PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Στοιχειωμένο 206 (πρόβλημα με την πόρτα)

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ntinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Saxo Vts-206 QUIKSILVER

Ένταξη: 14 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 417

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2003, 13:36:30    Θέμα δημοσίευσης: Στοιχειωμένο 206 (πρόβλημα με την πόρτα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον ανοιξα αυτο το topic γιατι χτες βραδυ ηταν η τεταρτη φορα που συνεβει στο 206 το εξης απιστευτο κι ομως αληθινο. Shocked .σε κανονικη βολτα με το αμαξι σε ηρεμο ρυθμο και σε ευθεια ξαφνικα ενω ολα λειτουργουν αψογα ακουσα για 4η φορα τον ηχο προειδοποιηση για τις πορτες και το λαμπακι στοπ αναψε στο πανελ.μετα απο δευτερολεπτα η πορτα του συνοδηγου απασφαλισε (δεν ηταν κλειδωμενη) και εμεινε στην θεση οπως οταν δεν εχει κλεισει καλα (εχει πιασει το γαντζακι αλλα δεν ειναι κλειστη τελιως Shocked Shocked .φαντασματα ανοιγουν τις πορτες??εχει συμβει σε κανεναν αλλο???παντως πλακα στην πλακα ειναι ακρως επικινδυνο να φυγει κανενας εξω πανω σε καμια στροφη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2003, 13:43:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από πότε οι πόρτες ανοίγουν μόνες τους; Να πω οτι υπήρχε κανένα ηλεκτρονικό σύστημα που να κλείνει τις πόρτες μόνο του όταν έχουν μισοκλείσει, όπως σε ορισμένα μοντέλα της Mercedes, να πω οκ. Αλλά τώρα; Αδερφέ δέστην!!



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2003, 15:42:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως υπάρχει πρόβλημα στην κλειδαριά της πόρτας? Μπορείς να δοκιμάσεις να ανοίξεις την πόρτα από μέσα σπρώχνοντάς την? Μην την καταστρέψεις βέβαια...


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ntinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Saxo Vts-206 QUIKSILVER

Ένταξη: 14 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 417

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2003, 18:00:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι η πορτα δεν ανοιγει απο μεσα με σπρωξιμο.ειναι κανονικοτατη και το αστειο ειναι οτι και οσες φορες το εχει κανει απειδη απο την πρωτη φορα τα χριστουγεννα που συνεβη την δοκιμαζουμε,ειναι κανονικοτατα κλειστη μεχρι νανοιξει.αν δεν ασφαλιζε καλα θα χτυπαγε ο βομβητης και θαναβε το λαμπακι στο πανελ μολις κατεβει το χειροφρενο.το αστειο της υποθεσης ειναι οτι την πρωτη φορα που συνεβει πριν 3 μηνες καθοδον για αραχωβα ειμασταν με φιλο που ειχε παλια το πρωτο 106 και του ειχε βγαλει την πιστη και μετα ορκισμενος οτι δεν θαγορασει ξανα γαλλικο ειχε κανει το ταξιδι και εκθειαζε το 206 και το ποσο αλλαξαν οι γαλλοι,και να για την ποιοτητα κοπλιμεντα και να για το πως ανεβαζει μεχρι τα 180 αθορυβα με 4 ατομα και και...μεχρι που οπως ανεβαιναμε στο βουνο για χιονοδρομικο ανοιγει η πορτα διπλα του και απο τοτε ξανα ορκισμενος οτι δεν ξανα-αγοραζει γαλλικο και δεν θα ξαναμπει κιολας Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
StAkIS (Χρήστος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 29 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Αργυρούπολη,Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Απρ 2003, 19:20:29    Θέμα δημοσίευσης: Re: Στοιχειωμένο 206 (πρόβλημα με την πόρτα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ntinos έγραψε:
εχει συμβει σε κανεναν αλλο???


