PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Καφεδοβόλτα Νο4 01/02/2009
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 11:54:20    Θέμα δημοσίευσης: Καφεδοβόλτα Νο4 01/02/2009 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν αυτή τη φορά και αναμένοντας τα μπλοκέ προτείνω βολτούλα Χαλκίδα-Αγ.Ιωάννη Ρώσο για Λουκουμάδες μετα φραπόγαλου στο στέκι που πήγαινα παλιά με τη μοτοσυκλέτα. Έτσι θα μαζέψουμε και τα Χαλκιδαία μέλη μας. Να μπορέσω να έχω και μέτρο σύγκρησης για όταν βάλω το ΑΤΒ.

Η διαδρομή είναι πανέμορφη με πάρα πολύ λίγες ευθείες, άπειρες στροφές και απίστευτη βλάστιση και φυσική ομορφιά. Θερμή παράκληση σε όσους αποφασίσουν να έρθουν να είναι υπερ-προσεκτικοί σε αυτό το δρόμο γιατι απλά δεν συγχωρεί. Πάμε να διασκεδάσουμε και να γνωριστούμε όχι να κινδυνέψουμε και να αποδείξουμε πιανού είναι η μεγαλύτερη....οδηγική ικανότητα. Η απόσταση είναι κάμποση, 135χλμ από την Αθήνα(από τη Λέσχη), αλλά σε αποζημιώνει με το παραπάνω.

Εδώ στο περίπου πού θα πάμε.



Σύμφωνα με τις προβλέψεις ο καιρός θα είναι σε γενικές γραμμές καλός.
Επίσης πολύ κοντά είναι και το Μοναστήρι για τα πολυαναμενόμενα ευχέλεα σε μερικά αυτ/τα Laughing Laughing

Άντε να βλέπω χεράκια......


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jim207GT στις Πεμ 29 Ιαν 2009, 12:05:01, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 12:01:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η διαδρομη ειναι σουπερ...
για εμενα δεν ξέρω αν θα μπορεσω αυτη την φορα να συμμετεχω γιατι εχω κανονισει κάποια πραγματακια...
αν μπορεσω να τα κάνω το Σάββατο το απογευμα
θα ερ8ω...
οχι με την νυφη... για να μην πιέζεται ο jim Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 12:15:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

είδωμεν....ο προορισμός με ψήνει τρελά.....
Αλλά 2 μέρες πρίν....??

Κουμπάρε τι λές?? Laughing Laughing



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 12:16:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μέχρι στιγμής είμαστε:

1. jim207gt
2. Stazzy
3. Fynos
4. Memsound ?? (με τη νύφη με τα semi μη μου έχεις και δικαιολογίες Laughing )
5. Stevon


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jim207GT στις Πεμ 29 Ιαν 2009, 12:18:34, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 12:17:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stevon έγραψε:
είδωμεν....ο προορισμός με ψήνει τρελά.....
Αλλά 2 μέρες πρίν....??

Κουμπάρε τι λές?? Laughing Laughing


Μα έπρεπε να έχω μία πρόβλεψη καιρού, αμα έριχνε καρέκλες θα είμασταν στην μιση ευχαρίστιση Wink

Σκασμός μέσα και συ!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 12:19:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stevon έγραψε:
....Αλλά 2 μέρες πρίν....??


δεν υπάρχει πρόβλημα σε αυτό.
γιατί ΔΕΝ ειναι "επίσημη εκδήλωση του Συλλόγου" (για αυτό και δεν θα γίνει "ανακοίνωση"_
ειναι "off the record" βολτα που όποιος θέλει και μπορεί πάει...
ετσι για τον χαβαλέ Wink Wink
(ίσως αυτα τα εκτακτα μεταξυ των μελών/φίλων εντός του PS να ειναι και τα πιο ομορφα)


@jim... ναι-ναι για να με δουλευεις μετα στην ευθεία που θα σερνεται... (ακόμα περισσότερο) Laughing Laughing Laughing Laughing
που θα πάει... θα τα βάλω τα (πιο = 2ετων) "φρεσκά" 195/45 και θα σου πω εγω μετα... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
smoki (Spyros)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 07 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 410

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 13:27:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1. jim207gt
2. Stazzy
3. Fynos
4. Memsound ?? (με τη νύφη με τα semi μη μου έχεις και δικαιολογίες Laughing )
5. Stevon
6. Smoki

Θα λειψω απο τα μερη μου? Δεν παιζει με την καμια...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
peugeot_ς (Γιώργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 1.6 ατμο-σιδερο

Ένταξη: 17 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 81
Τόπος: Αθήνα - Λιβαδεια - Στροφουλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 13:32:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΧΙ τωρα ρε παιδια!!!! Εχω εξεταστικη, παντως η διαδρομη ειναι λουκουμι και θελει πολυ προσοχη.


