PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Τουρμπίνα K04 από S3 σε 207 1,6Τ?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 15:29:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Και ξαναλέω μήπως έχεις πιει τίποτα???αυτά που γράφεις δεν υπάρχουν
θα γελάνε και οι πέτρες σε λίγο...


Τσικουδιά! Laughing

Τα πίνει ο παλιοΚρητικός! Beer
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ilianos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mini r56

Ένταξη: 03 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 453

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 15:29:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Και ξαναλέω μήπως έχεις πιει τίποτα???αυτά που γράφεις δεν υπάρχουν
θα γελάνε και οι πέτρες σε λίγο...


Ρε Κωστα, εσεις δεν λετε , μουφες αλογα, τα hybrid δεν πανε πανω απο 250, μουφες αλογα του λαγου, ο Steve με τους υπολογισμους του λεει οτι του χαρισαν 35+ αλογα και τετοια? να η ευκαιρια λοιπον να αποδεικτουν ολα στη πραξη και οχι στα λογια!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 17:46:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχάς λέει για το συγκεκριμένο αμάξι o Steve κάνει κάποιες ερωτήσεις
και έχει κάποια επειχειρήματα αυτό που προτείνεις δλδ εσύ έχει κάποια λογική?Να σου θυμίσω πριν λίγες σελίδες ότι στο συγκεκριμένο dyno ο φίλος με την 28αρα έβγαλε στο 1.2 350(περίπου) και εσύ από κάτω
έγραψες ότι αυτα τα βλέπεις με 1.6...αλήθεια δεν μας είπες την γνώμη σου γι αυτό αφού ίδια πράγματα σχεδόν φοράτε και μάλιστα σας ρυθμίζει ο ίδιος



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 17:53:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Καταρχάς λέει για το συγκεκριμένο αμάξι o Steve κάνει κάποιες ερωτήσεις
και έχει κάποια επειχειρήματα αυτό που προτείνεις δλδ εσύ έχει κάποια λογική?Να σου θυμίσω πριν λίγες σελίδες ότι στο συγκεκριμένο dyno ο φίλος με την 28αρα έβγαλε στο 1.2 350(περίπου) και εσύ από κάτω
έγραψες ότι αυτα τα βλέπεις με 1.6...αλήθεια δεν μας είπες την γνώμη σου γι αυτό αφού ίδια πράγματα σχεδόν φοράτε και μάλιστα σας ρυθμίζει ο ίδιος


Δεν φοράνε ίδια πράγματα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 17:55:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ας μας πει την διαφορά και αν αυτά τα πραγματα δικαιολογούν
την διαφορά σε απόδοση στις πιέσεις γτ έγραψα σχεδόν αν το πρόσεξες



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 17:57:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Ας μας πει την διαφορά και αν αυτά τα πραγματα δικαιολογούν
την διαφορά σε απόδοση στις πιέσεις γτ έγραψα σχεδόν αν το πρόσεξες


Όπως είπε ο ίδιος ο Μιχάλης στο άλλο topic, όταν με το καλό ρυθμιστεί θα τα πεί όλα. Αν και αμφιβάλλω μετά την επίθεση που του κάνατε. Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 17:59:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μέχρι να μας πει ο Μιχάλης και ο Ιλιανός λοιπόν τι διαφορετικό φοράνε εσύ μην ξαναπεταχτείς και μάλιστα να τονίζεις λέξεις αν δεν ξερεις η δεν θέλεις να πεις Wink



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ilianos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mini r56

Ένταξη: 03 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 453

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 18:30:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Μέχρι να μας πει ο Μιχάλης και ο Ιλιανός λοιπόν τι διαφορετικό φοράνε εσύ μην ξαναπεταχτείς και μάλιστα να τονίζεις λέξεις αν δεν ξερεις η δεν θέλεις να πεις Wink


το ενα αμαξι με το αλλο εχουν τεραστιες διαφορες στα περιφερειακα. Του Μιχαλη φοραει πολλα παραπανω πραγματα απο μενα. Το τι φοραει δεν εχει σημασια, αλλα τα περιφερειακα μας δεν εχουν καμια επαφη. Με αυτα που φοραει ο Μιχαλης ειναι λογικο σε μικροτερη πιεση , να βγαλει οσο εβγαλα εγω σε μεγαλη.


αλλα εγω κολλάω στο hybrid. Που λετε οτι μουφες τα αλογα, και οτι τα hybrid δεν μπορουν να βγαλουν αλογα κλπ κλπ. Γιαυτο και εκανα την προταση μου Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 18:38:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω απο την αλλη θα ρωτησω το εξης.βλεπω οτι αρχιζουμε και ανεβαζουμε αλογα αρκετα πλεον στο μοτερακι μας..εχεις κανεις ιδεα τα ορια του μπλοκ ποια ειναι;επειδη αν δεν κανω λαθος ειναι αλουμινιο και με φοβιζει...
επισης εκτος απο δισκοπλατο,το υπολοιπο συστημα μεταδοσης αντεχει;κιβωτιο;,ακρομπαρα,σταυρος,ημιαξονια;κλπ;;εχει ακουστει τιποτα γι αυτα;ρωταω γιατι πολυ απλα δεν ξερω!


