PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Συναντήσεις ... εκτός Λέσχης ... !!!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 217, 218, 219  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάϊ 2003, 20:03:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς λόγω σχολής δεν θα καταφέρω να έρθω! Sad
(Ίσως αν μπορούσε να γίνει Παρασκευή… Embarassed Embarassed )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lord Cypher 
Μέλος
Μέλος


206 QS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 187
Τόπος: Το Στέκι του Πετράν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάϊ 2003, 21:33:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες το convoy από Πειραιά πότε ξεκινάει Question Question Question
Εγώ πάντως δεν ξέρω πως να πάω οπότε ακολουθώ ευχαρίστως.... Laughing Laughing Laughing Laughing



Remember... No Obstacles... Only Challenges...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάϊ 2003, 22:03:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

telika ine kathetos dromos pano stin katexaki???
den to piano to noima....gia peite mou i an ine kapios apo notia na paei na mou to pei na pame mazi.....dexome kai tilefona oxi 9011 alla as mou steilei pm kai ta vriskoume
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 08:08:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:

Εγώ έλεγα να πάμε στο καφέ "Δυάδες" το οποίο είναι πάρα πολύ ωραίο, με υπέροχη θέα, πολύ καλή μουσική αλλά αφού οι κοπέλες θέλετε να πάμε στο "Υάδες", να σας χαλάσω εγώ χατήρι...

Ζαμέν των Ζαμών.


Επιμένεις δηλαδή εσύ...

christhehealer έγραψε:

Αυτά τα αφήνω για το Θοδωρή και τον Βαγγέλη, που ειρίσθω εν παρώδω,


???????????????

christhehealer έγραψε:

στο περιθώριο του καφέ θα μας εξηγήσουν τι σημαίνει "Υάδες". Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Smile colors Smile colors Smile colors Smile colors

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Να σου πώ άπό τώρα αν θέλεις Χρήστο.........

Οι Υάδες είναι αστερισμός και στην μυθολογία ήταν παιδιά του Άτλαντα....

Ασμπέτε.....................

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Smile colors Smile colors Smile colors Smile colors


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 08:27:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lord Cypher έγραψε:
Παίδες το convoy από Πειραιά πότε ξεκινάει Question Question Question
Εγώ πάντως δεν ξέρω πως να πάω οπότε ακολουθώ ευχαρίστως.... Laughing Laughing Laughing Laughing


θα ειδοποιηθεις , μην ανησυχεις!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 08:51:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:

christhehealer έγραψε:

στο περιθώριο του καφέ θα μας εξηγήσουν τι σημαίνει "Υάδες". Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Smile colors Smile colors Smile colors Smile colors

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Να σου πώ άπό τώρα αν θέλεις Χρήστο.........

Οι Υάδες είναι αστερισμός και στην μυθολογία ήταν παιδιά του Άτλαντα....


Βρε,μην του δίνεις δωρεάν πληροφορίες γιατί μετά τις Υάδες θα αρχίσει τις μαντινάδες και ποιος τον ακούει... Laughing


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 11:38:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:

Βρε,μην του δίνεις δωρεάν πληροφορίες γιατί μετά τις Υάδες θα αρχίσει τις μαντινάδες και ποιος τον ακούει... Laughing


Και ύστερα τις ...κατσάδες Laughing Laughing Laughing


chris, μήπως θα ήταν σωστό να βρούμε και κανένα χάρτη της περιοχής, γιατί μερικοί - ξέρεις ποιοί, μην λέμε ονόματα - θα αρχίσουν τα τηλέφωνα...
Στο είχα πει και για το Ελληνικό...
Που είναι ο alemao με τους χάρτες του;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 12:10:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο άλλο τοπικ για καφέ που είχε ανοίξει ο Hannibal είχα βάλει ένα χάρτη...


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
angelbaby (Ελίνα)
Μέλος
Μέλος


FIAT Seicento BRUSH - 1100cc - 55HP

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 165
Τόπος: Αθήνα - Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 12:47:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Εγώ έλεγα να πάμε στο καφέ "Δυάδες" το οποίο είναι πάρα πολύ ωραίο, με υπέροχη θέα, πολύ καλή μουσική αλλά αφού οι κοπέλες θέλετε να πάμε στο "Υάδες", να σας χαλάσω εγώ χατήρι...

