PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot 207 Facelift (phase II)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάρ 2013, 12:25:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rallyestas έγραψε:
puglover έγραψε:
Αφου διαθετεις μαρουλι φιλαρακι δες και αυτο : http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3399892/

Ειναι η τελευταια εκδοση του rallye με 6ταχυτο σασμαν, 156αρη κινητηρα euro5 αλλα και ελαφρως πιο φτωχο εξοπλισμο, πχ εχει απλο aircondition αντι clima, 4 σακουλια αντι για 6, δεν εχει αντιθαμβωτικο καθρεφτη και αισθητηρες φωτων-βροχης, δεν εχει ηχεια πισω ουτε φιμε πισω κρυσταλλα. Και η τιμη θεωρω μπορει ανετα να πεσει κανα 1000αρικο.

καλυτερα δεν ειναι να παρω το ολοκαινουργιο της προσφορας ομως? εφοσον ουσιαστικα ειναι το ιδιο αμαξι...?


προφανέστατα για τόσο μικρές διαφορές τιμής πας για το ολοκαίνουριο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάρ 2013, 12:37:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειναι καθαρα προσωπικη επιλογη. Εσυ και μονο εσυ θα "ζυγισεις" τις αναγκες σου και θα παρεις την τελικη επιλογη. Οτι και να πουμε εμεις ειναι τελειως υποκειμενικο.

Εγω για παραδειγμα δε θα το αγοραζα καινουργιο, ακομα και σε αυτη τη δελεαστικη τιμη. Αντιθετα θα εκμεταλευομουν αυτη την προσφορα για να ριξω την τιμη σε καποιο μεταχειρισμενο που το ζηταει ο ιδιοκτητης 7 χιλιαρικα σημερα.

Χονδρικα πιστευω οτι με 4500 βαρια 5000 € θα βρεις να αγορασεις καποιο καλομεταχειρισμενο rallye και δε θα σε νοιαξει καθολου οταν μετα απο 2-3 χρονια το βαρεθεις και θελησεις κατι αλλο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rallyestas (Rallye_REEE)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 Rallye facelift

Ένταξη: 02 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 346
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάρ 2013, 12:50:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

puglover έγραψε:
Ειναι καθαρα προσωπικη επιλογη. Εσυ και μονο εσυ θα "ζυγισεις" τις αναγκες σου και θα παρεις την τελικη επιλογη. Οτι και να πουμε εμεις ειναι τελειως υποκειμενικο.

Εγω για παραδειγμα δε θα το αγοραζα καινουργιο, ακομα και σε αυτη τη δελεαστικη τιμη. Αντιθετα θα εκμεταλευομουν αυτη την προσφορα για να ριξω την τιμη σε καποιο μεταχειρισμενο που το ζηταει ο ιδιοκτητης 7 χιλιαρικα σημερα.

Χονδρικα πιστευω οτι με 4500 βαρια 5000 € θα βρεις να αγορασεις καποιο καλομεταχειρισμενο rallye και δε θα σε νοιαξει καθολου οταν μετα απο 2-3 χρονια το βαρεθεις και θελησεις κατι αλλο.

μα οσα μεταχειρισμενα εχω δει ειναι στην ιδια τιμη με τα τωρινα καινουργια...δηλαδη βλεπω μια αγγελια που το πουλαει 10500 και ειναι το 6αταχυτο και 156 αλογα...αφου με 11 βρισκω τα 150 με 5ταχυτηες που πιστευω δεν εχει και ουσιαστικα καμια διαφορά...δεν νομιζω να ριξει κανεις τοσο την τιμη δηλααδη να την ριξει 3000 αποα αυτα που ζηταει? γιατι εχω δει και πολλους που λενε θα περιμενουμε να τελειωσουν οι προσφορες και τοτε θα παρουν και τα δικα μας...δεν ξερω αν επερνα ραλλυ θα προτιμουσα αυτη τη στιγμη την προσφορα...απο κει και περα δεν ξερω αν θα αξιζει να κρατισω τα λεφτα και να βαλω και αλλα στο μελλον για κατι πιο ''καλο''...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάρ 2013, 12:52:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο τα 6500 εως τα 10500 υπαρχουν 5000 διαφορα...
αν τα χεις καλώς...πας για το καινουργιο...
αν δεν τα χεις και υπολογιζεις να τα εχεις πας στο καινουργιο με καποιες δοσεις...
αν δεν τα χεις και δεν ξερεις τι σου ξημερρωνει οικονομικα τοτε το μτχ ειναι σωστοτερο σεναριο...

