PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - "Τεμπέλης"
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
dj lestat (Ανδρέας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 23 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Ιούν 2011, 10:52:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι τρύπες δεν φαίνονται πολύ άλλα θα τον φτιάξω τον τεμπέλη και θα τον ξαναβάλω,είναι βολικός.

Το θέμα είναι ότι στην θέση του συνοδηγού βάζεις αρκετά άτομα και κατα πόσο το προσέχει ο καθένας είναι άλλο θέμα. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Ιούν 2011, 13:09:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dj lestat έγραψε:
Αμα κάποιος βάλει το χέρι του πάνω στο τεμπέλη για να βγεί απο το αυτοκίνητο σαν κόντρα ,υπάρχει πιθανότητα να σπάσει.Επίσης στα πλυντήρια δεν τον προσέχουν.Αν η βάση του τεμπέλη ήταν σιδερένια ή κάτι αντίστοιχο δεν θα είχε το κίνδυνο να σπάσει.Τώρα τον έχω εκτός αυτοκινήτου.Αν θέλετε φωτό απο το σπασμένο τεμπέλη πείτε μου.



Αν σου είναι εύκολο βάλε κάποια φωτό γιατί εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει τι έχει ακριβώς σπάσει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
portioli (portioli)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.4 sport pack

Ένταξη: 18 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιούλ 2011, 18:44:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
MAD έγραψε:
kostas207rc έγραψε:
Έχει βάλει ο Μάκης (MAD) ας μας πει
αν και εγώ λίγο που το είδα καλό ήτανε και βολικό σχετικά


Ο εργοστασιακος τεμπελης θέλει προσοχή στον να μη σπάσει ο μηχανισμός που σηκώνεται....
Στηρίζεται σε 2 βιδες ΌΧΙ σε μια!!
Δεν κουνιέται τόσο πολύ....
Απο ποιότητα κατα την δικιά μου άποψη είναι πολύ καλή!!
Μιας και after market πράγματα Εγώ προσωπικά δεν θα έβαζα ποτε!
Τιμη αν θυμάμαι Καλά γύρο στα 130 ευρω!!


1. Σε μία βίδα στηρίζεται το τούνελ της κονσόλας όχι ο τεμπέλης.


2. Ο εργοστασιακός τεμπέλης στηρίζεται σε τρεις βίδες.
Η μία είναι η βίδα της κονσόλας η οποία αλλάζει και μπαίνει μεγαλύτερη.
Οι άλλες δύο βιδώνουν πάνω στο στο πλαστικό τούνελ.


3. Η σχεδίαση του, λόγω ύψους είναι ευαίσθητη για αυτό το λόγο στις οδηγίες χρήσης αναφέρει καθαρά ότι απαγορεύεται να στηρίζεται κάποιος πάνω στο τεμπέλη ή να ρίχνει βάρος.


Αυτά για μένα ήταν αρκετά για να μην τον επιλέξω.



ερωτηση : αυτος ειναι ο εργοστασιακος "τεμπελης" που τοποθετει και η Lion ??
ειμαι ετοιμος να τον παραγγειλω (μου ειπαν 159ευρω + 30 τοποθετηση)αλλα με εχετε λιγο μπερδεψει,ο ενας γραφει οτι ειναι ικανοποιημενος,ο αλλος λεει οτι τριζει..
εχει καμια σχεση με του 308 ? (κορυφη)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιούλ 2011, 19:53:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

portioli έγραψε:

ερωτηση : αυτος ειναι ο εργοστασιακος "τεμπελης" που τοποθετει και η Lion ??
ειμαι ετοιμος να τον παραγγειλω (μου ειπαν 159ευρω + 30 τοποθετηση)αλλα με εχετε λιγο μπερδεψει,ο ενας γραφει οτι ειναι ικανοποιημενος,ο αλλος λεει οτι τριζει..
εχει καμια σχεση με του 308 ? (κορυφη)


1. Αυτός είναι
2. Πολλά λεφτά σου είπαν. Εμένα μου είχαν πει 140euro με τοποθέτηση.
3. Δεν νομίζω να έχει καμιά σχέση με τον (ποιοτικό και τεράστιο) τεμπέλη του 308.
4. Στο συνεργείο τον "ψιλοθάψανε". Δεν μου είπαν καλά λόγια. Είπαν για τριγμούς στο τελείωμα της κονσόλας από το κούνημα αριστερά δεξιά. Σε κάποια 207 λένε ότι έσπασε η (μοναδική) βίδα που στερεώνει τη κονσόλα αλλά και τον τεμπέλη στο σασί.
Ωστόσο κάποια παιδιά τον έχουν βάλει εδώ και λένε ότι είναι ευχαριστημένοι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
notis1313 (notis)
Μέλος
Μέλος


