PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μονοήμερη εκδρομή στην Εύβοια.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2003, 08:47:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που διοργάνωσαν την εκδρομή,ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ στον Γιάννη (1.1i love you) που έκανε τα πάντα για να περάσουμε ακόμα καλύτερα... Η διαδρομή ήταν καταπληκτική,η παρέα φανταστική και η εκδρομή απλώς... τέλεια... Very happy

Υ.Γ. Σε κάποιον άρεσε τόσο πολύ που ήθελε να συνεχίσει το touring και στην Νότια Εύβοια... Confused Confused Rolling eyes


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
angelbaby (Ελίνα)
Μέλος
Μέλος


FIAT Seicento BRUSH - 1100cc - 55HP

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 165
Τόπος: Αθήνα - Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2003, 10:08:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που διοργάνωσαν την εκδρομή,ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ στον Γιάννη (1.1i love you) που έκανε τα πάντα για να περάσουμε ακόμα καλύτερα... Η διαδρομή ήταν καταπληκτική,η παρέα φανταστική και η εκδρομή απλώς... τέλεια... Very happy


Ας όψεται η δουλειά που με άφησε πίσω Crying or Very sad Crying or Very sad

teoman έγραψε:
Υ.Γ. Σε κάποιον άρεσε τόσο πολύ που ήθελε να συνεχίσει το touring και στην Νότια Εύβοια... Confused Confused Rolling eyes


Όπως το είπες...Γιατί περί touring πρόκειται η εκδρομή στην Ν. Εύβοια!!
Μήπως αυτός ο "κάποιος" ήθελε να σας πάει προς Κάρυστο μεριά, για να ξαναθυμηθεί παλιές διαδρομές;;;;

Γιατί πριν δυόμιση χρόνια, βρέθηκα με "κάποιον" να έχουμε κάνει το 206 τζιπάκι και να διασχίζουμε βουνά και λαγκάδια για να φτάσουμε στο Κάβο Ντόρο...μέσα απο κατσικόδορμους και 2 απο τα 4 λάστιχα στα πρόθυρα του κλαταρίσματος Wink

Αυτό το Σ/Κ δεν θα το ξεχάσω ποτέ στην ζωή μου!! Shocked Shocked


Petaei to Seicento? Petaei.......ki as mhn einai PUG 206 Wink

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2003, 10:15:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

angelbaby έγραψε:

teoman έγραψε:
Υ.Γ. Σε κάποιον άρεσε τόσο πολύ που ήθελε να συνεχίσει το touring και στην Νότια Εύβοια... Confused Confused Rolling eyes


Όπως το είπες...Γιατί περί touring πρόκειται η εκδρομή στην Ν. Εύβοια!!
Μήπως αυτός ο "κάποιος" ήθελε να σας πάει προς Κάρυστο μεριά, για να ξαναθυμηθεί παλιές διαδρομές;;;;


Noop... Πηγαίναμε μπρος-πίσω με τον Τάσσο,εγώ κατά λάθος έστριψα προς Ν. Εύβοια και εκείνος προχώρησε προς Αθήνα... Rolling eyes


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2003, 11:03:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιάννη (1.1 i love you), σε ευχαριστούμε !!! Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Rena (ΕΙΡΗΝΗ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


pug206 1,4 quicksilver

Ένταξη: 07 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 57
Τόπος: ΓΑΛΑΤΣΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2003, 13:39:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή η εκδρομή έτσιιι????

Να πάρει δε τα καταφερά να έρθω...ελπίζω να οργανώσετε καμιά ακόμα για να έρθουμε και εμείς οι πτωχοί πλην τίμιοι εργαζόμενοι!

Πάντως....

ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩ


Sad Mad Sad Mad Sad Mad Mad Sad Mad Sad


INTEGRATED
TUNING
SOLUTIONS
www.itspower.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2003, 20:37:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να γράψω και μερικά ακόμα, έτσι για να ζηλέψουν μερικοί-μερικοί τώρα που βρήκα λίγο χρόνο...