Εσύ δουλέυεις και η τύχη σου κοιμάται !!! Με λένε κουλομαρία !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 14:36:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aν ερθει ο Μπιλιος για τα....γνωστα.... τοτε μαλλον θα ερθω.....
Δν ειναι σιγουρο γιατι εχουμε και εξεταστικη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 14:40:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

peugeot_ς έγραψε:
ΟΧΙ τωρα ρε παιδια!!!! Εχω εξεταστικη, παντως η διαδρομη ειναι λουκουμι και θελει πολυ προσοχη.


ε δεν μας εμποδίζει τιποτα να ξαναπάμε και κι άλλη φορα εν καιρό...

ασε που για μετα την περίοδο της εξεταστικής εχω στο μυαλό μου διαδρομή / βόλτα εκπληξη... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 16:25:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

im out..... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 17:12:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stevon έγραψε:
είδωμεν....ο προορισμός με ψήνει τρελά.....
Αλλά 2 μέρες πρίν....??

Κουμπάρε τι λές?? Laughing Laughing

Θα το ηθελα πολυ, αλλα παιζει πακετο λογω εξεταστικης! Crying or Very sad
Ειναι και ο αγωνας στο Μπραλο σε 2 βδομαδες,οποτε......καταλαβαινεις! Embarassed
Η διαδρομη παντως θελει το Εβο της, για να βγει σε χρονο ρεκορ, ετσι??? Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 17:26:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ατιμε...με νυχια κ με δοντια παλευω να κρατησω τα λαστιχα καλα για το μπλοκε...κ συ μας πας για ειδικη Laughing
εκτος καμιας αναποδιας θα ρθω
να δω κ ποσο αντεχουν τα τακακια που βαλα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
isim (Ιωαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


208 Allure

Ένταξη: 10 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 334

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 17:31:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην Μαλακωντα Ερετριας εχω εξοχικο οποτε ψηνομαι και εγω. Πως θα γινει η επικοινωνια για να βρεθουμε γιατι εκει δεν εχω νετ; Μεσα παντως Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 18:22:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν το κάνετε Καμμένα Βούρλα ή Αγ. Κωνσταντίνο για να μπορούμε να έρθουμε και μερικοί "από πάνω"?

Με το καλημέρα, θέλουμε 20 ευρώ το καράβι για να περάσουμε απέναντι με αμάξι και να γυρίσουμε, συν διόδια συν βενζίνες συν ότι πρέπει να το διαλύσουμε και νωρίς για να προλάβουμε καράβι και να ΜΗΝ κάνουμε τον κύκλο μετά... Pale



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 18:42:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

re στιβ, δε δινουμε ραντεβου στο μπραλο για των αγωνα κια μετα μασα? αφου θα τρεχει και ο μιτσουμπος...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 19:21:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
re στιβ, δε δινουμε ραντεβου στο μπραλο για των αγωνα κια μετα μασα? αφου θα τρεχει και ο μιτσουμπος...
Αυτήν την Κυριακή?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 21:11:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

14-15 φλεβαρη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 21:53:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαλ**ας εβραίος, τί περιμένεις Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 22:34:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω ειμαι μεσα,καλα να ειμαστε.σε περιπτωση που κανονιστει,στειλτε καποιος ενα πμ(να μη χασω κανενα επισοδιο) κ θα σας περιμενω στο παρκιν στην καινουρια γεφυρα.οντως ο δρομος θελει πολυ προσοχη κ κυριος αν δε τον ξερεις,κ αυτο γιατι εχει κινηση κ ειναι πολλοι αυτοι που νομιζουν οτι βρισκονται σε αγγλικο δρομο(ολο αριστερα δλδ).εχουν γινει πολλα με φιλους εκει,κ με αμαξια κ με μηχανες.



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3765s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on