Citroen saxo vts

Ένταξη: 02 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 185

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιούλ 2011, 12:25:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω τον εργοστασιακο ειχα βαλει και ημουν υπερευχαριστημενος και χωρις τον παραμικρο τριγμο!τον ειχα τοποθετησει πριν 2 χρονια με 140 ευροπουλα!


Τελικα για το ξεματιασμα Ελαιολαδο ή Αγουρελαιο??

to car.gr εγραψε:έχει <σφυρήλατα>
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
portioli (portioli)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.4 sport pack

Ένταξη: 18 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιούλ 2011, 23:12:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν μπορω να καταλαβω αν στην lion κανουν διακρισεις στους πελατες η εχουν αυξηση,γιατι τις τιμες τις πηρα τηλεφωνικως χτες Confused αλλο 140 και αλλο 200

παντως στο συνεργειο τους που ρωτησα μηπως παρουσιαζει τριγμους κτλ μου ειπαν οτι το βαζουν σε πολλα 207 και γενικα ειναι μια χαρα ..

τεσπα τελικα θα περιμενω να δω κανενα τεμπελη απο κοντα για να εχω και προσωπικη αποψη,γιατι μετα την τοποθετηση θα ειναι αργα Cool

ευχαριστω για το reply vini


the best is yet to come
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
portioli (portioli)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.4 sport pack

Ένταξη: 18 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιούλ 2011, 23:13:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

notis1313 έγραψε:
εγω τον εργοστασιακο ειχα βαλει και ημουν υπερευχαριστημενος και χωρις τον παραμικρο τριγμο!τον ειχα τοποθετησει πριν 2 χρονια με 140 ευροπουλα!


αυτον στη φωτο εβαλες? σε ποια peugeot?


the best is yet to come
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιούλ 2011, 23:15:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στα παιδιά μάλλον πήγε 140 γιατί υπάρχουν περίοδοι που η Peugeot κάνει καλές εκπτώσεις στα ανταλλακτικά, αξεσουάρ κτλ (π.χ. 25%) και μάλλον πήγαν και τον έβαλαν σε εκείνη τη περίοδο. Και φέτος το χειμώνα είχε τέτοιες εκπτώσεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
notis1313 (notis)
Μέλος
Μέλος


Citroen saxo vts

Ένταξη: 02 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 185

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2011, 14:22:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι αυτον τις φωτο εβαλα στην πεζο που ηταν στην λεωφορο συγγρου μετα το φιξ κατεβαινωντας.βεβαιως τωρα εχει φυγει απο κει,εχει παρει στις αρχες λ.αμφιθεας!τριγμους μηδεν και τιμη 140 πριν δυο χρονια!μηπως τωρα εχει ανεβει το φπα εξ ου και η αυξημενη τιμη που σου ειπαν???


Τελικα για το ξεματιασμα Ελαιολαδο ή Αγουρελαιο??

to car.gr εγραψε:έχει <σφυρήλατα>
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
portioli (portioli)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.4 sport pack

Ένταξη: 18 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιούλ 2011, 10:41:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

notis1313 έγραψε:
ναι αυτον τις φωτο εβαλα στην πεζο που ηταν στην λεωφορο συγγρου μετα το φιξ κατεβαινωντας.βεβαιως τωρα εχει φυγει απο κει,εχει παρει στις αρχες λ.αμφιθεας!τριγμους μηδεν και τιμη 140 πριν δυο χρονια!μηπως τωρα εχει ανεβει το φπα εξ ου και η αυξημενη τιμη που σου ειπαν???


αυτο που λεει ο ironman πρεπει να ειναι.
τελικα μαλλον θα τον βαλω,αλλωστε θελω και εγω λιγη απο την αιγλη των ταξιτζηδων Very happy

λοιπν καλες βουτιες σε ολα τα μελη του ps και καλα γκαζια,ειδικα στους κατοχους rc Smile


the best is yet to come
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
notis1313 (notis)
Μέλος
Μέλος


Citroen saxo vts

Ένταξη: 02 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 185

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούλ 2011, 20:41:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παρεπιπτωντος ειμαι και ταριφας οποτε σου εγγυομαι οτι θα σε καταβολεψει ο τεμπελακος!!!