Ζαμέν των Ζαμών.



Chris......ελπίζω να μην σε πείραξε που θέλησα να σε διορθώσω για το "ΔΥΑΔΕΣ" Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

..και ίσως έγινε η αρχή για πειραγματάκια


Petaei to Seicento? Petaei.......ki as mhn einai PUG 206 Wink

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 13:09:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

angelbaby έγραψε:
christhehealer έγραψε:
Εγώ έλεγα να πάμε στο καφέ "Δυάδες" το οποίο είναι πάρα πολύ ωραίο, με υπέροχη θέα, πολύ καλή μουσική αλλά αφού οι κοπέλες θέλετε να πάμε στο "Υάδες", να σας χαλάσω εγώ χατήρι...

Ζαμέν των Ζαμών.



Chris......ελπίζω να μην σε πείραξε που θέλησα να σε διορθώσω για το "ΔΥΑΔΕΣ" Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

..και ίσως έγινε η αρχή για πειραγματάκια


Τι του ζητάς συγνώμη ρε Ελίνα του καράβλαχου... που πούλησε το τυρόγαλο και κατέβηκε στην Αθήνα... Shocked Laughing


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 14:17:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

konstantinos έγραψε:
angelbaby έγραψε:
christhehealer έγραψε:
Εγώ έλεγα να πάμε στο καφέ "Δυάδες" το οποίο είναι πάρα πολύ ωραίο, με υπέροχη θέα, πολύ καλή μουσική αλλά αφού οι κοπέλες θέλετε να πάμε στο "Υάδες", να σας χαλάσω εγώ χατήρι...

Ζαμέν των Ζαμών.



Chris......ελπίζω να μην σε πείραξε που θέλησα να σε διορθώσω για το "ΔΥΑΔΕΣ" Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

..και ίσως έγινε η αρχή για πειραγματάκια


Τι του ζητάς συγνώμη ρε Ελίνα του καράβλαχου... που πούλησε το τυρόγαλο και κατέβηκε στην Αθήνα... Shocked Laughing


...Και πήρε και κιθάρα... και μας παίρνει τα αυτιαααααααά.... Confused


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 18:18:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pedia kanenas telika tha mou apantisei kai emena?
an paei kanenas apo glifada i oti allo ine notia as mou pei na pame mazi...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 19:24:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
teoman έγραψε:

Βρε,μην του δίνεις δωρεάν πληροφορίες γιατί μετά τις Υάδες θα αρχίσει τις μαντινάδες και ποιος τον ακούει... Laughing


Και ύστερα τις ...κατσάδες Laughing Laughing Laughing


chris, μήπως θα ήταν σωστό να βρούμε και κανένα χάρτη της περιοχής, γιατί μερικοί - ξέρεις ποιοί, μην λέμε ονόματα - θα αρχίσουν τα τηλέφωνα...
Στο είχα πει και για το Ελληνικό...
Που είναι ο alemao με τους χάρτες του;;;


ποιοί ;;; ποιοί ;;;
οχι αμα τολμας πες ! ποιοί ;;;

Wink Wink Wink Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 21:16:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
teoman έγραψε:

Βρε,μην του δίνεις δωρεάν πληροφορίες γιατί μετά τις Υάδες θα αρχίσει τις μαντινάδες και ποιος τον ακούει... Laughing


Και ύστερα τις ...κατσάδες Laughing Laughing Laughing


chris, μήπως θα ήταν σωστό να βρούμε και κανένα χάρτη της περιοχής, γιατί μερικοί - ξέρεις ποιοί, μην λέμε ονόματα - θα αρχίσουν τα τηλέφωνα...
Στο είχα πει και για το Ελληνικό...
Που είναι ο alemao με τους χάρτες του;;;


ποιοί ;;; ποιοί ;;;
οχι αμα τολμας πες ! ποιοί ;;;

Wink Wink Wink Laughing Laughing Laughing


O νοών, νοήτω...
Όποιος έχει την ...σφίγγα, σφίγγεται...
Οι κύριοι admin παρακαλώ, να φροντίσουν να αγοράσουν ένα GPRS, για να το χρησιμοποιούν τα μέλη του club, που συνηθίζουν να ...χάνουν λίγο τον δρόμο τους...
Wink Wink Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 21:41:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να φανταστώ ότι ήθελες να πείς GPS???

