PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Βελτιωτές εξατμίσεων
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 19:33:39    Θέμα δημοσίευσης: Βελτιωτές εξατμίσεων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά έχω μια μικρή τρύπα στην εξάτμιση και δεν μπορώ να βγάλω κάρτα καυσαερίων.Μήπως ξέρετε κανέναν εξατμισά φτηνό και καλό (όχι ΖΑΠΑΤΙΝΑΣ κ.λ.π.)για να μου την βουλώσει και να βγάλω και μια κάρτα καυσαερίων διότι είμαι ψιλοπαράνομος.....περιμένω plz όσο πιο γρήγορα μπορείτε γιατί πρέπει να το λίξω το θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 01:16:12    Θέμα δημοσίευσης: Re: Εξατμισάς??? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik7 έγραψε:
Παιδιά έχω μια μικρή τρύπα στην εξάτμιση και δεν μπορώ να βγάλω κάρτα καυσαερίων.Μήπως ξέρετε κανέναν εξατμισά φτηνό και καλό (όχι ΖΑΠΑΤΙΝΑΣ κ.λ.π.)για να μου την βουλώσει και να βγάλω και μια κάρτα καυσαερίων διότι είμαι ψιλοπαράνομος.....περιμένω plz όσο πιο γρήγορα μπορείτε γιατί πρέπει να το λίξω το θέμα.


εχω φιλο κολητο εξατμησα. αλλα ειναι στη Νικαια,
αν σε ενδιαφερει παμε μαζι.
στειλε PM η παρε τηλεφωνο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hannibal_Jr 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugot 106

Ένταξη: 22 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Chalandri Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 02:16:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dimip to mastro-HLIA les?




nik7:An 8es karta pame na bgaloyme mazi se enan diko moy.........


Power Boost Service

http://photos.yahoo.com/hannibal_106/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 02:44:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια μια τρυπα ειναι, δεν χρειαζεστε και ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝ μαστορα.. εδω εγω εχω κλεισει 3-4 τρυπες στη δικια μου εδω στο σπιτι... Laughing Laughing Μια ηλεκτροκοληση να εχει και ειναι αρκετος..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 10:14:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο λεφτά τι παίζει ρε παιδιά?
όσο για την ηλεκτροκόλληση έχω ένα φίλο απο τη σχολή(Μηχανολογίας) που έχει ολόκληρο μηχανουργίο και έχει και ηλ/ση,τι γίνεται πως την βρίσκεις την τρύπα?και μετά μόνο να την κολλήσεις θέλει?γιατι άμα είναι εύκολο πάω και στον φίλο και την κολλάμε και μόνοι μας.


Παράθεση:
εχω φιλο κολητο εξατμησα. αλλα ειναι στη Νικαια,
αν σε ενδιαφερει παμε μαζι.
στειλε PM η παρε τηλεφωνο



όσο για Dimip ευχαριστώ και αν δεν βρώ άκρη μάλλον θα έρθω σε εσένα μιας και πάω κάθε δευτέρα και τρίτη στο ΤΕΙ πειραιά.


Παράθεση:
nik7:An 8es karta pame na bgaloyme mazi se enan diko moy.........



όσο για σένα φίλε μου Hannibal πόσο το μαλλί γιατί βρήκα ένα άτομο κοντά στην κοπέλα μου στο βόρεια προάστεια με 8 euro...!!!



Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση και περιμένω και τις υπόλοιπες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Hannibal_Jr 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugot 106

Ένταξη: 22 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Chalandri Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 12:36:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικ7 δεν ξερω γιατι εγω την βγαζω τσαμπα. Παντως 8-10 ευρο ειναι


Power Boost Service

http://photos.yahoo.com/hannibal_106/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 15:58:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Hannibal_Jr έγραψε:
Dimip to mastro-HLIA les?




nik7:An 8es karta pame na bgaloyme mazi se enan diko moy.........


oxi δεν το λενε ΗΛΙΑ .

το θεμα δεν ειναι να βγαλει καρτα αλλα να φτιαξει την εξατμιση, νομιζω. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 16:34:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

telika tin eftiaksa se enan stin amfthitheas kai apo deftera tha pao na vgalo mia karta...

thanks gia tin amesi kinitopoiisi......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιούν 2003, 10:27:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επανέρχομαι στο θέμα εξατμισάς διότι σήμερα θα παραλάβω και εγώ την εξάτμισή μου Devil !! από τον Χρήστο και θα ήθελα να κανονίσω το συντομότερο (αύριο Cool ) να την τοποθετήσω. Όπως ξέρετε μένω Νέα Σμύρνη η δουλειά μου είναι Πειραιώς και έχω μαύρα μεσάνυχτα περί εξατμισάδων Embarassed Embarassed

Μπορείτε να με βοηθήσετε να μου πείτε κάποιον καλό και φθηνό ώστε να μου τοποθετήσει χωρίς μελλοντικά προβλήματα την εξάτμιση ?? Please?? Razz Razz Razz Razz


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιούν 2003, 11:26:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ρωτήσω και 'γω κάτι ρε παιδιά...

Ο Κομιώτης Θ. ΕΠΕ, Καλλιρόης 13, τηλ. 210 9228511, εξακολουθεί να αντιπροσωπεύει την DEVIL;

Αν ναι, τότε, ίσως, να μπορεί να μας στείλει εκείνος σε κανένα μάστορα.

