PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

TrainingDay: Open Pit Lane, Δευτέρα 13/4/09 13:00 έως 19:30
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 21:34:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τέλεια! Cool
(παρά τις τέσσερις σφαλιάρες που έφαγα Laughing Laughing Laughing )

Ευχαριστώ τον Αλέξανδρο για την ευγενή παραχώρηση κράνους, τα υπόλοιπα παιδιά που ζητιανευα κι από αυτούς κράνος, όσους με βοήθησαν με το βγάλε-βάλε ζαντικών και ιδιαιτέρως τον (γκουρού) Τάκη που τον κρατησα μες στα σκοτάδια!

Και συγχαρητηρια σε όσους συνέβαλαν για την άριστη διοργάνωση!!!
Άντε και στα επόμενα να πέφτουν τα χρονόμετρα!!!!


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mikevas (Μιχάλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 07 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 21:39:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο σε όλους, ήταν άψογα. Μακάρι όλα τα trackdays να ήταν σαν το σημερινό, πρώτη φορά "χορταίνω" τα Μέγαρα. Πότε είναι το επόμενο; Την δευτέρα του Πασχα είναι οκ; Να βάλω τα χρήματα στον γνώστο λογαριασμό;;;; Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jerroukos (gerasimos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 04 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 16
Τόπος: salamina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 22:10:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ενα μπραβο σε ολα τα παιδια που συμμετειχαν.
ηταν τοσο καλα και ανετα τα πραματα που δε χρειαστηκε να βαλουμε γκρουπ και σεσιον. οποτε εβλεπε ελευθερη πιστα ο καθε ενας εμπαινε. Wink

αλλωστε ναι μεν ηταν 30 συμμετοχες αλλα δεν ηταν ολοι μαζι.
αλλοι ηταν νωρις και αλλοι αργοτερα.

να ευχαριστησω ολα τα παιδια που ξεμπουκωσαν το 206 μου καθως ζησης,νικος και ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ Evil Evil Evil κανανε περισσοτερους γυρους απο μενα . . .

καλυτερος χρονος 1.13.6 δικαβαλος Confused με σοβαροτατο προβλημα στο σαζμαν (γρατζουναγαν τα παντα ανεβασματα κατεβασματα....αργυρηηηηη)
και τα ιδια σκ**α φρενα

επισης ενα μεγαλο ευχαριστω στο φιλο τζερουκου που μου παραχωρησε το κλιο του (r27) για μια καλη βολτα στα μεγαρα και μου εφυγε το αγχος και σταματησα να ασχολουμαι με τις μαλ***ες που ελεγε το παπακι τοσο καιρο... μολις γυρισα σπιτι πεταξα και φυλλαδια που ειχα παρει και ησυχασα.....ΚΙΤΚΑΡΟΣ και ξερο ψωμι Cool Cool


το rs27 είναι του φίλου μου εγώ ήμουν με το focus rs.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 22:12:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:


επισης ενα μεγαλο ευχαριστω στο φιλο τζερουκου που μου παραχωρησε το κλιο του (r27) για μια καλη βολτα στα μεγαρα και μου εφυγε το αγχος και σταματησα να ασχολουμαι με τις μαλ***ες που ελεγε το παπακι τοσο καιρο... μολις γυρισα σπιτι πεταξα και φυλλαδια που ειχα παρει και ησυχασα.....ΚΙΤΚΑΡΟΣ και ξερο ψωμι Cool Cool


Εχουμε θεμα εδω!
Περιμενουμε αναλυτικη αιτιολογηση!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 22:13:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μιχαλη χαρηκα που τα παμε μετα απο τοσα χρονια την αλλη φορα θα σου εχω και αλλους πρωην απο το ams Cool

kai na πω οτι μαλλον βρηκα το επομενο μου και σου αυτοκινητο....
M3 e46 με 6πιστονα AP pss9 kai αντιστρεπτικες. απο τα ελαχιστα (3-4) αμαξια που με εχουν πορωσει τοσο πολυ σε πιστα χωρις να ειναι αγωνιστικα.
απιστευτη ΜΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΜΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ακριβεια και αμεσοτητα στις εντολες του οδηγου. τρομερη προσφυση (παρολα τα κοντι 3 καποιων ετων) γενικα το αμαξι ειδικα με την αναρτηση ηταν αλλου.αυτο που λενε απολυτο μηχανημα οδηγησης....
εν αντιθεσει με τη z4m coupe που δε με ενθουσιασε ιδιαιτερα... τρομερη δυναμη αλλα αδυνατο να τη περασει σωστα στο δρομο νευρικες αντιδρασεις και απαραδεκτα για πιστα φρενα (απορω με αυτη την εμμονη τους να μη βαζουν πολυπιστονες)