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 18:39:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Μέχρι να μας πει ο Μιχάλης και ο Ιλιανός λοιπόν τι διαφορετικό φοράνε εσύ μην ξαναπεταχτείς και μάλιστα να τονίζεις λέξεις αν δεν ξερεις η δεν θέλεις να πεις Wink


Όσο πετάγεσαι και σύ, άλλο τόσο θα πετάγομαι και εγώ Κωστάκη.

Το έχω ξαναπεί και θα το πώ άλλη μία φορά, σε οποιαδήποτε συζήτηση γίνεται εντός του forum και συνεπώς δημόσια, έχει δικαίωμα να απαντάει και να λέει τη γνώμη του όποιος θέλει. Αλλίως πείτε τα μέσω p.m. σε prive συζήτηση για να μην σας ενοχλεί και κανένας και για να μην δίνεται δικαιώματα. Καλώς;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ilianos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mini r56

Ένταξη: 03 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 453

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 18:43:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

manaros έγραψε:
εγω απο την αλλη θα ρωτησω το εξης.βλεπω οτι αρχιζουμε και ανεβαζουμε αλογα αρκετα πλεον στο μοτερακι μας..εχεις κανεις ιδεα τα ορια του μπλοκ ποια ειναι;επειδη αν δεν κανω λαθος ειναι αλουμινιο και με φοβιζει...
επισης εκτος απο δισκοπλατο,το υπολοιπο συστημα μεταδοσης αντεχει;κιβωτιο;,ακρομπαρα,σταυρος,ημιαξονια;κλπ;;εχει ακουστει τιποτα γι αυτα;ρωταω γιατι πολυ απλα δεν ξερω!


ετσι ειναι. Και πλεον αν εχεις τα χρηματα πας πανω απο 430αλογα χωρις πολλα πολλα. Τα ορια του μπλοκ δεν τα ξερουμε , αλλα θα τα μαθουμε συντομα. Δεν αντεχει και παρα πολυ παντως . Confused

τωρα για τη μεταδοση δεν ξερω. και επισης τα μινι με 207 αν δεν κανω λαθος εχουν διαφορετικα πραγματα. Ποσο αντεχουν δεν ξερω. Θα το μαθουμε και αυτο συντομα Cool


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ilianos στις Δευ 30 Ιαν 2012, 18:48:40, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 18:45:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

manaros έγραψε:
εγω απο την αλλη θα ρωτησω το εξης.βλεπω οτι αρχιζουμε και ανεβαζουμε αλογα αρκετα πλεον στο μοτερακι μας..εχεις κανεις ιδεα τα ορια του μπλοκ ποια ειναι;επειδη αν δεν κανω λαθος ειναι αλουμινιο και με φοβιζει...
επισης εκτος απο δισκοπλατο,το υπολοιπο συστημα μεταδοσης αντεχει;κιβωτιο;,ακρομπαρα,σταυρος,ημιαξονια;κλπ;;εχει ακουστει τιποτα γι αυτα;ρωταω γιατι πολυ απλα δεν ξερω!


Το πρόβλημα του μπλοκ δεν είναι το αλουμίνια αλλά η κατασκευή του, συγκεκριμένα τα χιτώνια. Είναι σχετικά λεπτά και σίγουρα από ένα όριο και πάνω δεν θα αντέχουν. Το θέμα είναι ότι δείχνει πως τουλάχιστον μέχρι τα 380 άντε 400ps να μην έχει θέμα. Και ευτυχώς κανένας δεν έχει βρεί το όριό του ακόμα.

Όσο για τα υπόλοιπα εξαρτήματα, σίγουρα θα υπάρχει ένα όριο. Αλλά δείχνουν να είναι αρκετά ανθεκτικά ακόμα και μετά από πολλά km.

To 5άρι σασμάν αντέχει αρκετά, αν και ήδη δύο παιδιά το έχουν σπάσει. Με πολλά km που το καταπονούν και φυσικά με 40+ kg ροπή.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
michael-grivas (ΜΙΧΑΛΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT secret project

Ένταξη: 02 Αύγ 2011
Δημοσιεύσεις: 656
Τόπος: ΒΟΛΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 18:55:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και για τα χιτώνια έχει βρεθεί η λύση.

Χωρίς να αλλαχτούνε γίνονται πιο ανθεκτικά.

Για το σαμάν δεν είμαι τόσο σίγουρος γιατί όπως είπες έχουνε σπάσει κάνα δυο.

Για το μπλοκ δεν ξέρω αλλά δεν το βλέπω να αντέχει και πολλά πολλά.



Πωλείται 207 GT 350+ άλογα. http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3505380/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 18:57:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

michael-grivas έγραψε:
Και για τα χιτώνια έχει βρεθεί η λύση.

Χωρίς να αλλαχτούνε γίνονται πιο ανθεκτικά.

