PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

15o Rally Φίλιππος (Βέροια)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Απρ 2009, 17:44:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Δεν εχω χωρο να το βαλω ρε... Sad
Μαλλον για καμια χοανη με βλεπω.
Κατσε να μιλησω και με εβραιο μπας και εχει τιποτα προχειρο. Confused


κατσε να ψαξω ρε μλκ...ΙΣΩΣ εχω ενα φιλτρο καπου.

Μ'αρέσει που μου το ειπες νωρις Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Απρ 2009, 18:07:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγω προχθες το ειδα ρε οτι το εχει ξεφιλτρο ο παπατζης. Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Απρ 2009, 16:15:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
επιστρέφω στην Ε9 με 205,χαχα!
θα τρέξουμε με Σαρητζόγλου, κωδικό όνομα οι "ΦΑΛΑΚΡΟΔΑΙΜΟΝΕΣ"! με το πλάι και όπου πάει Very happy

άντε και στον επόμενο με το δικό μου.

ωραίες συμμετοχές, ΤΕΛΕΙΕΣ ειδικές ελπιζω σε έναν όμορφο αγώνα χωρίς μικρότητες. Τί να πούμε? Πολυδέντρι? όλα τα λεφτά, Σέλι? δώσε και σε μένα μπάρμπα! αλλά και το Κωστοχώρι μεταμορφώθηκε...

(το καινούριο κομμάτι μετά το Κωστοχώρι είναι για πολλά @@)

Πάντως βλέποντας συμμετοχές..προμηνύονται πολλές μάχες!!


α εμείς είμαστε το Agalitsas Rally Team μιας και ο Αργυρίου δεν έχει ούτε δύο μήνες που είδε την κόρη του και αυτός... ε μας φάγανε τα κορίτσια λέμε.
στις αναγνωρίσεις οι μισές συζητήσεις ήταν για πάνες και εντερικά του μωρού. Laughing

πάντως το Κωστοχώρι δεν μας έκατσε... κρίμα ρε γμτ, θα είχαμε αγώνα που περνάει 4 φορές μέσα από χωριά!!!
μου θύμισε το Richard Burns!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 18:16:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω μετα το απιστευτο ξενερωμα του ημιαξονιου:cry: ,εμαθα και για καποιους καραγκιοζηδες(γιατι περι τετοιων προκειται) που κατεβαινουν με 3λιτρα εξακυλινδρα σε αγωνα και τα δηλωνουν Α7...
Ειπαμε,μεταξυ απατεωνων ειλικρινια αλλα αυτο ξεπερναει καθε προηγουμενο. Evil Evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 19:11:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ω καλά εισαι...μηπως να αναφερουμε και για τρυπιες με κατσαβίδι σε τεπόζιτο?

Ολα τα είχε αυτό το φετινό φιλιππος... Rolling eyes


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 19:23:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστώ πολύ τους φίλους του psclub γιώργο, βακ κτλ κτλ
παιδιά ευχαριστώ, ξέρετε εσεις!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 19:47:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eπειδή χθες βαρεθηκα,ας τα γραψω σημερα...

Ας αρχίσω απο την οργάνωση.Οπως εγραψα και στο ρ40,απο την πλευρα μου (ως θεατης) η οργάνωση ηταν θαυμάσια.Πραγματικά οπως αρμόζει σε ενα ραλλυ.

Η παρουσίαση πάλι των πληρωματων το βράδυ του σαββάτου,θυμιζε παρτι πρωτοχρονιας,με πυροτεχνηματα,και απιστευτα ΠΟΛΥ κοσμο.Κοσμο,που σπάνια βλέπαμε τα τελευταια χρόνια.

Στο αγωνιστικό κομμάτι τωρα...

Πολύ καλό θεαμα,σε ολες τις ειδικές.Αναμενόμενα περάσματα,μπολικος συναγωνισμος ανάμεσα στα γνωστά αγωνστα πληρώματα.

3 επαναλαμβανομενες ειδικές,που χαρισαν ομορφες στιγμές στο κοσμο που ανεβηκε στο βουνό για να τις παρακαλουθησει.Απλα το 2ο περασμα της 1ης ειδικης εγινε απλή,οποτε μιλάμε για 5 ειδικες ουσιαστικα.

