PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - "Τεμπέλης"
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 16:52:21    Θέμα δημοσίευσης: 207 - "Τεμπέλης" Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον παιδες εχθες τοποθετησα τεμπελη στο 207 μου!(εχω το gt το 2θυρο που δεν εχει εργοστασιακο τεμπελη οπως το πενταθυρο)η αληθεια ειναι πως δυσκολευτηκα αρκετα για να βρω αυτον ακριβως που εψαχνα!!!λογω του δερματος στο αυτοκινητο τον ηθελα δερματινο,να ταιριαζει απολυτα στο αμαξι και να εχει αποθηκευτικο χωρο!τελικα πηρα αυτον

http://www.armster.co.uk/armster_armrest_peugeot_207.htm

εχει ρυθμιση μπρος πισω πανω κατω αποθηκευτικο χωρο καθως επισης σηκωνεται πληρως για να μην ενοχλει καθολου λεβιε και χειροφρενο.
ποιοτικως μου φαινεται πολυ καλος με μονο ελλατωμα οτι εχει μια μικρη διαφορα στο χρωμα της βασης του τεμπελη(μονο το κομματι που βιδωνει στο αμαξι) με το υπολοιπο αμαξι.βεβαια στο σημειο που ειναι δεν φαινεται καν....
για το αν ενοχλει στην οδηγηση θα ελεγα οτι για χαλαρη οδηγηση δεν ενοχλει καθολου!τωρα για λιγο πιο αγριες διαθεσεις,καλο ειναι να ανεβαινει πανω για να μην ενοχλει στις γρηγορες αλλαγες!
μου στοιχισε γυρω στα 100 ευρω και το τοποθετησα μονος μου!
οτι αλλο θελετα ρωτηστε με!!!


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 17:07:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλοριζικος...καλα ακουμπηματα Idea
καλος φαινεται αλλα αν μπορεις βαλε 1-2 φωτο να φανει καλυτερα πανω στο αμαξι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 17:18:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα κοιταξω μηπως αυριο παρω κανα 2 φωτο και τις ανεβασω....αρκει βεβαια καποιος μου πει πως τις ανεβαζω!!!εκτος και αν τις στειλω σε καποιον και τις ανεβασει αυτος!!


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
amafic (tasos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 31 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 141
Τόπος: patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 17:27:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

manaros έγραψε:
αρκει βεβαια καποιος μου πει πως τις ανεβαζω!!!εκτος και αν τις στειλω σε καποιον και τις ανεβασει αυτος!!


Μπορεις να τις ανεβάσεις μέσω του photobucket.com
Είναι δωρεάν η εγγραφή και για να τις ανεβάσεις σου δίνει κατανοητές οδηγίες.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 17:38:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραίος!...! Πολύ καλό το υποβραχιόνιο!...!

Τέτοιο ήθελα και εγώ ... Sad
Αλλά το 5θυρο έρχεται με δύο υποβραχιόνια μικρά πάνω στα καθίσματα.
Πάντως στην Peugeot μου είπανε (άσχετοι εντελώς) ότι δεν μπαίνει κανονικό υποβραχιόνιο.

Κολοκύθια. Με μία κίνηση βγαίνουν τα εργοστασιακά υποβραχιόνια που είναι πάνω στα καθίσματα και όποιος θέλει βάζει κανονικό στη βάση της κονσόλας. Απλά θα πρέπει να βρει τάπες (βουλώματα) να κλείσει τις τρύπες που αφήνουν τα εργοστασιακά υποβραχιόνια.
Είναι 4 τρύπες οποτε 4 τάπες...

Θέλω και εγώ υποβραχιόνιο με αποθηκευτικό χώρο ... Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 17:55:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω Τασο!αυριο πιστευω οτι θα τις ανεβασω!!
η αληθεια ειναι οτι εγω παλι ηθελα τα υποβραχιονια στα καθισματα αφου θα ηταν εργοστασιακα.....
τελικα βεβαια μου φαινεται πως ταιριαξε απολυτα με το αμαξι και ο αποθηκευτικος χωρος ειναι μεγαλος ωστε να χωραει τα γυαλια του ηλιου μου+το bluetooth handsfree +το gps....ετσι δεν θα τα ψαχνω πλεον στο ντουλαπακι!!και εχει επενδυση βελουδο απο μεσα για να μην γρατσουναει τα πραγματα!
το μονο που θελω ειναι να κανω πατεντα και να προσαρμοσω 2 δαχτυλιδια στον αποθηκευτικο χωρο για καφεδες αφου μου εφαγε τις κεντρικες ποτηροθηκες!!