Δυστυχώς δεν έγινε αγιασμός των 206 γιατί ο παπάς ήταν απασχολημένος με κάτι βαφτίσια Confused. Που θα πάει...άλλη φορά.

Στην ταβέρνα ήταν η πρώτη φορά σε tour του 206 Club που περίσσεψε φαγητό στο τραπέζι. Για την ακρίβεια κάτι λουκάνικα και κάτι πατάτες (κι όμως η λεπτομέρεια μετράει). Και για αυτό ευθύνεται φυσικά το παιδί (πάλι ξέχασα το όνομά του) από την Άμφισα με το 206GT του (σαύρα το είχε κάνει το άτιμο), ο οποίος δεν μπορούσε λέει να φάει άλλο :uhoh: :uhoh:. Αλλά πρώτη μούρη το GT του με την αεροτομή και το χαμήλωμα. Και να φανταστείτε ότι είχε έρθει από την Άμφισα στην Αθήνα την προηγούμενη μέρα, μόνο και μόνο για να μας συναντήσει.

Το μοναδικό CC της παρέας ήταν ένα κατακόκκινο 1.6, το οποίο φόραγε 18άρες ζάντες με 215/35 λάστιχο Cyclops και 400+ lbs αμορτισεροελατήρια Weird look . Α και να μην ξεχάσω, την τεράστια εξάτμιση στο κέντρο παρακαλώ (μαζί με GT bodykit). Απίστευτο και όμως αληθινό.

Στη Λίμνη, λίγο πριν την ταβέρνα, ένας περαστικός με BMW αφού καθόταν και μας έβλεπε Roll eyes που περνάγαμε ένας-ένας, μου κάνει σήμα (σαν τελευταίος που ήμουν) να σταματήσω γιατί ήθελε να με ρωτήσει κάτι.
BMW : "Γιατί είσαστε όλοι με Peugeot?" ...."
cha : "Όχι μόνο με Peugeot, αλλά με Peugeot 206"
BMW : "Ααααααα, και τι κάνετε όλοι εδώ?"
cha : "Έχουμε έρθει εκδρομή. Είμαστε από το 206 Club"
BMW : "Ααααααααααααααααα. Ωραίος............"

Πάντως το καλύτερο όλων ήταν όταν πέρναγε το convoy των 206 από τις καφετέριες στη Λίμνη....Από τον περιπτερά μέχρι και κάτι παπούδες μας κοίταγαν με απορημένες Eek Eek εκφράσεις. Πολύ γέλιο.

Cheers βουρ για το επόμενο......


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
1.1 i love you (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


C3 1.6 Elegance

Ένταξη: 06 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 233
Τόπος: Πόρτο-Ράφτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2003, 21:47:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ περιγραφικός ο Τάσος!Να συμπληρώσω εδώ οτι το παιδί απο την Αμφισα με τον φίλο του μας είπαν οτι είχαν έρθει Αθήνα απο το βράδυ και συνάντησαν κάποια κοπέλα του club η οποία τους ρώτησε αν θα πήγαιναν στη μονοήμερη.

Απορίες:
1ον) Ποιά ήταν;Ας φανερωθεί(καρφάκια λέει ήταν τα μαλλιά της)και
2ον) Γιατί τα παιδιά γελούσαν όταν το έλεγαν και κοιτάζονταν περίεργα μεταξύ τους; Devil Devil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2003, 01:35:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ουαααααααααααααααααααααααα !
Ο Γνωστος πλην τιμιος ταβερνιάρης του CLUB απουσιαζε..... ουαααααααααααααααααααααααααααααααα....



Δυστιχώς δουλεια.......




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2003, 07:31:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OK!! Μας κάνατε να ζηλέψουμε πολύ Twisted evil

Το πότε θα το επαναλάβουμε δεν μας είπατε, για να σταματήσουμε να έχουμε παραπονεμένο υφάκη Crying or Very sad Crying or Very sad


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2003, 09:13:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καμιά φωτογραφία βγάλατε...να σας θαυμάσουμε..και εμεις.... Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2003, 09:40:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιχαλη φωτογραφιες βγηκαν αρκετες....Αντε να τις δεις,να δεις τα μερη και να καταλαβεις πως περασαμε...

