PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

FORD STREETKA
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 12:52:20    Θέμα δημοσίευσης: FORD STREETKA Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια......Σημερα πρωι κατεβασε η νταλικα το STREETKA το εκθεσιακο.
Δεν ξερω πως ετσι....αλλα πολυ με εντυπωσιασε.Μπηκα και στον κοπο να το κανω μια βολτα με ανοιχτη την οροφη Razz
Εντυπωσιαζει με το φαρδος του το χαμηλωμα του και τους τεραστιους τροχους.195-40-16 παρακαλω Shocked Ειναι και σε ενα χρωματακι...IMPERIAL BLUE.Σαν το FOCUW RS.Τα ROLLBAR τα αλουμινενια πισω απο τα κεφαλια....αλλο πραγμα.Βεβαια αυτο ηταν και φουλ εξοπλισμενο.Δερματινα καθισματα ραδιο CD 6αδισκο.Μιλαμε τρελα το αμαξακι.Απο τις λιγες φορες που εντυπωσιαστικα ετσι με αμαξι.Αυτο ειναι για παραλια με ξανθια ζουζουνα μεσα και γαλανα ματια.........Ωχ ξεφυγα παλυ Rolling eyes Βεβαια μολις ειδα την τιμη μου πεσανε τα αφτια.7.500.000 δρχ + πινακιδες Shocked Shocked Shocked Να ταν 5.000.000 το επερνα παντως.Ααααχχχχχχ μπες τωρα με αυτην την ζεστη στα BUCKET και στα σιδερα και μην λες και πολλα πολλα. Sad Sad Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 14:05:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τώρα που είπες για ζουζούνα, ποια είχες χθές το βράδυ στο bucket του συνοδηγού ? Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 16:31:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
τώρα που είπες για ζουζούνα, ποια είχες χθές το βράδυ στο bucket του συνοδηγού ? Smile


Αααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ................................

Αστο Νικολα ποναει αυτο.......................................... Sad Sad Sad Sad Sad Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 17:56:51    Θέμα δημοσίευσης: Στις 20.000 ευρώ ορίστηκε η τιμή του Ford StreetKa Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όπως ακριβώς γράφαμε και λίγο καιρό πριν, κατά τη διάρκεια της πρώτης παρουσίασης του νέου ρόουντστερ της Ford, του StreetKa, η τιμή της βασικής έκδοσης του ελκυστικού Ford, ορίστηκε στις 20.000 ευρώ. Εντάξει, αν θελουμε να είμαστε ακριβείς, θα πρέπει να πούμε πως η τιμή του StreetKa είναι 19.999 ευρώ, αλλά θα πρέπει επίσης να προσθέσουμε, πως σε αυτή την τιμή δεν περιλαμβάνονται πινακίδες και τέλη κυκλοφορίας. Η έκδοση Base όπως ονομάζεται, περιλαμβάνει όλα όσα θα μπορούσε να ζητήσει κανείς, όπως τέσσερις αερόσακους, κλιματισμό, ABS, ηλεκτρικά παράθυρα και καθρέφτες, ζάντες αλουμινίου 16 ιντσών, ραδιο-cd και ηλεκτρικά ανοιγόμενη οροφή, που πάντως θέλει και μία μικρή χειρονακτική συμβολή.



Η δεύτερη -και τελευταία- έκδοση Lux, κοστίζει 21.999 ευρώ και περιλαμβάνει επιπλέον της Base δερμάτινα θερμαινόμενα καθίσματα και 6δισκο ραδιο-cd. Αν προσπαθούσαμε να συνοψίσουμε τα συμπεράσματα από την πρώτη σύντομη επαφή μας με το StreetKa εντός ελληνικού εδάφους, θα λέγαμε ότι η Ford κατάφερε να πετύχει στο σημαντικότερο ίσως στοιχείο που πρέπει να διακρίνει ένα τέτοιο αυτοκίνητο. Ποιο είναι αυτό; Μα φυσικά, το πόσα κεφάλια κάνει να γυρίζουν στο πέρασμά του. Και το StreetKa συγκεντρώνει επάνω του τα περισσότερα βλέμματα. Ένα trendy αυτοκίνητο λοιπόν, που κατάφερε να κερδίσει τις εντυπώσεις του κόσμου, σε ένα trendy μέρος, όπως είναι η Μύκονος, όπου πραγματοποιήθηκε και η παρουσίασή του.



Οδηγικά, η εντυπώσεις παραμένουν ως είχαν από την επαφή μας μαζί του στους δρόμους της Ν. Γαλλίας, με το πλαίσιο να χαρακτηρίζεται από πολύ καλή ακαμψία, το τιμόνι να είναι σαφώς πιο άμεσο απ' ότι μας είχε συνηθίσει το ka έως σήμερα και τον κινητήρα να μην διεκδικεί μετάλλιο στις επιδόσεις, αλλά ωστόσο να στέκεται αξιοπρεπέστατα απέναντι στον ανταγωνισμό κι ας μην φτάνει ούτε στο όριο των 100 ίππων.



