κέρασε ενα punto GT!!! θελωω αλογααααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 21:18:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Προσεξε γιατι σημερα πηρες μια ιδεα τι εστι Steve Razz Razz Razz
Πού να ήταν και χθες το βράδυ στον Αέρα... Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 21:21:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
kane έγραψε:
Προσεξε γιατι σημερα πηρες μια ιδεα τι εστι Steve Razz Razz Razz
Πού να ήταν και χθες το βράδυ στον Αέρα... Laughing


χοχοχοχοχοχοχο...

thanos_vt έγραψε:
ασε γιατι ακομα δεν μπορώ να χονέψω το τσάι που με κέρασε ενα punto GT!!! θελωω αλογααααααα


που πας με το 8β και συ σε κοντρες...? βαλε ενα μοτερ να σε δει ο θεος, η πετα καμμια τουρμπινα σε τουτο (φτου τι λεω ο βλασφημος).


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
thanos_vt (thanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Rallye 8v(αναμενεται 16ν)

Ένταξη: 09 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 35

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 21:29:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα...... επειδη με στεναχώρησες παω να χωθω σε καμια στροφή προς το παρόν να σκεφτώ και εγω τι θα κάνω με το τουρμπο (πλακα κανω)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 21:43:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τωρα ας σοβαρευτουμε και ας γραψουμε τις εντυπωσεις μας απο τον αγωνα...

Τελικα οσοι ειπαμε οτι θα παμε στον αγωνα,οντως πηγαμε,κατι σπανιο τον τελευταιο καιρο!
Παρολες τις καποιες ασυννενοησιες,τελικα βρεθηκαμε μεσα στην ειδικη με ολα τα παιδια,και φτιαξαμε μια μινι ομαδα καταληψης βουνοπλαγιας.

Το θεαμα οπως ηταν αναμενομενο,δν ηταν και τπτ το ιδιαιτερο,αλλα τοσα χρονια τα ιδια βλεπαμε στον συγκεκριμμένο αγώνα.

Ηταν απλα μια χαλαρη κυριακη.Τρομερός καιρός,πολυ ζεστη.

Ηρθανε και 2 "νεα" μπορουμε να πουμε ο κωστακης και ο θανος,οπου ο 1ος στο 2ο περασμα κοιμοταν,και ο 2ο μας πουλησε για τα δικροκα,ε,σορυ τα διτροχα.
Αφου τελειωσε το μουχαμπετιον,πηγαμε για φαι σε ενα χωριο εκει κοντα,οπου συνεχιστηκαν οι καρνιβαλισμοι.

Γενικα περασαμε καλα,αλλα το επομενο ραλυ/σπριντ θαναι κολασμενο,οπως ειπε και ο εταιρος σταυρος.
Θα ετοιμασουμε τσιμπουσι,τελος.

Τα χιτ της ημερας?

α) το ταξιδι μου,με 207 ΡΣ,το οποιο μου αρεσε ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ (ισως γερασα τελικα), το οποιο εαν αγορασω,σιγουρα θα το βγαλω εξω με πολλα χλμ...

β) ευχαριστω το γιωργο-μπακλιμα, που μυο εμπιστευτηκε το 206 ΡΣ του για να το κανω "βολτα" στην ειδικη.
Επειδη ηταν ομως ξενο,και δν ηθελα να πληρωνω σε περιπτωση αγορας καποιου αγρου,δν το πιεσα οσο θα θελα...Νεξτ ταιμ!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
PICASO (HLIAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 cc 1,6Τ

Ένταξη: 09 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 532
Τόπος: THESSALONIKI

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 22:22:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Ωραίο το Σ/Κ, στο επόμενο ράλλυ/σπριντ/ανάβαση κλπ. θα οργανωθούμε ψησταριακώς και κρεατικώς και σαλατικώς περισσότερο Laughing


Μην με κωλάζεις Steve.... μην με κωλαζεις!!!
Είπαμε ξεκινήσαμε διατροφη μην τιν γ@..ε απο τώρα!!

Παίδες πέρασα πολύ καλά....... άπιστευτο γέλιο "βλέπε Steve" την άλλη φόρα αν μπορέσω θα ξανάρθω!!!

Ευχαρίστω τον Γιώργο bakclima που με κούβαλησε από θεσσαλονίκη


kane έγραψε:
Το χιτ της ημερας?


"Αφρικανέ αφρικανέ,
έλα να κάνουμε κονέ!!!"
Όπως θα έλεγε και ο Steve!!!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάϊ 2009, 22:26:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τώρα που είδα ότι post-αρες και συ, μπορώ να κοιμηθώ ήσυχος επειδή αφ' ενός ευτυχώς επέστρεψες στον τόπο σου, αφ' ετέρου επειδή έχουμε άτομο δικό μας που φυλάει τα σύνορα Rotfl

ΑΦΡΙΚΑΝΕΕΕΕΕ ΑΦΡΙΚΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕ



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2698s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on