PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Το καλυτερο μονοθεσιο που φτιαχτηκε ποτε...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 02:47:45    Θέμα δημοσίευσης: Το καλυτερο μονοθεσιο που φτιαχτηκε ποτε... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και το ονομα του... MP4/18...


Θα τρεξει σε 2-3 αγωνες απο τωρα...

Σουμαχερ δες το και κλαψε.. Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 10:15:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επαναστατικό στο θέμα της αεροδυναμικής...
Η μύτη του μοιάζει σαν του κουνουπιού...
Νομίζω όμως οτι η GA είναι πολύ μπροστά και θα έχει και χιλιόμετρα στην πλάτη της...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 10:30:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε mclaren!!!!γερά!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 11:44:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Άντε mclaren!!!!γερά!


άντε να χαρεί και σας η ψυχούλα σας... τόσα χρόνια στο παραπέντε...
καλό είναι να ονειρεύεται ο άνθρωπος... Laughing Laughing Laughing

άλλωστε έχουμε βαρεθεί τόσα χρόνια τη μοναξιά του πρωταθλητή
Twisted evil Twisted evil Twisted evil αφού τελευταία άρχισα να δηλώνω υποστηρίκτρια του Pizzonia, έτσι για να 'χει λίγο ενδιαφέρον ρε παιδί μου...




Μιχαλάκης και ξερό ψωμί !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 12:01:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μηπως θελετε να σας θυμισω 90-95 τα RENAULT FW14 κτλ που καναν το 1-2 απο τον πρωτο γυρω και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ Question Question Μετα απο μερικα χρονακια απραξιας ξαναηρθαν και οπως καταλαβαινετε θελουν 1-2 περιπου χρονια να ξαναγινουν ανταγωνιστικα.Ειδατε στους προηγουμενους αγωνες πως ιδρωσαν τα FERRARI και Μηχαλης.Για θυμηθειτε πριν το 97 ή 98 που πηρε το πρωταθλημα η FERRARI ποσα χρονια ειχε να το παρει......20 ετια μηπως Question Question Question Ακομα αυτην η χρονια ειναι γιατι απο του χρονου.................RENAULTSPORT Evil Evil Evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Blue_Devil (Βαγγέλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 CC

Ένταξη: 24 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 12:03:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή η αεροδυναμική,αλλά θα πρέπει να ξεκινάει κιόλας..... Twisted evil Twisted evil Evil Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 12:23:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ δεν είμαι με κανένα Μιχαλάκη, αλλά όταν μιλάμε για Ferrari, οι άλλες εταιρείες μπορούν να περιμένουν!!!! Wink


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 12:32:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:


Μιχαλάκης και ξερό ψωμί !!!


Μαζί σου...

Σημειώστε ένα όνομα για του χρόνου όμως...

F. Alonso


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 13:13:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
lia206cc έγραψε:


Μιχαλάκης και ξερό ψωμί !!!


Μαζί σου...

Σημειώστε ένα όνομα για του χρόνου όμως...

F. Alonso


Δε με χαλάει καθόλου... (καλό γκομενάκι είναι κι αυτό!!!) Shocked Shocked Shocked

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Μηπως θελετε να σας θυμισω 90-95 τα RENAULT FW14 κτλ που καναν το 1-2 απο τον πρωτο γυρω και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ Μετα απο μερικα χρονακια απραξιας ξαναηρθαν και οπως καταλαβαινετε θελουν 1-2 περιπου χρονια να ξαναγινουν ανταγωνιστικα.Ειδατε στους προηγουμενους αγωνες πως ιδρωσαν τα FERRARI και Μηχαλης.Για θυμηθειτε πριν το 97 ή 98 που πηρε το πρωταθλημα η FERRARI ποσα χρονια ειχε να το παρει......20 ετια μηπως Ακομα αυτην η χρονια ειναι γιατι απο του χρονου.................RENAULTSPORT


Αληθώς... θεωρώ γελοίο όμως να μην μπορούν να προχωρήσουν στην παραμικρή εξέλιξη για να πλησιάσουν τη Ferrari. Ανεπίτρεπτο μέσα στην ίδια πίστα να εμφανίζονται ουσιαστικά 2 κατηγορίες μονοθεσίων...
Όποιος θέλει ας το πάρει το πρωτάθλημα... Το θέμα είναι να βλέπουμε κάνα αγώνα της προκοπής σαν τον παλιό καλό καιρό. Προσωπικά έχω φάει πολύ ξενέρωμα. Ευτυχώς που υπάρχει και εκείνο το παλαβό το παιδί ο Μοντόγια που κάνει κάνα σαλταρισμένο προσπέρασμα να γουστάρουμε (από τότε που τον μάλωσαν κι αυτόν, τις έκοψε τις μα**κίες. Κρίμα)

Blue_Devil έγραψε:
Καλή η αεροδυναμική,αλλά θα πρέπει να ξεκινάει κιόλας.....

Shocked Shocked Shocked TOINIONIOIN !!! XOT ΝΤΟΓΚ XOT ΝΤΟΓΚ !!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 13:30:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:
TOINIONIOIN !!!


Μπράβο ρε Λιάνα και έψαχνα να βρω πως λεγόταν το ελατήριο στα Γιαπωνέζικα Laughing Laughing

Εγώ πάντως Barrichelo....


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 16:16:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σαν το batmobile ειναι..
Ελπιζω να αποτυχει Οικτρα!!!
Δεν ειμαστε τωρα για τετοια ... να χασουμε το στοιχημα...
Μιχαλακης for ever εστω και με 1.16 αποδοση... Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 18:59:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
MP4/18...

