PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Κάγκουρες & Καγκουριές (sic)
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάϊ 2003, 00:15:30    Θέμα δημοσίευσης: Κάγκουρες & Καγκουριές (sic) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καθόμουν τις προάλλες και αναρωτιόμουν για τους κάγκουρες που κυκλοφορούν στους ελληνικούς δρόμους και έλεγα μέσα μου: "είναι δυνατόν να υπάρχει άτομο που να του αρέσει ΑΥΤΟ;"

Και μετά λέω ας δω τι γνώμη έχουν και τα μέλη για το φαινόμενο αυτό. Πείτε λοιπόν τη γνώμη σας για τους κάγκουρες και τα θαυμαστά έργα τους και ποια ήταν η μεγαλύτερη καγκουριά που είδατε ποτέ.

Και για να το πάμε και λίγο παραπέρα... Μήπως υπήρξε και κάποια από αυτές τις καγκουριές που να αποτέλεσε κρυφό σας πόθο Wink ή και να την πραγματοποιήσατε ακόμα;




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάϊ 2003, 00:20:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσωπικά αυτό που θεώρησα μεγαλύτερη καγκουριά ήταν μια πινακίδα που έγραφε "THEOS" (έτσι ακριβώς) στο πίσω μέρος μια κατάμαυρης BMW 850 (καλόοοο... Smile ). Ίσως να μου χτύπησε τόσο στο μάτι επειδή αμέσως τη συνδύασα με το αυτοκίνητο πάνω στο οποίο ήταν τοποθετημένη... Κρίμα.
Για να μην μιλήσω και για την "βλάσφημη" (οοοοουυυ! 666! οοοοοοουυυ!!)
πλευρά του -όχι ότι είμαι κανένας θρήσκος αλλά δεν μου κολλάει καλά- να αποκαλείται κάποιος θεός...

Πάντως θα μ'άρεσε μια τέτοια πινακίδα στο 206, θα σκεφτόμουν όμως πολύ σοβαρά αυτό που θα έγραφα επάνω...




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάϊ 2003, 11:45:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πες πρωτα τι εννοεις "καγκουρες"
τι σου φταιει το κακομοιρο το ζωάκι; Very happy


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάϊ 2003, 12:46:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έλα τώρα που τάχα μου δεν ξέρεις τι εννοούμε όταν λέμε κάποιον "κάγκουρα" Wink Και δεν έχω τίποτα με το ζωάκι, ίσα ίσα που είναι και πολύ συμπαθητικό...




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Αντώνης 
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 25 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Σαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάϊ 2003, 14:31:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ zzzleepy που εβαλε στο καπω το αυτοκολλητο
του POKEMON!!!! Bad talk


ΧΑ-ΧΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΩ!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάϊ 2003, 18:48:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χα! ήθελα να κάνω παρόμοιο τοπικ προχθες αλλά είχε πρόβλημα το νετ, λόγω αλγερίας κλπ. Τεσπα!

Πράγματα που μου την σπάνε σε ένα αυτοκίνητο:

- Αεροτομές - Απλώστρες...
- Τρακτερολάστιχα σε 1.1 (διάσταση 255 κλπ)
- Μπλε πιτσιλιτίρια (ήμαρτον!!)
- Αυτοκόλητα (το 206club και το σηματάκι της εφορίας εξαιρούνται γιατί είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ!)
- Neon lights εντός και εκτός αυτοκινήτου
- όταν είναι λαχανί Razz
- υπερβολικά δυνατή μουσική (sorry ted!)
- υπερβολικά δυνατή μουσική, συγκεκριμένα σκυλάδικα πρωινιάτικα
- ανοιχτά παράθυρα μέσα στο καταχείμωνο για να ακούγεται η μουσική έξω
- χειρόφρενα και άλλες κακομοιριές σε μη ασφαλή μέρη
- υπερβολικός θόρυβος εξάτμισης
- κόφτες μέσα σε στενά δρομάκια με κόσμο (βλ. μπουρνάζι έξω από τα clubάκια)

αυτά... ίσως lator μου ρθει και τίποτε άλλο!