Κολλημένος με τα δίκτυα??????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 22:15:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Να σου πώ άπό τώρα αν θέλεις Χρήστο.........

Οι Υάδες είναι αστερισμός και στην μυθολογία ήταν παιδιά του Άτλαντα....

Ασμπέτε.....................


Κοντά είσαι... αλλά όχι αρκετός.

Οι Υάδες ήταν νύμφες κατά την μυθολογία όπου ανέθρεψαν τον Διόνυσο, όταν ήταν βρέφος και για να τις τιμήσει ο Δίας τις μεταμόρφωσε σε αστερισμό. Το όνομα προέρχεται από το ρήμα "ύω" (=βρέχω), γιατί όταν φαίνονται στον ουρανό, αναγγέλουν βροχερό καιρό.

Και πάρτον κάτω τον teoman Laughing

teoman έγραψε:
Βρε,μην του δίνεις δωρεάν πληροφορίες γιατί μετά τις Υάδες θα αρχίσει τις μαντινάδες και ποιος τον ακούει... Laughing


Μαντινάααααδααααααααααα Question

Ολόκληρο δωδεκάμετρο παιάνα σου έχω γράψει βρε αχάριστε !!!!!!!!!!!!!

Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

angelbaby έγραψε:
Chris......ελπίζω να μην σε πείραξε που θέλησα να σε διορθώσω για το "ΔΥΑΔΕΣ"


Ζε μουα;

Να πειραχτώ;

Μπουα χα χα χα χα χα Afroman Afroman Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Konstantinos έγραψε:
Τι του ζητάς συγνώμη ρε Ελίνα του καράβλαχου... που πούλησε το τυρόγαλο και κατέβηκε στην Αθήνα...


Εδώ δεν πειράζεται αυτός που κοιτάει το χάρτη ανάποδα και νομίζει ότι το πανέμορφο Ναύπλιο είναι στην Βόρεια Ελλάδα. Γι' αυτό λέει "κατέβηκε". Κατάλαβες Question Όχι ε Question Δεν πειράζει Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing


ένας ταλαίπωρος nik7 έγραψε:

pedia kanenas telika tha mou apantisei kai emena?


Έλεγα ότι θα σου απαντήσει ο Dimip Scratch Scratch αλλά μάλλον έχει δίκιο ο Bαγγέλης Laughing Laughing Laughing

Read Carefully. Cool

Παίρνεις τον Περιφερειακό στον Καρέα. Φτάνεις στη Μεσογείων. Ανεβαίνεις ευθεία στην Κατεχάκη και φτάνεις στην Κηφισίας. Συνεχίζεις ευθεία στην ανηφόρα, όπου φτάνεις σε μία διχάλα. Παίρνεις την αριστερή οδό. Προχωράς και βρίσκεις αριστερη παρατεταμένη και δεξιά σου και αριστερά σου παρκάκια. Στο φανάρι (νομίζω είναι το δεύτερο μετά τη διχάλα) κάνεις δεξιά. Είσαι στον Περιφεριακό του Γαλατσίου. Μετά από 100 μέτρα μόλις τελειώσει η ανηφορίτσα στο αριστερό σου χέρι βλέπεις μία ταμπάλα τεράστια που λέει cafe "Υάδες". Μπάινεις στην πόρτα (σαν πάρκου) και παρκάρεις όπου βρεις.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 07:01:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomcat έγραψε:
Να φανταστώ ότι ήθελες να πείς GPS???

