PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Συναντήσεις ... εκτός Λέσχης ... !!!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 217, 218, 219  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 13:01:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν βλέπω κίνηση σήμερα... Ελπίζω να ισχύει κανονικά η συνάντηση και να μην πάω και είμαι μόνο εγώ και οι 10 δίμετρες ξανθές φιλενάδες μου... Cool Cool


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 13:10:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μετα να ανεβασεις στο forum τις φωτογραφίες από τις φίλες σου να τις δουμε και εμεις Razz Razz Razz Very happy


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 13:14:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Δεν βλέπω κίνηση σήμερα... Ελπίζω να ισχύει κανονικά η συνάντηση και να μην πάω και είμαι μόνο εγώ και οι 10 δίμετρες ξανθές φιλενάδες μου... Cool Cool

Ισχύει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 13:14:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao έγραψε:
μετα να ανεβασεις στο forum τις φωτογραφίες από τις φίλες σου να τις δουμε και εμεις Razz Razz Razz Very happy


Τσ...τσ...τσ... εσύ δεν κάνει... Και οι τοίχοι έχουν... μάτια Laughing


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 13:27:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ady έγραψε:
teoman έγραψε:
Δεν βλέπω κίνηση σήμερα... Ελπίζω να ισχύει κανονικά η συνάντηση και να μην πάω και είμαι μόνο εγώ και οι 10 δίμετρες ξανθές φιλενάδες μου... Cool Cool

Ισχύει.

μολις εγραψε για ξανθιες αρχισαν ολοι να μαζευονται Very happy Very happy Very happy


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 13:36:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao έγραψε:
ady έγραψε:
teoman έγραψε:
Δεν βλέπω κίνηση σήμερα... Ελπίζω να ισχύει κανονικά η συνάντηση και να μην πάω και είμαι μόνο εγώ και οι 10 δίμετρες ξανθές φιλενάδες μου... Cool Cool

Ισχύει.

μολις εγραψε για ξανθιες αρχισαν ολοι να μαζευονται Very happy Very happy Very happy


Αύριο όμως θα πέσουν οι ντομάτες... επειδή δεν θα φέρω τις ξανθιές...... αλλά τις κοκκινομάλες... Shocked Laughing


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 14:09:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σαν τα πουκάμισα τις αλλάζεις τις γυναίκες Very happy Very happy Very happy


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 14:11:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao έγραψε:
Σαν τα πουκάμισα τις αλλάζεις τις γυναίκες Very happy Very happy Very happy


Η καθεμία παίρνει και από ένα για ενθύμιο... Laughing Cool Laughing


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MwatcherX 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 29 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: Aθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 14:32:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια αποφασιστε...ξανθες η κοκκινομαλλες ?
για να ξερω αν θα ερθω η οχι .... Very happy


Aμπελιδης Χαρης www.miata.gr

www.cardomain.com/id/abelidish
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Lord Cypher 
Μέλος
Μέλος


206 QS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 187
Τόπος: Το Στέκι του Πετράν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 18:00:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες εγώ με τον Δημήτρη θα είμαστε στο Διογένης κατά τις 8:20 - 8:30 και υπολογίζω κατά τις 8:40 - 8:45 στριβουμε από Κηφισσίας αριστερά (δεν θυμάμαι το όνομα του δρόμου). Εκεί όποιος θέλει μας βρίσκει....



Remember... No Obstacles... Only Challenges...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 22:34:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ δυστυχώς είχα πάει για καρτ και γύρισα πριν λίγο κουρασμένος και κατάκοπος Razz next time...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Γιωργος77 (Γιώργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 16V XS

Ένταξη: 21 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 54
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - ΨΥΧΙΚΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 00:41:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειναι απίστευτο. Ουτε που πηρα χαμπαρι τοσες μέρες οτι ειχε πέσει αυτή η πρόταση. Και μενω πολυ κοντα στο μαγαζί αυτό!!!

Ελπιζω να το πάρω χαμπάρι την επόμενη φορά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
angelbaby (Ελίνα)
Μέλος
Μέλος


FIAT Seicento BRUSH - 1100cc - 55HP

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 165
Τόπος: Αθήνα - Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 06:46:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MwatcherX έγραψε:
παιδια αποφασιστε...ξανθες η κοκκινομαλλες ?
για να ξερω αν θα ερθω η οχι .... Very happy


Απ' όλες είχε τελικά ο μπαξές Wink Και μελαχροινές, και ξανθιές, και κοκκινομάλλες....


Petaei to Seicento? Petaei.......ki as mhn einai PUG 206 Wink

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 08:03:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι αλλα μερικες εφυγαν νωρις.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 08:45:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα με χαροποίησε ιδιαίτερα η μεγάλη προσέλευση ... και μάλιστα από παιδιά που δεν γνώριζα ...
Είδα και το 206 της Ρένας ... πολύ μούρη ... από μακριά έκανε μπαμμμ!!!!

