PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Superflex silentblocks
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Φεβ 2009, 13:56:19    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Superflex silentblocks Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.superflex.co.uk/results.php?maker=36&man_name=Peugeot&searchmodel=175&Search=Go

οδηγιεσ τοποθετησης για να παρεις καστερ καμπερ
στο pdf πατατε διπλα κωδικο

εγω ψηνομαι και για βαση πανω μηχανης αν καταλαβα καλα

ακουω παραγγελιες Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Φεβ 2009, 14:10:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τωρα αυτό το ποσταρες για "καινουργιο" ?
τοσο καιρό το λέμε...
και οταν ειχαμε παραγγείλει από εκεί με αργυρη μια βάση μηχανής (τελικά με λάθος κωδικο αλλά την βρηκαμε την ακρη στο τελος... αλλουνου παπα ευαγγελίο αυτό βεβαια...)....
...του ειχα δειξει τα παραπάνω συνμπλοκ ψαλιδιων και ειχε ενα προβληματισμό σχετικά με το πως τα κεντράρουμε/πρεσσαρουμε ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ (και οχι "στο περίπου) στο ιδιο σημείο και τα δυο ωστε να υπάρχει ομοιομορφία.

αποψη μου οσοι ενδιαφερόμαστε να βάλουμε από 5~10ε να παραγγείλουμε για αρχη 1 σετ να δοκιμαστεί σε ενα αμάξι (πχ στον κιτκαρο) και αν ολα οκ τότε προχωράμε για περισσότερα σετ (και ο δοκιμαστής δινει τα υπόλοιπα χρηματα του δικου του σετ).
εγω ειμαι μέσα πάντως


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Φεβ 2009, 16:52:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ayto που ποσταρα ουφο ειναι το pdf που λεγαμε προηγουμενη βδομαδα για το πως τποθετουνται και πως παιρνει καστερ απο το πισω...

ουσιαστικα εμεις θα το βαλουμε στη μεγιστη θεση καθως με 1εκατοστο που μετακινειται το κεντρο δε πιστευω να εχει πανω απο 1 μοιρα εξτρα καστερ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Φεβ 2009, 17:17:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγω μεσα! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάρ 2009, 22:27:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ayto που ποσταρα ουφο ειναι το pdf που λεγαμε προηγουμενη βδομαδα για το πως τποθετουνται και πως παιρνει καστερ απο το πισω...

ουσιαστικα εμεις θα το βαλουμε στη μεγιστη θεση καθως με 1εκατοστο που μετακινειται το κεντρο δε πιστευω να εχει πανω απο 1 μοιρα εξτρα καστερ...


ουφο να λες το πρωτο εξωγυινο παιδι σου Laughing Laughing
το ΠΩΣ πρεπει να μπουν το ξέρω κι εγω και ο Αργυρης.
(στο εγραψα και πιο πάνω, αλλα προφανώς δεν το καταλαβες) ο προβληματισμός του ηταν στο πως θα μπουν ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ και στα δυο ψαλιδια ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΥΜΜΕΤΡΙΚΑ και δεν θα εχει διαφορα δεξια-αριστερα.
βεβαια τοτε που το συζηταγαμε δεν ειχαμε "παρε-δωσε" με τον Τόλη (μηχανουργείο - για οσους δεν τον γνωρίζουν).
Τώρα που εχω δει πως δουλευει και με πόση ακρίβεια, θεωρω οτι το να μπουν (=πρεσσαριστουν/κεντραριστουν) σωστα και συμμετρικά και τα δυο ειναι κάτι που μπορει να γίνει με επιτυχια.

παρόλα αυτά δεν χρειάζεται να πειραματιστουμε αγοραζεντας με την μια 3~4 σετ ρισκάρωντας τοσαο πολλά λεφτα.
ας πάρουμε 1 σετ να δοκιμαστεί σε ενα αμάξι και αν κάνει ουσιαστική δουλεια τελικά, παραγγελνουμε και για τα υπολοιπα Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάρ 2009, 22:41:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα συνεμπλοκ εγω θα τα βαλω με ντοκτορα που εχει πρεσα και θα μπορουμε επιτοπου να βλεπουμε τι γινεται με ρυθμισεις...
απλως θελω 2 ψαλιδια για να μη χαλασω δικα μου που να εχουν χαλασμενα συνεμπλοκ...

ερωτηση απο τα υπολοιπα με βασεις τι μπορω να παρω?
αν καταλαβα ειναι ενα σετ για κατω που δε το θελω (αυτη με πειρο) εχω τη παουερφλεξ
και το αλλο σετ ειναι του κιντηρηα που φτιαχνει αν καταλαβα καλα αυτους τους δυο αποστατες απο τεφλον με τα αυτακια για να μη κουνιεται περα δωθε.
σωστα? τι παιρνω απο εκει για να παραγγελω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάρ 2009, 22:52:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε τιποτα!!!!

γιατι
αυτα SPF2437K :
http://www.superflex.co.uk/photopage.php?part_id=936
ειναι για να μπει στην μαμα κοντρα βαση
αντί να βαλεις της powerflex, παιρνεις τα παραπάνω και τα "σφηνώνεις" στην μαμα κοντρα. Αφου εχεις την powerflex δεν σου χρειάζονται.

