PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Swell Detail Store (περιποίηση αυτοκινήτου - cardetailing)
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Ιούν 2009, 22:44:15    Θέμα δημοσίευσης: Swell Detail Store (περιποίηση αυτοκινήτου - cardetailing) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια νέα συνεργασία και εκπτώσεις για τα μέλη του psclub σε θέματα περιποίησης αυτοκινήτου από το Swell Detail Store στο Περιστέρι για σωστό πλύσιμο, κέρωμα, γυάλισμα και γενικότερα cardetailing όπως το αποκαλλούν στο εξωτερικό. Το κατάστημα έχει συνεργασία με τη Μeguiars και χρησιμοποιεί οδηγίες και προιόντα της.
Επίσης μια βόλτα από το site www.cardetailing.gr θα σας βοηθήσει πολύ να καταλάβετε αρκετά πράγματα γύρω από το σωστό πλύσιμο και την φροντίδα του αμαξώματος αλλά και να καταλάβετε για τι είδους περιποίηση μιλάμε.




Swell Detail Store

Το κόστος των εργασιών αλλά και η χρονική διάρκεια τους εξαρτώνται από το βαθμό δυσκολίας
της εκάστοτε περίπτωσης.


Προσφορά για τα μέλη του http://www.psclub.gr

Έκπτωση στο κέρωμα 20% (εργασία 1-3 ωρών με κόστος 40-60 ευρώ)

Έκπτωση στο γυάλισμα 20% (εργασία 4-8 ωρών με κόστος 140-300 ευρώ)

Έκπτωση στον καθαρισμό σαλονιού 20% + Δώρο Απόσμηση καμπίνας (με γεννήτρια όζοντος)αξίας 45 ευρώ
(εργασία 4-8 ωρών με κόστος 120-200 ευρώ)

Όλες οι υπηρεσίες γίνονται με προϊόντα "Meguiars"

Όλες οι υπηρεσίες γίνονται μόνο με ραντεβού.

Έκπτωση στα προϊόντα Meguairs 10% (από τιμές καταλόγου)


Το μαγαζί θα το βρείτε στην οδό Θίσβης 13 Περιστέρι (Αγ. Αντώνιος πίσω από τον ΟΤΕ) για οποιαδήποτε πληροφορία καλέστε στο 2105789603

http://www.swell.gr

Παρακαλούμε τα μέλη να έχουν μαζί τους την ταυτότητα του club .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mike swell (mike)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 20 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 105
Τόπος: Peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Μάρ 2010, 15:31:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από 17/3 μέχρι 27/3 το Swell.gr σας προσφέρει ένα ΠΑΚΕΤΟ Κερώματος για τα οχήματα σας.
Το πακέτο αυτό περιλαμβάνει: Clay, Cleaner Glaze, Wax, Uqd, Trim.
Η προσφορά ισχύει για τα Μέλη του psclub.gr
Μικρά Οχήματα: 40€
Μεσαία: 50€
Μεγαλα&Jeep: 60€
Για πληροφορίες ή ραντεβού καλέστε 2105789603 - 6932115338.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Μάρ 2010, 15:49:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιχάλη οι τιμές που λες στο πρώτο ποστ είναι με την εκπτωση η η εκπτωση ειναι στις τιμες που γραφεις?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Μάρ 2010, 21:06:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο απ ότι καταλαβαίνω με την έκπτωση πρέπει να εννοεί ο mike, ας μας το εξηγήσει και ο ιδιος βέβαια καλύτερα,

Και αφού mike θα μπεις στο κόπο εξήγησέ μας αν θες και λίγο τι σημαίνουν τα κινέζικα:
"Το πακέτο αυτό περιλαμβάνει: Clay, Cleaner Glaze, Wax, Uqd, Trim"
για να γνωρίζουμε και θα ναι πολύ καλύτερα ακόμα αν βάλεις και φωτογραφίες με δείγματα που γνωρίζω ότι έχεις του πριν και μετά,