Το πιο τραγικό καγκουράμαξο το είδα στο μπουρνάζι (που αλλού;)... Lada, αρκετά παλιό. Τίγκα μαύρα φιμέ τζάμια (αμφιβάλω αν έβλεπε έξω!), γύρω γύρω μπλε φωτάκια, κάτω από το αμάξι μπλε neon lights να φωτίζουν τον δρόμο, μπλε neon lights παντού μέσα στο αυτοκίνητο και εξωφρενικά δυνατή "μουσική". Όταν το είδα από μακρύα το πέρασα για διαστημόπλοιο πάντως Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάϊ 2003, 19:55:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Έλα τώρα που τάχα μου δεν ξέρεις τι εννοούμε όταν λέμε κάποιον "κάγκουρα" Wink Και δεν έχω τίποτα με το ζωάκι, ίσα ίσα που είναι και πολύ συμπαθητικό...

καμμιά Ελληνική λέξη δεν υπάρχει αντί να πεις "κάγκουρας/καγκουριά";
εκτος και αν υπάρχει στο λεξικό του μπαμπινιωτη Evil και δεν την ξέρω...
εξηγησε μου, εννοεις τον ανώριμο οδηγό, τον επιδειξία, τον ενοχλητικό, κατι άλλο;
να ξερω τι να γραψω δηλαδη...


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάϊ 2003, 21:37:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντώνη γιατί με συκοφαντείς ρε; Δεν είναι ΠΟΚΕΜΟΝ είναι DIGIMON. Για να ξέρουμε και τι λέμε δηλαδή... Wink

Προς τον φίλο Alemao... Προχωράς στο δρόμο και μπροστά σου κάνει χειροφρενιές κάποιος με Yugo χαμηλωμένο, λάστιχο 205+ και μουσική τέρμα. Για να μην πω και για την εξάτμιση που ανασταίνει νεκρούς και τον καημένο τον 1000άρη κινητήρα να μουγκρίζει γιατί ο οδηγός του νομίζει ότι οδηγάει Ferrari και επιδεικνύεται τόσο ώστε και οι άλλοι να πιστέψουν ότι πράγματι οδηγάει Ferrari (ή τουλάχιστον προσπαθεί). Το μόνο που καταφέρνει είναι να γίνει θέμα περίγελου και μαζικών διαμαρτυριών...

Νομίζω ότι περιέγραψα όσο καλύτερα μπορούσα έναν τυπικό "Κάγκουρα". Η λέξη αυτή φυσικά και δεν υπάρχει σε κανένα λεξικό. Δεν ξέρω από που προέρχεται και ποιος την επινόησε αλλά ξέρω ότι αυτός στον οποίο θα την πω θα είναι πολύ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ.... (το πιασες Alemao;)

Πες μου λοιπόν ποιος ήταν ο μεγαλύτερος Καραγκιόζης που συνάντησες ποτέ σου;




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάϊ 2003, 23:48:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καραγκιόζηδες κατ'εμέ είναι:

1. Ολοι αυτοι που φοράνε φωτεινά πιτσιλιστήρια, ακόμα και κάτι φωτάκια στις ρόδες (ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕ!)

2. Αυτοι που βαζουν δυνατά την μουσική.

3. Αυτοι που έχουν αυτοκόλλητα GTI, TURBO, INTERCOOLER κλπ σε άσχετα αμαξάκια. π.χ. σηματάκι GΤi από Golf πάνω σε Opel Laughing

4. Όλοι αυτοί που μπαίνουν με αυτοκίνητα-τσίρκα στο Μπουρνάζι για να τους δει ο κόσμος.