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 18:07:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάνο μην το ψάχνεις!
Έκανες την καλύτερη δουλειά
Τα υποβραχιόνια του 5θυρου που είναι πάνω στα καθίσματα δεν είναι και πολύ λειτουργικά.

Και ξέρεις γιατί;
Γιατί όταν κινείς το κάθισμα μπροστά, κινείται και το υποβραχιόνιο και έτσι όπως τα έχουν φτιάξει καλύπτουν το χειρόφρενο και δεν μπορείς να το χειριστείς.

Θέλεις και άλλο;
Για να βάλεις και να βγάλεις ζώνη πρέπει να ανεβοκατεβάζεις τα υποβραχιόνια.

Θέλεις και άλλο;
Αν τα καθίσματα είναι σε διαφορετικά σημεία (μπρος-πίσω) ή σε διαφορετικό ύψος τότε τα υποβραχιόνια φαίνονται ΚΑΚΑΣΧΗΜΑ. ΧΑΛΙ ΕΝΤΕΛΩΣ.

Θέλεις και άλλο;
Ψάχνω ένα αποθηκευτικό σημείο να βάλω δύο πράγματα που να κλείνει και δεν έχει τίποτα. Το υποβραχιόνιο που πήρες έχει τον αποθηκευτικό χώρο από κάτω που βάζεις ότι γουστάρεις!...!!

Την καλύτερη δουλειά έκανες!
Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 18:16:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν βρεις ενα σεικερ που να καθετε σφυνα στην πορτα σου ειναι καλουτσικη θεση για καφε....αρκει να μην ειναι μεταλικο κ στο γεμιση γρατζουνιες κ να ναι σιγουρα σφυνα αλλιως θα καθαριζεις καφεδες....η θεση πισω απο τον τεμπελη που δειχνουν τα σχεδια υπαρχη για ποτηρι κ κανει δουλεια ε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
amafic (tasos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 31 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 141
Τόπος: patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 18:24:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Πάντως στην Peugeot μου είπανε (άσχετοι εντελώς) ότι δεν μπαίνει κανονικό υποβραχιόνιο.


Όταν είχαμε πρόσβαση στο service box της peugeot εμείς οι κοινοί θνητοί Laughing είχα βρει στα αξεσουάρ για το 207 υποβραχιόνιο σαν του Μάνου, με αποθηκευτικό χώρο και τιμή (αν θυμάμαι καλά) 130euro.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
notis1313 (notis)
Μέλος
Μέλος


Citroen saxo vts

Ένταξη: 02 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 185

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 18:55:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπραβο μαγκακο ωραιο το υποβραχιονιο!!!εχω βαλει κ εγω το γνησιο της peugeot, το πληρωσα 160 ευρω , εχει αποθηκευτικο χωρο αλλα δεν ειναι απο πανω δερματινο αλλα υφασματινο!το δερματινο ειναι πιο ωραιο τελικα Wink


Τελικα για το ξεματιασμα Ελαιολαδο ή Αγουρελαιο??

to car.gr εγραψε:έχει <σφυρήλατα>
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
207 GT HRAKLEIO (BASILIS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 GT 194ps (by Salex) ;-)

Ένταξη: 07 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 301
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Απρ 2009, 23:07:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια χαρά φαίνεται φιλαράκο!!!! Laughing
Καλορίζικο!
Εγώ έχω το 5θυρο GT και τα εργοστασιακά υποβραχιονια δεν βολεύουν καθόλου.. Crying or Very sad
Όταν είχα παραγγείλει το λιονταράκι μου τους είπα οτι ήθελα τεμπέλη κανονικό και μου είχαν πεί οτι καλύτερα να αφήσω το εργοστασιακό γιατί διαφορετικά θα έπρεπε να μου σκίσουν καθίσματα για να τοποθετηθεί ο μεγάλος..Τη τύφλα τους δε ξέρουν, όλο παραμύθι μας πουλάνε οι μ@λ@κες!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Απρ 2009, 00:52:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω πολυ παιδια!Πισω δυστυχως αυτο που δειχνει η εικονα δεν ειναι θεση για καφε αλλα μια μικρη θηκη για να ακουμπας κερματα η μικροαντικειμενα.για το σεικερ,μαλλον δεν θα με βολεψει γιατι αυτο που θελω ειναι το καλοκαιρακι να βαζω τον καφε μου που θα αγοραζω απο εξω στην ποτηροθηκη να πηγαινω για το μπανιο μου!αν καταφερω την πατεντα με τα δαχτυλιδια θα ειναι πολυ καλο γιατι και ακινδυνο για να χυθουν οι καφεδες θα ειναι και θα τα βαζω βγαζω οποτε θελω!!