Και απο εμενα ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια που κανονισαν ολη αυτη την ιστορια.Περασαμε καταπληκτικα.Επισης ενα μπραβο και στον Γιαννη

(1.1 i love you) για τα αψογα μερη που μας πηγε.Γι την διαδρομη,τι να πω,απλα καταπληκτικη.Καθολου κουραστικη,μεσα στο πρασινο και τα ρυακια.Αντε να κανονιζουμε σιγα σιγα και την επομενη μονοημερη εξορμιση ετσι???Τωρα που εγινε η αρχη.....

Μηπως καλομαθα Question Question Question Question
Λεω μηπως Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
angelbaby (Ελίνα)
Μέλος
Μέλος


FIAT Seicento BRUSH - 1100cc - 55HP

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 165
Τόπος: Αθήνα - Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2003, 15:01:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
Να γράψω και μερικά ακόμα, έτσι για να ζηλέψουν μερικοί-μερικοί τώρα που βρήκα λίγο χρόνο...


Καλάαααααααααααααααα...................

Να σας δω στο acropolis, που μπορεί με τρόπο "μαγικό" να βρεθώ στo Service Park (στην Λιλαία), έτσι για να ζηλέψουν μερικοί - μερικοί Wink Wink Wink


Petaei to Seicento? Petaei.......ki as mhn einai PUG 206 Wink

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2003, 18:45:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

angelbaby έγραψε:
Να σας δω στο acropolis, που μπορεί με τρόπο "μαγικό" να βρεθώ στo Service Park (στην Λιλαία), έτσι για να ζηλέψουν μερικοί - μερικοί Wink Wink Wink
]

R U talking 2 me Question Question Question Question Question Question Question Question Question

Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
angelbaby (Ελίνα)
Μέλος
Μέλος


FIAT Seicento BRUSH - 1100cc - 55HP

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 165
Τόπος: Αθήνα - Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2003, 18:50:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
angelbaby έγραψε:
Να σας δω στο acropolis, που μπορεί με τρόπο "μαγικό" να βρεθώ στo Service Park (στην Λιλαία), έτσι για να ζηλέψουν μερικοί - μερικοί Wink Wink Wink


R U talking 2 me Question Question Question Question Question Question Question Question Question

Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Me angel, δεν ξέρω τίποτα....


Petaei to Seicento? Petaei.......ki as mhn einai PUG 206 Wink

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2003, 01:53:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά αν και δεν συμμετέχω συχνά στο forum εδώ είδα τα όσα γράφατε για το πως περάσατε και ζήλεψα!!! Δυστυχώς είμαι Αγγλία και τον πέζουλα μου τον χαίρομαι μόνο στις διακοπές.. Πάντως θα ήθελα να έρθω και εγώ σε καμμιά εκδρομούλα τέτοια, αν και δεν ξέρω κανέναν από αυτό το forum...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
1.1 i love you (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


C3 1.6 Elegance

Ένταξη: 06 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 233
Τόπος: Πόρτο-Ράφτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2003, 21:07:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάκη πρώτα απ'όλα καλώς ήρθες στο club.
Το οτι δεν ξέρεις κανέναν απο εμάς,φατσικά τουλάχιστον(γιατι κατά τα άλλα,αν διαβάσεις τι γράφουμε θα μας μάθεις)δεν πρέπει να σε απασχολεί,μια που τα παιδιά με τη πρώτη θα σε κάνουν να νοιώσεις πολύ οικεία Very happy Very happy
Καλά,έλα εσύ με το καλό στην Ελλάδα για διακοπές και όλο και κάποιους θα γνωρίσεις απο το club.Αρκεί να μη λείπουμε κι εμείς για διακοπές Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 16:21:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φωτογραφίες είδατε;

Για γρήγορα στο Gallery!!!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6
Σελίδα 6 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,126s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on