Νο1 Circus: Seat Cordoba με look Mitsubishi EVO WRC (πάρα πολύ γέλιο), εθεάθη Καρδίτσα city
Νο2 Circus: Hyundai Accent με look Mitsubishi EVO WRC (πολύ γέλιο), εθεάθη Ναύπλιο city
No3 Circus: Yugo με τεράστια κόκκινη πινακίδα T U R B O πίσω, διαχρονική αξία, κυκλοφορεί ανάμεσά μας Very happy Very happy Very happy

Πάντως τα χειρόφρενα, παντιλίκια και άλλες ανωριμότητες δεν με πειράζουν (και εγώ τα κάνω), αρκεί να γίνονται για προσωπική ευχαρίστηση, και όχι για το χειροκρότημα Wink


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάϊ 2003, 00:03:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ ΡΕ ΟΛΟΙ (Η ΟΧΙ ΟΛΟΙ...) ΜΕ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΔΥΝΑΤΑ ;;
ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ , ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ, ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ Ο,ΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΑΠΟ ΠΑΒΑΡΟΤΙ ΜΕΧRI METALLICA ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΤΑΛΑΡΑ.
ΔΥΝΑΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ;;; ΑΥΤΟ ΑΣ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ...
ΜΗΠΩς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΣΤΟ 2 ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΓΕΙΤΟΝΑ;;; ΜΗΠΩς ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΓΟΜΑΣΤΕ ;;
ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΡΕΞΕΙ ΛΙΓΟ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΔΥΝΑΜΩΣΕΙς ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙς ΛΟΓΩ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΘΟΡΥΒΩΝ, ΔΗΛ. ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΜΗΛΩΣΩ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΟΥ ΜΗΠΩς ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΟΥΝ;;
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ "ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ" Η ΔΥΝΑΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΟΠΩς ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΞΕΡΟΓΚΑΖΙΑ ΠΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΕΝΑΣ ΜΕ ΜΙΑ HONDA Η ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΥΨΗΛΟΥ ΚΥΒΙΣΜΟΥ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ;;
ΔΗΛ. ΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΦΕΡΑΡΙ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΓΡΡΡΓ..ΓΡΓΡΡΡΝΓΓΚΚΚ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ ΚΑΙ ΑΜΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΟ ΤΑΠΕΙΝΟ 1400 Η 1200 206 ΕΙΝΑΙ "ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ" ;;

ΑΥΤΑ. Wink
ΦΥΣΙΚΑ ΕΞΑΙΡΟΥΝΤΑΙ ΑΜΑΞΙΑ -ΚΙΝΗΤΕΣ ΝΤΙΣΚΟΤΕΚ (ΩΡΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΤΕ Ε.;;....) ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΝ ΩΡΑ ΚΟΙΝΗΣ ΗΣΥΧΙΑΣ ΞΕΣΗΚΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάϊ 2003, 01:16:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Πράγματα που μου την σπάνε σε ένα αυτοκίνητο:

- Αεροτομές - Απλώστρες...
- Τρακτερολάστιχα σε 1.1 (διάσταση 255 κλπ)
- Μπλε πιτσιλιτίρια (ήμαρτον!!)
- Αυτοκόλητα (το 206club και το σηματάκι της εφορίας εξαιρούνται γιατί είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ!)
- Neon lights εντός και εκτός αυτοκινήτου
- όταν είναι λαχανί Razz
- υπερβολικά δυνατή μουσική (sorry ted!)
- υπερβολικά δυνατή μουσική, συγκεκριμένα σκυλάδικα πρωινιάτικα
- ανοιχτά παράθυρα μέσα στο καταχείμωνο για να ακούγεται η μουσική έξω
- χειρόφρενα και άλλες κακομοιριές σε μη ασφαλή μέρη
- υπερβολικός θόρυβος εξάτμισης (Σ.Σ. ...θα ήθελα...)
- κόφτες μέσα σε στενά δρομάκια με κόσμο (βλ. μπουρνάζι έξω από τα clubάκια)



Χμμμμμμμ....
Κάτι μου θυμίζουν αυτά...

