PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot 207 Facelift (phase II)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Φεβ 2013, 23:22:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
ξερω κ αλλα! Razz Razz Razz
Ρε Σταύρε δύο τινά παιζουν, ή ο τυπος μπαινει μέσα ή βγαζουν τα αντερά τους, διαλέγεις και παιρνεις!
Ψηλέ μου, κανείς δεν μπαίνει ποτέ μέσα. Αλλιώς δε θα είχαμε εμπόριο Laughing





Υ.Γ. Βγάζουν τα άντερα τους Wink Εμένα αυτό που με ενοχλεί (στο συγκεκριμένο αυτοκίνητο), είναι το γιατί από την αρχή δε το ξεκινήσανε στα 13.000 να γεμίσει ο τόπος Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 00:06:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εκτός της περιπτωσης που ο τυπος χρωσταει και στον αγιο κερι, και το δινει οσο οσο για να μη του παρουν το σπιτι, οπως ειπε και ο Νικος, ή το κλεινει το μαγαζι, ή, ή...
τοτε ναι βγαζουν πολλα και απο εμας βγαλαν πιο πολλα. Δεν σε βαζει ομως σε σκεψεις οτι ακομη και με τα σχεδον 18000 που πουλιοταν απο το 2007 μεχρι να βρει το 6άρι, ηταν το πιο value for money αμαξι στην κατηγορία του, για οτι ειχε πανω του?



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gew_ponos (ΠΑΡΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 Rallye & 208 HDI

Ένταξη: 30 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 89

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 00:14:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό είναι ένα απο τα πολλά αυτοκίνητα που έδινε η Peugeot το καλοκαίρι, η ειδική προσφορά με τα 100 που έλεγε. Η τιμη είναι χαμηλή γιατί το αμάξι λήγει ή έχει λήξει (όποιος ασχολείται ξέρει τι εννοώ). Διαφορετικά σιγα μην στο "χάριζε"...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 00:34:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Εκτός της περιπτωσης που ο τυπος χρωσταει και στον αγιο κερι, και το δινει οσο οσο για να μη του παρουν το σπιτι, οπως ειπε και ο Νικος, ή το κλεινει το μαγαζι, ή, ή...
τοτε ναι βγαζουν πολλα και απο εμας βγαλαν πιο πολλα. Δεν σε βαζει ομως σε σκεψεις οτι ακομη και με τα σχεδον 18000 που πουλιοταν απο το 2007 μεχρι να βρει το 6άρι, ηταν το πιο value for money αμαξι στην κατηγορία του, για οτι ειχε πανω του?
Value for money είναι τα Citroen με την προσφορά Diesel now, το 207 ποτέ δεν ήταν value for money Laughing



Ειδικά το 207 "rallye" Ha Ha



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 00:45:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα Citroen με την προσφορά Diesel now, ειναι value for money επειδη το Diesel συμφέρει πιο πολυ now απο τοτε!
Το 207 το ξερεις οτι ηταν value for money στην κατηγορία του και ειδικα το rallye που ηταν πιο φτηνο απο GT/RC, δεξου το! Laughing

Υ.Γ. Μη με βαλεις να ψαξω μοντελα, εξοπλισμους, τιμές κ τετοια απο τους τοτε ανταγωνιστές, βαριεμαι...! Confused Wink



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 00:49:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε Μάκη, θα με (μας) τρελλλλλλΛΛΛάνεις!

Όταν θα βρεις χρόνο για ψάξε τιμές κλπ. από ανταγωνιστές να τα συζητήσουμε Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 00:52:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Ρε Μάκη, θα με (μας) τρελλλλλλΛΛΛάνεις!

Όταν θα βρεις χρόνο για ψάξε τιμές κλπ. από ανταγωνιστές να τα συζητήσουμε Very happy


χαχα δεν τσιμπάω Σταύρε, εχω σημαντικότερα πράγματα να κανω!!! Razz Razz Laughing



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 07:56:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ton exei parei kapoios til
na dei ti den perilembanetai
sti timi?....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 11:28:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε νομιζω οτι καποιος απ τους παραπάνω γραφοντες ενδιαφερομαστε για αγορα οποτε και να ασχοληθουμε με τηλεφωνα κλπ... Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 11:41:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η προσφορά δεν είναι μόνο του συγκεκριμένου εμπόρου, υπάρχει και άλλος του δικτύου με αντίστοιχη προσφορά: http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3405734/

Υ.Γ. Απλούστατα αποτελείωσαν την αγορά μεταχειρισμένου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 12:09:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σιγα ποσατετοια κομματια εχουν μείνει για πουλημα?? 5-10-20?
ε 8α πουληθουν κι αυτα και τελος...

οσο για τα ΜΤΧ... δεν υπαρχει κανενας κανονας για το ποσο "πρεπει να πωλουνται"...