Παίρνω το παραπάνω τηλέφωνο εδώ και κανά 10λεπτο και μιλάει συνέχεια.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιούν 2003, 12:14:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasso έγραψε:
Επανέρχομαι στο θέμα εξατμισάς διότι σήμερα θα παραλάβω και εγώ την εξάτμισή μου Devil !!

Βασω μηπως θα μπορουσες να παρεις και τη δικια μου??? Rolling eyes Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιούν 2003, 12:38:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoiSoNeR έγραψε:
Vasso έγραψε:
Επανέρχομαι στο θέμα εξατμισάς διότι σήμερα θα παραλάβω και εγώ την εξάτμισή μου Devil !!

Βασω μηπως θα μπορουσες να παρεις και τη δικια μου??? Rolling eyes Very happy


Αρη αγόρι μου, μόλις πληροφορήθηκα οτι η εξάτμισή σου στολίζει το οπίσθιο μέρος ενός 1.6 16V 206... το εν λόγω όχημα έχει ιδιοκτήτη άτομο που φέρεται (έτσι τουλάχιστον υποστηρίζει ο ίδιος) ως μελωδός - τραγουδοποιός - δεν ξέρω και εγώ τι άλλο..., οπότε έπαιξες - έχασες.


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιούν 2003, 16:06:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

poisoner giati na tin parei?den exoume toutou..... Very happy Very happy
ta ematha ta nea apo enan simfititi mou o opios entelos tixea mou ipe oti se kserei kai lipame gia tin katastasi......psinome gia tin eksatmisi sou an den tin exeis dosei se kanenan....... (tin palia-sebring an den kano lathos)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιούν 2003, 18:47:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik7 έγραψε:
poisoner giati na tin parei?den exoume toutou..... Very happy Very happy
ta ematha ta nea apo enan simfititi mou o opios entelos tixea mou ipe oti se kserei kai lipame gia tin katastasi......psinome gia tin eksatmisi sou an den tin exeis dosei se kanenan....... (tin palia-sebring an den kano lathos)

Ωχxxxxxxx βγηκε η βρωμα kai στο ΤΕΙ,α ρε δουλεμα που θα φαω..... Embarassed Shocked Laughing .....
Την εξατμιση θα την δωσω σε εναν φιλο μου (αυτον με το golf, ενα βραδυ που ειχαμε βρεθει στα λιμανακια).. Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιούν 2003, 18:58:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

re palioteras i eksatmisi ine dikia mou kai pes tou na to ksexasei allios ego tin vroma arxizo na tin diadido....HAHAHAHA Evil na me fovase re.......akous???gia na min sou po oti tha mou doseis tin devil pou ematha oti tha pareis......

Just kidding alla ama stravosei tipota me tin doulia perimeno minima.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιούν 2003, 21:20:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasso έγραψε:
Επανέρχομαι στο θέμα εξατμισάς διότι σήμερα θα παραλάβω και εγώ την εξάτμισή μου Devil !! από τον Χρήστο και θα ήθελα να κανονίσω το συντομότερο (αύριο Cool ) να την τοποθετήσω. Όπως ξέρετε μένω Νέα Σμύρνη η δουλειά μου είναι Πειραιώς και έχω μαύρα μεσάνυχτα περί εξατμισάδων Embarassed Embarassed

Μπορείτε να με βοηθήσετε να μου πείτε κάποιον καλό και φθηνό ώστε να μου τοποθετήσει χωρίς μελλοντικά προβλήματα την εξάτμιση ?? Please?? Razz Razz Razz Razz


Γι' αυτόν που σου είπα από Καλλιθέα:
Δημοσθένους 206 ,τ/φ 210 9521741 και 210 9589280 (Γιάννης)

Είχα πάει τo πρώην μου εκεί... (ένα citroen).


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούν 2003, 10:21:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τεό ευχαριστώ πολύ για το τηλέφωνο , τον πήρα και μου είπε πως δεν ξέρει ακριβώς τι έχω στα χέρια μου , θα χρειαστεί περίπου 2 ώρες για τοποθέτηση και γύρω στα 60 ευρώ Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Ο πιο αξιόπιστος ήταν αυτός στην Ηλιούπολη και θα πάω σήμερα τελικά Confused


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούν 2003, 10:26:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasso έγραψε:
Τεό ευχαριστώ πολύ για το τηλέφωνο , τον πήρα και μου είπε πως δεν ξέρει ακριβώς τι έχω στα χέρια μου , θα χρειαστεί περίπου 2 ώρες για τοποθέτηση και γύρω στα 60 ευρώ Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Ο πιο αξιόπιστος ήταν αυτός στην Ηλιούπολη και θα πάω σήμερα τελικά Confused


Ε όχι και 2 ώρες... Ο "δράκος" την τοποθέτησε σε μισή ώρα (και πήγαμε και βόλτα για να την "ακούσω") Very happy
Καλύτερα λοιπόν σε αυτόν... Wink


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούν 2003, 10:28:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Poisoner έγραψε:
Βασω μηπως θα μπορουσες να παρεις και τη δικια μου???


Άρη χίλια συγνώμη αλλά δεν είδα το post σου ...


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούν 2003, 11:21:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια 60 ευρω για μια τοποθετηση και χωρις αποδειξη?
Αυτο λεγεται ληστεια!
Εγω στην πατρα δεν εχω πληρωσει ποτε πανω απο 15 ευρω για τοποθετηση.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1426s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on