PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - ρεζερβουαρ....ειναι 50 λιτρα;;
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Φεβ 2009, 23:07:07    Θέμα δημοσίευσης: 207 - ρεζερβουαρ....ειναι 50 λιτρα;; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βρε παιδια σημερα αφησα για πρωτη φορα να αναψει το λαμπακι της βενζινης(ασχετο αλλα πολυ καλο που ακουγεται προειδοποιητικος ηχος ενω εμφανιζει το μηνυμα χαμηλης σταθμης στην οθονη πολλαπλων)...πηγα να το γεμισω...ο υπολογιστης ελεγε ακομα 45 χλμ οτι εχω ενω ειχα ηδη διανυσει 380 εντος πολης απο πληρη ρεζερβουαρ....το θεμα ειναι οτι πηρε 43 λιτρα σουπερ αμολυβδης και γεμισε....
Σιγουρα το αμαξι εχει 50αρι ρεζερβουαρ;;το 206 με το που αναβε λαμπακι μου επαιρνε 50 τουλαχιστον λιτρα...ποσα λιτρα ρεζρβα εχει το 207;ας με διαφωτισει καποιος!!


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Φεβ 2009, 23:30:51    Θέμα δημοσίευσης: Re: ρεζερβουαρ 207....ειναι 50 λιτρα;; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

manaros έγραψε:
βρε παιδια σημερα αφησα για πρωτη φορα να αναψει το λαμπακι της βενζινης(ασχετο αλλα πολυ καλο που ακουγεται προειδοποιητικος ηχος ενω εμφανιζει το μηνυμα χαμηλης σταθμης στην οθονη πολλαπλων)...πηγα να το γεμισω...ο υπολογιστης ελεγε ακομα 45 χλμ οτι εχω ενω ειχα ηδη διανυσει 380 εντος πολης απο πληρη ρεζερβουαρ....το θεμα ειναι οτι πηρε 43 λιτρα σουπερ αμολυβδης και γεμισε....
Σιγουρα το αμαξι εχει 50αρι ρεζερβουαρ;;το 206 με το που αναβε λαμπακι μου επαιρνε 50 τουλαχιστον λιτρα...ποσα λιτρα ρεζρβα εχει το 207;ας με διαφωτισει καποιος!!


7 λιτρα διαθεσιμα απ οταν αναψη το λαμπακι λογικα τα βλεπω...εχω βαλει κ 46 λιτρα παντως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
silver205 (kostas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye (2009)

Ένταξη: 05 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 26

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Φεβ 2009, 23:59:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα μου αναψε και μενα εκανα αλλα 20 χλμ και μετα το γεμισα και πηρε 43,5 λιτρα!
Οποτε καπου στα 7-8 λιτρα εχει αφου αναψει το λαμπακι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Φεβ 2009, 00:21:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω εκανα γυρω στα 15 χλμ και πηρε 43 λιτρα...αρα θεωρω οτι σκαρτα πρεπει να παιρνει 50 λιτρα....τελικα δεν εχε κακη καταναλωση το αμαξι αν αναλογιστω οτι το 206 που ειχα ηταν 1100 και μεσα στην πολη δεν μου εβγαζε πανω απο 430 χλμ μεχρι να αναψει λαμπακι...50 χλμ παραπανω με 5 λιτρα ρεζερβουαρ παραπανω....


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
silver205 (kostas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye (2009)

Ένταξη: 05 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 26

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Φεβ 2009, 16:25:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο την καταναλωση του!
50 λιτρα παιρνει το ρεζερβουαρ,το λεει και το manual του αυτοκινητου!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Φεβ 2009, 23:02:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευτυχώς για όλους εσάς δεν σας έκλεψαν στο βενζινάδικο
Έχει τύχη να βάλω και 6 λίτρα βενζίνης στο 406 με 70 λίτρα ντεπόζιτο αλλά και σε ένα 205 cj που είχα παλιότερα με 50 λίτρα ντεπόζιτο έβαλα 53 λίτρα κλεψιά


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2009, 00:09:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και γω την ειχα παθει με το 206 μου...η αληθεια ειναι οτι στην Αθηνα οπου βρισκω φθηνη 95αρα βενζινη συνηθως ειναι η νοθευμενη η κλεβει η αντλια....ενω με την 100αρα νομιζω πως δεν κλεβουν τοσο...παντως απ οτι καταλαβα το αμαξι πρεπει να εχει 42-43 λιτρα ρεζερβουαρ + 7-8 λιτρα ρεζερβα,σωστα;


