PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - 206 1400 8ν Ρετάρει στην 1η και την οπισθεν?

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
HORSAKOS (ιωαννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 1.4 8v 2001/6 X5

Ένταξη: 24 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 26
Τόπος: thessaloniki menemeni

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάρ 2009, 21:59:16    Θέμα δημοσίευσης: 206 - 206 1400 8ν Ρετάρει στην 1η και την οπισθεν? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΡΕΤΑΡΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ Κ ΣΤΗΝ ΟΠΙΣΘΕΝ...ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΚΙΝΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..
Κ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΕΝΑ ΓΑΡΓΑΛΙΜΑ ΕΝΤΟΝΟ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ...

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ??
ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΡΙΓΟΣ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΣΑΣΜΑΝ....


Οδηγα προσεχτικα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάρ 2009, 22:13:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χλμ; Δίσκος μου μυρίζει (και μάλλον και σένα Laughing )


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
HORSAKOS (ιωαννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 1.4 8v 2001/6 X5

Ένταξη: 24 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 26
Τόπος: thessaloniki menemeni

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάρ 2009, 22:26:20    Θέμα δημοσίευσης: SOS ΣΑΣΜΑΝ.. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΑΤΙΝΑΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ...ΕΔΩ Κ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΣΦΥΡΙΖΕ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΜΟΤΕΡ...ΟΤΑΝ ΠΑΤΟΥΣΑ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ..ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΑΣΤΟΡΑ..Κ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΜΑ**ΚΙΕΣ. ΕΔΩ Κ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΣΦΥΡΙΖΕΙ...ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΟ ΑΣΧΗΜΟ ΘΟΡΥΒΟ...

ΛΕΣ ΝΑ ΜΕ ΕΡΙΞΕ Ο ΤΥΠΟΣ...??????????


Οδηγα προσεχτικα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάρ 2009, 22:46:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτό ακριβώς που σου σφύριζε το είχα πάθει στο προηγούμενο αμαξι (ενα Ibizaki) και δυστυχως ήταν δίσκο-πλατό...
δεν στο εύχομαι πάντως



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
HORSAKOS (ιωαννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 1.4 8v 2001/6 X5

Ένταξη: 24 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 26
Τόπος: thessaloniki menemeni

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάρ 2009, 22:52:13    Θέμα δημοσίευσης: SOS ΣΑΣΜΑΝ.. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΧΑΖΟ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ..Κ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΟΥΝ
ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΙ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΠΑΝΤΩΣ.....


Οδηγα προσεχτικα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Alexis22 (Aλεξανδρος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 251
Τόπος: Σερρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάρ 2009, 22:53:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακριβως το ιδιο ειχα παθει κ εγω στ 206..ειχε σκορπισει το ρουλεμαν και το σασμαν εγινε για πεταμα..ειχε σπασει τ καβουκι..γεμισε βαλβολινες και κολλησε τ αμαξι δν μπορουσαμε να τ ανεβασουμε στ γερανο..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
HORSAKOS (ιωαννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 1.4 8v 2001/6 X5

Ένταξη: 24 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 26
Τόπος: thessaloniki menemeni

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάρ 2009, 22:57:33    Θέμα δημοσίευσης: SOS ΣΑΣΜΑΝ.. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΕΣ...
ΣΕ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ 206..
ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΟ ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΞΟΔΑ ΕΤΣΙ ????????????


Οδηγα προσεχτικα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Alexis22 (Aλεξανδρος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 251
Τόπος: Σερρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Μάρ 2009, 08:37:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το επαθα αφου ξεκινησα ταξιδι...καταλαβα οτι κατι δεν παει καλα αλλα συνεχισα..το αμαξι μωλις το ειχα παρει μεταχειρισμενο..δν νομιζω να συμβει κατι τετοιο και στ δικο σου γτ εκεινη τ μερα περασε πολλα βασανιστηρια το αμαξι.. Rolling eyes Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Μάρ 2009, 14:26:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα παρακαλέσω να γράφετε με μικρά και οχι με κεφαλαία. Wink

Arrow http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=25


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0919s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on