jeroukos gia ayto eipa filos jeroukoy γιατι δε θυμομουνα ονομα Laughing
μη παρεξηγηθω τρομερο μηχανημα το κλιο αλλα για εργοστασιακα δεδομενα σημερινης εποχης


Έχει επεξεργασθεί από τον/την volvos στις Δευ 13 Απρ 2009, 22:17:19, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 22:15:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
επισης ενα μεγαλο ευχαριστω στο φιλο τζερουκου που μου παραχωρησε το κλιο του (r27) για μια καλη βολτα στα μεγαρα και μου εφυγε το αγχος και σταματησα να ασχολουμαι με τις μαλ***ες που ελεγε το παπακι τοσο καιρο... μολις γυρισα σπιτι πεταξα και φυλλαδια που ειχα παρει και ησυχασα.....ΚΙΤΚΑΡΟΣ και ξερο ψωμι Cool Cool
Θέλει ράβδους...
SnakeMJK έγραψε:
άσε ότι πήγα βόλτα με τα 2 αμάξια που ήθελα (τάκη και τζιμ)...
Με το δικό μου δεν ανέφερες τίποτα από την προηγούμενη φορά, παλιο^#$%!%^$
SnakeMJK έγραψε:
συμπεράσματα γι αυτά αύριο το πρωί!
Ναι διότι ο Pentium II εγκέφαλος σου δεν μπορεί να διαχειρηστεί τον όγκο δεδομένων Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mikevas (Μιχάλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 07 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 22:22:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
μιχαλη χαρηκα που τα παμε μετα απο τοσα χρονια την αλλη φορα θα σου εχω και αλλους πρωην απο το ams Cool

kai na πω οτι μαλλον βρηκα το επομενο μου και σου αυτοκινητο....
M3 e46 με 6πιστονα AP pss9 kai αντιστρεπτικες. απο τα ελαχιστα (3-4) αμαξια που με εχουν πορωσει τοσο πολυ σε πιστα χωρις να ειναι αγωνιστικα.
απιστευτη ΜΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΜΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ακριβεια και αμεσοτητα στις εντολες του οδηγου. τρομερη προσφυση (παρολα τα κοντι 3 καποιων ετων) γενικα το αμαξι ειδικα με την αναρτηση ηταν αλλου.αυτο που λενε απολυτο μηχανημα οδηγησης....
εν αντιθεσει με τη z4m coupe που δε με ενθουσιασε ιδιαιτερα... τρομερη δυναμη αλλα αδυνατο να τη περασει σωστα στο δρομο νευρικες αντιδρασεις και απαραδεκτα για πιστα φρενα (απορω με αυτη την εμμονη τους να μη βαζουν πολυπιστονες)


jeroukos gia ayto eipa filos jeroukoy γιατι δε θυμομουνα ονομα Laughing
μη παρεξηγηθω τρομερο μηχανημα το κλιο αλλα για εργοστασιακα δεδομενα σημερινης εποχης


Οχουυυ, μην με μπριζώνεις!!!! Πέρα απο την πλάκα τώρα, η M3 είτε είναι E46, είτε Ε92 είτε Ε21, είναι ....Μ3. Εργαλείο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 22:25:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω ξαναμπει σε μ3 δε με ειχε τρελανει τοσο...αυτη με την αναρτηση και αντιστρεπικες ((δεν ειμαι σιγουρος για αυτο δε θυμαμαι αν φοραγε) ηταν απιστευτη.... νομιζες οτι εισαι σε μιατακι ... τοσο αμεσο και γρηγορο ηταν στις αντιδρασεις του....σκαλωμα σου λεω μεγαλο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jerroukos (gerasimos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 04 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 16
Τόπος: salamina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 22:26:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:

jeroukos gia ayto eipa filos jeroukoy γιατι δε θυμομουνα ονομα Laughing
μη παρεξηγηθω τρομερο μηχανημα το κλιο αλλα για εργοστασιακα δεδομενα σημερινης εποχης