Yep!!! Σε μένα φίλε Ντίνο. Όταν πρωτοπήρα το αμάξι!!! Συνέβαινε στην πόρτα του συνοδηγού!! Ενώ ήμουν σίγουρος ότι την είχα κλείσει, κατά την κίνηση του αμαξιού άνοιγε - όχι τελείως βέβαια, αλλά μέχρι το πρώτο κλικ!!! Μου είχε σπάσει τα νεύρα, αλλά επειδή ήξερα ότι αν το πήγαινα στην αντιπροσωπεία δεν θα το διαπίστωναν ή έβρισκαν την λύση ποτέ, το ανέχτηκα, μέχρι που έφτιαξε μόνο του!!! Από τότε και εδώ και 2 χρόνια, δεν το έχει ξαναπαρουσιάσει!!! Exclamation Exclamation

Όπως επίσης μου συνέβαινε και το εξής κακό και επικίνδυνο για όσους διαθέτουν κεντρικό κλείδωμα! 3-4 φορές ενώ κλείδωνα το αυτοκίνητο από το immobilazer του κλειδιού, η πίσω δεξιά πόρτα δεν κλείδωνε!!!! Shocked Κι όπως καταλαβαίνετε, από τότε και κάθε φορά που κλειδώνω το αυτοκίνητο το γυροφέρνω 2-3 φορές, ελέγχοντας αν έχουν κλείσει καλά όλες οι πόρτες!!! Exclamation Exclamation Confused

Πάντως για αρκετό διάστημα δεν έχει ξανασυμβεί και ελπίζω να παραμείνει έτσι, γιατί διαφορετικά για ένα ακόμα βράδυ θα κάνω εφιαλτικό ύπνο!!! Sad

ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ: "Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός...και για τα αυτοκίνητα...!!!" Wink




206 Θαύματα Του Κόσμου Σε Ενα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
max 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.1 XT

Ένταξη: 16 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 94

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Απρ 2003, 14:51:45    Θέμα δημοσίευσης: Re: Στοιχειωμένο 206 (πρόβλημα με την πόρτα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ntinos έγραψε:
εχει συμβει σε κανεναν αλλο???


Συνεβει και σε μενα πριν κανα μηνα για πρωτη φορα στα 3,5 χρονια που το εχω το αμαξι.Συγκεκριμενα επεσα σε μια λακουβα (μικρου μεγεθους) και ανοιξε η πορτα του οδηγου.Απο τοτε δεν μου εχει ξανασυμβει οποτε υποθετω οτι δεν την ειχα κλεισει καλα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Απρ 2003, 19:25:17    Θέμα δημοσίευσης: Re: Στοιχειωμένο 206 (πρόβλημα με την πόρτα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

StAkIS έγραψε:
Ntinos έγραψε:
εχει συμβει σε κανεναν αλλο???


Yep!!! Σε μένα φίλε Ντίνο. Όταν πρωτοπήρα το αμάξι!!! Συνέβαινε στην πόρτα του συνοδηγού!! Ενώ ήμουν σίγουρος ότι την είχα κλείσει, κατά την κίνηση του αμαξιού άνοιγε - όχι τελείως βέβαια, αλλά μέχρι το πρώτο κλικ!!!


Οτι είχε πρόβλημα η πόρτα του συνοδηγού, είχε... αλλά όχι και να ανοίγει μόνη της!!! Από τότε που πήγα για ρεγουλάρισμα στο "κούμπωμα" δεν αντιμετώπισα πρόβλημα. Αν και πάλι δεν κλείνει με τη μία αν ανέβει κάνας άσχετος που την τραβάει με δύναμη...
StAkIS έγραψε:
Όπως επίσης μου συνέβαινε και το εξής κακό και επικίνδυνο για όσους διαθέτουν κεντρικό κλείδωμα! 3-4 φορές ενώ κλείδωνα το αυτοκίνητο από το immobilazer του κλειδιού, η πίσω δεξιά πόρτα δεν κλείδωνε!!!! Shocked Κι όπως καταλαβαίνετε, από τότε και κάθε φορά που κλειδώνω το αυτοκίνητο το γυροφέρνω 2-3 φορές, ελέγχοντας αν έχουν κλείσει καλά όλες οι πόρτες!!! Exclamation Exclamation Confused