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
wolve207 (Αλεξανδρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.4 (16V) 95hp sport (2010)

Ένταξη: 09 Φεβ 2010
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάρ 2010, 17:57:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ρωτισω κατι σημερα μου αναψε το λαμπακι της βενζινης και το τριπ μου ελεγε οτι εχω να κανω ακομη 75 χλμ.....πως γινεται αυτο δεν ειναι πολλα τα χλμ που μοθ λεει σ'εσας ποσα λεει συνηθως ????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάρ 2010, 18:22:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

wolve207 έγραψε:
Να ρωτισω κατι σημερα μου αναψε το λαμπακι της βενζινης και το τριπ μου ελεγε οτι εχω να κανω ακομη 75 χλμ.....πως γινεται αυτο δεν ειναι πολλα τα χλμ που μοθ λεει σ'εσας ποσα λεει συνηθως ????


δεν αναβει με χλμ. αναβει με σταθμη...
αν εχεις χαμηλη καταναλωση θα χεις περισοτερα χλμ
απ οτι αν πας ταπα κ αναψη λαμπακι...
ειναι οπως π.χ. κανεις απο 380 μεχρι 500 με ενα ντεποζιτο....τα λιτρα ειναι τα ιδια που καιει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sasasj (Σάκης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 LEMANS Νο0715

Ένταξη: 25 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 339
Τόπος: Kozani

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάρ 2010, 22:05:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εξαρτάται πώς πάς το αμάξι τα τελευταία σου km. Αν δηλ το πάς τσίτα ή χαλαρά. Στο βιβλίο γράφει οτι οταν ανάψει το λαμπάκι έχεις καύσιμο για 50 km ακόμα, και όταν σου βγάλει παύλες στα km που απομένουν να κάνεις ακόμα, έχεις λιγότερα απο 30 km.
Εγώ πάντως έχω κάνει και 150km απ όταν άναψε το λαμπάκι, αλλα με άκρως οικονομική οδήγηση! Επέστρεψα στην Κοζάνη με αναμένο λαμπάκι απο Γιάννενα.
Το ρεζερβουάρ του 207 είναι όντως 50 λίτρα, και το περισσότερο που έχω βάλει ως τώρα είναι 47 λίτρα.


ΠΩΛΕΙΤΑΙ 207 LEMANS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MTerry 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


320 si

Ένταξη: 09 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Λευκάδα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάρ 2010, 23:42:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με τις παυλες (2-3 φορές) γέμισα και δεν πήρε ποτέ πάνω απ 42,5-43 λίτρα


. . .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sasasj (Σάκης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 LEMANS Νο0715

Ένταξη: 25 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 339
Τόπος: Kozani

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάρ 2010, 23:51:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον επειδή το πατούσες αρκετά και σου έμενε αρκετο καύσιμο μέσα, ή επειδή κινιόσουν μεσα σε πόλη-κίνηση οπότε τα km σου πέφταν κατακόρυφα (lt/100km).


ΠΩΛΕΙΤΑΙ 207 LEMANS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
smoki (Spyros)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 07 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 410

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Μάρ 2010, 00:30:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το θεικο ειχε γινει το καλοκαιρι. Με trip computer 35χλμ δινω το αμαξι σε εναν φιλο μου απο το ρουφ και πηγαινουμε σπασμενοι (στις 5 τα ξημερωματα) Πειραιως->Χαμοστερνας->Συγγρου->Ποσειδωνος->Βαρκιζα και επιστροφη απο λεωφόρο Βουλιαγμενης στο Καλαμακι οπου και εβαλα βενζινη. Το trip computer απο χαμοστερνας εδειχνε παυλες...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ilias207Rallye (Ilias)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


2009 Peugeot 207 Le mans

Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 397
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Μάρ 2010, 19:38:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sasasj έγραψε:

Το ρεζερβουάρ του 207 είναι όντως 50 λίτρα, και το περισσότερο που έχω βάλει ως τώρα είναι 47 λίτρα.


Οντως ετσι ειναι! Wink

Οταν το πηρα απο την αντιπροσωπεια ειχε σχεδον αδειο το ρεζερβουαρ, και στην επομενη διασταυρωση που ειχε βενζιναδικο το φουλαρα και πηρε κατι λιγοτερο απο 50 λιτρα.