A τώρα το πρόσεξα ότι λες φίλος! Εμενα με λένε Γεράσιμο και τον φίλο Aντώνη. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
billkaza (Bill)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 05 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 22:34:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πραγματικα σημερα ηταν απιστευτα.Φυγαμε απο την πιστα μονο οταν τελειωσαν τα λαστιχα μας..
Μπραβο στα παιδια που ασχοληθηκαν και το διοργανωσαν!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 22:38:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
.....ΚΙΤΚΑΡΟΣ και ξερο ψωμι Cool Cool [/b]

καποιος αγαπησε παλι το αυτοκινητο του! Very happy
Ζηλεψα πολυ με αυτα που διαβασα για σημερα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 22:38:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

jerroukos έγραψε:
volvos έγραψε:

jeroukos gia ayto eipa filos jeroukoy γιατι δε θυμομουνα ονομα Laughing
μη παρεξηγηθω τρομερο μηχανημα το κλιο αλλα για εργοστασιακα δεδομενα σημερινης εποχης


A τώρα το πρόσεξα ότι λες φίλος! Εμενα με λένε Γεράσιμο και τον φίλο Aντώνη. Confused


για να καταλαβεις το στορι ειναι
mx5 2.0 vs r27 vs s2000 μεταχειρισμενο....και προφανως καταλαβες οτι πανηγυρικα καταληγουμε στο τριτο...λεφ ακους????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 22:43:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
volvos έγραψε:
.....ΚΙΤΚΑΡΟΣ και ξερο ψωμι Cool Cool [/b]

καποιος αγαπησε παλι το αυτοκινητο του! Very happy
Ζηλεψα πολυ με αυτα που διαβασα για σημερα!

αρχισε αγγελιες για χοντα σου λεω


ηταν μια απο εκεινες τις κλασικες μερες που πηγαιναμε και λιωναμε μεγαρα...καρεκλιτσα καφεδακι και κουτσομπολιο μεχρι αηδιας. πρσωπικα βαριομουνα και να μπω πιο πολυ απολαυσα το απεξω


υ.γ.. τωρα που το θυμηθηκα ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΑ ΠΛΕΟΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΞΙΣΟΥ ΓΚΑΝΤΕΜΟΣΚΥΛΟ ΜΕ ΜΑΝΘΟ.... Evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 22:52:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
μιχαλη χαρηκα που τα παμε μετα απο τοσα χρονια την αλλη φορα θα σου εχω και αλλους πρωην απο το ams Cool

kai na πω οτι μαλλον βρηκα το επομενο μου και σου αυτοκινητο....
M3 e46 με 6πιστονα AP pss9 kai αντιστρεπτικες. απο τα ελαχιστα (3-4) αμαξια που με εχουν πορωσει τοσο πολυ σε πιστα χωρις να ειναι αγωνιστικα.
απιστευτη ΜΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΜΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ακριβεια και αμεσοτητα στις εντολες του οδηγου. τρομερη προσφυση (παρολα τα κοντι 3 καποιων ετων) γενικα το αμαξι ειδικα με την αναρτηση ηταν αλλου.αυτο που λενε απολυτο μηχανημα οδηγησης....
εν αντιθεσει με τη z4m coupe που δε με ενθουσιασε ιδιαιτερα... τρομερη δυναμη αλλα αδυνατο να τη περασει σωστα στο δρομο νευρικες αντιδρασεις και απαραδεκτα για πιστα φρενα (απορω με αυτη την εμμονη τους να μη βαζουν πολυπιστονες)


jeroukos gia ayto eipa filos jeroukoy γιατι δε θυμομουνα ονομα Laughing
μη παρεξηγηθω τρομερο μηχανημα το κλιο αλλα για εργοστασιακα δεδομενα σημερινης εποχης



Απότι καταλαβαινω κανενας δεν οδηγησε το αμαξι του και ολοι των υπολοιπων.
Αυτο και ειναι αλλαξοtrainingday. Cool
Μπραβο για το ιβεντ.
Τι χρωμα το ρ27; Embarassed



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ckbond (Κωνσταντίνος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


EVO X

Ένταξη: 13 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 22:57:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την Καλησπέρα μου σε όλους,

Ήταν καταπληκτικά σήμερα, το απόλαυσα στο επ' άκρο.
Μας έκανε και την χάρη ο καιρός και δεν έβρεξε τελικά.... Very happy

