PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Εξωτερικό οργανο μετρησης θερμοκρασιας λαδιου
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Μάϊ 2003, 23:51:54    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Εξωτερικό οργανο μετρησης θερμοκρασιας λαδιου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο φιλος svstoyk εχει τοποθετησει στο 206 του ενα οργανο μετρησης θερμοκρασιας λαδιου το οποιο προμηθευτηκε και τοποθετησε σε καποιο συνεργειο.
Για εμας που δεν εχουμε αναλογο οργανο στο ταμπλω, ποσο καλη λυση απο αποψη τιμης/αποδοσης/χρησιμοτητας ειναι η τοποθετηση ενος τετοιου εργανου ;
Απο μια ματια που εριξα τα καλα οργανα κυμαινονται απο 140-180 Ευρω και φυσικα υπαρχουν σε διαφορες διαφοροποιησεις αναλογα το χρωμα του καντραν, το φωτισμο, την χωρα εισαγωγης και αλλα.
για πειτε γνωμες.
αυτο που κυριως με ενδιαφερει ειναι η τρυπες που θα γινουν για την τοποθετηση. υπαρχει καποιος αλλος τροπος χωρις να τρυπησουμε το ταμπλω ;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάϊ 2003, 00:02:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ταμπλό του XS (μαζί με τον μετρητή λαδιού) δεν γίνεται να τοποθετηθεί σε λιγότερο εξοπλισμένο μοντέλο της γκάμας (όπως το XT σου); Μάλλον πρέπει να γίνεται, ε; Μετά είναι όμως και το κόστος. Λογικά ένα μεμονωμένο όργανο λαδιού πρέπει να είναι κατά πολύ φθηνότερο από ένα ολόκληρο πίνακα οργάνων.

Αυτό που λες είναι από αυτά που "εντοιχίζονται" σε κάποιο σημείο του ταμπλό ή της κεντρικής κονσόλας;




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάϊ 2003, 05:55:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Το ταμπλό του XS (μαζί με τον μετρητή λαδιού) δεν γίνεται να τοποθετηθεί σε λιγότερο εξοπλισμένο μοντέλο της γκάμας (όπως το XT σου); Μάλλον πρέπει να γίνεται, ε; Μετά είναι όμως και το κόστος. Λογικά ένα μεμονωμένο όργανο λαδιού πρέπει να είναι κατά πολύ φθηνότερο από ένα ολόκληρο πίνακα οργάνων.

Αυτό που λες είναι από αυτά που "εντοιχίζονται" σε κάποιο σημείο του ταμπλό ή της κεντρικής κονσόλας;


ακριβως! τοποθετειται εξωτερικα και μοιαζει σαν το barομετρο των turbισμενων, για να παρεις μια ιδεα.
για αλλαγη ταμπλω δεν το συζηταμε , ειναι πολλα τα λεφτα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάϊ 2003, 07:33:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως αν κάποτε αλλάξω το ταμπλό μου θα σου δώσω το παλιό... Smile

Όσο για το οργανάκι συμφωνώ. Είναι και λίγο μούρη Wink Σε όποιον δεν ξέρει θα λες ότι είναι όργανο μέτρησης της κατάστασης της τουρμπίνας, χε, χε...




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Hannibal_Jr 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugot 106

Ένταξη: 22 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Chalandri Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάϊ 2003, 15:43:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι τρυπηματα ειναι αυτα που λετε ρε?
Δεν χρειαζεται τρυπημα ουτε τιποτα. Εγω εχω 2 εξωτερικα οργανα στην κολωνα και δεν τρυπησα τιποτα.......


Power Boost Service

http://photos.yahoo.com/hannibal_106/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ivang (Βαγγέλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 16V

Ένταξη: 15 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 230
Τόπος: Θεσ/νίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάϊ 2003, 21:32:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ, το βάζεις στην κολώνα και έχεις και μούρη !!!
Δες λίγο RGM Accessories ...




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάϊ 2003, 22:21:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α ρε Βάγγο... πηγή γνώσεων!! Πάντως νομίζω ότι είναι λιγάκι extreme παρ'όλο που δεν είναι και άσχημο... Ίσως να συνδυάζεται αρμονικά με ένα ζευγάρι μπάκετ... (άντε και μετά στο WRC Razz )




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάϊ 2003, 22:47:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και πόσο πάει ρε παιδιά; τι άλλα όργανα μπορούμε να βάλουμε;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάϊ 2003, 22:50:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το όργανο το είχα πάρει γύρω στα 100 ευρώ, τα 180 που λες είναι υπερβολικά.

