PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ενισχυμένη Ντιζα Επιλογέα
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Οκτ 2010, 01:32:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να δουμε τι λεει ο συνδυασμος QuickShift+Ενισχυμενη ντιζα απο 206+ Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Οκτ 2010, 14:45:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δοκιμασα τον παραπανω συνδιασμο στο 206 του Steve και για να πω την αληθεια δεν ειναι ετσι οπως το περιμενα..Βεβαια σε κατασταση ρελαντι και οχι στο δρομο...Ναι μεν καλυτερευει τα πραγματα και ιαπωνιζει αλλα δεν αγγιζει τα επιπεδα ενος ιαπωνεζικου κιβωτιου...Πιο πολυ καταλαβα την διαφορα που κανει η ντιζα παρα τις μικρες αποστασεις του quickshift...μικρα γραμματα βεβαια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Οκτ 2010, 20:34:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ντιζα εχει φοβερη διαφορα οταν την προτωβαζεις και συνδυαζεις την αλλαγη με τη προηγουμενη.
Στη πορεια βεβαια τη συνηθιζεις.
Προσωπικα δεν εχω quickshift και οταν συγκρινω την αισθηση του λεβιε στο 206 ενος φιλου με το δικο μου δεν εχουν καμια σχεση.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Οκτ 2010, 01:31:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν του κουικσιφτ μπει τερμα εμπρος (στην ρυθμιση που εχει) στα ΜΑ κιβωτια μειωνει την διαδρομη του λεβιε κατα 3cm (μετρημενο επανειλλημενα αυτο)

αμα θες περαιτερω... θες πυργο...
επισης για να βαζευτουν τα διαφορα μποσικα του μοχλικου θελει καμποσες ακομα πατεντουλες - που εχουν βραφτει γενικως


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Οκτ 2010, 16:02:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Πιο πολυ καταλαβα την διαφορα που κανει η ντιζα παρα τις μικρες αποστασεις του quickshift...μικρα γραμματα βεβαια...



Μια χαρα τοτε. Κανενα προβλημα. Δεν ειπαμε να γινει και joystick.ετσι κι αλλιως χαλια ειναι η αισθηση του λεβιε στην εργοστασιακη του μορφη. Καλυτερα να υπαρχει μια διαδρομη, να καταλαβαινεις τι ταχυτητα εχεις μεσα..

Ο Steve δε θα το βαζε αμα ηταν καμια μαλ***α.. Wink

Παράθεση:

αμα θες περαιτερω... θες πυργο...


http://www.parisbypod.com/images/pod/A11-Tour-Eiffel-depuis-Invalides.jpg

Κατι τετοιο εννοεις?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Randy στις Τρι 19 Οκτ 2010, 16:09:22, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Οκτ 2010, 16:06:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με όλο τον σεβασμό αλλά όποιος δεν κατάλαβε διαφορά με το quickshift είναι απλά κουλός.

Εδώ κατάλαβε διαφορά φίλη του Μάνθου με ανύπαρκτες οδηγικές αναζητήσεις και γνώσεις Shocked


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Οκτ 2010, 16:10:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tο κιβωτιο του 206 μεταμορφωνεται σε σειριακο σασμαν S-Tronic._


Για να καταλαβει διαφορα γυναικα οδηγος, σκεψου τι αισθηση θα δινει..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Οκτ 2010, 16:13:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Randy έγραψε:
Παράθεση:

αμα θες περαιτερω... θες πυργο...


http://www.parisbypod.com/images/pod/A11-Tour-Eiffel-depuis-Invalides.jpg

Κατι τετοιο εννοεις?


προτιμω κατι πιο επικο
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/archive/c/cb/20080124185647!Broadway_tower_edit.jpg

Laughing Laughing Laughing Laughing


βασικα αναφερομαι σε κατι τετοιο:
http://www.google.gr/images?q=%CF%80%CF%85%CF%81%CE%B3%CE%BF%CE%BB%CE%B5%CE%B2%CE%B9%CE%B5%CF%82&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=el&tab=wi&biw=964&bih=443



υ.γ. περι φιλης Μανθου..απλα λογω αναστηματος "δυσκολευοταν" (απλωνε πολυ το χερι της) για να βαλεις 5η, και με το κουικφιφτ ηρθε ολο το Η του επιλογεα προς τα πισω και την βολεψε περισσοτερο Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Οκτ 2010, 16:19:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
βασικα αναφερομαι σε κατι τετοιο:
http://www.google.gr/images?q=%CF%80%CF%85%CF%81%CE%B3%CE%BF%CE%BB%CE%B5%CE%B2%CE%B9%CE%B5%CF%82&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=el&tab=wi&biw=964&bih=443



A καταλαβα, λες αυτο το συστημα που οταν κουμπωνεις 3η, εισαγεται αυτοματα CD δισκακι στο στερεοφωνικο..


Υ.Γ : οταν λες το Η προς τα πισω? Μη μου πεις οτι η τεταρτη θα κουμπωνει πανω στο χειροφρενο??? Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Οκτ 2010, 16:30:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΑ ΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΤΟ ΤΟΠΙΚ!!!!!!!