Με βοήθησε πάρα πολύ το ότι τα πράγματα ήταν τόσο χαλαρά στην πίστα μιας και ήταν η πρώτη μου φορά στην πίστα με αποτέλεσμα να μπορώ να πάω με τους αργούς ρυθμούς μου... Embarassed Embarassed Embarassed
Ο λόγος που μπήκα ήταν για να μπορέσω να πάρω μια ιδέα για τις δυνατότητες του τουτουνιού μου μιας και το έχω μόλις 3 μήνες... Very happy

Μετά το σημερινό κατέληξα στο ότι πρέπει να πάω οπωσδήποτε σε ΦΠΕ...Laughing Laughing Laughing

Μπράβο στα παιδιά που το οργάνωσαν και έτρεξαν γι' αυτή την διοργάνωσή.

Άντε και σύντομα στην επόμενη....


P.S. καλώς σας βρήκα.... Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 23:07:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
Lef205 έγραψε:
volvos έγραψε:
.....ΚΙΤΚΑΡΟΣ και ξερο ψωμι Cool Cool [/b]

καποιος αγαπησε παλι το αυτοκινητο του! Very happy
Ζηλεψα πολυ με αυτα που διαβασα για σημερα!

αρχισε αγγελιες για χοντα σου λεω


ηταν μια απο εκεινες τις κλασικες μερες που πηγαιναμε και λιωναμε μεγαρα...καρεκλιτσα καφεδακι και κουτσομπολιο μεχρι αηδιας. πρσωπικα βαριομουνα και να μπω πιο πολυ απολαυσα το απεξω



Xoντα ξεχασε το, εγω στοιχηματα με τον χαρο δεν βαζω.

Αχ τι μου θυμισες τωρα....
Ελπιζω καποια στιγμη να βρω παλι το κουραγιο κ την ορεξη


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
drulic (AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 62
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 23:24:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ζήλεψα που δεν μπήκα σήμερα στην πίστα. Όπως τα λένε τα παιδιά παραπάνω, καιρός, συμμετοχές κτλ κτλ.
Παρόλα αυτά και το καφεδάκι και η βόλτα καλά ήταν, γνώρισα και μερικά άτομα από κοντά, αν είχα και το αμάξι θα ήταν όλα άψογα
Laughing Laughing Laughing



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Απρ 2009, 01:15:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπραβο σε ολους σας...
τα γραφομενα μου θυμησαν παλιές εποχες που πηγαιναμε Μεγαρα το πρωι και φευγαμε οταν νυχτωνε...
εγω δεν μπορουσα οχι απλα να ερθω αλλα ουτε να σκεφτω (αλλος σας "γκαντεμιασε"... Laughing) την πίστα γιατι ειχα δουλεια/τρεξιμο ολη μερα...
πάντα τετοια


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Απρ 2009, 09:04:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ήταν πράγματι πολύ όμορφα. τα χρονομετρα σας ευγνωμονούν που δεν υπήρχαν Razz

και τώρα οι εντυπώσεις μου για τον κίτκαρο που οδήγησα και το 207 του τζιμ που ήμουν συνοδηγός.

τάκη.... ΠΩΣ ΧΩΡΑΣ ΣΤΟ ΜΠΑΚΕΤ;;;; Είχα βάλει το ένα κωλομέρι και πήγαινα Razz Δεν γινόταν διαφορετικά! Το αμάξι δεν το πίεσα σχεδόν πουθενά και ήμουν στις περισσότερες στροφές με 3η. Το αμάξι είναι αισθητά δυνατό! Αλλά εκεί που βγάζεις το πουλί σου έξω και αρχίζεις να το χτυπάς στο τιμόνι (μάρτυρας μου ο αλεκούκος) είναι το καταπληκτικό στήσιμο που έχει. ΣΤΡΙΒΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ! Σημαδεύεις, μπαίνεις! Απλά Ά - ΨΟ - ΓΟ ! Μακάρι κάποια στιγμή να φτάσω και το δικό μου 206 σε παραπλήσιο επίπεδο!

