PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Συναντήσεις ... εκτός Λέσχης ... !!!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 217, 218, 219  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2012, 10:22:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
εχω εναν μικρό προβληματισμό σχετικα με το αν σας ενδιαφερουν (πέραν των p206mike/athanas/kourlis/jonhy313r κι 1-2 ακομη) οι συναντήσεις τις πέμπτες...οχι τιποτα αλλο αμα ειναι να μην ερχεστε να μην πηγαινουμε κι εμεις...2-3 ατομα μπορουμε να βρισκομα στε και τηλεφωνικα οποιαδηποτε στιγμή..δεν χρειαζεται να το ανακοινώνουμε επίσημα και "εκ των προτέρων να νοιώθουμε (εκτός από όρεξη) ευθύνη να πάμε" και "εκ των υστέρων και λίγο μαλ**ες"...

αν θελετε αναφερω και συγκεκριμενα από ποιους περιμενω να εμφανιστουν αλλά "δεν", χωρίς εστω να ειδοποιήσουν εστω με ενα sms οτι "ξέρεις κάτι ετυχε" κλπ κλπ...

ναι-ναι ξερω πρωινές κακίες


χειροτεροι απο τους βοριους καταντησατε... Laughing


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάϊ 2012, 17:24:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
εχω εναν μικρό προβληματισμό σχετικα με το αν σας ενδιαφερουν (πέραν των p206mike/athanas/kourlis/jonhy313r κι 1-2 ακομη) οι συναντήσεις τις πέμπτες...οχι τιποτα αλλο αμα ειναι να μην ερχεστε να μην πηγαινουμε κι εμεις...2-3 ατομα μπορουμε να βρισκομα στε και τηλεφωνικα οποιαδηποτε στιγμή..δεν χρειαζεται να το ανακοινώνουμε επίσημα και "εκ των προτέρων να νοιώθουμε (εκτός από όρεξη) ευθύνη να πάμε" και "εκ των υστέρων και λίγο μαλ**ες"...

αν θελετε αναφερω και συγκεκριμενα από ποιους περιμενω να εμφανιστουν αλλά "δεν", χωρίς εστω να ειδοποιήσουν εστω με ενα sms οτι "ξέρεις κάτι ετυχε" κλπ κλπ...

ναι-ναι ξερω πρωινές κακίες


Μάνθο με πρόλαβες ... αυτό σκεφτόμουν και εγώ το τελευταίο καιρό....
Ίσως με μια καινούρια λέσχη όπως την ξέραμε να έρχονταν....το θέμα είναι πόσοι μπορούμε να δίνουμε το 10ε... Εγώ το ξέρετε ότι το δίνω.
Αν βρούμε το ποσό που μπορούμε να μαζεύουμε κάθε μήνα στάνταρ, μπορώ να ψάχνω τα απογεύματα μετά την δουλεία για χώρο (έχω δει διάφορα που νοικιάζονται σε λογικές τιμές με εύκολη πρόσβαση).
Περιμένω αντιδράσεις από τους γνωστούς...


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Μάϊ 2012, 11:00:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω πεμτες δυστηχως δεν μπορω....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάϊ 2012, 18:22:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν βλέπω ανταπόκριση....δυστυχώς... Evil
Θα μπορέσουμε να βρεθούμε μια φορά όλοι μαζί να δούμε τι θα γίνει Question


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάϊ 2012, 19:39:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οπως βλέπεις, "αυτοι" (οι "παραπάνω") είμαστε που εχουμε όρεξη να συμμετέχουμε, οπότε (χωρις καμμία υπόνοια κακίας) αντι να παρακαλάμε "τον οποιονδηποτε" αλλο...ετσι απλά...μεθαυριο Θεα Δηλαβέρη να τα πούμε, εκτός και αν εχεις να προτινεις κάτι αλλο. Wink Wink

σε λογικα πλαίσια γιατι πάλι με το "ηλεκτροσπαστό" θα ερθω... Laughing Laughing Laughing ...αν και με 50km αυτονομία νομιζω οτι μπορω να πάω "παντου" εντός Αττικής. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

θα σου/σας ελεγα να ανεβαιτε και προς Βριλλήσια (ξερεις στην πλατεία) αλλα για κανα Μιχάλη και ερχετε "σχεδόν" πάντε ειναι λίγο μακρία, αλλα αν δεν βαριεται, το μέρος ειναι ακρως "γουτσου"

και μην σκας, δεν εχει νόημα.
οποιος θέλει Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάϊ 2012, 20:08:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ας πούμε για Δηλαβέρη μήπως και έρθει κανένας άλλος...(ας γράψουν ποιοι είναι σίγουροι).
Αν είμαστε οι '' γνωστοί '' λίγοι τελικά μπορούμε να βρεθούμε και Βριλλήσια για να μην ''τρέχεις'' με το ηλεκτρόγκαζο μέχρι εδώ...
Το βλέπουμε και την Πέμπτη αποφασίζουμε...


