PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - Αεραγωγοί ψύξης φρένων
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 10:30:16    Θέμα δημοσίευσης: 106 - Αεραγωγοί ψύξης φρένων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος




pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 10:37:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω αν θα ταιριάξει και αν θα δουλέψει αλλά με την πρώτη ευκαιρία που θα βρείς σκύψε κάτω από ένα 206 1.4 και θα δεις ότι έχει δύο μεταλλικά ελάσματα πάνω στο ημιαξόνιο νομίζω που στέλνοθν αέρα πάνω στους δίσκους!Φότο δυστυχώς δεν έχω! Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 10:55:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατ αρχήν το αμάξι είναι 106 Rallye και δεν έχει τετοια ελάσματα

Δευτερον ξεκαθαρίζω οτι δεν θα πάρω το συγκεκριμένο κιτ αλλα θα φτιάξω κατι παρόμοιο στα μέτρα του αυτοκινήτου


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 11:37:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραίο το συστηματάκι αλλά δεν έχω ιδέα αν μπορεί να μπει σε εμάς...

Μάκη θα ρίξω και εγώ μια ματιά κάτω από το δικο μου.

Το συζητάγαμε άλλωστε και νομίζω οποιαδήποτε "πατέντα" για ψύξη των δίσκων αξίζει τον κόπο!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 11:39:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετα ο Mr Pugsang λεει οτι δεν πρεπει να τρεχει κτλ κτλ και βγαζει ζυγαριες και αμορτισερ τις PEUGEOTSPORT και βαζει τα ΄΄μαμα΄΄.Κατα τα αλλα θελει αεραγωγους φρενων γιατι ανεβαζουν θερμοκρασια οταν κατεβαινει με οσα την Ριτσωνα και γενικα εχει παρατεταμενη χρηση στα φρενα του........... Rolling eyes

ΜΠΡΑΒΩ ΜΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΠΟΛΥ ΣΕ ΠΑΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕ................ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΣ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ??????????????????

Λοιπον Μακη ακου............Η καλυτερη λυση ειναι απο τα προβολακια να τραβηξεις οπως τα αγωνιστικα.Ηθελα να βαλω αλλα θελει αρκετη πατεντα γιατι απο κατω εχει και τους πλαστικους θολους που πρεπει να κωπουν και να στερεωθει με δεματικα και και και............Το καλυτερο ειναι να μην τα βαλεις.Παρε ενα σετ δισκους τις OMP τρυπητους χαρακτους και εισαι αρχηγος.Εγω φοραω τετοιους και δεν εχω κανενα προβλημα.Οσο για τα νερα.............Ε......δεν θα μπεις σε γουρνα που θα ειναι στο υψος απο τις τρυπες.Δεν εχεις και HAMER.Αντε αγορι μου δωσε.........ΤΕΖΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 13:11:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Κατ αρχήν το αμάξι είναι 106 Rallye και δεν έχει τετοια ελάσματα

Δευτερον ξεκαθαρίζω οτι δεν θα πάρω το συγκεκριμένο κιτ αλλα θα φτιάξω κατι παρόμοιο στα μέτρα του αυτοκινήτου


μιας και θα τα φτιάξεις μόνος σου, κοίτα μια καλή ιδέα για τα.. ελάσματα



αυτά είναι πατέντα της... Ralliart Uk για τα Evo


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 13:15:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
pugsang έγραψε:
Κατ αρχήν το αμάξι είναι 106 Rallye και δεν έχει τετοια ελάσματα

Δευτερον ξεκαθαρίζω οτι δεν θα πάρω το συγκεκριμένο κιτ αλλα θα φτιάξω κατι παρόμοιο στα μέτρα του αυτοκινήτου


μιας και θα τα φτιάξεις μόνος σου, κοίτα μια καλή ιδέα για τα.. ελάσματα


Δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά τα ελάσματα,πάντως το ένα το έχασα στον πρώτο μήνα... Και 3 αντιπροσωπείες δεν το είχαν άμεσα για τοποθέτηση (έπρεπε να το παραγγείλουν).Αξίζει για τα δικά μας μέτρα οδήγησης να τοποθετήσουμε?


