PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - F1 GOODYEAR
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 07:57:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
ΝΕΑ απο το μέτωπο για τιμές στo F1!!!! Smile
Πήγα σήμερα στο μαγαζί και ρώτησα... Smile
Λοιπόν έχουμε και λέμε...
Για διάσταση 185/60 R14 πάει στα 325Ε... Δέν είναι άσχημα Wink Εσείς τί λέτε;
Τώρα για διάσταση 195/50 R15 πάει στα 340Ε... Πιστεύω πως είναι καλούτσικη και αυτή...
Γιωργος77 έγραψε:
Η διασταση που θελω ειναι 195/55/15

Δυστυχώς φίλε Γιώργο δέν μπηκα καθόλου στο νετ το μεσημερι και βλέπω τώρα τη διάσταση που θέλεις. EmbarassedRolling eyesConfused
Μήπως ήρθε ο καιρός να περάσεις το προφίλ του ελαστικού σου στο 50άρι;; Twisted evilTwisted evilTwisted evil
Λέμε τώρα! Rolling eyesRolling eyesRolling eyes
Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει π.μ και πάμε μαζί μία βόλτα απο εκεί... Wink
Δέν του είπα τίποτα για την ύπαρξη του club μας και πιθανόν άν έχουμε ανταπόκριση κόσμου και του το πούμε υπάρχει πιθανότητα να μας κόψει και τίποτα... Wink Σωστόοοοοοοοοοοοοοοςςςςςς; Laughing
Το μαγαζί είναι στο Πειραια και λέγεται Κεκεράκης
Υ.Γ:Να υπενθυμίσω πως δέν κάνω διαφήμηση στο συγκεκριμένο κατάστημα ούτε έχω κάποια οφέλη απο τυχών πωλήσεις του ελαστικού αυτού.


μιχαλακη εισαι τρελα με Goodyear για...σαμπρελα Wink Rolling eyes Crying or Very sad Laughing Laughing
παμε να ριξουμε μια ματια ;; αν και εγω θα αλλαξω πατουμενα απο Φθινοπωρο αλλα παμε παρεουλα να δουμε απο κοντα.
στειλε PM/SMS/fax/telex/ταχυδρομικο περιστερι για να συνενοηθουμε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 08:20:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kατ'αρχήν όποιος θέλει να αλλάξει ελλαστικά όντως να το κάνει φθινόπωρο.

Και μέχρι τότε μάλλον θα υπάρχει και κάποια έκπληξη.... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Oπότε μην το δένετε σχοινί-κορδόνι.... Very happy



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 08:43:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Kατ'αρχήν όποιος θέλει να αλλάξει ελλαστικά όντως να το κάνει φθινόπωρο.

Και μέχρι τότε μάλλον θα υπάρχει και κάποια έκπληξη.... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Oπότε μην το δένετε σχοινί-κορδόνι.... Very happy


το φθινοπωρο στην ουσια κανει ..μινι-καυσωνα.
τελικα καλυτερη εποχη ειναι ο Χειμωνας .
ελα ομως που το χειμωνα με τα χιονια και τις βροχες και τη λασπουρια δεν τα χαιρεσαι τα λαστιχακια... Confused Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 08:54:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

185/60/14 ? Δεν υπαρχει τετοια διάσταση... για το F1 GS-D3 μολισ κοιταξα τον κατάλογο..




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 09:01:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dimip έγραψε:
μιχαλακη εισαι τρελα με Goodyear για...σαμπρελα Wink Rolling eyes Sad Laughing Laughing
LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
Θα σε πάρω τηλεφωνάκι απο βδομάδα να πάμε προς τα κεί καμία βολτίτσα Wink

Sidobre έγραψε:
Kατ'αρχήν όποιος θέλει να αλλάξει ελλαστικά όντως να το κάνει φθινόπωρο.
Μα και εγώ όπως θα δείς Arrow
mick206 έγραψε:
Θα ρωτήσω και θα σου πώ γιατί τα ζαχαρώνω και εγώ(μετά το καλοκαίρι φυσικά!).
για μετά το καλοκαίρι προορίζομαι για αλλαγή ελαστικών...(σύν αμορτισέρ-ελατήρια) Wink
Εγώ πιο πολύ πήγα και για το φίλο Γιώργο που ενδιαφερόταν για τιμούλα Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 09:26:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Poliths έγραψε:
185/60/14 ? Δεν υπαρχει τετοια διάσταση... για το F1 GS-D3 μολισ κοιταξα τον κατάλογο..

