PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ηλεκτρονική βάση γνώσεων του PSClub
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάϊ 2003, 15:20:11    Θέμα δημοσίευσης: Ηλεκτρονική βάση γνώσεων του PSClub Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το PSClub - Hellas αναζητά μέλη που μπορούν να διαθέσουν λίγο (εώς πολύ) από τον χρόνο τους, προκειμένου να βοηθήσουν στην δημιουργία μιας ηλεκτρονικής βάσης γνώσεων (Knowledge Base).

Για την ακρίβεια, ψάχνουμε για μέλη τα οποία θα αναλάβουν ένα forum (δικής τους επιλογής, ύστερα όμως από συνεννόηση μαζί μας) από αυτά που ανήκουν στα Τεχνικά Θέματα και αφού διαβάσουν ΟΛΑ τα topics του, θα προσπαθήσουν να εξάγουν χρήσιμες πληροφορίες για κάθε τι άξιο αναφοράς.

Οι πληροφορίες θα πρέπει υποχρεωτικά να βασίζονται σε τεκμηριωμένες απόψεις (εφόσον κάτι τέτοιο είναι εφικτό) ή σε επαναλαμβανόμενες απόψεις από διαφορετικά μέλη.

Αυτές οι πληροφορίες θα επεξεργαστούν από εμάς με σκοπό την δημιουργία/σύνταξη ενός κειμένου σε στυλ ερωτήσεων-απαντήσεων (FAQ) για κάθε ένα από τα forums των Τεχνικών Θεμάτων. Ήδη βρίσκεται υπό "κατασκευή" μια εφαρμογή που θα επιτρέπει σε συγκεκριμένα μέλη να συνεργάζονται μεταξύ τους και να επεξεργάζονται τις απαραίτητες πληροφορίες.

Οι ενδιαφερόμενοι (και μόνο αυτοί), παρακαλούνται να απαντήσουν σε αυτό το topic και να αναφέρουν ποια κατηγορία των Τεχνικών Θεμάτων τους ενδιαφέρει. Στις 23/5/2003 θα γίνει η τελική διανομή σύμφωνα με την μέχρι τότε προσφορά. Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία μπορείτε να επικοινωνήσετε μέσω PM / email με εμένα.

Προσοχή : Οποιοδήποτε post μη σχετικό θα διαγράφεται αμέσως.

Επειδή το PSClub δεν είναι κερδοσκοπικός σύλλογος, η μοναδική "αμοιβή" που θα λάβουν οι συμμετέχοντες είναι η αναγραφή του όνοματός τους στους συγγραφείς του αντίστοιχου FAQ. Όμως όλα τα μέλη θα κερδίσουν χρόνο και γνώσεις μετά την δημιουργία αυτής της βάσης.

ΥΓ: Η αναζήτηση μπορεί να σας βοηθήσει σε μεγάλο βαθμό προκειμένου να βρείτε πληροφορίες για συγκεκριμένα θέματα.


Παράδειγμα για το forum "Προβλήματα"

Ερ. : Γιατί τρίζουν τα τακάκια μου?
Απ. : Λόγω έλλειψης αμίαντου .....
Λύση: Ψεκασμός με ειδικό σπρέι (μάρκα), αλλαγή με άλλα τακάκια (μάρκα), ...



Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την chatasos στις Κυρ 12 Ιούν 2005, 18:56:02, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάϊ 2003, 17:24:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραια.Τασο εγω ειμαι μεσα.Εχω να προτεινω και τον glf σαν γνωστοι πολλων θεματων οπως και τον Μιλτο ο οποιος τα εχει ψαξει αρκετα.Πιστευω οτι θα βοηθησουμε ο καθενας με τον τροπο του και λογο εμπειριων.Πιστευω οτι μπορειτε σαν ADMINS να δειτε απο προηγουμενα τοπικ ποιοι ειναι ΄΄γνωστες΄΄και να τους προτεινετε μεσο πμ.Οταν εισαι ετοιμος πες μου Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάϊ 2003, 18:01:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τασε , τι λες για τα : Αισθητικές Βελτιώσεις - Περιποίηση Αυτοκινήτου, Ηχητικές Βελτιώσεις - Συναγερμοί - Ηλεκτρικά

μη βαρας ! κιαυτα μεσα στα ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ειναι. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 07:40:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είμαι μέσα....