Ευχαριστούμε, Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Μάρ 2010, 22:08:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιχάληδες, πείτε μας και την νέα διεύθυνση !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Μάρ 2010, 22:11:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο πρώτο post Γιάννη υπάρχει,


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Μάρ 2010, 22:14:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πότε το άλλαξες ρε άτιμε ?
Νόμιζα ότι ήταν το παλιό κατάστημα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Μάρ 2010, 22:20:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με είχε ενημερώσει ο Mike,


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mike swell (mike)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 20 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 105
Τόπος: Peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Μάρ 2010, 00:15:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην τελευταια προσφορα εχει μπει στην τιμη και το cleaner glaze σαν μερος της .

Τι ακριβος ειναι τα κινεζικα Laughing
Εφοσον το αυτοκινητο ειναι πλυμενο , κανω πηλο(clay) μετα περναω το αυτοκινητο καθαριστικο χρωματος και γυαλιστικο (cleaner glaze) στη συνεχεια το κερωνω (wax) και τελος ενα Ultimate Quik Detailer και μια ενυδατωση σε ολα τα αβαφα εξωτερικα πλαστικα (trim).

Η Τιμη της προσφορας ειναι με την εκπτωση.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Μάρ 2010, 02:32:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για πλυσιμο κατω απο το αμαξι υπαρχει η δυνατοτητα?
Εννοω υπαρχει ανυψωτικο ωστε να μπορουμε να πλυνουμε (με πιεστικο) το αμαξι απο κατω?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Μάρ 2010, 15:04:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mike swell έγραψε:
Στην τελευταια προσφορα εχει μπει στην τιμη και το cleaner glaze σαν μερος της .

Τι ακριβος ειναι τα κινεζικα Laughing
Εφοσον το αυτοκινητο ειναι πλυμενο , κανω πηλο(clay) μετα περναω το αυτοκινητο καθαριστικο χρωματος και γυαλιστικο (cleaner glaze) στη συνεχεια το κερωνω (wax) και τελος ενα Ultimate Quik Detailer και μια ενυδατωση σε ολα τα αβαφα εξωτερικα πλαστικα (trim).

Η Τιμη της προσφορας ειναι με την εκπτωση.


Να ρωτήσω και εγώ κάτι επειδή έχει έρθει η ώρα να κάνω και εγώ ένα κέρωμα.
Αυτό το πακέτο κάνει για όλα τα χρώματα ανεξαιρέτως παλαιότητας?

Μήπως για καινούργια χρώματα δεν χρειάζονται πηλός - γυάλισμα κτλ και φτάνει απλά κέρωμα?
Γιατί απ'οτι έχω καταλάβει "τρώνε" λίγο από τη μπογιά όλα αυτά.
Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Μάρ 2010, 18:34:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργο, επειδή έχω κάνει στο δικό μου και ξέρω,
ακόμα και καινούριο αν κάνεις μόνο κέρωμα θα κλείσεις κάτω από το κερί ότι δεν έχει αφαιρεθεί με το πλύσιμο. Χρειάζεται πηλό.
Ο πηλός είναι σαν πλαστελίνη να φανταστείς που χαϊδεύεις το χρώμα απαλά και πάνω του κολλάνε όλα τα μικροστίγματα που δεν φεύγουν με το πλύσιμο και μετά κερώνουμε απλά την καθαρή επιφάνεια, μη σε τρομάζει ο πηλός ίσα ίσα, επιβάλλεται.

Αυτό που λες τώρα, ισχύει εν μέρη στο γυάλισμα που εκεί τρως ελαφρά στρώμα από το βερνίκι και δεν προτείνεται για σχετικά καινούρια αυτοκίνητα,

Βέβαια σε όλα αυτά θα μας βοηθήσει με την άποψή του και ο ειδικός mike.
Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Μάρ 2010, 18:48:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α οκ! Thanks! Smile

Είδα και σήμερα που έπλυνα το αμάξι 4 σημάδια από χαλίκια στην αριστερή πλευρά και ξενέρωσα...Μάλλον έγιναν λόγω του ότι το είχα παρκάρει πάνω στη γρηγορίου λαμπράκη για 2 μέρες και από τα διερχόμενα την πάθαμε...
Αλλά τι να κάνεις, αναμενόμενα είναι αυτά από το δρόμο...

