PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Devil exhaust manifold για 206 2.0lt
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Larry69 (Λάζαρος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 09 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 121
Τόπος: Αθήνα - Κορυδαλλός

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιαν 2009, 19:07:01    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Devil exhaust manifold για 206 2.0lt Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχει περίπτωση να γνωρίζει κανείς κάποιο link για να παραγγείλω χταπόδι της Devil για το 206 GT ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιαν 2009, 20:31:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λαζαρεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!

Πω-πω συγκινήσεις μέσα σε μία ημέρα!!!!
Καλά είσαι βρε; Ζεις;

O Pughell ξέρει λογικά περισσότερα για devil.

Τιμές εδώ:
http://www.devil-exhaustcar.com/



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2009, 10:41:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο Γαλλια μονο.
Ελλαδα δεν υπαρχει αντιπροσωπος.
Εκτος και αν παρεις απο Γερμανια γιατι εχω την εντυπωση οτι εχει καλυτερη τιμη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2009, 10:53:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Απο Γαλλια μονο.
Ελλαδα δεν υπαρχει αντιπροσωπος.
Εκτος και αν παρεις απο Γερμανια γιατι εχω την εντυπωση οτι εχει καλυτερη τιμη...


Βρε Στελλάρα πες παραπάνω πληροφορίες γιατι ζαχάρωνω το μεσαίο τελικό που δίνει για το 207. Άσχετο είναι χωρίς μεσαίο καζάνι ή χρησιμοποιεί το μαμά?? Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2009, 11:03:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τα THP δινει 60αρη σωληνα και αλλαζει μονο το τελικο.
Σχεδον 900Ε το κοστολογιο μαζι με τα μεταφορικα. Sad

Ενταξει,δεν λεω,καμια επαφη σε ποιοτητα και θορυβο με εξατμισεις της φουτσας(Milltek,χειροποιητες,κλπ) αλλα και τα 900Ε δεν ειναι λιγο.
Απο την αλλη ομως περνας και ΚΤΕΟ και ξερεις οτι ακομα και στα 3-5 χρονια,οσο και να καουνε τα "σωθικα" της,ο θορυβος θα ειναι παντα σε ανεκτο επιπεδο.
Ειναι αυτο που λενε,οτι πληρωσεις-παιρνεις... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2009, 11:13:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ θα ήθελα στο Γαλλάκι μου να βάλω Γαλλική εξατμηση αλλά τα 900€ είναι πάρα πολλά για catback με μόνο τελικό. Η Miltek από Αγγλία βγαίνει 1100€(χωρίς μεταφορικά) κομπλέ με dp-καταλύτη-και 2 καζάνια. Αν και το 60Φ μου αρέσει καλύτερα από το 63,5 τις Μiltek.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2009, 11:52:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιτα,οπως ειπα και πριν,οτι πληρωνεις παιρνεις... Confused
Εμενα αν θα με ρωτησεις,Milltek δεν θα εβαζα ποτε στο αμαξι μου,παρα το σχετικα χαμηλο κοστολογιο της.

Η Milltek ειναι μια εταιρια της φουτσας(κυριολεκτικα) που ηρθε στο προσκηνιο της αγγλικης βιομηχανιας την τελευταια 5ετια,ασχετα αν υπαρχει εδω και 20 σχεδον χρονια σαν εταιρια.
Ηταν για κλεισιμο και σωθηκε τελευταια στιγμη αρχιζοντας να παραγει συστηματα για 20VT τα οποια εκαναν θορυβο και οι εγχωριοι βλαχοι τα αγοραζαν μιας και λιγοι ηταν εκεινοι που εβγαζαν εξατμισεις για αυτα τα μοτερ που να αξιζουν πραγματικα τα λεφτα τους.
Απο την περιφημη τεχνογνωσια που διαφημιζουν,παπ***α εχουν απλα οταν ο αγγλαρας δεν μπορουσε να πληρωσει την Supersprint ή την Devil γιατι δεν εκανε αρκετο θορυβο και στην τοπικη pub θα τον θεωρουσαν φλωρο,τοτε αγοραζε Milltek.