Τελικα για το ξεματιασμα Ελαιολαδο ή Αγουρελαιο??

to car.gr εγραψε:έχει <σφυρήλατα>
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Οκτ 2011, 19:47:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταλαβαίνει κανείς αν αυτός ο τεμπέλης απλά μπαίνει στις ποτηροθήκες ή χρειάζεται και βίδωμα? Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Οκτ 2011, 05:20:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:
Καταλαβαίνει κανείς αν αυτός ο τεμπέλης απλά μπαίνει στις ποτηροθήκες ή χρειάζεται και βίδωμα? Smile


Στις ποτηροθηκες μπαίνει και χρειάζεται και βιδωμα με 2 βιδες!! Έχει το σετακι!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Οκτ 2011, 19:53:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MAD έγραψε:
ironman02 έγραψε:
Καταλαβαίνει κανείς αν αυτός ο τεμπέλης απλά μπαίνει στις ποτηροθήκες ή χρειάζεται και βίδωμα? Smile


Στις ποτηροθηκες μπαίνει και χρειάζεται και βιδωμα με 2 βιδες!! Έχει το σετακι!!


Ωραίο φαίνεται. Δεν είναι πολύ χοντράδι! Οι βίδες ξέρεις που πάνε? Από πάνω βιδώνουν, μέσα στις ποτηροθήκες ή στο πλάι? Smile

Είναι λίγο χοντράδι η βάση του βασικά.. Very happy

http://www.ebay.co.uk/itm/160658088705?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Οκτ 2011, 20:02:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:
MAD έγραψε:
ironman02 έγραψε:
Καταλαβαίνει κανείς αν αυτός ο τεμπέλης απλά μπαίνει στις ποτηροθήκες ή χρειάζεται και βίδωμα? Smile


Στις ποτηροθηκες μπαίνει και χρειάζεται και βιδωμα με 2 βιδες!! Έχει το σετακι!!


Ωραίο φαίνεται. Δεν είναι πολύ χοντράδι! Οι βίδες ξέρεις που πάνε? Από πάνω βιδώνουν, μέσα στις ποτηροθήκες ή στο πλάι? Smile

Είναι λίγο χοντράδι η βάση του βασικά.. Very happy

http://www.ebay.co.uk/itm/160658088705?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649


Γιωργο επειδη δεν ειχες βαλει φωτο πιο πανω θεωρησα οτι μιλουσες για τον εργοστασιακο.... Laughing Laughing Laughing
Εσυ εννοουσες αλλο.. Laughing Laughing Δεν μου πολυαρεσει αυτος... Crying or Very sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Οκτ 2011, 20:07:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όντως παρατήρησα οτι είχα ξεχάσει το link. Και λέω τι σκ**ά πώς απάντησε? Υπάρχει και δε το βλέπω?Laughing

Γιατί ρε σύ ωραίος είναι. Σε σχέση με τον armster ειναι πιο ντελικάτος Very happy .

Βασικά αυτός σηκώνεται κιόλας ρε γμτ. Ο εργοστασιακός είναι steadyy.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Οκτ 2011, 20:13:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:
Όντως παρατήρησα οτι είχα ξεχάσει το link. Και λέω τι σκ**ά πώς απάντησε? Υπάρχει και δε το βλέπω?Laughing

Γιατί ρε σύ ωραίος είναι. Σε σχέση με τον armster ειναι πιο ντελικάτος Very happy .

Βασικά αυτός σηκώνεται κιόλας ρε γμτ. Ο εργοστασιακός είναι steadyy.


Γουστα ειναι αυτα Γιωργο... Laughing Laughing
Σε σχεση με τον αλλον ναι ειναι πιο ομορφος!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιαν 2012, 21:14:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά από μια αποτυχημένη προσπάθεια αγοράς από έναν Γερμανό στο ebay, κατάφερα και πήρα τον τεμπέλη από έναν Γάλλο.. Smile
50 ευρώ μετά από offer και 18 τα μεταφορικά.