Εγώ προτίμησα την απλή, μονή βάση επάνω στο ταμπλό, και όχι αυτές που κρέμονται στην κολώνα για οικονομικούς λόγους.

Η εφαρμογή της βάσης στο ταμπλό γίνεται κατά κύριο λόγο με βίδες, κάτι που απεχθάνομαι. Χρησιμοποίησα λοιπόν την ταινία διπλής όψης που υπήρχε μαζί με το όργανο, αλλά τζίφος. Μετά από λίγες μέρες είχε ξεκολλήσει. Πήρα λοιπόν μία απέξω, καλής ποιότητας και από τα Χριστούγεννα μέχρι σήμερα το όργανο είναι ακλόνητο. Wink

Το πρόβλημα Δημήτρη δεν είναι η αγορά του οργάνου, ούτε και η εγκατάστασή του στο ταμπλό. Το πρόβλημα είναι το πού θα μπει ο αισθητήρας του, αυτός που έρχεται σε επαφή με το λιπαντικό.

Στο αντίστοιχο topic μου μπορείς να διαβάσεις τι είχα τραβήξει τότε.

Όσο για την αλλαγή του ταμπλό με αυτό του XS που έχει από τη μάνα του το συγκεκριμένο όργανο, ήταν και η πρώτη μου σκέψη, αλλά δεν γίνεται, γιατί όπως μου είπε ο ηλεκτρολόγος της αντιπροσωπείας χρειάζεται αλλαγή και ο εγκέφαλος!

Έγώ πάντως δεν μετανιώνω στιγμή την ταλαιπωρία και το τρέξιμο. Το όργανο έχει αποδειχθεί πολύτιμο στη σωστή μου συμπεριφορά στον κινητήρα, αλλά και στην απόδειξη της ποιότητας και της καταπόνησης του λιπαντικού. Wink




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάϊ 2003, 00:06:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Πάντως αν κάποτε αλλάξω το ταμπλό μου θα σου δώσω το παλιό... Smile

Όσο για το οργανάκι συμφωνώ. Είναι και λίγο μούρη Wink Σε όποιον δεν ξέρει θα λες ότι είναι όργανο μέτρησης της κατάστασης της τουρμπίνας, χε, χε...


Πιστεψε με δεν με ενδιαφερει να κοροιδευω κανεναν ουτε να πουλαω μουρη, απλα ρωτω μηπως αποτελει καλη "επενδυση" η τοποθετηση τετοιου οργανου. Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάϊ 2003, 00:10:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ivang έγραψε:
Συμφωνώ, το βάζεις στην κολώνα και έχεις και μούρη !!!
Δες λίγο RGM Accessories ...



οκ θα κοιταξω


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάϊ 2003, 00:17:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:
Το όργανο το είχα πάρει γύρω στα 100 ευρώ, τα 180 που λες είναι υπερβολικά.

Εγώ προτίμησα την απλή, μονή βάση επάνω στο ταμπλό, και όχι αυτές που κρέμονται στην κολώνα για οικονομικούς λόγους.

Η εφαρμογή της βάσης στο ταμπλό γίνεται κατά κύριο λόγο με βίδες, κάτι που απεχθάνομαι. Χρησιμοποίησα λοιπόν την ταινία διπλής όψης που υπήρχε μαζί με το όργανο, αλλά τζίφος. Μετά από λίγες μέρες είχε ξεκολλήσει. Πήρα λοιπόν μία απέξω, καλής ποιότητας και από τα Χριστούγεννα μέχρι σήμερα το όργανο είναι ακλόνητο. Wink

Το πρόβλημα Δημήτρη δεν είναι η αγορά του οργάνου, ούτε και η εγκατάστασή του στο ταμπλό. Το πρόβλημα είναι το πού θα μπει ο αισθητήρας του, αυτός που έρχεται σε επαφή με το λιπαντικό.

Στο αντίστοιχο topic μου μπορείς να διαβάσεις τι είχα τραβήξει τότε.

Όσο για την αλλαγή του ταμπλό με αυτό του XS που έχει από τη μάνα του το συγκεκριμένο όργανο, ήταν και η πρώτη μου σκέψη, αλλά δεν γίνεται, γιατί όπως μου είπε ο ηλεκτρολόγος της αντιπροσωπείας χρειάζεται αλλαγή και ο εγκέφαλος!