Σχετικα με το 207 αμα δεις και φωτογραφιες απο Milltek,οι κολλησεις,οι ραφες και γενικοτερα η ποιοτητα της ειναι για τον φουτσο αναλογικα για τα χρηματα που δινεις,οποτε αν ηταν να δωσω τα πχ 750-800Ε που κοστιζει το cat back της μαζι με τα μεταφορικα,προτιμω να δωσω 900Ε και να παρω την Devil ή εναλλακτικα θα αναζητουσα μια ποιοτικη δουλεια σε κατι χειροποιητο.

Απλα η βλακεια του ελληνα ειναι η ξενομανια του.
Αντε,οι αγγλοι ειναι βλακες(στον μεσο ορο τους) αλλα απο τους ελληνες περιμενα κατι παραπανω(καλα,μην τρελλαινεσαι κιολας ομως! Laughing ).
Καντε υπομονη παντως και θα δειτε πως θα ακουγονται οι Milltek σε 2-3 χρονια.
Τενεκες σκετος θα ειναι... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2009, 13:02:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Κοιτα,οπως ειπα και πριν,οτι πληρωνεις παιρνεις... Confused
Εμενα αν θα με ρωτησεις,Milltek δεν θα εβαζα ποτε στο αμαξι μου,παρα το σχετικα χαμηλο κοστολογιο της.

Η Milltek ειναι μια εταιρια της φουτσας(κυριολεκτικα) που ηρθε στο προσκηνιο της αγγλικης βιομηχανιας την τελευταια 5ετια,ασχετα αν υπαρχει εδω και 20 σχεδον χρονια σαν εταιρια.
Ηταν για κλεισιμο και σωθηκε τελευταια στιγμη αρχιζοντας να παραγει συστηματα για 20VT τα οποια εκαναν θορυβο και οι εγχωριοι βλαχοι τα αγοραζαν μιας και λιγοι ηταν εκεινοι που εβγαζαν εξατμισεις για αυτα τα μοτερ που να αξιζουν πραγματικα τα λεφτα τους.
Απο την περιφημη τεχνογνωσια που διαφημιζουν,παπ***α εχουν απλα οταν ο αγγλαρας δεν μπορουσε να πληρωσει την Supersprint ή την Devil γιατι δεν εκανε αρκετο θορυβο και στην τοπικη pub θα τον θεωρουσαν φλωρο,τοτε αγοραζε Milltek.

Σχετικα με το 207 αμα δεις και φωτογραφιες απο Milltek,οι κολλησεις,οι ραφες και γενικοτερα η ποιοτητα της ειναι για τον φουτσο αναλογικα για τα χρηματα που δινεις,οποτε αν ηταν να δωσω τα πχ 750-800Ε που κοστιζει το cat back της μαζι με τα μεταφορικα,προτιμω να δωσω 900Ε και να παρω την Devil ή εναλλακτικα θα αναζητουσα μια ποιοτικη δουλεια σε κατι χειροποιητο.

Απλα η βλακεια του ελληνα ειναι η ξενομανια του.
Αντε,οι αγγλοι ειναι βλακες(στον μεσο ορο τους) αλλα απο τους ελληνες περιμενα κατι παραπανω(καλα,μην τρελλαινεσαι κιολας ομως! Laughing ).
Καντε υπομονη παντως και θα δειτε πως θα ακουγονται οι Milltek σε 2-3 χρονια.
Τενεκες σκετος θα ειναι... Laughing



αντε τωρα να πουλησεις τη miltek της υπογραφης σου.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2009, 13:24:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="Sidobre"]Λαζαρεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!

Πω-πω συγκινήσεις μέσα σε μία ημέρα!!!!
Καλά είσαι βρε; Ζεις;


τασο μια χαρα ειναι κ τον ψηνω να σκασει κ απο λεσχη Cool


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2009, 13:38:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alekoukos106 έγραψε:
αντε τωρα να πουλησεις τη miltek της υπογραφης σου.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Αντε καλα... Confused Αμα δεν το ελεγες Alex,ακομα εκει θα ηταν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Larry69 (Λάζαρος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 09 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 121
Τόπος: Αθήνα - Κορυδαλλός

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2009, 16:54:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχήν ευχαριστώ για την ανταπόκριση...