ΚΑΙ ολα αυτα με την προυποθεση οτι εχεις και αλλα 5000ε σε καθε περιπτωση στην ακρη να καθονται για οτι εκτακτο παρουσιαστεί... (για να μην πηξεις ξαφνικα...)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάρ 2013, 13:18:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

puglover έγραψε:
το 156αρι νομιζω οτι εχει εξαντληθει πλεον.Διαθεσιμα υπαρχουν ακομα αρκετα κομματια 150αρια μονο σε χρωμα γκρι shark me 13000.Προσωπικα περιμενω να πεσει και αλλο η τιμη.Εχει και το μειονεκτημα των σχετικα υψηλων τελων το συγκεκριμενο λογω ρυπων (164gr)


Αυτο το εγραψα πριν 5 μηνες και επαληθευτηκα. Το ιδιο περιμενω να συμβει παλι εκει κατα το καλοκαιρακι. Η αγορα ειναι πεθαμενη και το αυτοκινητο ειδικου χαρακτηρα. Απευθυνεται σε ενα συγκεκριμενο κοινο που αυτη την περιοδο πληττεται απο τις συνεπειες της οικονομικης κρισης (νεοι ανθρωποι, ανεργοι, χλιδανεργοι, απολυμενοι κλπ). Εδω θα ειμαστε να δουμε κατα ποσο αυτα τα 10 αυτοκινητα της προσφορας θα πουληθουν.

http://store.mypeugeot.gr/index.php/207categ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
noa180rs (Nick)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 207 RALLYE

Ένταξη: 09 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 32

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάρ 2013, 13:22:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε μου πουλαω εγω το δικο μου http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3386572/ αν σε ενδιαφερει στειλε μου πμ να μιλησουμε ευχαριστω


207 RALLYE 150ps
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rallyestas (Rallye_REEE)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 Rallye facelift

Ένταξη: 02 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 346
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάρ 2013, 22:15:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε γκρι χρωμα επειδη δεν το χω δει ποτε απο κοντα...του παει το γκρι? ειναι ωραιο ?ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manosm3 (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC F/L '10 & Peugeot 206 1.4 XT

Ένταξη: 17 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 908
Τόπος: Βριλησσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάρ 2013, 23:22:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

puglover έγραψε:
puglover έγραψε:
το 156αρι νομιζω οτι εχει εξαντληθει πλεον.Διαθεσιμα υπαρχουν ακομα αρκετα κομματια 150αρια μονο σε χρωμα γκρι shark me 13000.Προσωπικα περιμενω να πεσει και αλλο η τιμη.Εχει και το μειονεκτημα των σχετικα υψηλων τελων το συγκεκριμενο λογω ρυπων (164gr)


Αυτο το εγραψα πριν 5 μηνες και επαληθευτηκα. Το ιδιο περιμενω να συμβει παλι εκει κατα το καλοκαιρακι. Η αγορα ειναι πεθαμενη και το αυτοκινητο ειδικου χαρακτηρα. Απευθυνεται σε ενα συγκεκριμενο κοινο που αυτη την περιοδο πληττεται απο τις συνεπειες της οικονομικης κρισης (νεοι ανθρωποι, ανεργοι, χλιδανεργοι, απολυμενοι κλπ). Εδω θα ειμαστε να δουμε κατα ποσο αυτα τα 10 αυτοκινητα της προσφορας θα πουληθουν.

http://store.mypeugeot.gr/index.php/207categ

σιγα το caterham που ειναι και ειδικου χαρακτηρα... τωρα που λειπω η μανα μου χρησιμοποιει το rc μου για να παει σουπερ μαρκετ Laughing Laughing
και για να παρεις ραλλι σε τοσο εξευτελιστικη τιμη πρεπει ο αλλος να ειναι ειτε απεγνωσμενος ειτε να πουλαει μπουρδελο αμαξι


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάρ 2013, 02:58:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

puglover έγραψε:
Ειναι καθαρα προσωπικη επιλογη. Εσυ και μονο εσυ θα "ζυγισεις" τις αναγκες σου και θα παρεις την τελικη επιλογη. Οτι και να πουμε εμεις ειναι τελειως υποκειμενικο.

