PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Group Buy - Πυργολεβιε σε συνεργασία με το Saxo Sport Club
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
NemesisUltra (Μιχάλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 1.6 (16V) BlueRallye

Ένταξη: 21 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 391
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάϊ 2009, 21:14:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xaaxxa ρε μάνθο τρελέ!


πολύ θα θελα να το δω αυτό
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
rallye1294 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.3 (8v) Rallye '94

Ένταξη: 28 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 83
Τόπος: Γερακας (Αθηνα)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάϊ 2009, 21:43:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενα μεγαλο ευχαριστω στο Μανθο (venzinas) που ανελαβε να οργανωσει το gb.

Μεσα σε 4 μερες εχω τον πυργολεβιε στα χερια (οχι στα δικα μου αλλα σε αντιπροσωπο μου Laughing ο οποιος ειναι ενθουσιασμενος με το αποτελεσμα και τον εμπιστευομαι) σε παρα πολυ καλη τιμη για τα δεδομενα της αγορας.

Παρολο που τον ειχα πρηξει στα πμ Embarassed ηταν εξυπηρετικοτατος και συνεπης στα λεγομενα του. Wink

Thanks Thumb Left


Be quick or be dead...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2009, 15:26:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NemesisUltra έγραψε:
xaaxxa ρε μάνθο τρελέ!


πολύ θα θελα να το δω αυτό
εχει φυγει και ο δικος σου Cool Cool Cool

παραδοθηκε και στον alkone


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NemesisUltra (Μιχάλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 1.6 (16V) BlueRallye

Ένταξη: 21 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 391
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάϊ 2009, 20:04:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπόν σήμερα μου ήρθε.... από τι βλέπω είναι πολύ καλός δεν το περίμενα έτσι όμορφο και γερο

είναι λίγο απεριποίητος...ευτυχώς έχουμε "dremelaki" και αλοιφές να το κάνουμε καθρέπτη

σάββατο αλλαγή βαλβολίνες με Elf-Trp ένα service στο σασμάν μου αλλαγή ντίζας και τοποθέτηση λεβιέ τώρα δεν ξέρω κατά ποσο κοντή θα κάνω την διαδρομή γιατι δεν ξέρω τι παίζει αλλα ελπίζω όλα να πάνε καλά και να έχω επιτέλους καλύτερη "εστιση" στις αλλαγές μου thnx παιδιά!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Μάϊ 2009, 14:45:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εδωσα τον μαμα 206 στο αλλο Μανθο να δει τι μπορει να φτιχτει... (και πόσο θα κοστησει)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
yokagyla (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 kid μετατροπη Gti=τραβέλι

Ένταξη: 06 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 224

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Μάϊ 2009, 14:47:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τωρα που τελειωσε το gb να ρωτησω... οι κατω αλενοβιδες τι ρυθμιζουν γιατι δεν εχω καταλαβει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Μάϊ 2009, 15:00:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο της 4 κατω ριθμιζετε το μοχλικο στο ποσο θα κοντινουν οι ταχυτιτες...οσο πιο χαμιλα τοσο πιο πολυ κοντενουν βεβεα μεχρι ενα σημειο γιατη μας περιοριζη ο καταλιτης....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Μάϊ 2009, 15:04:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
εδωσα τον μαμα 206 στο αλλο Μανθο να δει τι μπορει να φτιχτει... (και πόσο θα κοστησει)
για το 206 γινετε να φτιαχτει...αμα μαζευτουν 10 τεμαχια και πανω θα κοστισει 100 ο ενας σε διαφορετικη περιπτοση μεμονομενα κοματια 150 ο ενας αναλογα τα ατομα που θα μαζευτουν βεβεα θα διαμορφοθει η τιμη απο 100 μεχρι 150


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
yokagyla (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 kid μετατροπη Gti=τραβέλι

Ένταξη: 06 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 224

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Μάϊ 2009, 15:18:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μανθο εχω εναν παρομοιο πυργο απο σαχο. γερνει λιγο μπροστα. μπορουμε να μαθουμε ποσο θα μας παρει να μας τον κανει ιδιο με αυτον που πηρατε ολοι?δλδ ρυθμιση επανω, κατω και να γινει ισιος?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Μάϊ 2009, 15:24:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αμα ειναι σταθερος δεν γινετε να γινει ριθμιζομενος το να ισιοσει δεν αναλαμβανει μιας και ποτε δεν θα γινει καρφι ισιος...με 2 λογια σε σημφερει να τον πουλισεις και να παρις εναν οπος τον θες με μια μικρη διαφορα χρηματων


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Μάϊ 2009, 15:43:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ειναι περιστρεφομενος αξονας που να σε νοιαζει πια τοσο πολυ να ειναι επακριβως τελειως ισιος και να μην "χανει"...
εγω θα δοκιμαζα να τον ισιώσω και αν δεν μου αρεσε το πολυ να το ξαναστραβωνα και να τον πουλαγα...

επισης θεωρω οτι το πάνω μέρος (λαβη) μπορει να γίνει ρυθμιζόμενο σε υψος
το κάτω δεν... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Μάϊ 2009, 15:46:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
δεν ειναι περιστρεφομενος αξονας που να σε νοιαζει πια τοσο πολυ να ειναι επακριβως τελειως ισιος και να μην "χανει"...
εγω θα δοκιμαζα να τον ισιώσω και αν δεν μου αρεσε το πολυ να το ξαναστραβωνα και να τον πουλαγα...

επισης θεωρω οτι το πάνω μέρος (λαβη) μπορει να γίνει ρυθμιζόμενο σε υψος
το κάτω δεν... Wink
το εθεσες πολυ καλα... Cool Cool Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Μάϊ 2009, 15:56:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το gb ελιξε επιτηχως για την ιστορια 32 πυργοι αγοραστηκαν εκ των οποιον οι 15 για 106.
Σαν προεδρος του saxo sport club σας ευχαριστο για την αψογη συνεργασια και γιατη οχι να υπαρξουν και αλλες κινισεις στα πλαισια συνεργασιας των 2 club


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Μάϊ 2009, 15:58:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αριστα κ.πρόεδρε Laughing Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Μάϊ 2009, 16:46:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλωνω εδιαφερον για 206! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Μάϊ 2009, 17:55:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω δοσει ειδη γιωργο εναν μαμα απο 206 για να φτιαξει πυργο θα σε ενημερωσο για νεοτερα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Μάϊ 2009, 18:08:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αμα ειναι να μαζευτουμε! Δεν με και καιει και τωρα! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zil (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.6 (16v) rallye (2002)

Ένταξη: 07 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 26
Τόπος: ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Μάϊ 2009, 20:39:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά τώρα το είδα το gb μήπως περίσσεψε κανένας για 106 Crying or Very sad Crying or Very sad


Better drive....rallye than fly!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Μάϊ 2009, 20:42:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) έγραψε:
Αμα ειναι να μαζευτουμε! Δεν με και καιει και τωρα! Wink


Eσενα ειτε σε gb ειτε εκτος μην σε ανχωνει καθολου...απλα πεες ποτε το θες.... Laughing Cool Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Μάϊ 2009, 15:46:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zil έγραψε:
Παιδιά τώρα το είδα το gb μήπως περίσσεψε κανένας για 106 Crying or Very sad Crying or Very sad
δυστιχως οχι πλεων μονο μεμονομενα κοματια και μας τα χρεονει 150 ευρω


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2327s (PHP: 89% - SQL: 11%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on