Για το σαμάν δεν είμαι τόσο σίγουρος γιατί όπως είπες έχουνε σπάσει κάνα δυο.

Για το μπλοκ δεν ξέρω αλλά δεν το βλέπω να αντέχει και πολλά πολλά.


I know, ξέρω τι εννοείς. Απλά λέμε καθεαυτό για το μπλοκ χωρίς ενίσχυση πόσο πιθανόν θα αντέχει.

Τουλάχιστον με 28rs έως και τα 2bar καλά κρατεί.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ilianos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mini r56

Ένταξη: 03 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 453

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 18:57:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

michael-grivas έγραψε:
Και για τα χιτώνια έχει βρεθεί η λύση.

Χωρίς να αλλαχτούνε γίνονται πιο ανθεκτικά.

Για το σαμάν δεν είμαι τόσο σίγουρος γιατί όπως είπες έχουνε σπάσει κάνα δυο.

Για το μπλοκ δεν ξέρω αλλά δεν το βλέπω να αντέχει και πολλά πολλά.


βασικα για ολα εχει βρεθεί λύση Wink Wink Wink


ευτυχως τα μινι εχουν πιο καλο κιβώτιο και αντεχει παραπανω Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
michael-grivas (ΜΙΧΑΛΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT secret project

Ένταξη: 02 Αύγ 2011
Δημοσιεύσεις: 656
Τόπος: ΒΟΛΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 18:58:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ετσι...



Πωλείται 207 GT 350+ άλογα. http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3505380/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 19:56:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

manaros έγραψε:
εγω απο την αλλη θα ρωτησω το εξης.βλεπω οτι αρχιζουμε και ανεβαζουμε αλογα αρκετα πλεον στο μοτερακι μας..εχεις κανεις ιδεα τα ορια του μπλοκ ποια ειναι;επειδη αν δεν κανω λαθος ειναι αλουμινιο και με φοβιζει...
επισης εκτος απο δισκοπλατο,το υπολοιπο συστημα μεταδοσης αντεχει;κιβωτιο;,ακρομπαρα,σταυρος,ημιαξονια;κλπ;;εχει ακουστει τιποτα γι αυτα;ρωταω γιατι πολυ απλα δεν ξερω!



τι είπες τώρα ρε Μάνο εδώ δεν ξέρουν τι λάδι να βάλουν στο αμάξι,άλλος 800χλμ μακριά μιλάει για ένα αμάξι που δεν το έχει καν λες κ είναι δικό του(δεν είναι πρώτη φορά) ,άλλος λέει ότι θα πάρει σβάρνα κ θα αλλάζει την μία τουρμπίνα μετά την άλλη ...........συμπέρασμα άλα ντάλα τις παρασκευής το Γάλα.
από εκεί κ έπειτα τι ρωτάς αν υπάρχουν γνώσεις από που ?από τον γούγλη?


ειλικρινά πρέπει να καταλάβετε ότι έχετε πιάσει πάτο ,γίνεστε ρεζίλη ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ ! σας διαβάζει κόσμος εδώ !


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 20:14:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ilianos έγραψε:
μα δεν καταλαβες. αν δεν μπουν καποιοι ξύπνιοι στη θεση τους , αυτο σκηνικό θα επαναλαμβανετε συνέχεια μεχρι να γινει κατι αντοιστοιχο σαν αυτο που προτεινω. οποτε το κανουμε τωρα για να τελιωνουμε μια και καλη Wink
Σηκωθήκαν τα αγγούρια να γαμήσουν τον μανάβη...

Βάλε μας στην θέση μας ρε Ιλιανέ, κάτι ξέρεις παραπάνω εσύ Laughing Laughing Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ilianos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mini r56

Ένταξη: 03 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 453

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 20:22:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
ilianos έγραψε:
μα δεν καταλαβες. αν δεν μπουν καποιοι ξύπνιοι στη θεση τους , αυτο σκηνικό θα επαναλαμβανετε συνέχεια μεχρι να γινει κατι αντοιστοιχο σαν αυτο που προτεινω. οποτε το κανουμε τωρα για να τελιωνουμε μια και καλη Wink
Σηκωθήκαν τα αγγούρια να γαμήσουν τον μανάβη...

Βάλε μας στην θέση μας ρε Ιλιανέ, κάτι ξέρεις παραπάνω εσύ Laughing Laughing Laughing


βαλτο το στοίχημα , αφου εισαι τοσο σιγουρος γιαυτα που λες Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιαν 2012, 20:34:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ilianos έγραψε:
βαλτο το στοίχημα , αφου εισαι τοσο σιγουρος γιαυτα που λες Wink
Εγώ μέσα είμαι, ξεκίνα τα πειράματα και στείλε μου τον λογαριασμό όταν τελειώσεις... Πρόσεχε μη βγει μείον όμως Cool



Και μη ξεχάσεις να παίρνεις μαζί και τον μπαμπ... εχμ... μηχανικό σου σε κάθε μετατροπή και μέτρηση, ναι; Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Επόμενη
Σελίδα 22 από 23

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,251s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on