Εγω για παραδειγμα δε θα το αγοραζα καινουργιο, ακομα και σε αυτη τη δελεαστικη τιμη. Αντιθετα θα εκμεταλευομουν αυτη την προσφορα για να ριξω την τιμη σε καποιο μεταχειρισμενο που το ζηταει ο ιδιοκτητης 7 χιλιαρικα σημερα.

Χονδρικα πιστευω οτι με 4500 βαρια 5000 € θα βρεις να αγορασεις καποιο καλομεταχειρισμενο rallye και δε θα σε νοιαξει καθολου οταν μετα απο 2-3 χρονια το βαρεθεις και θελησεις κατι αλλο.

Mε 5 χιλιάρικα που λες, άντε να πάρεις κάποιο καλομεταχειρισμένο 1400άρη (και πάλι δύσκολο, το δικό μου πχ. 5 χιλιάρικα με ούτε 50.000 χλμ που έχω δεν θα το'δινα κι ας μην το πουλούσα ποτέ) κι αυτό με κάμποσα χλμ.
Αλλιώς δεν θα'ναι καλομεταχειρισμένο.

Για ραλλύ πάντως ούτε για πλάκα με τόσα χρήματα.
Κατά τη γνώμη μου, αν βρει κάποιος με 7,5 χιλιάρικα ραλλύ και είναι καλό, πρέπει να το χτυπήσει αύριο το πρωί, αλλά και 8-9 χιλιάρικα για ένα καλοδιατηρημένο με όχι πολλά χλμ (μέχρι 60-70.000) είναι μια χαρά τιμή.
Το ξαναλέω, τα 10.500 που κάνουν αυτά τα 10 καινούρια ραλλύ ΔΕΝ είναι κριτήριο, γιατί σε 1-2 μήνες το πολύ δεν θα υπάρχουν.
Όποιος ψάχνει τώρα για ραλλύ, προφανώς και αξίζει να πάρει ένα από αυτά, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι τα μτχ πρέπει ξαφνικά να πάνε στο 5χιλιαρο!
Μη τρελαθούμε κιόλας.
Στην τελική, τι αμάξι αντίστοιχο του ραλλύ παίρνεις με 5χίλιαρο?
Παίρνεις turbojet με τα 155 άλογα, παίρνεις corsa με τα 150 (gsi νομίζω λέγεται), τι παίρνεις? Τίποτα απ'όλα αυτά.

Οπότε παιδιά μη ζητάμε αδύνατα πράγματα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάρ 2013, 08:57:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδες μην κρινετε με συναισθηματικα κριτηρια. Τα ιδια και τα ιδια rallye πωλουνται εδω και μηνες. Η αδιαλλαξια των ιδιοκτητων δεν τους προσφερει καποιο οφελος.Αντιθετως δεν χτυπαει τηλεφωνο. Τα 10500 φυσικα και αποτελουν κριτηριο διαμορφωσης τιμης των αντιστοιχων μεταχειρισμενων και πιστευω οτι θα συνεχισουν να αποτελουν κριτηριο για πολυ παραπανω απο 1-2 μηνες. Γνωριζετε πολλους αυτη τη στιγμη απο τον ευρυτερο κυκλο γνωριμιων σας που να ενδιαφερονται να αγορασουν αμαξι και δη 207 rallye?? Και οσοι αγοραζουν στρεφονται σε μικρου κυβισμου και σε οικονομικα diesel. Τα ξεφτιλικια αυτα της lion hellas δειχνουν τις σπασμωδικες κινησεις μιας εταιριας που προσπαθει οπως-οπως να τα μαζεψει και να κλεισει στο τελος του χρονου, οπως και εχει ηδη ανακοινωθει. Ας ελπισουμε οτι ο συγγελιδης θα δωσει ξανα στην μαρκα την αιγλη που της αρμοζει.