Έγώ πάντως δεν μετανιώνω στιγμή την ταλαιπωρία και το τρέξιμο. Το όργανο έχει αποδειχθεί πολύτιμο στη σωστή μου συμπεριφορά στον κινητήρα, αλλά και στην απόδειξη της ποιότητας και της καταπόνησης του λιπαντικού. Wink


οκ. παω για διαβασμα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάϊ 2003, 12:08:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και μια που συζητάμε για καγκουριές σε άλλο topic, να μια καγκουριά που θα μπορούσες να κάνεις: να λες σε όλους ότι μετράς την κατάσταση της τουρμπίνας ενώ στην ουσία είναι ένα απλό όργανο λαδιού... Wink

Πάντως είναι καλό να ξέρεις σε τι θερμοκρασία βρίσκονται τα λάδια σου (όπως είπε κι ο Svstouk), πόσο μάλλον όταν είσαι οδηγός που θέλεις να ξέρεις κάθε κομμάτι του αυτοκινήτου σου και να ξεζουμίσεις και το τελευταίο ίχνος δύναμης του κινητήρα σου...




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Lord Cypher 
Μέλος
Μέλος


206 QS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 187
Τόπος: Το Στέκι του Πετράν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάϊ 2003, 17:16:00    Θέμα δημοσίευσης: Re: EXTRA ΟΡΓΑΝΟ ΛΑΔΙΟΥ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
ο φιλος svstoyk εχει τοποθετησει στο 206 του ενα οργανο μετρησης θερμοκρασιας λαδιου το οποιο προμηθευτηκε και τοποθετησε σε καποιο συνεργειο.
Για εμας που δεν εχουμε αναλογο οργανο στο ταμπλω, ποσο καλη λυση απο αποψη τιμης/αποδοσης/χρησιμοτητας ειναι η τοποθετηση ενος τετοιου εργανου ;
Απο μια ματια που εριξα τα καλα οργανα κυμαινονται απο 140-180 Ευρω και φυσικα υπαρχουν σε διαφορες διαφοροποιησεις αναλογα το χρωμα του καντραν, το φωτισμο, την χωρα εισαγωγης και αλλα.
για πειτε γνωμες.
αυτο που κυριως με ενδιαφερει ειναι η τρυπες που θα γινουν για την τοποθετηση. υπαρχει καποιος αλλος τροπος χωρις να τρυπησουμε το ταμπλω ;


Ρε Δημήτρη, δεν έχεις Question Question Question Shocked
Στο QuickSilver έχει πάντως στην δεξιά πλευρά του ταμπλό και πάντα υπέθετα ότι έχουν όλα...



Remember... No Obstacles... Only Challenges...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάϊ 2003, 01:48:52    Θέμα δημοσίευσης: Re: EXTRA ΟΡΓΑΝΟ ΛΑΔΙΟΥ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lord Cypher έγραψε:
DimiP έγραψε:
ο φιλος svstoyk εχει τοποθετησει στο 206 του ενα οργανο μετρησης θερμοκρασιας λαδιου το οποιο προμηθευτηκε και τοποθετησε σε καποιο συνεργειο.
Για εμας που δεν εχουμε αναλογο οργανο στο ταμπλω, ποσο καλη λυση απο αποψη τιμης/αποδοσης/χρησιμοτητας ειναι η τοποθετηση ενος τετοιου εργανου ;
Απο μια ματια που εριξα τα καλα οργανα κυμαινονται απο 140-180 Ευρω και φυσικα υπαρχουν σε διαφορες διαφοροποιησεις αναλογα το χρωμα του καντραν, το φωτισμο, την χωρα εισαγωγης και αλλα.
για πειτε γνωμες.
αυτο που κυριως με ενδιαφερει ειναι η τρυπες που θα γινουν για την τοποθετηση. υπαρχει καποιος αλλος τροπος χωρις να τρυπησουμε το ταμπλω ;


Ρε Δημήτρη, δεν έχεις Question Question Question Shocked
Στο QuickSilver έχει πάντως στην δεξιά πλευρά του ταμπλό και πάντα υπέθετα ότι έχουν όλα...