Πού να είμαι ρε Τάσο, τρέχω. Πάντως καλά είμαι Very happy
Τώρα για το αν θέλω Μιχάλη να έρθω είναι δεδομένο, όμως κάθε Πέμπτη παίζω Μπάλα οπότε ...

Sorry για τα λίγα off topic...

Γενικά , και στο site που είπε ο Τάσος και στα παρακλάδια του, δεν υπάρχει τρόπος για order, απλά βλέπεις τα προϊόντα. Από πού μπορούμε να παραγγείλουμε?
Μήπως γνωρίζουμε το link κάποιου dealer?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2009, 16:57:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλη τιμη βρηκα απ Γερμανια στον Reichard.
Χτυπα στο google reicard tuning και θα στο βγαλει. Wink
Εχει στοκ αν δεν κανω λαθος για αυτο και το χαμηλο κοστολογιο.
Απλα ξεκαθαρισε οτι θελεις και το δευτερο κομματι του χταποδιου και οχι μονον τα 4-1.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Larry69 (Λάζαρος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 09 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 121
Τόπος: Αθήνα - Κορυδαλλός

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2009, 17:17:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μόνο το 4-1 νομίζω ότι θέλω...
Αφού αν δεν κάνω λάθος η συνέχεια του είναι ουσιαστικά το κομάτι που καταργεί τον καταλύτη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2009, 23:12:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Larry69 έγραψε:
Μόνο το 4-1 νομίζω ότι θέλω...
Αφού αν δεν κάνω λάθος η συνέχεια του είναι ουσιαστικά το κομάτι που καταργεί τον καταλύτη.
Ρε παιδί μου θες φάπες
Που χάθηκες
Είπαμε το κομμάτι που κάνη σαν κατσαρόλα ,είναι το χταπόδι
Καλού κακού ρώτα και για το μεσαίο
Τελικά δεν μας είπες για το ύψος οκ


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Ιούν 2009, 13:54:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια εγω δε ψαχνω χταποδι αλα για εξατμιση απο καταλυτη και μετα της devil, παιζει τιποτα ελλαδα?γιατι με το n μου εχουν σπασει τα παπ***α στην εθνικη απο το θορυβο, ξερει κανεις τιμες?


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Ιούν 2009, 14:23:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπες στο site που εδωσα,δες κωδικους και τσεκαρε και τιμες.
Οι τιμες που αναφερουν ειναι τσιμπημενες βεβαια αλλα η Oreca συνεργαζεται με την Devil οποτε αμα θες ρωταμε.Ειναι και η εκπτωση του group buy στην μεση οποτε πολυ πιθανον να ειναι προσιτο το νουμερο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Ιούν 2009, 14:27:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποσο το κοβεις περιπου στελιο?επειδη δε κατεχω πολυ το θεμα απο εξω παραγγελιες κλπ


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Ιούν 2009, 14:33:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι φτηνα παντως... Sad
290Ε ζητανε για το καζανι και 150Ε για τον σωληνα συμφωνα με το site.
Εγω παντως θα προτεινα να παρεις μια βολτισια Oreca που δεν εχει πολυ θορυβο.
Σαν τιμη θα ειναι σαφως πιο προσιτη...
Δυστυχως δεν εχω καταλογο Best of Tuning και δεν τα εχει και στο site οποτε δεν μπορω να σου πω τιμη αν δεν ρωτησω. Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Ιούν 2009, 14:40:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για devil παιζει 1 καζανι και σωληνα μονο?η ορεκα ειναι με 2 καζανια? παντως 450 για επωνυμη δεν ειναι τραγικα αν φανταστεις οτι για καλο χειροπειητο το θες τα 300αρικο,αα και κατι αλλο δεν εχω και καρτα για παραγγελειες


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Ιούν 2009, 15:28:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατσε να ρωτησω και θα σου πω,300 να ειναι οι ωρες του εξατμισα που θελει τοσα για hand made... Evil

Οσο για το gb,ειναι για ολους,οχι μονον για τα μελη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1286s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on