με την χρηση του εν λογω κουικ στα ΜΑ κιβωτια:
1) μειωνεις την διαδρομη απο 1η->2α, 3η->4η, 5η-> οπισθεν - οκ δεν μπαινει αλλα αν εμπαινε... Laughing) κατα 3cm και ταυτοχρονως
2)μπορεις να ρυθμισεις το ποσο προς τα εμπρος ή προς τα πισω θα ειναι παει ολο το Η.

= μπορεις πχ η 1η/3η/5η να μεινουν εκει που ειναι εργοστασιακ και να ερθει πιο εμπρος η 2α/4η/οπισθεν
ή το αντιθετο ή κατι ενδιαμεσο κλπ κλπ
= οπου σε βολευει ανατομικα


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Οκτ 2010, 16:35:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
μπορεις να ρυθμισεις το ποσο προς τα εμπρος ή προς τα πισω θα ειναι παει ολο το Η.

= μπορεις πχ η 1η/3η/5η να μεινουν εκει που ειναι εργοστασιακ και να ερθει πιο εμπρος η 2α/4η/οπισθεν
ή το αντιθετο ή κατι ενδιαμεσο κλπ κλπ
= οπου σε βολευει ανατομικα


Και πως θα γινει η ρυθμιση? Να το παω καλυτερα στο Λιολιο να το περασει??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Οκτ 2010, 16:37:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οπου σου αρεσει πηγαινετο
δεν ειναι δικο μου αχχχαχαχχ

ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΤΟΠΙΚ!!!!!!
απο την αρχη! Wink


αααααααααααα σορρυ και αυτο
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=7130


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Οκτ 2010, 16:40:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατι εσυ δε θα το πηγαινες στο Λιολιο? Δεν ειναι καλος?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Οκτ 2010, 16:44:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Με όλο τον σεβασμό αλλά όποιος δεν κατάλαβε διαφορά με το quickshift είναι απλά κουλός.


Μαλλον δεν διαβασες καλα τι εγραψα Wink Διαφορα ειδα.Εννοειται.Απλα και παλι το κιβωτιο του 206 αντι να ειναι αισχρο-σε σχεση με ενος civic ας πουμε-ειναι ανεκτο.Μαλιστα θα προβω και γω σε αυτες τις αλλαγες για να φτιαξω οσο μπορω την κατασταση με το κιβωτιο.Απλα συνειδητοποιησα οτι εκτος απο τις λυσεις πυργολεβιε κ.τ.λ -που ειναι too much-το κιβωτιο ιαπωνεζικο δεν γινεται.Για τα λεφτα που δινεις ομως αξιζει αυτη η βελτιωση..Απλα δεν ειδα την διαφορα που ηλπιζα να δω Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Οκτ 2010, 16:56:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Randy έγραψε:
Γιατι εσυ δε θα το πηγαινες στο Λιολιο? Δεν ειναι καλος?


δεν εχω ιδια αποψη για τον Λιολιο και δεν μου αρεσει να αναπαραγω οποιουδηποτε ειδους εμπειρίες αλλων
εγω οπως σου εχω πει απ την αρχη θα το εβαζα μονος μου...οπως εχω ηδη κανει...ή θα το πηγαινα εκει που επισης σου εχω πει.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Οκτ 2010, 17:04:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ειναι ομως ενα πραγμα. Ειναι δυο.

Και δε ρισκαρω να κανω καμια πατατια.

Πεφτει λιγο μακρια ο Γερακας γιαυτο... Για να λες οτι ειναι καλος ο Ανεστης, θα ναι..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Οκτ 2010, 17:17:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Randy έγραψε:
Ο Steve δε θα το βαζε αμα ηταν καμια μαλ***α.. Wink
Μπαίνεις στο νόημα Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Οκτ 2010, 17:41:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ που έχω quickshift και ντίζα (φτιαχτή από το μάστορα μου, πρόσθεσε βάρος κ.λ.π.) υπάρχει ένα τέλειο αποτέλεσμα αλλά κατ' αυτόν τον τρόπο έυκολο να διαλύσεις και ένα σασμάν Laughing Laughing Laughing Laughing


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Οκτ 2010, 21:41:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατι???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Οκτ 2010, 11:51:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
Δοκιμασα τον παραπανω συνδιασμο στο 206 του Steve και για να πω την αληθεια δεν ειναι ετσι οπως το περιμενα..Βεβαια σε κατασταση ρελαντι και οχι στο δρομο...Ναι μεν καλυτερευει τα πραγματα και ιαπωνιζει αλλα δεν αγγιζει τα επιπεδα ενος ιαπωνεζικου κιβωτιου...Πιο πολυ καταλαβα την διαφορα που κανει η ντιζα παρα τις μικρες αποστασεις του quickshift...μικρα γραμματα βεβαια...


ακριβός αυτό.. λίγο βελτιώνει την αίσθηση η ντιζα αλλά με καμία δεν γίνεται ιαπωνικό σασμάν. ούτε καν πλησιάζει.. Confused

το quickshift παλι, σε ρελαντί το αμάξι (οχι εν κίνησή) μου σκάλωνε ελαφρά σε κάποια σημεία, ίσως επειδη δεν το έχω συνηθίσει, ίσως επειδη δεν κινούταν τα γρανάζια στο σασμάν. Αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας..

πρεπει να τα δοκιμασω και τα δυο σε αλλαγες στον δρομο.


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 9 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3502s (PHP: 63% - SQL: 37%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on