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 13:59:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό που δείχνει ο Νίκος glf είναι πολύ καλή πατέντα επίσης αλλα εχει το μειονέκτημα οτι πρέπει να βγάλεις τα προστατευτικά των δισκόπλακων οπως φαίνεται και στην φωτο πραγμα αρκετά επικίνδυνο για τους ελληνικούς δρόμους που είναι τιγκα στα χαντάκια και τις πέτρες.Εγω απλα σκεφτόμουν εναν σωλήνα που θα καταλήγει σε μια οπη στο προστατευτικό του δισκόφρενου.Το ζήτημα είναι οτι αμα μπεις σε κανενα νερόλακκο το χειμώνα θα πλυμηρίσει ο σωλήνας και ολα θα καταλήξουν στις δισκόπλακες.Αρα αντίο φρένο για μερικά μέτρα και ακομα χειρότερα αντίο δισκόπλακες αν είναι ζεστές.

Ασχετο αλλα:

Φοβερό λάστιχο!!!!


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 16:43:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μακη καλυτερα αστο βρε...Κριμα δεν ειναι να πληρωνεις δισκους καθε λιγο και λιγακι;
Confused Και να πω οτι στα δικα μας δεν στραβωνουν και ευκολα... Sad
Βαλε ενα σετακι καλους δισκους με ενα σετ DS2000 και θα εχεις φρεναρες!!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 17:56:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pughell έγραψε:
Βαλε ενα σετακι καλους δισκους με ενα σετ DS2000 και θα εχεις φρεναρες!!! Razz


Iδού η απορία.....
Mintex 1144 ή Ferodo DS2000 / DS2500 (νομίζω για τα 206 τα DS2500 κάνουν)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 18:33:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:

Ασχετο αλλα:

Φοβερό λάστιχο!!!!


χεχεχε το ξέρω! ο συνοδηγός στα ράλι έχει τέτοιο λάστιχο.

και τέτοιο αμάξι επίσης !!! χεχεχεχεχε

μέσα στο καλοκαιράκι θα μας κάτσει καμιά φάση να κυνηγάει το rallye τον Mitso Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 19:02:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
μέσα στο καλοκαιράκι θα μας κάτσει καμιά φάση να κυνηγάει το rallye τον Mitso Twisted evil


Μπα αστο.............τζαμπα ο κοπος και η βενζινα θα παει........


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 19:54:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάκη το ξέρω ότι το αυτοκίνητο είναι 106 απλά εγώ το είπα αυτό για να πάρεις καμιά ιδέα!Οκ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 19:57:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
glf έγραψε:
pugsang έγραψε:
Κατ αρχήν το αμάξι είναι 106 Rallye και δεν έχει τετοια ελάσματα

Δευτερον ξεκαθαρίζω οτι δεν θα πάρω το συγκεκριμένο κιτ αλλα θα φτιάξω κατι παρόμοιο στα μέτρα του αυτοκινήτου


μιας και θα τα φτιάξεις μόνος σου, κοίτα μια καλή ιδέα για τα.. ελάσματα


Δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά τα ελάσματα,πάντως το ένα το έχασα στον πρώτο μήνα... Και 3 αντιπροσωπείες δεν το είχαν άμεσα για τοποθέτηση (έπρεπε να το παραγγείλουν).Αξίζει για τα δικά μας μέτρα οδήγησης να τοποθετήσουμε?

Ρε Τέο τα 1.6 δεν έχουν τέτοια ελάσματα εσύ που τα βρήκες? Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 21:28:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Ρε Τέο τα 1.6 δεν έχουν τέτοια ελάσματα εσύ που τα βρήκες? Question


Έχουν πλαστικά και φεύγουν πολύ εύκολα...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 23:37:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
GIANNIS206 έγραψε:
Ρε Τέο τα 1.6 δεν έχουν τέτοια ελάσματα εσύ που τα βρήκες? Question


Έχουν πλαστικά και φεύγουν πολύ εύκολα...