EDIT: Προς αποφυγη παρεξηγησεων,το 5χιλιαρο το υπολογιζω ενδεικτικα για 207 rallye του 2007-αρχες 2008 με πανω απο 90000 χλμ. με βασικο εξοπλισμο, χωρις βελτιωσεις κλπ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάρ 2013, 15:51:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε Rallyestas καταρχας δεν μας ειπες ποσο χρονών εισαι και αν ειχες αλλο αμαξι πριν....

οσο για το 207, αν το θες τοσο πολυ, παρε αυτο με τα 10,500€
ειναι καλη ευκαιρια
αλλά σε 3 χρονια που ρωτας, εγω πιστευω οτι θα πιανει τα μισα, οταν θα πας να το πουλησεις



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rallyestas (Rallye_REEE)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 Rallye facelift

Ένταξη: 02 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 346
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάρ 2013, 16:24:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alexandros 207 Rallye έγραψε:
φιλε Rallyestas καταρχας δεν μας ειπες ποσο χρονών εισαι και αν ειχες αλλο αμαξι πριν....

οσο για το 207, αν το θες τοσο πολυ, παρε αυτο με τα 10,500€
ειναι καλη ευκαιρια
αλλά σε 3 χρονια που ρωτας, εγω πιστευω οτι θα πιανει τα μισα, οταν θα πας να το πουλησεις

22 χρονων ειμαι και εχω ηδη αυτοκινητο....ενα honda civic me 100 αλογα και επειδη εχω δεν ξερω αν αξιζει γιαυτο και το σκεφτομαι να αγορασω καινουργιο....αν δεν ειχα θα το χα παρει ηδη απλα ειναι πολυ καλη τιμη και παλι για ενα καινουργιο αμαξι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάρ 2013, 16:51:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rallyestas έγραψε:
22 χρονων ειμαι και εχω ηδη αυτοκινητο....ενα honda civic me 100 αλογα και επειδη εχω δεν ξερω αν αξιζει γιαυτο και το σκεφτομαι να αγορασω καινουργιο....αν δεν ειχα θα το χα παρει ηδη απλα ειναι πολυ καλη τιμη και παλι για ενα καινουργιο αμαξι!

βρες ενα να οδηγησεις και μετα βλεπεις
παντως το σασμαν σαν του χοντα το ξεχνας (καμια σχεση)
επισης το χοντα χαμηλα δεν εχει ροπες και δεινει ψηλα
το 207 χαμηλα και μεσαιες παει πολυ καλα, ενω ψηλα χανει λιγο



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rallyestas (Rallye_REEE)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 Rallye facelift

Ένταξη: 02 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 346
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάρ 2013, 23:33:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alexandros 207 Rallye έγραψε:
Rallyestas έγραψε:
22 χρονων ειμαι και εχω ηδη αυτοκινητο....ενα honda civic me 100 αλογα και επειδη εχω δεν ξερω αν αξιζει γιαυτο και το σκεφτομαι να αγορασω καινουργιο....αν δεν ειχα θα το χα παρει ηδη απλα ειναι πολυ καλη τιμη και παλι για ενα καινουργιο αμαξι!

βρες ενα να οδηγησεις και μετα βλεπεις
παντως το σασμαν σαν του χοντα το ξεχνας (καμια σχεση)
επισης το χοντα χαμηλα δεν εχει ροπες και δεινει ψηλα
το 207 χαμηλα και μεσαιες παει πολυ καλα, ενω ψηλα χανει λιγο

σασμαν καλυτερο? ή χειροτερο εννοεις θα ειναι του ραλλύ?
να οδηγησω δυσκολα....δεν το δινουν ευκολα αυτοι με τα μεταχειρισμενα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάρ 2013, 00:14:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alexandros 207 Rallye έγραψε:
Rallyestas έγραψε:
22 χρονων ειμαι και εχω ηδη αυτοκινητο....ενα honda civic me 100 αλογα και επειδη εχω δεν ξερω αν αξιζει γιαυτο και το σκεφτομαι να αγορασω καινουργιο....αν δεν ειχα θα το χα παρει ηδη απλα ειναι πολυ καλη τιμη και παλι για ενα καινουργιο αμαξι!

