PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 rc

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
angeloswrd (angelos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 rc

Ένταξη: 02 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: galatsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Μάϊ 2009, 14:03:37    Θέμα δημοσίευσης: 207 rc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας παιδιά.Πούλησα το celica μετά από χρόνια και λέω να πάρω το 207 rc.Μου έβαλε φρένο όμως το πρόβλημα με το σασμάν ο θόρυβος που αναφέρουν κάποια μέλη!ακούω γνώμες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alexis22 (Aλεξανδρος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 251
Τόπος: Σερρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Μάϊ 2009, 14:10:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν νομιζω να εχει προβλημα το σασμαν εχω τ αυτοκινητο απο τν Αυγουστο και εχω κανει 26000χλμ...προσωπικα ειμαι ευχαριστημενος αν σκεφτεις οτι στ 206 που ειχα αλλαξα 4 σασμαν...γενικα παντως αξιζει τα λεφτα του... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Μάϊ 2009, 15:39:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανένα πρόβλημα, μετά τα πρώτα 500km θα βάλεις βαλβολίνες ELF TRP και δεν θα έχεις καμία ανησυχία !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Alexis22 (Aλεξανδρος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 251
Τόπος: Σερρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Μάϊ 2009, 15:52:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω δεν αλλαξα βαλβολινες....λες να υπαρχει προβλημα??παντως μου εκανε εντυπωση οτι απο καποια στιγμη και μετα αλλαξε εντελως αισθηση ο επιλογεας προς το καλυτερο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Μάϊ 2009, 16:03:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλό θα ήταν να αλλάξεις . . . . αν το κιβώτιο σου παραμένει σε καλή κατάσταση τότε σίγουρα με την αλλαγή θα είναι καλύτερα και σε βάθος χρόνου !
Για πόσα χιλ μιλάμε ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Μάϊ 2009, 16:28:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fynos έγραψε:
Για πόσα χιλ μιλάμε ?

Alexis22 έγραψε:
εχω κανει 26000χλμ...


Razz Razz


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Μάϊ 2009, 16:30:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε εγώ θα τα είχα αλλάξει !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
angeloswrd (angelos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 rc

Ένταξη: 02 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: galatsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Μάϊ 2009, 22:15:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δηλαδή ρε παιδιά να το πάρω..?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos68 (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Ρέθυμνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάϊ 2009, 19:52:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να το πάρεις το κορίτσι φίλε Άγγελε να το πάρεις και να το αναβαθμίσεις κιόλας.Θα πετάς σε πελάγη ευτυχίας....Το δικό μου έχει πάνω 35000 χλμ κι έχει βγάλει μόνο αντλία νερού.Κάποιο άλλο έβγαλε τρόμπα ESP, κάποια άλλα έκαψαν πολλαπλασιαστή αλλά γενικά μιλάμε για μεμονωμένες περιπτώσεις και δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.Όλα αλλάζονται στην εγγύηση γι'αυτό πρέπει μέσα στα 2 πρώτα χρόνια να κάνει το αμάξι 40-50000 χλμ οπότε θα βγάλει ότι έχει να βγάλει.Είναι άλλο πράμα αυτό το αυτοκίνητο στο υπογράφω... Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάϊ 2009, 19:58:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

angeloswrd έγραψε:
δηλαδή ρε παιδιά να το πάρω..?

Με κλειστά μάτια...
Μόνο μην κάνεις το λάθος που έκανα εγώ και το πήρα σε μαύρο...



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάϊ 2009, 20:08:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
angeloswrd έγραψε:
δηλαδή ρε παιδιά να το πάρω..?

Με κλειστά μάτια...
Μόνο μην κάνεις το λάθος που έκανα εγώ και το πήρα σε μαύρο...

Εντάξει, κ εγώ το ίδιο λάθος έκανα, και το ήξερα πριν το κάνω τι θα τραβήξω, αλλα δεν το μετάνιωσα, θεωρώ ότι του πάει πολύ το μαύρο. Συγκρίσιμο πάντα όμως και το άσπρο Wink



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos68 (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Ρέθυμνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάϊ 2009, 20:23:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και κόκκινο και κόκκινο...κάνει μπαμ στο χιλιόμετρο.Μαζεύεις αμέσως γύρω σου όλους τους γρήγορους και τους κάνεις να κλαίνε.... Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάϊ 2009, 20:56:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απλα στο κόκκινο δεν μου αρέσει πολύ το πίσω μέρος γιατί δεν δείχνουν πολύ τα φανάρια που ειναι πολύ όμορφα



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάϊ 2009, 21:16:53    Θέμα δημοσίευσης: Re: 207 rc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

angeloswrd έγραψε:
Γεια σας παιδιά.Πούλησα το celica μετά από χρόνια και λέω να πάρω το 207 rc.Μου έβαλε φρένο όμως το πρόβλημα με το σασμάν ο θόρυβος που αναφέρουν κάποια μέλη!ακούω γνώμες...

Ποια αλλα μοντελα εχεις υπ'οψιν?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vama51 (Basilis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC Overload

Ένταξη: 25 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 123
Τόπος: Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάϊ 2009, 21:21:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακόμα το συζητάς φίλε Άγγελε;;;;ειναι πολύ καλό το αμάξι και αξίζει πέρα για πέρα τα λεφτά του.όσο για βλάβες,πες μου ένα να μην βγάζει.Ανάκληση Porshe 911 Carrera 911 και Carrera s ή Bentley σου λέει κάτι;; Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sasasj (Σάκης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 LEMANS Νο0715

Ένταξη: 25 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 339
Τόπος: Kozani

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάϊ 2009, 23:45:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρώτη μέρα σήμερα με το LeMans μου (2-3 ώρες για την ακρίβεια) και το μόνο που μπορώ να πώ είναι καλά λόγια!
Θέλεις απο σασμάν που δεν με παραξένεψε ούτε στιγμή (αν και έχουμε δρόμο ακόμα μπροστά μας);
Θέλεις απο δύναμη που τις ανηφόρες τις κάνει κατηφόρες;
Θέλεις απο άνεση που κάθεσε και λές θα κοιμηθώ και λίγο εδώ που βολεύτικα;
Θέλεις απο εξοπλισμό που δεν ξέρεις τι να πρωτοπροσέξεις και τι να πρωτοκάνεις;
Θέλεις απο οικονομία που απο τα 22 λ/100km που έβγαλε πρώτη ένδειξη οταν το γέμησα έπεσε στα 16 μέσα σε 50km διαδρομή που έκανα σε κίνηση;
Δεν ξέρω τι άλλο να προσθέσω... ισως με τον καιρό να βρώ και άλλα!
Φιλε Άγγελε απο εμένα έχεις το πράσινο φώς να το τσιμπισεις!


ΠΩΛΕΙΤΑΙ 207 LEMANS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1619s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on