ενώ αυτό SPF2436K :
http://www.superflex.co.uk/photopage.php?part_id=935
μπαίνει στο αλλο ακρο του βραχίονα που πιάνει η κοντρα βάση της μηχανής και αν δεις και το αντίστοιχο μαμα σινεμπλοκ ειναι σχεδόν ιδια και δεν νομιζω οτι εχει ιδιαιτερη σημασία/διαφορα από το μαμα.

δεν εχει κάτι άλλο σχετικά με βαση μηχανης

Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάρ 2009, 22:58:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ayta piso ti einai?
http://www.superflex.co.uk/photopage.php?part_id=937
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάρ 2009, 23:18:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα για πισω βαζεις τα αλουμινενια της πεζω σπορτ, εκτος κι αν δε θες να ακους τσικ-τσικ!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάρ 2009, 00:09:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ayta piso ti einai?
http://www.superflex.co.uk/photopage.php?part_id=937


σινεμπλοκ ολόκληρου του πισω αξονα αν καταλαβα καλα


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάρ 2009, 08:47:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μεταλλικα?
ουτε με σφαιρες

αργυρηηηη Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάρ 2009, 10:51:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά εγώ τα μεταλλικά πίσω θα τα βάλω μες τον άλλο μήνα...

... και μη μου πείτε ότι θα κοπανάει γιατί ήδη είναι κουδουνίστρα οπότε χειρότερα δε νομίζω να γίνεται... Rolling eyes Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Ιούν 2010, 21:23:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να μην ανοίξω νέο τόπικ, είπα να γράψω εδώ. Ψάχνω σινεμπλόκ powerflex για το 206 πίσω. Κοίταξα ebay αλλά δεν βρήκα κάτι. Τυχαίνει να φοράμε με κάποιο άλλο αυτοκίνητο ίδια ? Ή το 106 ή το 306 ? Confused


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 19:07:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιλωντας σήμερα με Λούη μου είπε πως η powerflex δεν περιλαμβάνει σινεμπλοκ για πίσω για 206. Συνεπώς καταλήγουμε στα πεζοσπορίσια αλουμινίου από Ντίνο ή Κόνδωρα.

Θα έχουμε θόρυβο παραπάνω αλλά δεν πειράζει. Σκεφτόμουν να τα καταργήσω τελείως αλλά είναι ακραία λύση Laughing Laughing


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 23:37:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για ποιο λογο αυτο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 23:54:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
για ποιο λογο αυτο?


Μπήκα σε 106 φίλου που έχει σταθερές βάσεις(έχει καταργήσε σινεμπλόκ) και φοράει και ράβδους στρέψης και είναι φοβερό ! Δεν "τσακάει" και αυτό μου αρέσει. Έτσι το θέλω. Άλλοι βέβαια έχουν αντίθετη άποψη. Wink

Θα τα βάλω και θα γράψω εντυπώσεις.


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούλ 2010, 13:59:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μία μικρή βοήθεια σχετικά με τα σινεμπλόκ. Πήρα Ντίνο δν έχει και ούτε πρόκειται σύντομα να φέρει. Λοιπόν στην σελίδα της peugeot σπορτ και στο ακόλουθο link θέλω να μου επιβεβαιώσετε αν όντως είναι αυτά:

http://www.peugeotsport-racingshop.com/Catalogue/Pno002_01.aspx?nom=206

Πατώντας TRAIN ARRIERE/BARRE DE TORSION και την πρώτη υποκατηγορία είναι το no1 τα σινεμπλόκ ?

Και τα 4 τα ίδια είναι σωστά ? Το δικό μας έχει σινεμπλόκ και μπροστά και αν ναι που τα έχει στο σαιτ για να τα παραγγείλω και αυτά Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούλ 2010, 17:04:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
Μία μικρή βοήθεια σχετικά με τα σινεμπλόκ. Πήρα Ντίνο δν έχει και ούτε πρόκειται σύντομα να φέρει. Λοιπόν στην σελίδα της peugeot σπορτ και στο ακόλουθο link θέλω να μου επιβεβαιώσετε αν όντως είναι αυτά:

http://www.peugeotsport-racingshop.com/Catalogue/Pno002_01.aspx?nom=206

Πατώντας TRAIN ARRIERE/BARRE DE TORSION και την πρώτη υποκατηγορία είναι το no1 τα σινεμπλόκ ?

Και τα 4 τα ίδια είναι σωστά ? Το δικό μας έχει σινεμπλόκ και μπροστά και αν ναι που τα έχει στο σαιτ για να τα παραγγείλω και αυτά Cool


Κάποιος να με βοηθήσει ? Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Ιούλ 2010, 08:02:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ύστερα από 3 ώρες εργασία στο συνεργείο όπου έπρεπε να κατέβει όλος ο άξονας, η αίσθηση πλέον είναι ακόμα καλύτερη. Και για όσους λένε για τριξίματα κ.λ.π. δεν έχω καταλάβει κάτι τέτοιο.

Πιστεύω πως αξίζει Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2010, 19:28:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι ακριβως εβαλες??
Φωτογραφια, κωδικο και τιμη μπορεις να μας πεις???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1243s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on