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάϊ 2012, 20:19:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε Μάνθο εδώ δεν μαζεύονται οι υπόλοιποι στην Θέα, σιγά μην ανέβουν μέχρι Βριλήσσια... (δεν μιλαω για τους γνωστούς παρόντες...) Αλλά πραγματικά αν το ψίνετε το μέρος είναι ιδιαίτερα ελκυστικό με την απαραίτητη πασαρέλα........ Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάϊ 2012, 20:40:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δυσκολοι καιροι για περιττες μετακινησεις κ εξοδα,δυστυχως Crying or Very sad Crying or Very sad



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάϊ 2012, 20:57:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χωρίς να θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση με κάποιον, είχα προτείνει μία απο τις 2? 3? 4? συγκεντρώσεις το μήνα να γίνονταν πρός τα κάτω ίσως αυτό βοηθούσε να΄ερχόντουσαν παραπάνω άτομα. Rolling eyes


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Μάϊ 2012, 22:27:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

athanas έγραψε:
Ας πούμε για Δηλαβέρη μήπως και έρθει κανένας άλλος...(ας γράψουν ποιοι είναι σίγουροι).
Αν είμαστε οι '' γνωστοί '' λίγοι τελικά μπορούμε να βρεθούμε και Βριλλήσια για να μην ''τρέχεις'' με το ηλεκτρόγκαζο μέχρι εδώ...
Το βλέπουμε και την Πέμπτη αποφασίζουμε...


Δεν ειναι ΚΑΘΟΛΟΥ προβλήμα η Θεα Δηλαβέρη για το ποδηλατο - (ειτε κανονικό ειτε ηλεκτρικό - ειναι 20λεπτα από το μαγαζί μου και από εκει αλλα 20 περιπου μεχρι το σπιτι (με το αμαξι)
Μιλώντας για εμενα. Παρακατω εγω "δεν". Η Μεταμορφωση απέχει μισή ωρα με το αμαξι απ το σπιτι μου (το βραδυ οταν το ληγουμε και με αδειους δρόμους) - μην αναφερω οτι ιδανικα πρεπει να πηγαίνω από Αττικ΄'η οδο αλλιως σπάω το αμαξι στις γαμωλακουβες τις διαδρομής...). Το ιδιο και για το 90% οσων ερχονται.
Απ οσο ξερω μονο ο Λευτερης ερχεται από πιο μακρια - πέραν της "μίσης ώρας", αλλα και χιλιομετρικα και για αυτόν εχω πει οτι δεν εχω κανενα προβλημα να του κερναω εγω οτι παίρνει προκειμενου να ερχεται και να μετριάζεται το "κοστος συμμετοχής" (εννοειται οτι δεν μου το ζητησε ο Λευτερης - δικια μου ιδεα ηταν).
Και δεν ειμαι "μονο εγω προς τα πάνω", αν θελετε σας κάνω αναλυση του "ποιοι από που κλπ κλπ"
Περι Βριλλησίων, μιας και το ανεφερα πιο πάνω και 99% το παρεξηγήσατε.
ΔΕΝ το ειπα γιατι "μου ειναι πιο κοντα".
Το ειπα (και μπορει να το επιβεβαιώσει και ο Ανδρεας αυτό αλλα και ο Στεφανος που εχουν παρευρεθεί, οτι ειναι "προβλεπομενο" μέρος.
Ξεχαστε το. Το ακυρωνω "από μόνος μου".
Θεα Δηλαβερη. Μια χαρα είναι, όπως ήταν και η Λέσχη πρίν. "Σχεδόν στο μισάωρο για όλους" (όσους συμμετείχαν)

Αυτα.

Εκτός φυσικά και αν το γυρησω κι γω (= "όλοι μας") στο "ερχομαι πότε-πότε" ή αλλιώς "οποτε με βολευει το μέρος", οπότε και αλλαζει λίγο η προσσεγγιση,...= "οπου θελετε και βλέπουμε".