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Απρ 2009, 10:54:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

amafic έγραψε:
Vini έγραψε:
Πάντως στην Peugeot μου είπανε (άσχετοι εντελώς) ότι δεν μπαίνει κανονικό υποβραχιόνιο.


Όταν είχαμε πρόσβαση στο service box της peugeot εμείς οι κοινοί θνητοί Laughing είχα βρει στα αξεσουάρ για το 207 υποβραχιόνιο σαν του Μάνου, με αποθηκευτικό χώρο και τιμή (αν θυμάμαι καλά) 130euro.


Όταν είχατε πρόσβαση;Γιατί τώρα δεν έχετε;

Εγώ πάντως έχω ... αλλά δεν μου βγάζει τιμές Confused
Και τους βρήκα τους τεμπέλιδες ...

Είναι αυτοί:

ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΜΕΣΑΙΟ ΥΠΟΒΡΑΧΙΟΝΙΟ
ΜΑΥΡΟ - - - 9645 08
ΕΚΡΟΥ - - - 9645 09

Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Απρ 2009, 10:57:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

207 GT HRAKLEIO έγραψε:

Εγώ έχω το 5θυρο GT και τα εργοστασιακά υποβραχιονια δεν βολεύουν καθόλου.. Crying or Very sad


Και εσύ 5θυρο ε;
Τι θα κάνουμε με το υποβραχιόνιο;
Τα εργοστασιακά βγαίνουν πανεύκολα. Εγω θα κοιτάξω να δω μπας και βάλω κλασσικό τεμπέλη.

Γιατί σου είπαν ότι πρέπει να σκίσουν τα καθίσματα; Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lionking(t) (anestis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 (16v) GT (2007)

Ένταξη: 25 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 257
Τόπος: Βέροια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Απρ 2009, 11:50:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικο,για να δεις τιμες απο τα αξεσουαρ,πρεπει να μπεις στο service box και να γραψεις το κωδικο ανταλλακτικου,και στο καλαθι αγορων σου βγαζει και τιμη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Morfeas (Κωνσταντίνος)
Μέλος
Μέλος


207 gt

Ένταξη: 11 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 134

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Απρ 2009, 14:20:32    Θέμα δημοσίευσης: fw Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό που είναι πάνω στα καθίσματα απ’ ότι ξέρω μόνο παραγγελία γίνετε εξαρχής από το εργοστάσιο και ένα άλλο υφασμάτινο που δίνει η αντιπροσωπεία το έβαλα και έσπασε. Είναι τις πλάκας και είναι εξολοκλήρου πλαστικό. 150 έδωσα με την εργασία
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miss 207 GT (Μαριάνα)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 GT (2008)

Ένταξη: 15 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 88
Τόπος: Γλυφάδα Αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Απρ 2009, 14:31:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ζήλεψα πολύ τώρα, θα βάλω κι εγώ Wink
3θυρο έχω, ελπίζω να μπει χωρίς πρόβλημα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Απρ 2009, 20:01:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια τον εχω 2 μερες και ειναι μακραν το καλυτερο gadget που εβαλα στο αμαξι μου!!μιλαμε το χαιρομαι απιστευτα!!!επιτελους δεν ψαχνω γυαλια κομπιουτερακια κλπ στο αχανες ντουλαπακι!!!το προτεινω ανεπιφυλακτα!!!!!!!!(οχι αποκλειστικα το συγκεκριμενο,μην κανω και διαφημιση....)


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Απρ 2009, 21:16:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε συ Μάνο από που τον αγόρασες;

Από ίντερνετ ή από κατάστημα;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Απρ 2009, 09:53:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γραφει πιο πανω Hunter


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 1 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1495s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on