Ενα μεγάλο μπραβο σε ολα τα προσφιλή μας πληρώματα για αλλη μια φορα.

Ζαχαιοι,κάναν οτι μπορούσαν τα παιδια,ειχαν ενα προβληματακι και δν μπορεσαν να αναριχηθουν εκει που θα επρεπε να ειναι.Καθε εμποδιο για καλό ομως.
Το θεμα ειναι οτι ακομη και ασχετοι/σχετικοι θεατες με το αντικειμενο,αρχισαν να μιλάνε για το κιτρινο κλιο με τα περάσματα που κανει...Μαλιστα ακουστηκε και η ατακα (αναμενομενη) "το εχει τελειωσει αυτο το αυτ/το ο ζαχος,πρεπει να ανεβει επιπεδο" --- Ακου τα βαγγέλη!

Ο φιλτατος στελάκος με το κουμπαρο του μαστορα μας με κλιο επισης,δν τα καταφεραν,λογω ημιαξονίου και εγκατελειψαν δυστηχως.
Νεξτ ταιμ ρε στελιο.

Ο μητσακος παλι με τον θεοτρελο γιάννη χαρισαν αφθονο θεαμα στο κοινό,μιας και το 205 γνωριζαμε οτι ειχε υπερστροφικες τασεις,αλλα οχι και οτι ηταν σ2000.
Τετοια πληρωματα φερνουν κοσμο στο βουνό.Δεν τερματισαν κι αυτοι ελέω σπασμένου μοτερ.
Να στε καλά παιδια και συ μητσακο ενα παραπανω,ξερεις εσυ.

Ευχαριστη μορφή ο γκαλφας ως συνοδηγός του αργυριου,υπαρχει και η αναλογη φωτο νικολή!

Σε αυτό που θελω να επιμείνω ειναι η μεγαλη επιστροφή του...ασωτου.Πραγματικα πολυς κοσμος στις πλαγιες σε αυτον τον αγωνα.Κοσμος τοσο στα κλασσικα σημεία,οσο και διασπαρτος στις πλαγιες.
Μια αξια συνεχεια του σπριντ θερμαικου.

Παρολο που την ημερα του αγωνα ειχε και αλλον "αγώνα" στις σερρες, βλ.ντραγκστερ, παμπολλοι επέλεξαν το φιλιππος.(και καλά κάναν).

Μια ενσταση εδω προσωπικη.Εχει να κανει με το θεμα της διαφημισης των αγωνων.
Μην νομιζουν οι κυριοι κυριοι των διαφορων λεσχων,οτι το ονομα τους ειναι γνωστό παντου, και η φημη τους ειναι δεδομένη...
Εξηγουμαι: τα ντραγκστερ (παρολο που τα θεωρω καγκουριλικι μεγιστο) ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΝΤΑΙ παντου.
Ακομη και στο χωριό που κατοικώ,(40χλμ εξω απο θεσνικη) ειχε ενα καρο αφισες για τα ντραγκστερ, ενω για το φιλιππος δν ειδα ουτε στη θεσνικη...

Δηλ ρε παιδια,ντροπή και αισχος πραγματικα...Η βεροια εχει την ιδια αποσταση απο το χωριο μου με τη θεσνικη,και για το ραλλυ γνωριζαμε οι 5-6 που ασχολουμαστε...Ενω για τα ντραγκστερ γνωριζουν 1000. (μηπως απλά εχουμε πολλους καγκουρες? Laughing )

ΤΟ ΠΣΚΛΑΜΠ ήταν κι εδω παρών λοιπόν...Βρεθηκα στο βουνό με τον γιωργο (μπακλιμα) και τον καλουδη μαζι με το μπαμπη το φωτογραφο.Ανελεητο γέλιο ρε παιδια,δωσαμε θεαμα στους θεατες!
Ολα τα λεφτά η κοπανα αναμεσα σε σελι,κωστοχωρι εν μεσω 7 χλμ πετροδρομου μεσα στο βουνό...Αλλα το μαμα υψος της πεζοσπορισιας αναρτησης εδειξε τα δοντια του!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 20:28:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:

Ευχαριστη μορφή ο γκαλφας ως συνοδηγός του αργυριου,υπαρχει και η αναλογη φωτο νικολή!


