PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Universal τελικό DEVIL
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
overgr (Σταύρος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 21 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 248
Τόπος: Παπάγου, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 16:18:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά σόρρυ για τη χαζή ερώτηση...

Ποιά είναι η πιο κατάλληλη για ένα CC 1,6?
Υποθέτω η 50225. Σωστα?

Με ενδιαφέρει πολύ!
Στείλτε μου καμιά τιμούλα για να παραγγείλω
thanks προκαταβολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 17:28:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχεις ΠΜ



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 19:20:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
shark_zak έγραψε:
Για το quiksilver (1400) πια νομιζεις οτι ειναι κατα την γνωμη σου η ιδανικοτερη για να την παρω.... Bluegrab

... βλέπε Vasso Wink


Οκ θελω και εγω μια απο την ιδια 50225 Arrow Idea Arrow Idea Arrow Idea



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 23:48:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπόν παιδάκια μου καλά, σιγά σιγά να τα πάρουμε ένα ένα...

Δεν υπάρχουν άλλες 50225 διαθέσιμες διότι όλοι πήρατε την ίδια(the club spirit....)(αν βέβαια όσοι δήλωσαν παραγγείλουν κιόλας Rolling eyes )
Θα παρακαλέσω΄για τελευταία φορά, όποιον ενδιαφέρεται να μου στείλει πμ για να του στείλω το τηλέφωνό μου να με πάρει γιατί εγώ έχω τον κατάλογο και τη λίστα με τα ονόματα.

Τα τελευταία που έμαθα είναι ότι οι τύποι με Φ68 εισαγωγή είναι για απόδοση στα ψηλα ενώ αυτά με Φ50,5 για απόδοση στα χαμηλά

Άνοιξα νέο τόπικ στις Πωλήσεις-Προσφορές για την ενημέρωση όλων

http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?p=36104


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 00:54:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω κλείσει κάποια και εγώ αλλά δεν ξέρω ποιά είναι!Ο Πάνος και ο Βαγγέλης ξέρουν!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 15:37:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά οι τιμές είναι όντως καταπληκτικές για Devil!! Twisted evil
Ύστερα απο τηλ. επικοινωνία με τον Πάνο(γεία σου ρε καρντάση! Smile )
έμαθα τιμή και έπαθα πλάκα!
Μόνο που υπάρχει(υπήρχε πλέον) ένα κομμάτι(λέω για την 50225)
Τα παιδιά που πρόλαβαν είναι πολύ τυχεροί! Wink Smile
Εύχομαι με το καλό να τις πάρετε,να τις βάλετε πάνω και να τις ευχαριστιέστε ακούγοντάς τες να μουγκρίζουν! Twisted evilTwisted evilTwisted evil
Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 20:27:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η 50208 κανει για το quiksilver σαν τελευταια λυση Confused αν δεν υπαρχει 50225 Question Question Question



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 20:36:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
η 50208 κανει για το quiksilver σαν τελευταια λυση Confused αν δεν υπαρχει 50225 Question Question Question


Αυτή με τα δύο μπουριά??? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Πάρε αγόρι μου μια 50186! Η διαφορά με την 50225 είναι μικρή!

ΥΓ Και εγώ για εμένα μια 50186 παράγγειλα



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 10:40:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά είμαι κι εγώ μέσα για ένα τελικό της DEVIL!

Νομίζω ότι αφού δεν υπάρχουν άλλα 50225, ένα 50186 θα ήταν καλό για το 14άρι μου έτσι; Πάνο σου έστειλα PM, περιμένω ενημέρωση για τιμές κλπ κλπ.




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 12:37:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να κανω μιαν ερωτηξην ανηθικη; Very happy
Ποιος ειναι αυτος που μας κανει την προσφορα;
Γιατι DEVIL στην Θεσ/νικη εκτος απο τον Χοχολη και τον Χαμπη δεν εχει κανενας αλλος...Ο μονοι οι οποιοι τα "δουλευαν" σαν εμποροι ηταν ο Max Drive και ο Ν.Βελεζης. Confused Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 12:52:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
shark_zak έγραψε:
η 50208 κανει για το quiksilver σαν τελευταια λυση Confused αν δεν υπαρχει 50225 Question Question Question


Αυτή με τα δύο μπουριά??? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Πάρε αγόρι μου μια 50186! Η διαφορά με την 50225 είναι μικρή!