βρες ενα να οδηγησεις και μετα βλεπεις
παντως το σασμαν σαν του χοντα το ξεχνας (καμια σχεση)
επισης το χοντα χαμηλα δεν εχει ροπες και δεινει ψηλα
το 207 χαμηλα και μεσαιες παει πολυ καλα, ενω ψηλα χανει λιγο


Honda με 100 αλογα εχει οχι typer πυραυλος θα ναι το 207
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάρ 2013, 17:07:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rallyestas έγραψε:
σασμαν καλυτερο? ή χειροτερο εννοεις θα ειναι του ραλλύ?
να οδηγησω δυσκολα....δεν το δινουν ευκολα αυτοι με τα μεταχειρισμενα...
χειροτερο ρε συ, τι καλυτερο Laughing
θα οδηγησεις κανενος που το εχει για πουλημα, οχι μαντρά, ιδιώτη

android έγραψε:
Honda με 100 αλογα εχει οχι typer πυραυλος θα ναι το 207
πυραυλος θα του φαίνεται τον πρωτο μηνα
μετα που θα το συνηθισει, ρωτα τον πως θα του φανει
γιατι η αισθηση του σασμαν ειναι γτπ οπως και να εχει
οπως οτι ψηλα ξεψυχαει,σε συνδιασμο με το χοντα που δεινει κυριως ψηλα, θα τον χαλασει
μπορει το χοντα να μην εχει την δυναμη του 207 , αλλά ο τροπος που αποδιδει την δυναμη ειναι πολυ διαφορετικος



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rallyestas (Rallye_REEE)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 Rallye facelift

Ένταξη: 02 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 346
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάρ 2013, 18:30:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alexandros 207 Rallye έγραψε:
Rallyestas έγραψε:
σασμαν καλυτερο? ή χειροτερο εννοεις θα ειναι του ραλλύ?
να οδηγησω δυσκολα....δεν το δινουν ευκολα αυτοι με τα μεταχειρισμενα...
χειροτερο ρε συ, τι καλυτερο Laughing
θα οδηγησεις κανενος που το εχει για πουλημα, οχι μαντρά, ιδιώτη

android έγραψε:
Honda με 100 αλογα εχει οχι typer πυραυλος θα ναι το 207
πυραυλος θα του φαίνεται τον πρωτο μηνα
μετα που θα το συνηθισει, ρωτα τον πως θα του φανει
γιατι η αισθηση του σασμαν ειναι γτπ οπως και να εχει
οπως οτι ψηλα ξεψυχαει,σε συνδιασμο με το χοντα που δεινει κυριως ψηλα, θα τον χαλασει
μπορει το χοντα να μην εχει την δυναμη του 207 , αλλά ο τροπος που αποδιδει την δυναμη ειναι πολυ διαφορετικος

δηλαδη μπορει στο μελλον να το μετανιοσω αυτο λες?
το σασμαν τοσο χαλια ειναι δηλαδη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Μάρ 2013, 00:15:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω λεω να παρεις ενα jazz...
η οικονομια στην Ελλαδα πάει κατα διαολου, δεν ξερεις τι λεφτα θα χεις...εχει χαμηλο τεκμηριο, δεν καει πολυ...εχει και καλο κιβωτιο και καμποσους χωρους για οικογενεια...και και και και και


ετοιμος εισαι κομπλε σεμπλον...
αντε μεγεια...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nikolasr200 (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 18 Αύγ 2013
Δημοσιεύσεις: 38

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Αύγ 2013, 00:06:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γνωρίζει κάποιος αν τα μοντέλα στην αντιπροσωπεία έχουν εξαντληθεί? στο site δεν βρήκα αναφορά για 207 πλην του cc
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Αύγ 2013, 16:28:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolasr200 έγραψε:
γνωρίζει κάποιος αν τα μοντέλα στην αντιπροσωπεία έχουν εξαντληθεί? στο site δεν βρήκα αναφορά για 207 πλην του cc

παρε ενα τηλ σε μια αντιπροσωπεια να σου πουνε



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Επόμενη
Σελίδα 28 από 29

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2181s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on