Ευτυχώς που δεν έχουμε πίσω δεξιά πόρτα δηλαδή!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

StAkIS έγραψε:
ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ: "Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός...και για τα αυτοκίνητα...!!!" Wink


...καλού κακού όμως, κρεμάστε στις πόρτες κάνα σκόρδο, τίποτα σταυρούς, κάντε και κάναν εξορκισμό... φωνάξτε και την κα Λουκά για καμιά βόλτα "ΟΥΥΥ ΟΟΥΥΥ ΟΟΥΥΥ!!! αντίχριστοι, ρουβάδες, σικξ σικξ σικξ!!!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
StAkIS (Χρήστος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 29 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Αργυρούπολη,Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Απρ 2003, 00:22:31    Θέμα δημοσίευσης: Re: Στοιχειωμένο 206 (πρόβλημα με την πόρτα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
...καλού κακού όμως, κρεμάστε στις πόρτες κάνα σκόρδο, τίποτα σταυρούς, κάντε και κάναν εξορκισμό... φωνάξτε και την κα Λουκά για καμιά βόλτα "ΟΥΥΥ ΟΟΥΥΥ ΟΟΥΥΥ!!! αντίχριστοι, ρουβάδες, σικξ σικξ σικξ!!!"


Καλόοοο!! Very happy Very happy Very happy




206 Θαύματα Του Κόσμου Σε Ενα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nemo (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 CC ROLAND GARROS

Ένταξη: 29 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 55
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάϊ 2003, 12:45:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kalispera sas,

To exei kanei kai se mena mia fora i porta tou sinodeigou... Stin eutheia malista... Exo ena 206cc... Ypotheto kai ego oti den eixe klisei kala. An kai de mou exei simbei pote se allo autokinito... Mallon VOODOO tha itan!!!


nEmO
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάϊ 2003, 18:28:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nemo έγραψε:
Kalispera sas,

To exei kanei kai se mena mia fora i porta tou sinodeigou... Stin eutheia malista... Exo ena 206cc... Ypotheto kai ego oti den eixe klisei kala. An kai de mou exei simbei pote se allo autokinito... Mallon VOODOO tha itan!!!


Καλώς ήρθες...
Πάντως εγώ αισθάνομαι πολύ τυχερός αφού περίπου το 5% (και λιγότερο θα έλεγα) των βλαβών ή προβλημάτων που έχουν αναφερθεί μέχρι τώρα στο forum έκαναν την εμφάνισή τους στο αυτοκίνητό μου... Wink Smile Wink


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάϊ 2003, 23:37:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημήτριος έγραψε:

Καλώς ήρθες...
Πάντως εγώ αισθάνομαι πολύ τυχερός αφού περίπου το 5% (και λιγότερο θα έλεγα) των βλαβών ή προβλημάτων που έχουν αναφερθεί μέχρι τώρα στο forum έκαναν την εμφάνισή τους στο αυτοκίνητό μου... Wink Smile Wink


Και μένα βρε Δημήτρη Very happy Πολύ λίγα πράγματα...
Μάλλον επειδή διαλέξαμε αυτό το χρώμα Laughing

Άσχετο,αλλά 1.5 χρόνο στην Αθήνα δεν έχω πετύχει "διδυμάκι" (1.6 σε αυτό το χρώμα...).


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 14:45:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Και μένα βρε Δημήτρη Very happy Πολύ λίγα πράγματα...
Μάλλον επειδή διαλέξαμε αυτό το χρώμα Laughing


Laughing Laughing Έχεις δίκιο, ίσως το χρώμα κάνει την "διαφορά" Laughing

teoman έγραψε:
Άσχετο,αλλά 1.5 χρόνο στην Αθήνα δεν έχω πετύχει "διδυμάκι" (1.6 σε αυτό το χρώμα...).