Ηθελα να δω και τον Τάσαρο (SID) ... αλλά δυστυχώς έμπλεξε ... Sad

Δυστυχώς δεν πρόλαβα να γνωρίσω καλά όλα τα παιδιά ... αλλά και τα παιδιά εμένα ... που όλοι με κοίταζαν περίεργα:
Μα ποιος είναι αυτός εκεί που τον ξέρουν όλοι οι παλιοί αλλά δεν τον ξέρουν οι νέοι....? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Την επόμενη φορά ... θα έχουμε περισσότερο χρόνο .... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 09:41:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Ηθελα να δω και τον Τάσαρο (SID) ... αλλά δυστυχώς έμπλεξε ... Sad


Χίλια συγνώμη Νίκο και οι υπόλοιποι αλλά δυστυχώς αυτό τον καιρό ούτε την γυναίκα μου δεν βλέπω. Το νωρίτερο που έχω φύγει τις 2 τελευταίες εβδομάδες είναι στις 11:00 (και το αργότερο στις 3:00 Crying or Very sad ) και βέβαια από το πρωϊ....

Δυστυχώς θα συνεχιστεί για κανένα μήνα ακόμα αυτό με την δουλειά και προβλέπονται και χειρότερα ξενύχτια!

Πάντως Νικολή αν μπορείς την Κυριακή να έρθεις θα χαρώ πάρα πολύ! Παρά την κούρασή μου δεν θέλω με τίποτα να χάσω την βόλτα που θα κάνουμε!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 09:55:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:

Χίλια συγνώμη Νίκο και οι υπόλοιποι αλλά δυστυχώς αυτό τον καιρό ούτε την γυναίκα μου δεν βλέπω. Το νωρίτερο που έχω φύγει τις 2 τελευταίες εβδομάδες είναι στις 11:00 (και το αργότερο στις 3:00 Crying or Very sad ) και βέβαια από το πρωϊ....

Δυστυχώς θα συνεχιστεί για κανένα μήνα ακόμα αυτό με την δουλειά και προβλέπονται και χειρότερα ξενύχτια!

Πάντως Νικολή αν μπορείς την Κυριακή να έρθεις θα χαρώ πάρα πολύ! Παρά την κούρασή μου δεν θέλω με τίποτα να χάσω την βόλτα που θα κάνουμε!


Υπομονή ρε φίλε ... Ας υπάρχει υγεία και με καλή θέληση τα υπόλοιπα τα βρίσκουμε ... Wink

Οσο για την Κυριακή ... έχω δηλώσει συμμετοχή ... ήδη ... γιατί όπως θα σου πει και ο Αδριανός τα έμπλεξα με τις ημερομηνίες ... άστα - βράστα ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 10:06:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Οσο για την Κυριακή ... έχω δηλώσει συμμετοχή ... ήδη ... γιατί όπως θα σου πει και ο Αδριανός τα έμπλεξα με τις ημερομηνίες ... άστα - βράστα ...

Εεε δε μπορώ !!!

Θα σε δώσω άνευ κουκούλας, my name is Αρτέμης, κλπ κλπ.....

Ο Vini, που λέτε καλά μου παιδιά, θα πήγαινε την άλλη Κυριακή (25/5) στο Σείριο, και θα περίμενε, θα περίμενε, θα περίμενε............ Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
aggelikoulini (Αγγελική)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


1.1 206

Ένταξη: 10 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 22
Τόπος: Aθήνα - Αργυρούπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 10:13:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Xarika pou irtha gia proti fora ki ego...tha tous zalisa bebaia me tin polilogiamou, alla ti na kanoume? Embarassed
Pou einai o chatasos na dei oti mpika epitelous Question
Perimeno ena autokollitaki...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2003, 10:20:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Ελπίζω να ισχύει κανονικά η συνάντηση και να μην πάω και είμαι μόνο εγώ και οι 10 δίμετρες ξανθές φιλενάδες μου... Cool Cool


Γιατι δεν το κανουμε αλλιως Question Θα εισαι εσυ,οι 10 ξανθιες 2μετρες φιλες σου και εγω Very happy Α και που σαι Question Κατι δεν ελεγες οτι ειχες και μια δουλεια Question Κανε δουλεια σου και κραταω εγω συντροφια τα κοριτσια Wink Αντε παλι.....Για σενα δουλευωωωωω.Τι φιλοι ειμαστε αν δεν κανουμε και καμια εξυπηρετηση Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 217, 218, 219  Επόμενη
Σελίδα 3 από 219

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4412s (PHP: 54% - SQL: 46%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on