Προτιμώ "Αισθητικές Βελτιώσεις - Περιποίηση Αυτοκινήτου", αλλά δεν έχω πρόβλημα για οτιδήποτε άλλο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 17:11:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Ωραια.Τασο εγω ειμαι μεσα.Εχω να προτεινω και τον glf σαν γνωστοι πολλων θεματων οπως και τον Μιλτο ο οποιος τα εχει ψαξει αρκετα.Πιστευω οτι θα βοηθησουμε ο καθενας με τον τροπο του και λογο εμπειριων.Πιστευω οτι μπορειτε σαν ADMINS να δειτε απο προηγουμενα τοπικ ποιοι ειναι ΄΄γνωστες΄΄και να τους προτεινετε μεσο πμ.Οταν εισαι ετοιμος πες μου Wink


Νίκο (αλλά και οι υπόλοιποι), δεν μπορούμε να προτείνουμε τίποτα. Από εσάς περιμένουμε να μας πείτε ότι δέχεστε και αναλόγως την κίνηση βλέπουμε και κάνουμε.

ΥΓ: Δεν έχει τόσο σημασία το αν είσαι γνώστης, αλλά το αν έχεις όρεξη/χρόνο να κάτσεις να "ξεψαχνίσεις" το forum και λίγο μυαλουδάκι να βγάλεις κάποια συμπεράσματα. Άλλωστε αυτά που θα βγουν θα φιλτραριστούν αρκετές φορές από εμάς/εσάς και από άλλους πιο "έμπειρους" πριν πάρουν την τελική τους μορφή. Εμείς απλά θέλουμε κάποιους να κάνουν την "βρώμικη" -αλλά πιο σημαντική- δουλειά Rolling eyes Rolling eyes


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την chatasos στις Πεμ 08 Μάϊ 2003, 17:17:13, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 17:15:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπόψιν ότι δεν είναι ανάγκη να ασχοληθείτε με όλο το συγκεκριμένο forum που θα επιλέξετε.
Π.χ. μπορείτε να επιλέξετε "ηχητικές βελτιώσεις" μόνο και όχι συναγερμούς και ηλεκτρονικά.
ή μπορείτε να επιλέξετε "εισαγωγή κινητήρα" και όχι γενικά μηχανικές βελτιώσεις.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 17:21:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντε Τασο ποτε ξεκιναμε Question Δεν κρατιεμαι Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 17:24:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω μολις κανονιστει το μεγεθος της πλακας που θα γραφει το ονομα μου και το υλικο αυτης , καθως και το που θα στηθει , ειμαι ετοιμος να ξεκινησω....
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Αdy , τι λες θα τις μοιρασουμε ;;;(τις 2 ενοτητες) ;;
προτιμω τα ηχητικα ... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 01:57:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικα το συγκεκριμενο task μ'ενδιαφερει αλλα εχω προβλημα για τον επομενο μηνα.. Υπολογιζω να ειμαι ΟΚ μεσα ή μετα το πρωτο δεκαημερο του Ιουνιου..

Αν μεχρι 23/5 δεν το χει παρει κανας αλλος θελω να ασχοληθω με το θεμα εισαγωγη - σκουπα - φιλτρα και ισως να πιασω και τα λαδια αργοτερα αν δεν το κανει κανας αλλος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 07:28:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Αdy , τι λες θα τις μοιρασουμε ;;;(τις 2 ενοτητες) ;;
προτιμω τα ηχητικα ... Wink

OK.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 09:31:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φυσικά είμαι μέσα και εγώ Cool

Πείτε μου πότε, τι και πώς και .....φύγαμε Very happy


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 10:56:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ όσο μπορώ θα βοηθήσω τομέας?Για τα ηλεκτρονικά μια και έχω πολλές βλάβες! Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 17:17:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπότε μέχρι τώρα έχουμε:

GIANNIS206 -> Ηλεκτρονικά
pezomania -> ???
ady -> Αισθητικές βελτιώσεις - Περιποίηση Αυτοκινήτου
Alex -> Εισαγωγή κινητήρα & Λάδια
DimiP -> Ηχητικά
ΝΙΚΟΣ -> ???