πωλούνται... "οσο αγοραζονται" και σε καθε περιπτωση/περιοδο ο εκαστοτε πωλητης (ιδιοκτητης) μεταχειρισμενου, εκτιμα αν πρεπει να πουλησει ή οχι κατι που εχει...

θεωρω οτι αυτη την περιοδο ειναι λαθος να πουλας αμαξι (ιδιως 207), εκτος κι αν
α) εχεις λεφτα για αλλο,
και ΜΑΖΙ
β) εχεις βαρεθει αυτο που εχεις

ΟΠΟΤΕ και το πουλας "οσο-οσο" και "πάμε γι αλλα"...


αλλιως καθεσαι στ αυγα σου και περιμένεις...
αλλωστε η ζωη δεν τελειωνει ούτε στα 25, ούτε στα 30 ούτε στα 35...οποτε υπομονη μεχρι να διορθωθει η οικονομικη κατασταση --- και αν τυχον ΔΕΝ διορθωθει ε τοτε σιγουρα ΔΕΝ θα απασχολεί "να αλλαξεις αμαξι"...θα σε απασχολουν αλλα σοβαροτερα θεματα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 12:30:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολυ σωστη αναλυση!!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 13:15:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ απόλυτα, απλώς να συμπληρώσω ότι υπάρχει η περίπτωση να έχει κάποιος ανάγκη (χρημάτων) και για αυτό να αναγκάζεται να πουλήσει το αμάξι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 13:43:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ton exei parei kapoios til
na dei ti den perilembanetai
sti timi?....


απ ότι φαίνεται τέλη και προετοιμασία δεν έχει στην τιμή... δηλαδή +500 χοντρικά.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 14:49:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kάθε αντιπρόσωπος για ένα αμάξι σαν το 207 rallye (δηλαδή αρχικής αξίας 18.000 ευρώ περίπου) έχει κέρδος 3-4 χιλιάρικα (η εταιρεία έχει ακόμα λιγότερο, γύρω στα 2-3).
Όταν λοιπόν ο άλλος το δίνει καινούριο 10.500, ναι μπαίνει μέσα.

Απ'το να του μείνει όμως κανα χρόνο ακίνητο ακόμα και να σαπίσει και μετά να μην πωλείται με τίποτα, προτιμά να χάσει κανα 3χιλιαρο παρά όλη την αξία του αυτοκινήτου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 16:47:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα 207rallye σε προσφορά είναι 9 στον αριθμό, απ ότι διαβάζω, κ είναι γενικότερη προσφορά του δικτύου, όχι μεμονωμένων αντιπροσώπων. άρα δεν μιλάμε για υποχρεώσεις του καθένα κ πόσο θα μπει μέσα. στην αποθήκη της LION πιθανώς βρίσκονται όλα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 17:09:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το τσιμπάς κούτα και μόλις φύγεις απο αντιπροσωπεία στα επόμενα μέτρα
το αμάξι ξαφνικά κοστίζει 7χιλαρικα Surprised



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 17:11:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://store.mypeugeot.gr/index.php/207categ

και 5000 χιλιαρικα να το εδιναν αδιαφορο θα μου ηταν εμενα προσωπικα αυτη την περιοδο.Εχει και σχετικα μεγαλα τελη το συγκεκριμενο λογω ρυπων.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 22:13:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Το τσιμπάς κούτα και μόλις φύγεις απο αντιπροσωπεία στα επόμενα μέτρα
το αμάξι ξαφνικά κοστίζει 7χιλαρικα Surprised

Αυτο με ολα τα αμαξια ισχυει.

Και 100χλμ να κανεις που λεει ο λογος, εχει χασει τουλαχιστον ενα 20% της αξιας του.

Ο,τι και να λεμε, 10 χιλιαρικα για καινουριο 207 ραλλυ ειναι Η προσφορα. Τα μονα αμαξια που παιρνεις στα λεφτα αυτα ειναι κατι panda με 2 αεροσακους.
Ολοι οι ανταγωνιστες του ραλλυ εχουν τουλαχιστον 17-8 χιλιαρικα, οποτε τα σχολια για την τιμη περιττευουν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Μάρ 2013, 10:40:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τον Σεπτέμβριο του 2009 που ξεκίνησε το 207 f/l, τα προ-f/l μοντέλα που είχαν στοκάρει/εκτελωνίσει τα έδιναν 4-5-6 χιλιάρικα κάτω.
Τώρα που βγήκε το 208 συμβαίνει το ίδιο με τα 207 f/l.
Συν την οικονομική κατάσταση που έχει δημιουργηθεί...


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  Επόμενη
Σελίδα 26 από 29

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2685s (PHP: 50% - SQL: 50%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on