Μιας και γίνεται όμως λόγος για ανταγωνισμό, να αναφέρουμε πως τα μοντέλα που καλείται να αντιμετωπίσει το StreetKa είναι τα Mazda MX-5, Peugeot 206CC και εσχάτως, το Smart Roadster. Αρκετοί ίσως βιαστούν να αποφανθούν ότι η τιμή του μοντέλου της Ford είναι αρκετά υψηλή και δεν έχουν άδικο. Ωστόσο τα πράγματα δεν είναι τόσο απλά και το μόνο που μπορούμε να πούμε στην πρώτη σύντομη αναφορά μας, είναι ότι το StreetKa δεν υπερτερεί μόνο σε τιμή του ανταγωνισμού, αλλά και σε μερικούς ακόμη τομείς...

Πηγή : flash.gr


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 18:36:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τασο αυτο ακριβως το χρωμα εχουμε στην εκθεση.Παιδια αλλο στην φωτογραφια και αλλο να το δειτε ζωντανο.Το αμαξι απλα δεν παιζετε.Φαρδυ και αρκετα χαμηλο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 19:44:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραία για το ka, λέγε τώρα για τη ζουζούνα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 19:51:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
ωραία για το ka, λέγε τώρα για τη ζουζούνα!


Αστο σου λεω μην μου το θυμιζεις.Ποναει αυτο το θεμα και δεν θελω να το συζηταω ουτε να μου το θυμιζεις Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Εβγαλες εσυ ποτε ακρη με τις γυναικες Question Question Question Αμα βγαλεις πες και εμενα....... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 19:54:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
ωραία για το ka, λέγε τώρα για τη ζουζούνα!
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 21:08:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο πως δεν έκανες καμιά ζουζούνα βόλτα με το ανοιχτο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 08:16:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην λετε για ζουζουνες Sad Sad Sad Τασο οποιος ξαναπει για ζουζουνα εδω ριξε BAN. Wink Γιαννη δεν ειχε πινακιδες.Αφου βγηκε το αφεντικο και φωναζε Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 10:35:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρόλαβες το έκανες βόλτα όμως! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 10:38:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Πρόλαβες το έκανες βόλτα όμως! Wink


Εννοειτε.Που να δεις μολις κατεβασει η νταλικα το RS.Χαμος θα γινει Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 10:42:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αρε Νίκο να τα έβλεπε στις Σέρρες στην πίστα!Εδώ θεσ-νικη κυκλοφορεί ένα με πινακίδες Λάρισας!Ο τύπος εκτός από ωραίο αυτοκίνητο έχει και ωραία....ΖΟΥΖΟΥΝΑ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 10:46:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
έχει και ωραία....ΖΟΥΖΟΥΝΑ!!!!


Splat Bomb Rambo Sniper Βαλτοι ειστε ολοι σημερα ρε γ.......οτο Evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 10:50:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Αρε Νίκο να τα έβλεπε στις Σέρρες στην πίστα!Εδώ θεσ-νικη κυκλοφορεί ένα με πινακίδες Λάρισας!Ο τύπος εκτός από ωραίο αυτοκίνητο έχει και ωραία....ΖΟΥΖΟΥΝΑ!!!!


Γιάννη, δεν μας είπες, εσύ τι πρόσεξες περισσότερο;;;
Το RS ή τη ΖΟΥΖΟΥΝΑ;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 10:52:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χα χα χα!Ρε Νικολάκη αφού το ξέρεις ότι σε πειράζω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 11:02:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
GIANNIS206 έγραψε:
Αρε Νίκο να τα έβλεπε στις Σέρρες στην πίστα!Εδώ θεσ-νικη κυκλοφορεί ένα με πινακίδες Λάρισας!Ο τύπος εκτός από ωραίο αυτοκίνητο έχει και ωραία....ΖΟΥΖΟΥΝΑ!!!!


Γιάννη, δεν μας είπες, εσύ τι πρόσεξες περισσότερο;;;
Το RS ή τη ΖΟΥΖΟΥΝΑ;;;


Αρε πειραχτηρια.......................Θελω να σας τυχη αυτο που μου ετυχε εμενα να σας δω μετα. Confused

Γιαννη το ξερω αλλα μην λετε ρε παιδια γιατι μου την θυμηζετε και βλεπω να το καιω το μοτερ και να ησυχαζουμε και εγω και αυτο.Δεν αντεχει για την επομενη βδομαδα το νευρικο μου συστημα με αυτο το θεμα.Μετα.......ολα οκ.Ετσι και αλλιως τοσο μου περνει να ξεπερναω τετοιες καταστασεις Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 11:05:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οκ οκ οκ!Μάλλον θα έχει φαέι μεγάλη νίλα!!
Συγνώμη!! Embarassed
Υ.Γ.Πάντως το ξεπερνάς γρήγορα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 11:09:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Οκ οκ οκ!Μάλλον θα έχει φαέι μεγάλη νίλα!!
Συγνώμη!! Embarassed
Υ.Γ.Πάντως το ξεπερνάς γρήγορα!


Κοιτα τον κοιτα τον...........Ψαρωσε...... Shocked Οσο νιλα και να φαω δεν χανω το κεφι μου καθολου.Και επειδη ψαρωσες παρε μερικες να εχεις. Splat Splat Splat αντε και καλη χωνεψη Laughing Laughing Laughing

Γεια σου...........με λενε Βανα.....
Και εμενα διακοπτη Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 11:15:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά ρε άμα σε λυπηθώ ξανά να μου τρυπήσεις την μύτη!Αρε δες τε τον τον παίδαρο!!
Βάνα,διακόπτης...τον λογαριασμό ποιος τον πληρώνει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1504s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on