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 17:19:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Βασικα το συγκεκριμενο task μ'ενδιαφερει αλλα εχω προβλημα για τον επομενο μηνα.. Υπολογιζω να ειμαι ΟΚ μεσα ή μετα το πρωτο δεκαημερο του Ιουνιου..

Αν μεχρι 23/5 δεν το χει παρει κανας αλλος θελω να ασχοληθω με το θεμα εισαγωγη - σκουπα - φιλτρα και ισως να πιασω και τα λαδια αργοτερα αν δεν το κανει κανας αλλος...


Alex, δεν υπάρχει πίεση χρόνου από την στιγμή που θα αναλάβετε κάτι. Αν και το καλύτερο θα ήταν τέλος καλοκαιριού να έχει γίνει η περισσότερη δουλειά, αυτό δεν είναι υποχρεωτικό. Όπως μπορεί ο καθένας...αρκεί να μπορεί.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 19:44:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
Οπότε μέχρι τώρα έχουμε:

GIANNIS206 -> Ηλεκτρονικά
pezomania -> ???
ady -> Αισθητικές βελτιώσεις - Περιποίηση Αυτοκινήτου
Alex -> Εισαγωγή κινητήρα & Λάδια
DimiP -> Ηχητικά
ΝΙΚΟΣ -> ???


ΝΙΚΟΣ.--> Μηχανικα-Αναρτηση-φρενα-μεταδοση Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2003, 23:38:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τάσο (Chatasos) επειδή ψάχνω συνέχεια καινούργιες πληροφορίες για το 206, έχω κάποια αρχεία επίσης που αφορούν το CC π.χ. video και pdf, τα οποία θα μπορούσαμε να βάλουμε. Αν νομίζετε ότι χρειάζονται, μου το λέτε. Very happy


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Μάϊ 2003, 09:34:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά και εγώ με μεγάλη μου χαρά και ευχαρίστηση να βοηθησω,αλλα αν γίνεται μετά το τέλος του Ιουνίου ώστε να ξεμπερδέψω με τη ρημαδα την εξεταστική Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάϊ 2003, 18:55:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TZAG έγραψε:
Τάσο (Chatasos) επειδή ψάχνω συνέχεια καινούργιες πληροφορίες για το 206, έχω κάποια αρχεία επίσης που αφορούν το CC π.χ. video και pdf, τα οποία θα μπορούσαμε να βάλουμε. Αν νομίζετε ότι χρειάζονται, μου το λέτε. Very happy


Σε πρώτη φάση μας ενδιαφέρει το τι υπάρχει ήδη γραμμένο στο forum μας, αφού αυτό ανταποκρίνεται στην ελληνική πραγματικότητα. Για αργότερα βλέπουμε.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάϊ 2003, 18:56:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μέχρι τώρα έχουμε:

GIANNIS206 -> Ηλεκτρονικά
pezomania -> ???
ady -> Αισθητικές βελτιώσεις - Περιποίηση Αυτοκινήτου
Alex -> Εισαγωγή κινητήρα & Λάδια
DimiP -> Ηχητικά
ΝΙΚΟΣ -> Μηχανικά - Ανάρτηση - Φρένα - Μετάδοση
PoiSoNeR -> ???


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 07:37:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
ΥΓ: Δεν έχει τόσο σημασία το αν είσαι γνώστης, αλλά το αν έχεις όρεξη/χρόνο να κάτσεις να "ξεψαχνίσεις" το forum και λίγο μυαλουδάκι να βγάλεις κάποια συμπεράσματα. Άλλωστε αυτά που θα βγουν θα φιλτραριστούν αρκετές φορές από εμάς/εσάς και από άλλους πιο "έμπειρους" πριν πάρουν την τελική τους μορφή. Εμείς απλά θέλουμε κάποιους να κάνουν την "βρώμικη" -αλλά πιο σημαντική- δουλειά Rolling eyes Rolling eyes


Τοτε ειμαι μεσα και εγω, αν και δεν εχω πολλες γνωσεις Confused Idea αλλα θα μπορουσα με την βοηθεια σου και των παιδιων να κανω κατι καλο.... Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4038s (PHP: 88% - SQL: 12%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on