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2012, 11:59:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γτ πρέπει ρε Μάνθο να ασχολούμαστε πάντα με το πως θα φτάσεις στο μέρος που έχουμε πει αν θα έχεις ποδήλατο η την νύφη,τι θα γίνει τελικά αν και εσύ το γυρίσεις και πότε έρχεσαι και πότε όχι και διάφορα άλλα τέτοια.Φυσικά δεν το λέω κακοπροαίρετα αλλά βλέπω μία δυσφορία για εμάς που δεν ερχόμαστε συχνά πλέον στον καφέ
και δεν νομίζω να ενδιαφέρει πολλους πως θα έρθει ο Μάνθος ο Κώστας και ο χψ στο μέρος που κανονίζετε.Όποιος θέλει και μπορεί έρχεται και όλα καλά



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2012, 13:03:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαταρχάς ας μην φτάσουμε στο σημείο να παρεξηγηθούμε μεταξύ μας ε....?
Και δεύτερο, ρε Κωστή η όλη συζήτηση γίνεται για να μην ''σπάσει η παρέα του club'' τώρα που δεν υπάρχει ο χώρος μας. Γιατί τελικά φαίνεται οτι ο χώρος μας κρατούσε και όχι η παρέα.... Ή τουλαχιστον έτσι φαίνεται.... Μακάρι να κάνω λάθος...


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2012, 13:40:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

(το πιο πιθανο ειναι να μην τα διαβασετε οπως με τα παερισσότερα μεγαλα ποστ αλλα τεσπα, εγω θα τα ξανα-γραψω)

Οχι ρε Αντρέα δεν ειναι το θεμα να παρεξηγηθουμε αλλα ΟΤΑΝ ΑΛΛΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ, πρεπει να βαζουμε σε μια ταξη:

kostas207rc έγραψε:
Γτ πρέπει ρε Μάνθο να ασχολούμαστε πάντα με το πως θα φτάσεις στο μέρος που έχουμε πει αν θα έχεις ποδήλατο η την νύφη,τι θα γίνει τελικά αν και εσύ το γυρίσεις και πότε έρχεσαι και πότε όχι και διάφορα άλλα τέτοια.Φυσικά δεν το λέω κακοπροαίρετα αλλά βλέπω μία δυσφορία για εμάς που δεν ερχόμαστε συχνά πλέον στον καφέ
και δεν νομίζω να ενδιαφέρει πολλους πως θα έρθει ο Μάνθος ο Κώστας και ο χψ στο μέρος που κανονίζετε.Όποιος θέλει και μπορεί έρχεται και όλα καλά


ΠΑΣ ΚΑΛΑ???

Εγραψα εγω ποτε ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΕΜΕΝΑ?
ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙΤΕ?

ΑΛΛΟΙ γραφετε (ΑΝ ΘΕΣ ΓΡΑΦΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ) "δεν μου αρεσει εκεί", "ειναι μακρια το ενα", "ειναι ετσι το αλλο", και πάει λεγοντας..

ΕΓΩ απο το 2004 ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ (εκτός από οταν ημουν επιστρατος), οπότε οταν θα αναφερεσε ΣΕ ΕΜΕΝΑ, καλό θα ηταν να το ξανασκεφτείς "για το πως εγω θα φτασω"... ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΥΝΩ μια χαρα μόνος μου.

Εσυ και καμποσοι ακόμα μην πω οι περισσότεροι, ερχεστε "πότε-πότε" (τους λόγους δεν τους ξέρω - και δεν ενδιαφερει κιόλας και δικαιωμά σας στο κάτω-κάτω).

(Αν και τα εχουμε πει και απορω γιατι παρερμηνευονται αλλα ας τα ξαναπώ) -> Τα παραπάνω (του προυγουμενου ποστ) τα εγραψα "οχι για να μην λυπηθείτε ή να προβληματιστείτε για μενα, απλα για να δείξω οτι εχει επιλεχθεί (οπως και το μερος της Λεσχης παλαιότερα) η Θεα Δηλαβέρη μιας και
-> γεωγραφικα βολευει τους περισσότερους (απόσταση περιπου μισής ώρας) αλλα και
-> πρακτικά (χωρος σταθμευσης / ευκολια ευρεσης καταλληλου τραπεζιου για να κατσουμε - χωρις υποχρεωση απέναντι στο μαγαζι)