Και σε εμένα πώς μου έδωσε και τιμή; Rolling eyes


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 09:26:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Και μέχρι τότε μάλλον θα υπάρχει και κάποια έκπληξη.... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Aυτό όμως το "πιάσατε" ?? Very happy



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 09:32:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Sidobre έγραψε:
Και μέχρι τότε μάλλον θα υπάρχει και κάποια έκπληξη.... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Aυτό όμως το "πιάσατε" ?? Very happy



Εγώ το έπιασα με την 1η!!! (ξύπνησε ο επιχειρηματίας μέσα μου... Shocked )

Για πες .... τι έκπληξη? ?
Πάντως με βλέπω και μένα με λάστιχα το φθινόπωρο ... οπότε το κανονίζουμε ομαδικα .... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 09:32:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sodpbre έγραψε:
Aυτό όμως το "πιάσατε" ??

Ομολογώ πως όχι EmbarassedConfused
Αυτό πρέπει να είναι το ρεζουμέ της υπόθεσης απ' ότι καταλαβαίνω... Twisted evil
Εξάλλου περιμένουμε που περιμένουμε δέν έχουμε να χάσουμε και τίποτα... Wink Γιάαααααααααααα λέγε λέγε!!!!! Smile


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Γιωργος77 (Γιώργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 16V XS

Ένταξη: 21 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 54
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - ΨΥΧΙΚΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 09:59:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
185/60/14 ? Δεν υπαρχει τετοια διάσταση... για το F1 GS-D3 μολισ κοιταξα τον κατάλογο..


Δείτε τον παρακάτω σύνδεσμο http://www.goodyear.co.uk/services/tyreguide/feat_eagle_f1_gsd3.html
Ειναι ο κατάλογος της goodyear. Για τις διαστάσεις που μας ενδιαφέρουν εχει μονο το μοντελο gsd2.
Το καινούριο gsd3 δε βγαίνει στις ίδιες διαστάσεις. Πάντως και τα δυο φαίνεται να έχουν τα ίδια πάνω κάτω χαρακτηριστικά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 10:32:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργο πώς τις είδες τις τιμές;


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 11:07:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά για λόγους τακτικής ακόμα δεν μπορώ να πώ τίποτα...

Οταν τα πράγματα θα είναι οριστικά θα σας πέσουν τα μάτια.... Shocked



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 11:56:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Οταν τα πράγματα θα είναι οριστικά θα σας πέσουν τα μάτια....

Θα προτιμούσα να μου πέσουν τα μαλλιά παρά τα όμορφα,μεγάλα και μπιρμπιλομάτικα γαλαζο-πράσινα μου μάτια...
LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
χούμορ κάνω έτσι;; Smile


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 14:33:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Παιδιά για λόγους τακτικής ακόμα δεν μπορώ να πώ τίποτα...

Οταν τα πράγματα θα είναι οριστικά θα σας πέσουν τα μάτια.... Shocked



να τα μας παλιιιι.....
εχεις ακουσει το "σουξε"
....αναβεις φωτιες....

πες μας τωρα η τουλαχιστον δωσε καποιο στοιχειο , αλλιως θα ανοιξω 10 topics με υπερπροσφορες και σπανιες ευκαιριες απο bodykit μεχρι εκκεντροφορους αλλα δεν θα μπορω να δωσω πληροφοριες μεχρι...χμ...μουμπλε..μουμπλε...τον Αυγουστο του 2004 και θα σας φαει η αγωνια...
Confused Confused Confused Confused Confused
Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 16:52:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:

να τα μας παλιιιι.....
εχεις ακουσει το "σουξε"
....αναβεις φωτιες....

[u]πες μας τωρα η τουλαχιστον δωσε καποιο στοιχειο...


Δεν μπορώ να πώ αλλά ξέρεις ότι όταν ανοίγω το στοματάκι μου είναι για καλό Wink

Υπάρχουν σε εξέλιξη συζητήσεις με κάποιον εισαγωγέα/αποκλειστικό αντιπρόσωπο για κάποια προϊόντα....