Τουλάχιστον να κάνουμε κανένα κέρωμα να το προστατέψουμε όσο γίνεται και από όλα τ'άλλα. Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mike swell (mike)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 20 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 105
Τόπος: Peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Μάρ 2010, 11:58:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Για πλυσιμο κατω απο το αμαξι υπαρχει η δυνατοτητα?
Εννοω υπαρχει ανυψωτικο ωστε να μπορουμε να πλυνουμε (με πιεστικο) το αμαξι απο κατω?


Δυστυχώς δεν πλένω εγώ πια ....

Παράθεση:
Να ρωτήσω και εγώ κάτι επειδή έχει έρθει η ώρα να κάνω και εγώ ένα κέρωμα.
Αυτό το πακέτο κάνει για όλα τα χρώματα ανεξαιρέτως παλαιότητας?

Μήπως για καινούργια χρώματα δεν χρειάζονται πηλός - γυάλισμα κτλ και φτάνει απλά κέρωμα?
Γιατί απ'οτι έχω καταλάβει "τρώνε" λίγο από τη μπογιά όλα αυτά.


Ο πηλός δεν έχει λειαντικές ιδιότητες ,επομένως δεν κόβει βερνίκι , και είναι απαραίτητος ώστε να γίνει η σωστή προετοιμασία για το κέρωμα ,η οποία είναι κατάλληλη για όλων των τύπων βαφής .

Το κέρωμα είναι για συντήρηση και προστασία και δίνει περισσότερη γυαλάδα.

εδώ είναι ένας πίνακας για την σωστή σειρά




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Μάρ 2010, 12:18:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mike swell έγραψε:

Δυστυχώς δεν πλένω εγώ πια ....



Thanks για τις απαντήσεις mike!

Πρέπει να το φέρουμε πλυμένο δηλαδή το αμάξι για το κέρωμα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mike swell (mike)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 20 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 105
Τόπος: Peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Μάρ 2010, 12:26:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Μάϊ 2010, 17:55:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά μου κέρωσε ο mike το τουτού σήμερα! Τον ευχαριστώ για την πολύ καλή δουλειά που έκανε! Σαν να το πήρα πάλι από το εργοστάσιο έγινε!
Thanks mike!

Photos εδώ!

http://www.facebook.com/album.php?aid=175296&id=181783909896&ref=mf
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Μάϊ 2010, 18:26:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ ωραιο το αποτελεσμα! Cool

(σορρυ αν το εχεις προανεφερει και δεν το ειδα)


για ενα πληρες "πηλινκ"/κερωμα ποσο χρονος χρειαζεται?
και με ενα πληρες εσωτερικο καθαρισμα
(εχω μικρα παιδια αν αυτο σου λεει κατι... Confused )
ποσο κοστιζει το ολο πακετο?

(τα αυτοκολητα κινδινευουν?)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Μάϊ 2010, 09:25:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά που γράψατε γιατι ειχα ξεχάσει να γράψω και γώ για το Μιχάλη.

Το δικό μου είχε πολλά θέματα με πιτσιλιές από μπογιές κτλπ κτλπ, νανε καλά ο Μιχάλης το έκανε όντως ξανά καινούργιο. Ακόμα και χωρίς πρόβλημα ένα "καλό" κερωματάκι δ'υο φορές το χρόνο επιβάλλετε ειδικά για όσους από εμάς το αφήνουμε έξω.....

Να και μερικές φωτό...

http://www.facebook.com/album.php?aid=161629&id=181783909896
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Μάϊ 2010, 12:35:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όντως πολύ καλό αποτέλεσμα!
Μήτσο η φοτο που είναι στα πλάγια και λίγο προς τα πίσω τα σπάει...



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 1 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3775s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on