Από κει και πέρα αν λετε "την μία από τις Πέμπτες να βρισκομαστε προς τα κάτω", τότε
α) να πει ο Λευτερης "την αλλη μία από τις Πέμπτες να βρισκόμαστε στην Βουλιαγμένη (στα 5' απ το σπιτι του)
β) να σας πω κι εγω "την αλλη μία από τις Πέμπτες να βρισκόμαστε προς τα πάνω" (στα 5' απ' το σπιτι μου ειναι η Π.Πεντελη, στα 10' η Νέα Πεντελη),
γ) να ελεγε παλαιότερα πει ο Κουλαλέξης και ο Ζαχαρίας "την αλλη Πέμπτη να βρισκόμαστε στον Αγιο Στεφανο (στα 5' απ το Καπανδρίτι για τον Κουλ, και στα 15' για τον Ζαχαρια απ τον Ωροπο)
δ) να πει ο Jim "την αλλη μία Πέμπτη να βρισκομαστε στο Παγκρατι (στα 5' από την Νεα Ελβετία που μένει)

και πάει λέγοντας...

Ας μην ξεχναμε οτι καλώς η κακώς 4 Πέμπτες εχει ο μήνας...οχι 14.

Βλεπετε να καταλήγει αυτο κάπου????

Αν το βλεπετε πείτε μου.

και ξαναλέω (και επανελαβες κι εσυ Κώστα) ->

MEMsound έγραψε:
Εκτός φυσικά και αν το γυρησω κι γω (= "όλοι μας") στο "ερχομαι πότε-πότε" ή αλλιώς "οποτε με βολευει το μέρος", οπότε και αλλαζει λίγο η προσσεγγιση,...= "οπου θελετε και βλέπουμε".


Kostas207rc έγραψε:
Όποιος θέλει και μπορεί έρχεται και όλα καλά


απλα επειδη το εχω ζησει αυτο να σας πω οτι με τετοια προσεγγιση
θα βρισκομαστε π.χ. εγω/ο Αντρεας/ο Σταυρος κλπ στα Βριλλήσια (ναι οκ αυτο το κάνουμε σχεδον καθε 2η μερα) και π.χ. εσυ/ο Μακης/ο Βαγγελης στο ΣΕΦ (που οκ πάλι το κάνετε φανταζομαι συχνα - δεν ξερω καθε ποσο) και "μια απ τις Πέμπτες να πήγαινουμε οι Χ και Ψ προς τα εκει, οι Ψ και Ω αλλη και τουμπαλιν κλπ κλπ...

ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ PSCLUB.GR, τουλαχιστον οπως το χω εγω στο μυαλό μου.. ειναι σκορποχωρι!

και ξαναλέω για να μην παρεξηγηθω... ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΝΑΙ αλλα πάω, δεν ειπα "ελάτε Χαλανδρι".[/url]


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2012, 13:46:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υ.γ... ΠΑΡΕΞΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2012, 14:18:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νεα ελβετια?
υπαρχει τετοια περιοχη?????
μα ποσο μαλ**ες? ειμαστε οι ελληναρες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2012, 16:13:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγαπημένε μου ξανθέ απατσι... Laughing Laughing
Προσωπικά Εγώ δεν έφερα καμία αντίρρηση για το που θα Πάμε για καφέ κτλπ .. Απλά είναι κάποιες μέρες που σχολαω αργά και μετά δεν έχω το κουράγιο να έρθω!! Το Ξέρω Ότι και εσύ και ο καθένας εχει περίεργα ωράρια... Οκ το καταλαβαίνω και το σέβομαι!! Ουτε ολυμπικο πάω Ουτε ποτε πρότεινα την συγγεκριμενη καφετέρια ως τόπο συνάντησης του club!! Ίσα Ίσα που προσπαθώ και έρχομαι κάπως συχνά!!
Αυτά σας αγαπώ ΟΛΟΥΣ!!!! Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2012, 16:22:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
νεα ελβετια?
υπαρχει τετοια περιοχη?????
μα ποσο μαλ**ες? ειμαστε οι ελληναρες


Ξέρεις γιατί ονομάστηκε έτσι;