αν ειχα καλα θα ηταν Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hannibal_Jr 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugot 106

Ένταξη: 22 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Chalandri Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάϊ 2003, 05:37:27    Θέμα δημοσίευσης: Re: EXTRA ΟΡΓΑΝΟ ΛΑΔΙΟΥ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:

Ρε Δημήτρη, δεν έχεις Question Question Question Shocked
Στο QuickSilver έχει πάντως στην δεξιά πλευρά του ταμπλό και πάντα υπέθετα ότι έχουν όλα...


Egw exw 106 quicksilver alla den exw tipota para mono 2lampakia. Opote ta ebala sthn kolwna. Poly me rwtane an einai mparometro kai pyrometro alla molis toys lew 8ermokrasies arxizoyn tis eksypnades a re kagkoyra klp. Tosa liga kseroyn kai katey8eian na kraksoyn..... Sad


Power Boost Service

http://photos.yahoo.com/hannibal_106/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάϊ 2003, 23:55:55    Θέμα δημοσίευσης: Re: EXTRA ΟΡΓΑΝΟ ΛΑΔΙΟΥ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Hannibal_Jr έγραψε:
DimiP έγραψε:

Ρε Δημήτρη, δεν έχεις Question Question Question Shocked
Στο QuickSilver έχει πάντως στην δεξιά πλευρά του ταμπλό και πάντα υπέθετα ότι έχουν όλα...


Egw exw 106 quicksilver alla den exw tipota para mono 2lampakia. Opote ta ebala sthn kolwna. Poly me rwtane an einai mparometro kai pyrometro alla molis toys lew 8ermokrasies arxizoyn tis eksypnades a re kagkoyra klp. Tosa liga kseroyn kai katey8eian na kraksoyn..... Sad


αυτο ειναι το Γα**τω, ενω αν τους πουλαγες μουρη και τους κοροιδευες λεγοντας τους πως ειναι κανα μπαρομετρο , θα σε "εκτιμουσαν " και μπορει και να εμεναν με το στομα ανοικτο απο το θαυμασμο - τοσο ξερουν τοσο λενε!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Μάϊ 2003, 12:41:42    Θέμα δημοσίευσης: Re: EXTRA ΟΡΓΑΝΟ ΛΑΔΙΟΥ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Hannibal_Jr έγραψε:
DimiP έγραψε:

Ρε Δημήτρη, δεν έχεις Question Question Question Shocked
Στο QuickSilver έχει πάντως στην δεξιά πλευρά του ταμπλό και πάντα υπέθετα ότι έχουν όλα...


Egw exw 106 quicksilver alla den exw tipota para mono 2lampakia. Opote ta ebala sthn kolwna. Poly me rwtane an einai mparometro kai pyrometro alla molis toys lew 8ermokrasies arxizoyn tis eksypnades a re kagkoyra klp. Tosa liga kseroyn kai katey8eian na kraksoyn..... Sad


αυτο ειναι το Γα**τω, ενω αν τους πουλαγες μουρη και τους κοροιδευες λεγοντας τους πως ειναι κανα μπαρομετρο , θα σε "εκτιμουσαν " και μπορει και να εμεναν με το στομα ανοικτο απο το θαυμασμο - τοσο ξερουν τοσο λενε!!


Μην ασχολείστε ρε μ'αυτά τα κομπλεξικά!




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Μάϊ 2003, 20:23:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ivang έγραψε:



Αυτο το ειχα προτεινει και παλιοτερα σε καποιον αλλο συνκλαμπιτη και ειχα δει τιμες!Μονο η βαση κανει γυρο στα 20-30 ευρο!Τωρα υπαρχουν πολλα ειδη οργανων και ξεκινανε απο 30 μεχρι και 150ευρο!Μια καλη τιμη και ποιοτητα ειναι αυτο των 50ευρο!Τωρα δεν θυμαμαι μαρκες!
Ομως νομιζω οτι χρειαζετε και φουσκα(ή οπως λεγετε) για θερμοκρασια λαδιων και πρεπει να στο τοποθετησει ενα συνεργειο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Μάϊ 2003, 20:33:19    Θέμα δημοσίευσης: http://www.speeding.co.uk/acatalog/pmr400.JPG Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pistevo pos stin kolona tou odigou ine poli kali fasi mia vasi apo anthrakonimata ( exi giro sta 40euro xoris organa vevea ).Apo organakia orea tha itan :thermokrasi ladioi , piesi ladiou k ena volotometro.3 organaki sti sira me diafoeretikous fotismous tha kololene.To kako ine oti pezoun giro sta 100-150 euro ekasto.[img][/img]



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2282s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on