Δεν εχω ξαναμετρησει χωρητικοτητα απο τοτε γιατι φροντιζω να ειναι παντα πανω απο τη μεση, αλλα το πρωτο γεμισμα ακομα το θυμαμαι (1,5/λ κατοσταρα shell)... Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
wolve207 (Αλεξανδρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.4 (16V) 95hp sport (2010)

Ένταξη: 09 Φεβ 2010
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Μάρ 2010, 23:57:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ολο το περιεργο ειναι οτι πηγα και Αγ.Στεφανο και ημουν κοντα στο 30λεπτο απο 170-190 χλμ/ωρα αυτο ηταν που με παραξενεψε γιατι το 190 δεν θεωρηται οικονομικη οδηγηση Rolling eyes Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MTerry 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


320 si

Ένταξη: 09 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Λευκάδα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Μάρ 2010, 12:02:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

wolve207 έγραψε:
γιατι το 190 δεν θεωρηται οικονομικη οδηγηση Rolling eyes Rolling eyes
Ειναι θέμα αεροδυναμικής !
Οσο ανεβαίνουν τα χιλιόμετρα ανεβαίνει η αντίσταση του αέρα (και οι στροφές του κινητήρα) . . .
αρα ανεβαίνει , και μάλιστα πολύ , η κατανάλωση! Wink

Αυτοκίνητα με πολύ ροπή (π.χ. πετρελαιοκινητήρες)
και μακριές σχέσεις έχουν οικονομία ( σύμφωνα με το βάρος και τον όγκος τους ) στίς υψηλές ταχύτητες !


. . .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sakis_rc (sakis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 28 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 58

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Αύγ 2010, 00:29:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sasasj έγραψε:
Εξαρτάται πώς πάς το αμάξι τα τελευταία σου km. Αν δηλ το πάς τσίτα ή χαλαρά. Στο βιβλίο γράφει οτι οταν ανάψει το λαμπάκι έχεις καύσιμο για 50 km ακόμα, και όταν σου βγάλει παύλες στα km που απομένουν να κάνεις ακόμα, έχεις λιγότερα απο 30 km.
Εγώ πάντως έχω κάνει και 150km απ όταν άναψε το λαμπάκι, αλλα με άκρως οικονομική οδήγηση! Επέστρεψα στην Κοζάνη με αναμένο λαμπάκι απο Γιάννενα.
Το ρεζερβουάρ του 207 είναι όντως 50 λίτρα, και το περισσότερο που έχω βάλει ως τώρα είναι 47 λίτρα.
η περιοχη απο λαμπακι μεχρι αδειο ειναι 1/8 του ντεποζιτου..δλδ φιλε μου μας λες πως με rc σε αναλογια με τα 150 που εκανες με λαμπακι μπορεις να βγαλεις 1200χμ με ενα ντεποζιτο...πολυ περιεργο...πως το καταφερνεις?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kos_argyris (kostas)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 rc (2008)

Ένταξη: 08 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 256

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Αύγ 2010, 12:07:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλ. κατανάλωση 4,1lt στα 100 χιλ. Γιατί δε γίνεται? Άμα έχεις την αντοχή να πηγαίνεις για 1200χιλ. με 50-60 χιλ/ώρα, 5η ταχύτητα και cruise γίνεται
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Αύγ 2010, 16:12:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kos_argyris έγραψε:
Δηλ. κατανάλωση 4,1lt στα 100 χιλ. Γιατί δε γίνεται? Άμα έχεις την αντοχή να πηγαίνεις για 1200χιλ. με 50-60 χιλ/ώρα, 5η ταχύτητα και cruise γίνεται


με 1200 κ 5η?κ οποτε εχει λιγο ανηφορα... θα θελει το μοτερ να βγει εξω να σε πλακωσει στο ξυλο Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos68 (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Ρέθυμνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Αύγ 2010, 17:18:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το δικό μου πάντως φουλ φορτωμένο έκανε τη διαδρομή Πειραιά-πρώτο πόδι Χαλικιδικής με cruise στα 110 χμ με ένα τεπόζιτο και περίσσεψαν 5 λίτρα περίπου.Ευτυχώς που υπάρχουν και οι απεργίες για να βλέπουμε πόσο καλές αυτονομίες έχουν τα εργαλεία μας όταν πηγαίνουν ανθρώπινα.Τώρα που έληξε η απεργία θα χρειαστώ 1.5 τεπόζιτο να κατέβω αξιοπρεπώς αυτή τη φορά Αθήνα Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0781s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on