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2012, 20:55:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η φτωχια φερνει γκρινια,κ καλο ειναι,μια στις τοσες να βρισκεστε κ να περνατε καλα.κακα τα ψεμματα,η μετακινηση εχει γινει μεγαλο προβλημα.θα φερω προσωπικο παραδειγμα,που θελω να αλλαξω γυμναστηριο,αλλα καθομαι σαυτο γιατι παω με τα ποδια.κ μη φανταστειτε οτι ειχαι πανω απο 1-2κμ τα αλλα,αλλα σκεφτεσαι κ το χαμενο χρονο,κ τα 5-10 ευρω που θα καψεις παραπανω την βδομαδα.καναμε το σκατο μας παξιμαδι για να παρω τα γαμωσφυριλατα κ να δω ποτε θα τα βαλω κ πανω.
Κ για εσας που ειστε αθηνα,οι αποστασεις ειναι μεγαλυτερες,υπαρχουν κ τα διοδια,οποτε ολα αυτα θα σε κανουν να σκεφτεις κ τον καφε.κ οταν εχεις κ εναν ανθρωπο(σχεση),τοτε αυτον τον ενα καφε που θες να πιεις μια στις τοσες,θα προτιμησεις να τον πιεις με τον ανθρωπο σου,παρα με καποιον φιλο,δυστυχως!
Αγαπουλες καντε υπομονη μεχρι σεπτεμβρη!θα σας ενωσω παλι,εγω κ το ο.χ Laughing
Υ.γ υπαρχει περιπτωση να το κανετε παρασκευη,ΜΠΑΣ κ κατεβαινουμε κ εμεις με κανενα φιλο,με τα μηχανακια,τωρα που καλοκαιριαζει?κ λεω παρασκευη,για να εχουμε την ελευθερια του ξενυχτιου,μιας κ σαββατο ειναι πιο χαλαρη μερα.



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2012, 21:49:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρασκευες ειναι δυσκολα για ολους βαγγο,νεκρη μερα ειναι η πεμπτη,αλλα αν μιλαμε για μια στο τοσο,δεν νομιζω να υπαρχη θεμα να κανονισουμε καποια συναντηση εμεις κ εμεις καποια αλλη μερα,απλα πρεπει να γινει καποιες μερες πριν ενημερωση,να κανονιστουμε με ποια μερα,δουλειες κτλ.

Εγω εχω χαθει ευτυχως λογο δουλειας παντως και τρεχαματα σπιτι
το κακο ειναι οτι δεν θα κρατησει πολυ αυτο απο την αλλη θα μπορω να ερχομαι

Οσο για το μερος πιστευω οτι κατα 80% πρεπει να ναι ενα,για να μπορεσει να ρθει καποια στιγμη κ καποιος ασχετος,αν ειμαστε μια απο δω μια απο εκει,δεν πιστευω να ρθει κανεις


Γενικα προς ολους ΑΝ ξεκινησετε οποιαδηποτε διαμαχη παρεξηση κτλ. μεταξυ μας,συγνωμη κιολας αλλα πραγματικα θα ειστε τρελοι τρομπες,ΑΝ κανετε κατι τετοιο,κριμα οι τοσες ωρες που χουμε περασει μαζι δλδ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Μάϊ 2012, 22:52:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
Παρασκευες ειναι δυσκολα για ολους βαγγο,νεκρη μερα ειναι η πεμπτη,αλλα αν μιλαμε για μια στο τοσο,δεν νομιζω να υπαρχη θεμα να κανονισουμε καποια συναντηση εμεις κ εμεις καποια αλλη μερα,απλα πρεπει να γινει καποιες μερες πριν ενημερωση,να κανονιστουμε με ποια μερα,δουλειες κτλ.

Εγω εχω χαθει ευτυχως λογο δουλειας παντως και τρεχαματα σπιτι
το κακο ειναι οτι δεν θα κρατησει πολυ αυτο απο την αλλη θα μπορω να ερχομαι

Οσο για το μερος πιστευω οτι κατα 80% πρεπει να ναι ενα,για να μπορεσει να ρθει καποια στιγμη κ καποιος ασχετος,αν ειμαστε μια απο δω μια απο εκει,δεν πιστευω να ρθει κανεις


Γενικα προς ολους ΑΝ ξεκινησετε οποιαδηποτε διαμαχη παρεξηση κτλ. μεταξυ μας,συγνωμη κιολας αλλα πραγματικα θα ειστε τρελοι τρομπες,ΑΝ κανετε κατι τετοιο,κριμα οι τοσες ωρες που χουμε περασει μαζι δλδ


+απειρο σε ολο το ποστ!
και για τις Παρασκευες - με εγκαιρη ενημερωση
και για το "ενα μερος"
και για τις παρεξηγησεις

υ.γ. @mad... Ερωτα πειρατη Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 217, 218, 219  Επόμενη
Σελίδα 101 από 219

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,372s (PHP: 42% - SQL: 58%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on