DimiP έγραψε:
ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ ΡΕ ΟΛΟΙ (Η ΟΧΙ ΟΛΟΙ...) ΜΕ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΔΥΝΑΤΑ ;;
ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ , ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ, ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ Ο,ΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΑΠΟ ΠΑΒΑΡΟΤΙ ΜΕΧRI METALLICA ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΤΑΛΑΡΑ.
ΔΥΝΑΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ;;; ΑΥΤΟ ΑΣ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ...
ΜΗΠΩς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΣΤΟ 2 ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΓΕΙΤΟΝΑ;;; ΜΗΠΩς ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΓΟΜΑΣΤΕ ;;
ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΡΕΞΕΙ ΛΙΓΟ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΔΥΝΑΜΩΣΕΙς ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙς ΛΟΓΩ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΘΟΡΥΒΩΝ, ΔΗΛ. ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΜΗΛΩΣΩ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΟΥ ΜΗΠΩς ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΟΥΝ;;
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ "ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ" Η ΔΥΝΑΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΟΠΩς ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΞΕΡΟΓΚΑΖΙΑ ΠΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΕΝΑΣ ΜΕ ΜΙΑ HONDA Η ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΥΨΗΛΟΥ ΚΥΒΙΣΜΟΥ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ;;
ΔΗΛ. ΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΦΕΡΑΡΙ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΓΡΡΡΓ..ΓΡΓΡΡΡΝΓΓΚΚΚ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ ΚΑΙ ΑΜΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΟ ΤΑΠΕΙΝΟ 1400 Η 1200 206 ΕΙΝΑΙ "ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ" ;;


DimiP, μαζί στο δρόμο για την ελεύθερη απόλαυση των desibell...!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάϊ 2003, 11:42:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ ΡΕ ΟΛΟΙ (Η ΟΧΙ ΟΛΟΙ...) ΜΕ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΔΥΝΑΤΑ ;;
ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ , ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ, ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ Ο,ΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΑΠΟ ΠΑΒΑΡΟΤΙ ΜΕΧRI METALLICA ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΤΑΛΑΡΑ.
ΔΥΝΑΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ;;; ΑΥΤΟ ΑΣ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ...
ΜΗΠΩς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΣΤΟ 2 ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΓΕΙΤΟΝΑ;;; ΜΗΠΩς ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΓΟΜΑΣΤΕ ;;
ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΡΕΞΕΙ ΛΙΓΟ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΔΥΝΑΜΩΣΕΙς ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙς ΛΟΓΩ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΘΟΡΥΒΩΝ, ΔΗΛ. ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΜΗΛΩΣΩ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΟΥ ΜΗΠΩς ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΟΥΝ;;
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ "ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ" Η ΔΥΝΑΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΟΠΩς ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΞΕΡΟΓΚΑΖΙΑ ΠΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΕΝΑΣ ΜΕ ΜΙΑ HONDA Η ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΥΨΗΛΟΥ ΚΥΒΙΣΜΟΥ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ;;
ΔΗΛ. ΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΦΕΡΑΡΙ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΓΡΡΡΓ..ΓΡΓΡΡΡΝΓΓΚΚΚ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ ΚΑΙ ΑΜΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΟ ΤΑΠΕΙΝΟ 1400 Η 1200 206 ΕΙΝΑΙ "ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ" ;;

ΑΥΤΑ. Wink
ΦΥΣΙΚΑ ΕΞΑΙΡΟΥΝΤΑΙ ΑΜΑΞΙΑ -ΚΙΝΗΤΕΣ ΝΤΙΣΚΟΤΕΚ (ΩΡΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΤΕ Ε.;;....) ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΝ ΩΡΑ ΚΟΙΝΗΣ ΗΣΥΧΙΑΣ ΞΕΣΗΚΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ.