Τώρα για τον νέοπα, το 207 του τζιμ, η αλήθεια είναι ότι στις στροφές δεν τρελάθηκα, καθώς σου δίνει αυτή την γνωστή "ασάφεια" που έχουν όλα τα καινούρια αυτοκίνητα. Αν το οδηγήσω κάποια στιγμή ίσως αποσαφηνιστεί αυτό Razz σαν συνοδηγός όμως αυτό που μετέφερε. Παρόλα αυτά, το αμάξι σε γκάζι σκότωνε! Ακόμα και με μία ταχύτητα πάνω ανέβαζε με τρελούς ρυθμούς τις στροφές του!

Τελικό συμπέρασμα: Δεν παίρνω 207. Θα φτιάξω το μπρίκι μου Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Απρ 2009, 13:07:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πραγματικά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν!!! Τέτοιο πνεύμα συνεργασίας χρειαζόμαστε για να παίρνουμε θάρρος! (να κλείσουμε Δευτέρα του Πάσχα; Laughing )

(Μια παράκληση μόνο, αν πάθει κάποιος ζημιά -και ιδιαίτερα σασμάν- μην το αφήσει να κυλάει μέχρι να σταματήσει.... Ούτε οικοδομή να χτίζαμε με τόσο τσιμέντο... Θα μπορούσε να είχε περιοριστεί σε μερικά μέτρα....)

Κατά τα άλλα, πραγματικά ήταν super (δεν μπορείτε να φανταστείτε ΠΟΣΟ ζηλεύω...)!

Οδήγησα λίγο και το αμάξι του Jim! Ωραίο είναι (τα λάστιχα δεν με ικανοποίησαν χωρίς όμως να είναι άσχημα- ίσως να περιμέναμε κάτι παραπάνω γι'αυτό και τα σχόλια) το αμάξι έχει δύναμη, (τα υπόλοιπα ισχύουν και για το δικό μου 207) έχει θέληση, έχει ωραίο πλαίσιο και τιμονάκι με ακρίβεια (δεν ιδρώνεις βέβαια, το πας σαν playstation) αλλά (πάντα υπάρχει ένα αλλά) είναι πολύ αποστειρωμένο και δεν σε πορώνει...
Βέβαια με λίγο δουλίτσα κάτι μπορεί να γίνει και με την ροπή που έχει, μπορεί να κάνει παπάδες...
Επιγραμματικά, όπως είναι:
- Νιώθεις το βάρος του στις στροφές
- Η μαλακή ανάρτηση δεν είναι αρκετή να αντέξει όλο αυτό το φορτίο (και την μετατόπισή του) σε πίστα με αποτέλεσμα να μην είναι τόσο αποτελεσματικό (όσο τουλάχιστον θα περίμενες)
- Τα φρένα έτσι όπως είναι δεν είναι καθόλου αρκετά για πίστα

Ομως στα θετικά:
- Το 1.15κάτι που έχει κάνει ήδη ο Jim είναι φανταστικός χρόνος, και όχι μόνο αυτό, είναι αποτέλεσμα που το έχει κάνει χωρίς να ιδρώσει (πραγματικά μέσα σε αυτό το κάθισμα παραείσαι άνετος) Αυτό υπόσχεται πολλά...
- Το πλαίσιό του είναι καλό και το δείχνει στις στροφές. Είναι πολύ στιβαρό αμάξι
- Το μπλοκέ στο 207 ΜΑΜΑΕΙ!!!!
- Με κάποια χρηματάκια (ανάρτηση/φρένα) και λίγο ελάφρωμα, το αμάξι θεωρώ ότι μπορεί να γίνει πολύ αποτελεσματικό. Ελπίζω και διασκεδαστικότερο

Τέλος (πάντα αφήνουμε το καλύτερο για το τέλος), μια διαπίστωση....

ΤΟ ΚΑΛΥΜΜΑ ΤΗΣ ΓΥΑΛΙΝΗΣ ΟΡΟΦΗΣ, ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ.... Laughing Laughing Laughing

(πραγματικά με τον Jim ψοφήσαμε στο γέλιο....)

(Thanks mate που μου έδωσες το τουτού σου... Προσπάθησα να μην το παιδέψω και πραγματικά ένιωθα άβολα που το έπιασα στα χέρια μου... Εχω δώσει υπόσχεση να μην παίρνω ξένα αμάξια, αλλά ήθελα να δω πρόγραμμα και μπλοκέ και έτσι την αθέτησα για λίγο... Σε ευχαριστώ πολύ!)




If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 5 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2043s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on