έχω γίνει γραφική μορφή των αγώνων δηλαδή ? Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 22:38:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
kane έγραψε:

Ευχαριστη μορφή ο γκαλφας ως συνοδηγός του αργυριου,υπαρχει και η αναλογη φωτο νικολή!


έχω γίνει γραφική μορφή των αγώνων δηλαδή ? Laughing


γραφική αυτή η φατσουλα?



E koita,αμα περασεις απο ολους τους Α/6 σαν συνοδηγος,τοτε μπορω να αποκαλεσω γραφικο!!!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Απρ 2009, 23:16:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

είμαι επιλεκτικός, πιστεψέ με.. χοχοχοχο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Απρ 2009, 01:26:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ορίστε και οι φωτό μου απο τον αγώνα: http://www.r40.gr/gallery2/main.php?g2_itemId=48432


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
drulic (AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 62
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Απρ 2009, 11:34:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραίες φωτογραφίες Σταύρο Wink



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
bab2112 (Μπαμπης)
Μέλος
Μέλος


πολλα ποδηλατα

Ένταξη: 27 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 120
Τόπος: shovelville

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Απρ 2009, 22:22:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



ψιλοκαθυστερημενα αλλα...


βρουμ βρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Απρ 2009, 00:37:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...ειμαι καυλα ε??? Laughing Laughing Laughing


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Απρ 2009, 08:36:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψιλο-offtopic, αλλά, ρε παιδιά, τι ωραία οργάνωση και πόσο καλό αισθητικά το site του R40... Μπράβο. Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Απρ 2009, 09:21:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γκάλφας Speaking...
Εννοειται οτι ειναι και άλλα παιδια από πίσω βέβαια....
Το σημαντικο είναι ότι εξελίσεται σιγάσιγά σε πολύ καλύτερο απο το rally gr και γουσταρω πολυ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Απρ 2009, 17:51:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cool thanks. και όπως είπε ο Νίκος, το R40 πιο πολύ η παρέα θεωρώ ότι είναι και μετά έρχεται και το site...

λέγαμε φέτος να κάνουμε ένα redesign με την ευκαιρία που θα πάει σε νέα έκδοση joomla και τελικά το αφήσαμε για του.. χρόνου πάλι στις γιορτές, έτσι για να είμαστε συμβατοί με το γενικό κλίμα περιορισμού στα έξοδα Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Μάϊ 2009, 02:37:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακομα περιμενω τον Πασχαλη εγω να μου πει για να κανω μεταφραση για την international version του σαιτ... Laughing Laughing
Όπως επισης περιμενω να κανει ακομα την παρουσιαση για το πληρωμα του αγωνα Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
zikosdog (dimitrios)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 s/w rc

Ένταξη: 03 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Μάϊ 2009, 00:43:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια εγω ειμαι κανουργιος στην παρεα.Δεν γνωριζω κανενα απο εσας αλλα θα ηθελα να βρεθουμε και να τα πουμε.Το καλοκαιρι του 08 αγορασα ενα 207 s/w rc και λεω να ερθω μεχρι την βεροια.Απο την θεσ/νικη ειναι μιση ωρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Μάϊ 2009, 02:00:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zikosdog έγραψε:
Παιδια εγω ειμαι κανουργιος στην παρεα.Δεν γνωριζω κανενα απο εσας αλλα θα ηθελα να βρεθουμε και να τα πουμε.Το καλοκαιρι του 08 αγορασα ενα 207 s/w rc και λεω να ερθω μεχρι την βεροια.Απο την θεσ/νικη ειναι μιση ωρα.


Ε...χμμ, στη βεροια τι ακριβως να κανεις?

Το τοπικ αφορα για τον αγωνα ραλλυ της βεροιας, ο οποιος ελαβε χωρα κανα μηνα πριν!
Ελα αν θελεις στη κυριακη που θα παμε παρεα μερικα παιδια απο εδω για καφε στα καρφουρ στις 12!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1555s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on