Βασικά οι "κινητές δισκοθήκες Laughing " είναι που ενοχλούν περισσοτερο.
Πάντως όταν είναι κάποιος δίπλα στο φανάρι και παίζει κανένα τσιφτετέλι και κοιτάει γύρω-γύρω, ανεβάζω επιδεικτικά το παράθυρο Wink Twisted evil
Μα χάθηκε να βάλει τέζα METALLICA; Very happy


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάϊ 2003, 12:02:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ και επαυξάνω για τους Metallica Smile και να προσθέσω ότι όσο πιο παλιά τόσο πιο καλά...

Φίλε DimiP δεν πρόκειται να σε θεωρήσω ποτέ κάγκουρα επειδή βάζεις τη μουσική δυνατά. Άλλωστε κι εμένα μονίμως ακούγονται κιθάρες, drums και μπάσα σε υψηλή ένταση (τόση ώστε να μη μου αποσπάει την προσοχή). Θα σε θεωρούσα όμως κάγκουρα αν δυνάμωνες την μουσική περνώντας έξω από μια περιοχή με καφετέριες και πιπίνια μόνο και μόνο για να σε προσέξουν... Καταλαβαίνεις τη διαφορά, έτσι;

Εξάλλου το τι θεωρεί κάποιος καγκουριά είναι καθαρά υποκειμενικό, γι'αυτό άλλωστε και άνοιξα το τόπικ. Για να δούμε τι γνώμη έχουν τα μέλη του club για το τι πραγματικά είναι ωραίο και τι καραγκιοζιλίκι. Ίσως κάποιος άλλος να θεωρεί καραγκιοζιλίκι ή καγκουριά το να φοράς τελικό 102mm σε 1400...




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάϊ 2003, 12:07:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάγκουρες.......... χμμμμμμ για να θυμηθώ!!!!

searching................................................ Exclamation Exclamation Exclamation

1) Lada μπεζ , με πίσσα φιμε τζάμια , εξατμιση γατοφωλιά DTM , ζάντα 13αρα αλλα λάστιχο 205 ,χαμήλωμα μέχρι τον πυρήνα της γής , TURBO και με αυτοκόλλητα πίσω απο τους κινητήριους τροχους (MOMO SPARCO , AVC WEBER , FORGE , ...... ) λες και είναι ο πρωταγωνιστής τοu Fast & FURIOUS!!!! (Δυστυχώς και γείτονας ..... αυτά τα ρώσικα Trans είναι χειρότερα και από τους αποτυχημένους στα παρατράγουδα) Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil

2) BMW 318 απο τις παλιές τις τετράγωνες , κομμένη με προσαρμοσμένη καρότσα στον θέση των πίσω επιβατών!!!!!! ΚΟΙΝΩΣ ---- ΑΓΡΟΤΙΚΟ Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΛΑΡΙΣΑ 2003

3)Yugo φουσκωμένο όσο δεν πάει .... Turbo.... φιμε και τα συναφή.. με το σηματάκι του S3 στο καπώ.

4)Corolla G6 φτιαγμένη ... με την δυναμομέτρηση κολλημένη πάνω στο καπώ (αυτοκόλλητη)

5)Polo με την φιλτροχοάνη έξω απο το αυτοκίνητο με το σωλήνα στο προβολάκι!!!

ΘΕΤΕ ΚΙ ΑΛΛΑ???????????? Ου ΠΑΝΤΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΚΑΓΚΟΥΡΑΣ! Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάϊ 2003, 15:03:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dimip έγραψε:
ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ ΡΕ ΟΛΟΙ (Η ΟΧΙ ΟΛΟΙ...) ΜΕ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΔΥΝΑΤΑ ;;


Προσωπικά με ενοχλεί.

Dimip έγραψε:
ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ , ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ, ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ Ο,ΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΑΠΟ ΠΑΒΑΡΟΤΙ ΜΕΧRI METALLICA ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΤΑΛΑΡΑ.


Ο καθένας έχει δικαίωμα να ακούει ότι θέλει, οι υπόλοιποι τι φταίμε να υποστούμε την ηχορύπανση;

Dimip έγραψε:
ΔΥΝΑΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ;;; ΑΥΤΟ ΑΣ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ...
ΜΗΠΩς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΣΤΟ 2 ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΓΕΙΤΟΝΑ;;; ΜΗΠΩς ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΓΟΜΑΣΤΕ ;;


Την ένταση στο 2 και ανεβασμένα τα παράθυρα, για να μην ενοχλούμε τους δίπλα μας. Δεν μας φταίνε σε τίποτα.

