PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

PSClub.gr και βουνο....
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kammenos (panagiotis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

PEUGEOT 2

Ένταξη: 24 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 447
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2010, 15:27:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικόλα τί ώρα θα στε περίπου χιονοδρομικό?
Αν είναι να κανονίσουμε να βρεθούμε σάββατο πρωί κάτω στην παράκαμψη της εθνικής οδού.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2010, 16:21:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιτα: ειναι περιπλοκο το θεμα..
Θα ειμαστε 3 αυτοκινητα...
Εμεις με το δικο μας λεμε να ξεκινησουμε κατα τις 6μιση. Το δευτερο αμαξι ειναι τοσο κ@#%νοι που και να φυγουμε απο τις 11 το προηγουμενο βραδυ θα πουν οκ
Οι 3οι μας το χαλανε λιγο που ελεγαν 7...
Υπολογισε κατα τις 8μιση οτι θα ειμαστε εκει...
το τηλ μου ειναι 6936614929
Θα σου πω και αυριο που θα ξερω σιγουρα την ωρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2010, 16:27:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μιλάτε για ΧΚΚ ή ΧΚΠ????

μήπως να το δω πιο σοβαρά το θέμα Rolling eyes



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xrisa-xs στις Πεμ 14 Ιαν 2010, 16:57:56, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kammenos (panagiotis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

PEUGEOT 2

Ένταξη: 24 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 447
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2010, 16:54:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xrisa-xs έγραψε:
μιλάτε για ΧΚΚ ή ΧΚΠ????

μήπως να το δω πιο σοβαρά το θέμα Rolling eyes


Για Καλάβρυτα λέμε Χρύσα! Wink

ΟΚ Νικόλα, θα το έχω υπόψιν μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2010, 17:05:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

YuGo007 έγραψε:
xrisa-xs έγραψε:
Sinanai έγραψε:
Εννοείται ότι πρέπει να έχετε αλυσίδες μαζί σας... Χτες πηγαίνοντας Καλαμπάκα παραλίγο να μείνω στο Δομοκό. Ενώ όντας στο "Ναύπακτος-Ιτέα" έβλεπα απέναντι τα βουνά (Χελμό, Ζήρεια κτλ) που θα πάτε, τίγκα στο χιόνι. Άρα να είστε προετοιμασμένοι...


χμμμ....ζητούνται επειγόντως 13 άρες ζάντες από 206 1.1 για να ζαντάρω τα χιονολάστιχα στο 206 Armed 2gunfire Hunter Tease
χωρίς πλάκα τώρα, όποιος έχει τις θέλω
αλλά για καλό και για κακό φορτώνω τις αλυσίδες από τώρα στο αμάξι


θα προσπαθήσω να σου πω την Κυριακή αν έχω στην αποθήκη τις παλιές μου ζάντες από το 206 1,1 που έχω Smile κουτί θα σου έρθουν Smile


τελικά εκείνες οι ζάντες θα ήταν πολύ χρήσιμες, ποιος κάθετε τώρα να βάζει αλυσίδες Evil



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2010, 17:09:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλαβρυτα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ χρυσα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2010, 17:30:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α ι
σ ι χ τ ι ρ
μ ε
τ η ν
α ρ γ ι α
τ ο υ
Σ α β β α τ ο υ
σ α ς

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2010, 18:31:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην αγχώνεσαι μανθουλη θα σου στείλουμε mms φωτογραφιες πανω στην πουδρα Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2010, 18:39:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ourt Που λεει κι 30εκατοστομετρος Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kammenos (panagiotis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

PEUGEOT 2

Ένταξη: 24 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 447
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Ιαν 2010, 23:43:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ τελικά θα ανέβω με έναν φίλο αύριο Καλάβρυτα.
Λογικά κατά τις 9.00 θα μαι πάνω.
Αύριο προβλέπεται χιονόπτωση με λίγα σύννεφα. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Ιαν 2010, 23:53:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καπου εκει θα ειμαστε και εμεις...
ωραιος καιρος αυριο...
Παρε τηλ πανο...
Ελπιζω μονο να ανοιξει η στυγα...
Γιατι αν δεν ανοιξει αυριο δεν θα ανοιξει την επομενη βδομαδα σιγουρα...
Θα πρεπει να περιμενουμε την επομενη μεγαλη χιονοπτωση...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kammenos (panagiotis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

PEUGEOT 2

Ένταξη: 24 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 447
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Ιαν 2010, 00:10:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στύγα δεν θα ανοίξει.
Για την άλλη βδομάδα λογικά.
Θα σε πάρω όταν θα χω φτάσει πάνω! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Ιαν 2010, 03:45:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τωρα παντως ριχνει καργα πανω. Φαινεται μεχρι και απο την webcam... αν κρινω απο τις πατημασιες που ειχε οι οποιες τωρα δεν φαινονται εχει ριξει 4-5 ποντους....
αν δεν ανοιξει σημερα δεν θα ανοιξει ουτε την αλλη βδομαδα... αφου λεει θα εχει σχετικα καλο καιρο...
την κυριακη ηλιο θα εχει...
εγω εχω πιστη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιαν 2010, 18:14:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ψυνεται κανείς την Κυριακή για καμμια χιονισμένη πλαγιά??? Question
"όπου"... δεν εχω προτιμηση... Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιαν 2010, 19:18:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν το αποκλειουμε.. Αν και θα γινεται ο γνωστος χαμος....
Στειλε μου ρε για την μασκα που σε ρωτησα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιαν 2010, 19:22:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α σορρυ δεν ειχα δει τα πμ μου...
Laughing Laughing

http://www.cebe.com

Κι επειδη το site τους ειναι υπο ανακαινιση θα σου φερω ενα καταλογο στην Λεσχη να του ριξεις ενα βλεφαρο


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιαν 2010, 20:53:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γυρισα προ ολιγου απο καλαβρυτα..
10 μήνες προσμονης περασαν στο παρελθόν! Multi color
το βουνό δεν ήταν και στα καλύτερα του καθώς η ποσοτητα του χιονιου δεν ήταν επαρκης και σε ορισμένα σημεία ξεπρόβαλαν πέτρες και χώματα...
παρόλα αυτά ευχαριστηθήκαμε όσο μας επέτρεψε την αρχή του 2010
στην επιστροφή το τιμημένο κουβαδάκι μου πέρασε από χιονοθύελλα (θέλω μπροστινά λάστιχα επειγόντως...) και αναμένεται να ρίξει πολύ χιόνι σήμερα βράδυ όποτε ΠΣΚ Καλάβρυτα θα είναι ιδανικά απ' ότι φαίνεται
εγώ θα ξαναπάω μέσα στην επόμενη εβδομάδα!


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Ιαν 2010, 13:31:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυριο?????


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Ιαν 2010, 15:29:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω ψηνομαι για Καλαβρυτα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kammenos (panagiotis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

PEUGEOT 2

Ένταξη: 24 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 447
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Ιαν 2010, 17:04:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ λογικά θα ξανανέβω Τρίτη που θα χει άπνοια! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 3 από 15

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1042s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on