Απεναντίας εγώ έχω πετύχει (μια φορά) peugeot 206XS 1,6 στο ίδιο χρώμα και με τις ίδιες ζάντες (τις sirocco)!!! Παραλίγο να το μπερδέψω με το δικό μου... Rolling eyes


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2003, 08:21:04    Θέμα δημοσίευσης: Re: Στοιχειωμένο 206 (πρόβλημα με την πόρτα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:
StAkIS έγραψε:
Ntinos έγραψε:
εχει συμβει σε κανεναν αλλο???


Yep!!! Σε μένα φίλε Ντίνο. Όταν πρωτοπήρα το αμάξι!!! Συνέβαινε στην πόρτα του συνοδηγού!! Ενώ ήμουν σίγουρος ότι την είχα κλείσει, κατά την κίνηση του αμαξιού άνοιγε - όχι τελείως βέβαια, αλλά μέχρι το πρώτο κλικ!!!


Οτι είχε πρόβλημα η πόρτα του συνοδηγού, είχε... αλλά όχι και να ανοίγει μόνη της!!! Από τότε που πήγα για ρεγουλάρισμα στο "κούμπωμα" δεν αντιμετώπισα πρόβλημα. Αν και πάλι δεν κλείνει με τη μία αν ανέβει κάνας άσχετος που την τραβάει με δύναμη...
StAkIS έγραψε:
Όπως επίσης μου συνέβαινε και το εξής κακό και επικίνδυνο για όσους διαθέτουν κεντρικό κλείδωμα! 3-4 φορές ενώ κλείδωνα το αυτοκίνητο από το immobilazer του κλειδιού, η πίσω δεξιά πόρτα δεν κλείδωνε!!!! Shocked Κι όπως καταλαβαίνετε, από τότε και κάθε φορά που κλειδώνω το αυτοκίνητο το γυροφέρνω 2-3 φορές, ελέγχοντας αν έχουν κλείσει καλά όλες οι πόρτες!!! Exclamation Exclamation Confused


Ευτυχώς που δεν έχουμε πίσω δεξιά πόρτα δηλαδή!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

StAkIS έγραψε:
ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ: "Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός...και για τα αυτοκίνητα...!!!" Wink


...καλού κακού όμως, κρεμάστε στις πόρτες κάνα σκόρδο, τίποτα σταυρούς, κάντε και κάναν εξορκισμό... φωνάξτε και την κα Λουκά για καμιά βόλτα "ΟΥΥΥ ΟΟΥΥΥ ΟΟΥΥΥ!!! αντίχριστοι, ρουβάδες, σικξ σικξ σικξ!!!"


Κορόιδευες τον κόσμο ε;
Γελούσες με τον πόνο του ε;
Πλακίτσα έκανες; πλακίτσα;
Αφού στο έλεγε η μαμά σου, δεν την άκουσες ... "μην κοροϊδεύεις τον κόσμο, στο κεφάλι σου θα 'ρθουν"

... κι εκεί που πήγαινα τσούκου τσούκου χθές με 190+ ...ΤΟΙΝΙΟΝΙΟΙΝ !!! ακούω ένα κλάκ ... πάρε μια ξεκούμπωτη πόρτα οδηγού (έλα μ**** στον τόπο σου!)
Ακόμα δεν έκλεισα εξάμηνο που το πήρα... δηλαδή ΕΛΕΟΣ τί θα δούμε ακόμα;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
StAkIS (Χρήστος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 29 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Αργυρούπολη,Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Μάϊ 2003, 20:11:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing

Πάντως Λία, δεν φταίω εγώ...αλήθεια...δεν είμαι γκαντεμης!!!! Very happy




206 Θαύματα Του Κόσμου Σε Ενα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2755s (PHP: 58% - SQL: 42%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on