Dimip έγραψε:
ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΡΕΞΕΙ ΛΙΓΟ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΔΥΝΑΜΩΣΕΙς ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙς ΛΟΓΩ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΘΟΡΥΒΩΝ, ΔΗΛ. ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΜΗΛΩΣΩ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΟΥ ΜΗΠΩς ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΟΥΝ;;


Όχι. Χαμηλώνεις την μουσική στο φανάρι για να μην ενοχλείς τους γύρω σου.

Dimip έγραψε:
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ "ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ" Η ΔΥΝΑΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΟΠΩς ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΞΕΡΟΓΚΑΖΙΑ ΠΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΕΝΑΣ ΜΕ ΜΙΑ HONDA Η ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΥΨΗΛΟΥ ΚΥΒΙΣΜΟΥ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ;;


Και τα δύο ανήκουν στην κατηγορία «γυφτιάς».


Dimip έγραψε:
ΔΗΛ. ΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΦΕΡΑΡΙ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΓΡΡΡΓ..ΓΡΓΡΡΡΝΓΓΚΚΚ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ ΚΑΙ ΑΜΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΟ ΤΑΠΕΙΝΟ 1400 Η 1200 206 ΕΙΝΑΙ "ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ" ;;


Ο ήχος του V12 είναι σαφώς πιο εύηχος από τα γριλίσματα του εν λόγω (ο Θέος να τον κάνει) καλλιτέχνη. Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάϊ 2003, 15:18:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ήδη εμφανίστηκε η πρώτη αντίθεση απόψεων... περί δυνατής μουσικής...

Μήπως κατά βάθος είμαστε όλοι λίγο κάγκουρες στα μάτια κάποιων άλλων, απλώς επειδή εμάς μας αρέσει αυτό που κάνουμε δεν το αντιλαμβανόμαστε;

Μιλάω γενικά έτσι;




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Petros (Πέτρος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) ΧS2 (2002)

Ένταξη: 16 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 113
Τόπος: Αθήνα - Βριλήσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάϊ 2003, 20:05:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια που μιλάμε για αντίθεση απόψεων.............

ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΠΕΣ ΤΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΕΣ ΤΑ!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


In Rallye I trust (παρόλο που το αποχωρίστηκα)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
XASOS 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


ΒMW 525

Ένταξη: 10 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 86

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάϊ 2003, 21:55:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
- σε μη ασφαλή μέρη
- υπερβολικός θόρυβος εξάτμισης
- κόφτες μέσα σε στενά δρομάκια με κόσμο (βλ. μπουρνάζι έξω από τα clubάκια)

Το πιο τραγικό καγκουράμαξο το είδα στο μπουρνάζι (που αλλού;)...


έχεισ κάτι με το μπουρνάζι δηλαδη?!!! εγώ πάω μπουρνάζι(fashion show) καθε κυριακή μεσημέρι μόνο και μόνο γι αυτό!!! εχει πολυ χαβαλέ(και κωλ@##@κια)!! τετοιου ειδους αρνητικα σχολια(καγκουριες) δεν θα πρεπε να λέγονται. τα γουστα παίζουν και εκτόσ αυτού ποιοσ απο σας δεν έχει κανει μαλα@!#!@#! στο δρόμο. αλλα όταν πατάει μια πρωτούλα στο μπουρνάζι ο άλλος είναι μαλ**ας?!!! Υ.Γ. εγώ πάντως ποτέ δεν 8α το κανα!!!! Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάϊ 2003, 00:19:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια αφηστε το μπουρναζι και τα υπολοιπα μερη..