Για κάνα MP3 είμαι μέσα... Wink
LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
Άκους εκεί... MP4/18...
Χώρια που δέν μου αρέσει το χρώμα τους... Puke left
Για να εξελιχθούν παραπάνω τα μονοθέσια και να φτάσουν ένα σκαλί παραπάνω στην αεροδυναμική θα πρέπει πλέον να τα σχεδιάζει η NASA.
Δέν βλέπω κάτι που να με ενθουσιάζει... Turn-l
Είπαμε... μηχανοκίνητος αθλητισμός....
Όχι πυραυλάκατοι για το διάστημα!!!!! Shocked
Rolling eyesRolling eyes LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΑ.... OnfireOnfireOnfire


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 19:13:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΑ.... OnfireOnfireOnfire


........με την κοκκινη κορδελα...........Βεβαια κορδελα δεν υπαρχει αλλα υπαρχει σε αφθονια.......χεχε........κοκκινες ντοματες........... Splat Splat Splat ου ρε προδοτη.

Γαλλια και ξανα Γαλλια


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 19:16:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:
Αληθώς... θεωρώ γελοίο όμως να μην μπορούν να προχωρήσουν στην παραμικρή εξέλιξη για να πλησιάσουν τη Ferrari.


Μετα απο αρκετα χρονια απραξιας δεν γινετε με το καλημερα να παρεις πρωταθλημα.Για θυμισου πριν το 97 ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Η FERRARI???????????????


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 19:18:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Σημειώστε ένα όνομα για του χρόνου όμως...

F. Alonso


Σωστοοοοοοοοοςςςςςςς................................... Thumb right Thumb right Thumb right


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 20:11:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι να κάνω ρε παιδιά από τότε που θυμάμαι την Mclaren υποστήριζα.
Υ.Γ.Έχω και αλλήλογραφία μαζί τους!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 21:33:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
........με την κοκκινη κορδελα...........Βεβαια κορδελα δεν υπαρχει αλλα υπαρχει σε αφθονια.......χεχε........κοκκινες ντοματες........... SplatSplatSplat ου ρε προδοτη.
mick206 έγραψε:
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΑ....

Τι σου κανα και πίνεις...
Ωχ,άκυρο.Αυτό είναι το τραγούδι... Laughing
Γιατί μου πετάς ντομάτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Δέν το έλεγα για τον Schumacher... Για μένα το έλεγα... Rolling eyes
Μου έχουν περισσέψει μερικές ντομάτες... Rolling eyes
Τί να τις κάνω άραγε; Rolling eyes ...........
Αχά!!!! Twisted evilTwisted evilTwisted evil
ΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!! ΓΙΟΥΧΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!!!! ΝΙΚΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!
SplatSplatSplatSplatSplatSplat


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 21:47:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Η FERRARI???????????????

Ένας οδηγός μόνο δέν φέρνει την άνοιξη... Wink
Ο Schumacher για να φτάσει εκεί που έχει φτάσει έφερε τους ανθρώπους και έκανε τις κινήσεις για να φτιάξουν την κατάλληλη υποδομή που θα έφερνε τα αποτελέσματα... Wink
Δέν υπήρχε ούτε ο Jean Todt,ούτε ο Ross Brown... Wink Ο Schumacher απαίτησε να έρθουν μαζί του σαν συνεργάτες...
Με την έλευση του Schumacher η FERRARI και αναβαθμίστηκε και εξελίχθηκε με αποτέλεσμα τώρα να την κυνηγάνε και όχι να κυνηγάει όπως έκανε παλιότερα... Σίγουρα η Benneton, Mc Laren(Α,ρε Σέννα αθάνατε) και η Renault είχαν κάνει θαύματα και είχαν να επιδείξουν φανταστικά μονοθέσια αλλά τώρα ΟΛΟΙ τρέχουν και δέν φτάνουν...
Και μήν ξεχνάμε πως είχε πάρει ήδη πρωτάθλημα πρίν πάει στην FERRARI...
Δέν έγινε εκεί μάγκας... βέβαια παρόλες τις μ@λ#κί%ς και μπ^νι$ς που έχει κάνει κατα καιρούς είναι αδιαμφισβήτητα πολύ καλός πιλότος...


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 23:01:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Hasta la victoria siempre ninos!!!

Go Kimi go!!

Άντε γιατι από την κοκκινίλα η F1 πιο πολύ για αρένα μοιάζει... Razz



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Μάϊ 2003, 00:47:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρτε και αλλη μια φωτο, απ'τις δοκιμες που εκανα σημερα στο Paul Ricard με το συγκεκριμενο αμαξι.. τελικα καλο ειναι... Razz



Προσεχτε ποσο "εξαφανισμενο" ειναι το πισω μερος.. Λεγανε οτι η Φεραρι ειναι λεπτη αλλα αυτο ειναι ΠΟΛΥ μπροστα.. που να δειτε και τις εξατμισεις που βγαινουν κατω απ'την πισω πτερυγα...(προσεχτε καλα την 1η φωτο)

Dimip ελπιζω να μην εριξες πολυ χρημα... (αν και μαλλον η Φερραρι θα το παρει, οπως το βλεπω γιατι η ΜακΛαρεν φτιαχνει βασεις για το 2004 με αυτο το αμαξι, παρα προσπαθει να παρει το φετινο πρωταθλημα που βεβαια μπορει να της κατσει αν το 18 βγει αξιπιστο)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1758s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on