Α Υ Τ Α.

Τα υπόλοιπα αν (και το τονίζω ΑΝ) έρθουμε σε συμφωνία!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Γιωργος77 (Γιώργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 16V XS

Ένταξη: 21 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 54
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - ΨΥΧΙΚΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 17:58:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Γιώργο πώς τις είδες τις τιμές;

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Ηταν πολυ καλο που είχαμε άμεσα τιμές για να συγκρίνουμε.
Απο αυτά που βρήκες υποθέτω οτι η διάσταση που με ενδιαφέρει θα είναι περίπου 380 ευρά. Μου φαίνεται λογική μια και τόσο κάνει περίπου και ο ανταγωνισμός (ΤΟΥΟ). Θα το ψαξω λίγο ακόμα και αν είναι θα έχεις νεα μου σύντομα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Μάϊ 2003, 07:58:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
DimiP έγραψε:

να τα μας παλιιιι.....
εχεις ακουσει το "σουξε"
....αναβεις φωτιες....

[u]πες μας τωρα η τουλαχιστον δωσε καποιο στοιχειο...


Δεν μπορώ να πώ αλλά ξέρεις ότι όταν ανοίγω το στοματάκι μου είναι για καλό Wink

Υπάρχουν σε εξέλιξη συζητήσεις με κάποιον εισαγωγέα/αποκλειστικό αντιπρόσωπο για κάποια προϊόντα....

Α Υ Τ Α.

Τα υπόλοιπα αν (και το τονίζω ΑΝ) έρθουμε σε συμφωνία!


ωραιαααα! αυτο ηταν ! ειδες ; δεν επαθες τιποτα που το ειπες κι εμεις καταλαβαμε κιεσυ εισαι μια χαρα.
ΑΝ λεμε ΑΝ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2003, 12:43:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιωργος77 έγραψε:
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Ηταν πολυ καλο που είχαμε άμεσα τιμές για να συγκρίνουμε.

Κάθε μέρα που γυρνάω απο τη δουλειά μου υπάρχει στη Νίκαια στην Πέτρου Ράλλη πιο συγκεκριμένα (κάτω απο τη γέφυρα της Γρ. Λαμπράκη)κοντά στο Village άλλος ένας που φέρνει Goodyear. Σήμερα θα κάνω και εκεί μία στάση για να δώ τί παίζει απο διαστάσεις και τιμούλες... Wink
Δέν χάνουμε και τίποτα να ρωτήσουμε... Cool

προς Dimip: Θα πάμε που θα πάμε Πειραιά,ας πάμε και μία βολτίτσα στη Νίκαια... Wink Τί λές;Εξάλλου είσαι και σχετικά κοντά... Smile
Θα σε πάρω τηλέφωνο να συννενοηθούμε καλύτερα Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2003, 14:42:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ψάξιμο συνεχίζεται... Laughing Laughing Laughing

PoLiThS έγραψε:
185/60/14 ? Δεν υπαρχει τετοια διάσταση... για το F1 GS-D3 μολις κοιταξα τον κατάλογο..

Είσαι σίγουρος;; Smile

Όσοι ενδιαφέρεστε για διαστάσεις,δείκτες ταχύτητας κτλ κτλ και βαριέστε να ψάχνετε... Cool Wink
Γιά κοιτάχτε και αυτό...
http://www.goodyear.co.uk/services/tyreguide/feat_eagle_f1_gsd3.html

Θα μου πείτε:"Μα καλά,τόοοοοσο πορωμένος είσαι και ψάχνεις;"
Και η απάντηση... "Όχι αλλά καλύτερα να ψάχνω τώρα και να έχω κατασταλλάξει μέχρι το φθινόπωρο για το τί θα μπεί και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο παρά να τρέχω και να μην φτάνω τότε"
Το μόνο που θα μένει είναι οι τιμούλες απο τον σύντροφο Sidobre Wink
Σωστόοοοοοοοοοοοοοοςς;; Wink Cool Twisted evil
Έχω καταλήξει σε τρείς εταιρίες...(michelin,avon και goodyear)
Άντε να δούμε... Rolling eyes Smile [/url]


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2003, 15:27:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αντε ρε mick τι εγινε ;;;
σου εκοψαν το τηλεφωνο ;;;


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,5447s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on