Περαστε μια βολτα απ'τα Σπατα να δειτε τους Σπατανέους με τις περιβόητες Σπατανιές... Laughing

Μεχρι και pick-up truck με φαρδυ λαστιχο, ελευθερο καζανακι και πιτσιλιστηρια φωτισμενα μπορει να δεις Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάϊ 2003, 01:25:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Dimip έγραψε:
ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ ΡΕ ΟΛΟΙ (Η ΟΧΙ ΟΛΟΙ...) ΜΕ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΔΥΝΑΤΑ ;;


Προσωπικά με ενοχλεί.


εμενα να δεις ποσα με ενοχλουν αλλα μαθαινω να συμβιβαζομαι. οταν ζεις σε μια πολη με αλλα 3.500.000 ανθρωπους κανεις και υποχωρησεις...

christhehealer έγραψε:

Dimip έγραψε:
ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ , ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ, ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ Ο,ΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΑΠΟ ΠΑΒΑΡΟΤΙ ΜΕΧRI METALLICA ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΤΑΛΑΡΑ.


Ο καθένας έχει δικαίωμα να ακούει ότι θέλει, οι υπόλοιποι τι φταίμε να υποστούμε την ηχορύπανση;

Dimip έγραψε:
ΔΥΝΑΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ;;; ΑΥΤΟ ΑΣ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ...
ΜΗΠΩς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΣΤΟ 2 ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΓΕΙΤΟΝΑ;;; ΜΗΠΩς ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΓΟΜΑΣΤΕ ;;


Την ένταση στο 2 και ανεβασμένα τα παράθυρα, για να μην ενοχλούμε τους δίπλα μας. Δεν μας φταίνε σε τίποτα.

Dimip έγραψε:
ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΡΕΞΕΙ ΛΙΓΟ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΔΥΝΑΜΩΣΕΙς ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙς ΛΟΓΩ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΘΟΡΥΒΩΝ, ΔΗΛ. ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΜΗΛΩΣΩ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΟΥ ΜΗΠΩς ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΟΥΝ;;


Όχι. Χαμηλώνεις την μουσική στο φανάρι για να μην ενοχλείς τους γύρω σου.

οτν παιζω τη μουσικη σε κανονικη ενταση (αυτο που κανω δηλ.) που δε με ενοχλει στην οδηγηση και η ωρα δεν ειναι τετοια που να απαιτει καποια ησυχια (ειδικα μεσα σε γειτονιες) ΔΕΝ ΧΑΜΗΛΩΝΩ ΤΙΠΟΤΑ. Twisted evil

christhehealer έγραψε:

Dimip έγραψε:
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ "ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ" Η ΔΥΝΑΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΟΠΩς ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΞΕΡΟΓΚΑΖΙΑ ΠΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΕΝΑΣ ΜΕ ΜΙΑ HONDA Η ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΥΨΗΛΟΥ ΚΥΒΙΣΜΟΥ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ;;


Και τα δύο ανήκουν στην κατηγορία «γυφτιάς».


Dimip έγραψε:
ΔΗΛ. ΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΦΕΡΑΡΙ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΓΡΡΡΓ..ΓΡΓΡΡΡΝΓΓΚΚΚ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ ΚΑΙ ΑΜΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΟ ΤΑΠΕΙΝΟ 1400 Η 1200 206 ΕΙΝΑΙ "ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ" ;;


Ο ήχος του V12 είναι σαφώς πιο εύηχος από τα γριλίσματα του εν λόγω (ο Θέος να τον κάνει) καλλιτέχνη. Very happy


καλα απο σενα δεν περιμενα και τιποτα αλλο! Confused
ελπιζω μονο να σκεφτεις αυτα οταν ξαναπιασεις κιθαρα στα χερια σου η οταν προσπαθησεις να δωσεις παλμο στις φωνητικες σου χορδες γιατι οι αλλοι δεν σου φταινε τιποτα , οπως γραφεις αλλοστε.

Shocked Shocked Twisted evil Twisted evil Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Επόμενη
Σελίδα 1 από 22

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2017s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on