Κολλημένος με τα δίκτυα??????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


NAI! δωστε στο Βαγγελακη ενα GPRS να μη χανεται και μετα δωστε του και ενα WAP, ενα MMS, ενα bluetooth .... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 07:47:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:


NAI! δωστε στο Βαγγελακη ενα GPRS να μη χανεται και μετα δωστε του και ενα WAP, ενα MMS, ενα bluetooth .... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Καλά, στείλε μου ένα SMS, όταν τα βρείς σκούρα, γιατί σε βλέπω να καταλήγεις σε καμία Κυψέλη μεριά Laughing Laughing Laughing Wink

Tomcat έγραψε:
Να φανταστώ ότι ήθελες να πείς GPS???

Κολλημένος με τα δίκτυα??????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Και εσύ τέκνον Βρούτε;;;
Που είναι ή αλλυεγγύη των γειτόνων;;;
Με κόλλησε ο ...chris με τις ...δυάδες και τις τρυάδες του ρε παιδιά... Laughing Laughing Laughing

christhehealer έγραψε:

Κοντά είσαι... αλλά όχι αρκετός.

Οι Υάδες ήταν νύμφες κατά την μυθολογία όπου ανέθρεψαν τον Διόνυσο, όταν ήταν βρέφος και για να τις τιμήσει ο Δίας τις μεταμόρφωσε σε αστερισμό. Το όνομα προέρχεται από το ρήμα "ύω" (=βρέχω), γιατί όταν φαίνονται στον ουρανό, αναγγέλουν βροχερό καιρό.


Eντάξει, ομολόγησε τώρα...
Τα post σου τα γράφεις, έχοντας μια εγκυκλοπαίδεια ανοιχτή δίπλα σου;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
angelbaby (Ελίνα)
Μέλος
Μέλος


FIAT Seicento BRUSH - 1100cc - 55HP

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 165
Τόπος: Αθήνα - Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 08:22:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:

Παίρνεις τον Περιφερειακό στον Καρέα. Φτάνεις στη Μεσογείων. Ανεβαίνεις ευθεία στην Κατεχάκη και φτάνεις στην Κηφισίας. Συνεχίζεις ευθεία στην ανηφόρα, όπου φτάνεις σε μία διχάλα. Παίρνεις την αριστερή οδό. Προχωράς και βρίσκεις αριστερη παρατεταμένη και δεξιά σου και αριστερά σου παρκάκια. Στο φανάρι (νομίζω είναι το δεύτερο μετά τη διχάλα) κάνεις δεξιά. Είσαι στον Περιφεριακό του Γαλατσίου. Μετά από 100 μέτρα μόλις τελειώσει η ανηφορίτσα στο αριστερό σου χέρι βλέπεις μία ταμπάλα τεράστια που λέει cafe "Υάδες". Μπάινεις στην πόρτα (σαν πάρκου) και παρκάρεις όπου βρεις.



Λοιπόν, αυτό όπως είναι πάει με mail σε κάποια ψυχή που μένει Γλυφάδα και δεν ξέρει να έρθει στις ΥΑΔΕΣ...Και χτές μου ξεφούρνισε οτι θα έρθει Περιστέρι, να αφήσει ΕΚΕΙ το 206 της και να έρθουμε και οι 2 μας στις ΥΑΔΕΣ μαζί με τον chataso....Κάνω πολλές προσπάθειες να την ψήσω να πάρει αμάξι, αλλά δεν πείθεται Crying or Very sad

Anyway, εγώ λέω πάλι καλά που το πήρε απόφαση να έρθει κιόλας!!!


Petaei to Seicento? Petaei.......ki as mhn einai PUG 206 Wink

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lord Cypher 
Μέλος
Μέλος


206 QS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 187
Τόπος: Το Στέκι του Πετράν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 21:36:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Lord Cypher έγραψε:
Παίδες το convoy από Πειραιά πότε ξεκινάει Question Question Question
Εγώ πάντως δεν ξέρω πως να πάω οπότε ακολουθώ ευχαρίστως.... Laughing Laughing Laughing Laughing


θα ειδοποιηθεις , μην ανησυχεις!


Αναμένω με ανυπομονησία...... Shocked



Remember... No Obstacles... Only Challenges...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 217, 218, 219  Επόμενη
Σελίδα 2 από 219

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4265s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on