Τεμπέλης

Γενικά είμαι ικανοποιημένος, αν και δεν είναι καμιά τρελή ποιότητα. H μόνη μου απογοητευσή είναι ότι δε βολεύει και πολύ ενώ αλλάζεις ταχύτητες. Το χέρι είναι σχετικά ψηλά με τον τεμπέλη και δυσκολεύει με τον λεβιέ.
Ειδικά στην 2α και 4η που το χέρι είναι πιο πίσω, πρέπει να λυγίσεις αρκετά τον καρπό σου και να ποιάσεις τον λεβιέ από το πάνω μέρος. Πιο πολύ με τα δάχτυλα δηλαδή για να αλλάξεις ταχύτητα.

Στις 1,3,5 είναι ψιλό οκ. Στη χαμηλότερη θέση γέρνει λίγο προς τα κάτω (κατηφορικά) και δεν είναι τελειώς οριζόντιος και αυτό κάπως βοηθάει, αλλά και πάλι εαν είσαι στη κίνηση με συνεχώς αλλαγές δε πολυβολεύει. Εκεί νομίζω είναι καλύτερα όρθιος.
Για πορεία χωρίς πολλά ανεβοκατεβάσματα είναι οκ φαντάζομαι.

Βέβαια και ο μαμά τεμπέλης που είδα στις photos κάπου εκεί μου φαίνεται σαν ύψος. Και με τον μαμά πάλι έτσι περιέργα είναι με τον λεβιέ?

Πάντως με τον εσωτερικό χώρο ταιριάζει πολύ ωραία. Έχει ίδιο πλαστικό σαν σχέδιο με τα πλαστικά του αυτοκινήτου, μαύρο ύφασμα (με το φλάς φαίνεται όλο το σαλόνι λίγο ότι ναναι γκρί) και γενικά φαίνεται εργοστασιακός στο μάτι.

Παρακάτω μερικές photos τραβηγμένες βράδυ με φλας. Δεν είναι και τόσο καλές γιατί η μηχανούλα είναι στα τελευταία της, αλλά έτσι για μια ιδέα. Τα χρώματα γενικά είναι λίγο χάλια. Με φώς ημέρας θα ήταν καλύτερα..Smile

Στη τελευταία φαίνεται το κατώτατο σημείο που γέρνει λίγο προς τα κάτω (ίσως και στη προτελευταία).

Πρέπει να βγάλω και κάτι αυτοκόλλητα που παρατήρησα. Laughing















Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιαν 2012, 22:00:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραίος φαίνεται! Καλορίζικος!...!!

Ταίριαξε και με το ύφασμα!...
Και φαίνεται να εφάρμοσε μια χαρά με το τούνελ. Ωραίος...

Δεν ρυθμίζεται σε ύψος; Εγώ τον δικό μου τον έχω βάλει σε ύψος τέτοιο ώστε να μπορώ να αλλάζω άνετα ταχύτητες.
Πάντως πράγματι φαίνεται να είναι λίγο ψηλά...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιαν 2012, 22:31:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thanks! Smile Γενικά μια χαρά όμορφα έκατσε όντως.
Σε ύψος δε ρυθμίζεται ρε γμτ. Είχα κοιτάξει περίπου που είναι το ύψος του μαμά από τις φωτογραφίες και αυτός φαίνεται να είναι στο ίδιο ύψος περίπου, οπότε υπέθεσα ότι θα είναι κομπλέ.

Έχει και μια αναρτησούλα ας το πούμε, έτσι ώστε όταν ακουμπάς το χέρι σου να απορροφάει λίγο τον κραδασμό της πρώτης κίνησης.

Δεν είναι ότι δε μπορείς να αλλάξεις ταχύτητες, αλλά δεν είναι το ίδιο άνετο. Δε μπορείς να πιάσεις το λεβιέ με όλο το χέρι σου όταν είναι στη 2α και 4η. Το βάζεις κάπως από πάνω από τον λεβιέ το χέρι και όχι από μπροστά όταν είναι στις πίσω ταχύτητες.

Έτσι ας πούμε δε μπορείς να το βάλεις γιατί το χέρι είναι από πάνω σχετικά από το λεβιέ και όχι στην ευθεία.



Θέλει ένα μικρό ακροβατικό. Με ξενέρωσε λιγάκι γιατί θεωρούσα οτι θα τον χρησιμοποιούσα καθημερινά, αλλά τώρα δε ξέρω.

Ίσως να πρέπει να το συνηθίσω κιόλας. Πάντως για γρήγορη οδήγηση πρέπει να σηκωθεί όπωσδηποτε! Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 6 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4652s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on