Μου φαίνεται πολύ περίεργο γιατί το ακούω πρώτη φορά!Το δικό μου δεν έχει κάτι τέτοιο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Μάϊ 2003, 00:57:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και γω σκεφτομουν το ιδιο πραγμα αυτες τις μερες.. πως να βαλω "αερισμο" στους δισκους.. Σκεφτηκα να τραβηξω σωληνες αλλα ξερετε που κολησα? Στο οτι η ροδα γυριζει και οποιοσδηποτε σωληνας θα χτυπαει πανω στη ροδα που στριβει.. οποτε σκεφτηκα οτι η καλυτερη λυση ειναι μαλλον να εχεις εναν σταθερο σωληνα που ρουφαει απο προφυλακτηρα συνδεμενο με ενα ελαστικο σωληνα που θα ενωνει με εναν παλι σταθερο σωληνα ο οποιος θα ναι δεμενος πανω στο ψαλιδι και με κατευθυνση προς το δισκο..

Δεν λεω οτι θα το κανω, αλλα αμα βαριεμαι πολυ καμια μερα ισως να κοιταξω τι μπορω να κανω...Γιατι ουσιαστικα με το αμαξι μου εχω 2-3 φρεναρισματα ΚΑΛΑ, και μετα αρχιζει η μεγαλη πτωση... Για Μεγαρα το βλεπω χλωμο το οχημα για πανω απο 1 γυρο, ως εχει Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
106S16 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 14 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Μάϊ 2003, 07:11:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang Στείλε μου το e-mail σου για να σε στείλω ένα σκαρίφημα (σκανάρω) με το τι έκανα εγώ (ο pughell το έχει δεί) χωρίς αφαίρεση των προβολέων,κόστος 10Ε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Racefun (Σταμάτης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 Rallye 16V

Ένταξη: 17 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 7
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2003, 08:38:43    Θέμα δημοσίευσης: Στράβωμα δίσκων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά, ζητώ τη βοήθειά σας γιατί δεν αντέχω άλλο με αυτή την κατάσταση... Έχω το 106 16V δυό χρόνια τώρα κι έχω τρελλαθεί να αλλάζω δίσκους (μπροστά βέβαια). Στην αρχή δεν το είχα πάρει πολύ σοβαρά, είπα ότι εντάξει που θα πάει θα βρεθεί κάποια λύση ίσως κάποιες στιγμές να είμαι πολύ άγριος με τα φρένα. Ακόμη κι αεραγωγούς έφτιαξα μήπως και μειωθεί η υπερθέρμανση, σωληνάκια, υγρά... Οι συνδυασμοί που έχω δοκιμάσει: νορμάλ Peugeot δίσκο-τακάκι, Brembo τρυπητός δίσκος με τακάκι OMP, νορμάλ Peugeot με Ferodo DS2000 και νορμάλ Peugeot με DS3000. Όμως η κατάσταση παραμένει πάντα η ίδια! Οι δίσκοι στραβώνουν κάθε 500 "άγρια" χλμ. Sad Sad Sad
Αυτό που θα ήθελα απο όσους κάνουν επίσης "ειδική" χρήση στο 106 τους (Νίκο;) να βοηθήσουν με τη γνώμη τους, μήπως δηλαδή είχαν το ίδιο πρόβλημα κι έχουν βρεί κάποιο συνδυασμό δίσκο-τακάκι που να το έλυσε έστω και εν μέρει... γιατί δεν το αντέχω άλλο να βάζω καινούργιους δίσκους και να ξέρω ότι θα αντέξουν 2-3 γρήγορες "βόλτες" και μετά θα στραβώσουν με επακόλουθο αυτό το τρεμούλιασμα του πεντάλ που στα πολλά με κάνει και ανησυχώ μήπως κάτι διαλύσει στο 106.
Να σημειώσω ότι έχω αλλάξει και μουαγιέ 2 φορές, μπάς και στράβωνε κι αυτό κι οδηγούσε και τους δίσκους στο στράβωμα, όμως τίποτε Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2003, 09:06:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσωπικά δεν είχα πρόβλημα με στραβούς δίσκους ούτε με τον εργοστασιακό συνδιασμό, ούτε με χαρακτό δίσκο Brembo και μανίσια τακάκια, ούτε και με το τωρινό σετ της CTF που φοράω και καλά για αγώνες Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3644s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on