PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σκούπα - Τελικό 206

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
YuGo007 (Antonis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206cc 1.6 (2002)

Ένταξη: 14 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 50
Τόπος: Greece, Pefki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2008, 05:29:05    Θέμα δημοσίευσης: Σκούπα - Τελικό 206 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θέλω να βάλω στο 206 μου σκούπα, με σκοπό την αύξηση θορύβου. Βάζοντας και ένα τελικό και για λόγους εμφάνισης σίγουρα θα κερδίσω και ήχο. Η Ερώτηση μου είναι απλή. Πέρα από ήχο κερδίζω και κανένα άλογο ? Η σκούπα που πήρα προσφορά είναι SIMOTA και μου είπε αυτός ότι με τοποθέτηση πάει 120 € περίπου. Έρχομαι και ρωτάω, αυτός θα μου βάλει μόνο την σκούπα ή όλο το κιτ της SIMOTA? Δλδ θα μου βάλει και το φίλτρο της SIMOTA ?
Όσο για τις εξατμίσεις είμαι ανάμεσα σε 2:
1) http://www.e-autoshop.gr/product_info.php?cPath=48_233&products_id=1019&osCsid=386713a8070f136b8de3acf6d6298f3b
2) http://www.e-autoshop.gr/product_info.php?cPath=48_233&products_id=1018&osCsid=386713a8070f136b8de3acf6d6298f3b
μπορείτε να μου πείτε διαφορές και πια είναι καλύτερη ?
φαντάζομαι η ακριβότερη αλλά μου αρέσει το μέγεθος της φθηνής.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάρ 2009, 18:34:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΜΟΝΗ INOX + SIL. HJ-A007 ΑΡΙΣΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΑΠΟ ΥΛΙΚΟ INOX ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΗΧΟ


Οταν βλεπω τετοιου ειδους σχολια, μενω μακρια απο τετοια προιοντα.

Επισης, συμφωνα με πολλους εδω μεσα, λενε οτι ναι μεν η σκουπα κανει θορυβο, αλλα ψηλα θα σου στεγνωνει και πιθανοτατα θα χασεις αντι να κερδισεις. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
YuGo007 (Antonis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206cc 1.6 (2002)

Ένταξη: 14 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 50
Τόπος: Greece, Pefki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάρ 2009, 21:11:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το ποστ ειναι λιγο παλιο ...
Εχω βαλει και σκουπα και εξατμιση ( ναι αν και εχω 1.100) Razz.
Εντυπωσεις:

1) με την σκουπα κερδισα γανικα και στα ψηλα
2) εξατμιση, την εβαλα μετα την σκουπα, και απο οτι ειδα το αμαξι εχασε λιγο τελικη, παραλληλα ομως αλλαξα και λαστιχα και απο 14' που ειχα τα εκανα 15'
καθως ειχα και ενα τρακαρισμα και μπροστα μου λειπει ο μισος προφυλακτήρας ισως παιζει ρολο και κατι απο αυτα ... Οταν φτιαξω τον Προφυλακτήρα θα σου πω αν και δν νομιζο να παιζει τοσο πολυ ρολο ... η αεροδυναμικη απλα πιστευω οτι μου κανει το αμαξι απλα πιο ασταθες ... οχι οτι μου κοβει τελικη ! Παντως πριν αλλαξω τελικο, λαστιχα και τρακαρω επιανα 180 Smile τορα φτανω 170 ...
τελικο = χειρροποιητο , σκουπα = σιμοτα
3) ο ηχος ειναι super Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MHTSOS90 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


206 1,6 (16v)xs

Ένταξη: 06 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Αιγαλεω

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Μάρ 2009, 20:30:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια αν βαλω μονο σκουπα θα κανει τιποτα?(δεν μπορω να βαλω εξατμιση)! θα δωσει τιποτα αλλο εκτος απο θορυβο?
Θα ηταν καλυτερα να βαλω φιλτρο KN?
θα μου δωσει τιποτα!
Δεν ψαχνω για θαυματα ξερω οτι χωρις εξαγωγη ειναι δυσκολα!
Και πληροφοριακα ποσα αλογα φτανει 1 σταδιο το 206 16v 1600cc


ΣΠΕΡΝΩ ΡΑΓΕΣ ΜΕ PEUGEOT 206!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
recife206 (Φώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) GTi Blue-Black

Ένταξη: 30 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 229
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Μάρ 2009, 20:47:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή το συγκεκριμένο θέμα έχει χιλιοαναλυθεί και χιλιοσυζητηθεί, κάνε έναν κόπο να διαβάσεις το υπόμνημα 206 - Εισαγωγή. Στις 65 !!! σελίδες του, υπάρχουν απαντήσεις για όλες σου τις απορίες.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MHTSOS90 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


206 1,6 (16v)xs

Ένταξη: 06 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Αιγαλεω

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Μάρ 2009, 21:10:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγνωμη!!!!! Embarassed


ΣΠΕΡΝΩ ΡΑΓΕΣ ΜΕ PEUGEOT 206!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,144s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on