PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ενισχυμένη Ντιζα Επιλογέα
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 12:05:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ta λεφτα που κάνει η ντίζα δεν τα αξίζει. Εμένα την έφτιαξε ο μαστοράς μου, πρόσθεσε βάρος κ.λ.π. με μηδαμηνό κόστος και είναι μια χαρά.

Όταν λέω ότι είναι επικίνδυνο για σασμάν, εννοώ ότι η αίσθηση που έχεις στο λεβιέ είναι ότι τις παίρνει μπερκέτι Cool αλλά το γ@μησι που τραβάει για να μπει είναι μεγάλο ειδικά αν δεν έχεις καλές βαλβολίνες κ.λ.π.

Σε μια κοντρα π.χ. το ζορίζεις ακόμα περισσότερο για να την πάρει αέρας και την πατάς. Αυτή την εντύπωση έχω Razz


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 13:12:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αδερφέ εχω μιλήσει με εναν φίλο μου σιδερά, και σκεφτόμουν να κάνω αυτό ακριβός που λες.
να βγάλω την ντιζα μου και να της προσθέσω βάρος. την ίδια δουλειά δεν θα κάνει με την ενισχυμένη? και εκείνη απλά ενα κομμάτι σίδερο εχει κολλημένο πάνω της...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 13:50:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
αδερφέ εχω μιλήσει με εναν φίλο μου σιδερά, και σκεφτόμουν να κάνω αυτό ακριβός που λες.
να βγάλω την ντιζα μου και να της προσθέσω βάρος. την ίδια δουλειά δεν θα κάνει με την ενισχυμένη? και εκείνη απλά ενα κομμάτι σίδερο εχει κολλημένο πάνω της...


Ναι δεν αξίζει σε καμία περίπτωση τα 70 € που έχει όταν μπορείς να την φτιάξεις με το πολύ 10 € ! Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 13:57:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

arkei na βρεις να αλλαξεις και τα συνεμπλοκ της παλιας ντιζας....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 14:13:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
arkei na βρεις να αλλαξεις και τα συνεμπλοκ της παλιας ντιζας....


ναι ξερω οτι ξερενονται και σκανε, οποτε μια που βαζεις βγαζεις ντιζα τα αλαζεις. δεν τα βρισκεις ευκολα απο αντιπροσωπεια αυτα?


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 14:14:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
volvos έγραψε:
arkei na βρεις να αλλαξεις και τα συνεμπλοκ της παλιας ντιζας....


ναι ξερω οτι ξερενονται και σκανε, οποτε μια που βαζεις βγαζεις ντιζα τα αλαζεις. δεν τα βρισκεις ευκολα απο αντιπροσωπεια αυτα?


Και εγώ τα άλλαξα αυτά. Οπουδήποτε τα βρίσκεις. Στο εμπόριο. Απλά παίρνεις τα δικά σου για δείγμα Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Απρ 2011, 16:16:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα αυτη η ντιζα με το quıckshıft δημιουργησαν προβληματα σε κανεναν? Σε καποια κοντρα πχ η σε πολυ γρηγορες αλλαγες?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Απρ 2011, 16:47:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα γι'αυτο τα παιρνεις ρε,για τις γρηγορες αλλαγες Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Απρ 2011, 20:48:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Randy έγραψε:
τελικα αυτη η ντιζα με το quıckshıft δημιουργησαν προβληματα σε κανεναν? Σε καποια κοντρα πχ η σε πολυ γρηγορες αλλαγες?


σε μερικους
ξεκουμπωναν οι ταχυτητες
σε μερικους αλλους ξεκουμπωνε ο πισω αξονας
σε εμενα καμμια φορα ξεκουμπωναν τα φλας του τρειλερ που ρυμουλκω με το αλλο αμαξι... Laughing Laughing Laughing Laughing
να στο πω και αλλιώς...

ΠΑΡΤΑ και τα 2... χωρις να προβληματιζεσαι αλλο...
και ακομα καλητερα...
παρε την ντιζα και αντι για το κουικσιφτ, φτιαξε ενα πυργολεβιέ .κοντο (οπως εκανε και ο Παναγιώτης) ή ψηλό οπως ο δικος μου (γουστα ειναι αυτά)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Απρ 2011, 01:32:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Μα γι'αυτο τα παιρνεις ρε,για τις γρηγορες αλλαγες



Ειχα διαβασει κατι που ελεγε ο AlienHack για το οτι ειναι ευκολο να διαλυσεις σασμαν με αυτο το πακετακι, αλλα μαλλον υπερβολη πρεπει να ειναι.

Για πυργολεβιε το σκεφτηκα, αλλα νομιζω οτι αν η διαδρομη κονταινει αισθητα(που απ'οτι διαβαζω κονταινει), αρκει κι ο εργοστασιακος λεβιες.

Ειναι τοσο σπαστικη η εργοστασιακη διαδρομη, που σε πολυ γρηγορες αλλαγες, δεν ακολουθει σωστα και δεν εμπνεει εμπιστοσυνη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kammenos (panagiotis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

PEUGEOT 2

Ένταξη: 24 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 447
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Απρ 2011, 12:25:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πάντως σε μένα από την πρώτη στιγμή δουλεύουν μια χαρά! Wink
Οι καλύτερες αγορές (ντίζα+quick) Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2011, 15:45:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kammenos έγραψε:
πάντως σε μένα από την πρώτη στιγμή δουλεύουν μια χαρά! Wink
Οι καλύτερες αγορές (ντίζα+quick) Razz


mine too Wink Twisted evil



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
206 Gti (Παντελης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 2.0(16V) RC(2005)

Ένταξη: 02 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 22
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούλ 2011, 12:22:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο που μπορω να αγορασω καποια πιο ενισχυμενη ντιζα? χωρις να γινει παραγγελια μεσω αντιπροσωπειας!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούλ 2011, 12:38:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206 Gti έγραψε:
Απο που μπορω να αγορασω καποια πιο ενισχυμενη ντιζα? χωρις να γινει παραγγελια μεσω αντιπροσωπειας!

Δεν μπαινουν στο ΡΨ......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206 Gti (Παντελης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 2.0(16V) RC(2005)

Ένταξη: 02 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 22
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούλ 2011, 12:46:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αρα η παραγγελια απο Γαλλια ειναι μονοδρομος??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούλ 2011, 12:59:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206 Gti έγραψε:
Αρα η παραγγελια απο Γαλλια ειναι μονοδρομος??


Αφού δεν μπαίνουν λέει στο RC Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούλ 2011, 13:08:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι μου σβησατε το ποστ με το καθυστερημενο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206 Gti (Παντελης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 2.0(16V) RC(2005)

Ένταξη: 02 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 22
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούλ 2011, 13:09:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοω παραγγελια απο μαμα ντιζα. Ουτε Peugeot Sport ουτε τπτ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
206 Gti (Παντελης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 2.0(16V) RC(2005)

Ένταξη: 02 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 22
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούλ 2011, 13:10:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λαθος μου, ξεχασα να αναφερω οτι εχει σπασει η ντιζα μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούλ 2011, 13:16:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ti nea?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 10 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1519s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on