ΥΓ Και εγώ για εμένα μια 50186 παράγγειλα


απλα αν ειναι να βαλω κατι τοσο μεγαλο μου αρεσει καλητερα η διπλη.... Confused Confused Confused



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 12:57:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
απλα αν ειναι να βαλω κατι τοσο μεγαλο μου αρεσει καλητερα η διπλη.... Confused Confused Confused


Θα έχεις πρόβλημα με το "κόψιμο" του προφυλακτήρα...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 13:07:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pughell έγραψε:
Να κανω μιαν ερωτηξην ανηθικη; Very happy
Ποιος ειναι αυτος που μας κανει την προσφορα;
Γιατι DEVIL στην Θεσ/νικη εκτος απο τον Χοχολη και τον Χαμπη δεν εχει κανενας αλλος...Ο μονοι οι οποιοι τα "δουλευαν" σαν εμποροι ηταν ο Max Drive και ο Ν.Βελεζης. Confused Question


O Χαμπής σταμάτησε πλέον να αντιπροσωπεύει τις Devil στην Ελλάδα Wink



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 15:27:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το εμαθα απλα μονο αυτος εχει αποθηκη με στοκ...Εσεις απο ποιον θα τις παρετε; Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 21:42:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
shark_zak έγραψε:
απλα αν ειναι να βαλω κατι τοσο μεγαλο μου αρεσει καλητερα η διπλη.... Confused Confused Confused


Θα έχεις πρόβλημα με το "κόψιμο" του προφυλακτήρα...


Silly αν ειναι μονο αυτο τοτε ενταξη...με το καζανακι μην εχω προβλημα.... Arrow Onfire Arrow Onfire Arrow



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάϊ 2003, 20:04:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά τις παραγγείλαμε τις DEVIL και περιμένουμε να τις πάρουμε στα χέρια μας (κανένα νεό Πάνο;). Όμως εγώ προσωπικά έχω μαύρα μεσάνυχτα σχετικά με αυτό που παρήγγειλα. Έχει κανείς καμιά προσωπική εμπειρία από τις συγκεκριμένες εξατμίσεις; Θα μας κάνεις κανένα καλό στο καημένο το 14άρι μας ή θα είναι μόνο φασαρία;

Αν έχει συζητηθεί κάπου αλλού τότε συγνώμη που το ξαναναφέρω αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάτι. Πάντως πιστεύω πως όπως και να έχει θα είναι καλύτερες από το μαμίσιο καζανάκι που έχουμε τώρα και είναι αηδιαστικά αθόρυβο Smile




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2003, 12:55:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι.
Ξέρει κανένας σας κάποιον καλό εξατμισά που να κάνει σωστή τοποθέτηση και να μην είναι πολύ ακριβός?
Επίσης ξέρει κάποιος να μου πει πόσο περίπου έχει μια τέτοια τοποθέτηση????
Confused Confused Confused Confused


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάϊ 2003, 20:11:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasso έγραψε:
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι.
Ξέρει κανένας σας κάποιον καλό εξατμισά που να κάνει σωστή τοποθέτηση και να μην είναι πολύ ακριβός?
Επίσης ξέρει κάποιος να μου πει πόσο περίπου έχει μια τέτοια τοποθέτηση????
Confused Confused Confused Confused

Προσωπικά <<γειτόνισσα>> μια Sebring που έχω ,(μέχρι να έρθει με το καλό η devil) μου την τοποθέτησε ο ζαπατινας (ελπίζω να μην θεωρηθεί σαν διαφήμιση) και δεν έχω κάποιο παράπονο(τιμή 15 ευρω πριν 3 μήνες)….Μιας όμως και θα θελήσεις να βάλεις την devil λέω να πάμε κάπου όλοι μαζί να μας κάνουν και καλύτερη τιμή! Wink Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 09:06:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Poisoner έγραψε:
Προσωπικά <<γειτόνισσα>> μια Sebring που έχω ,(μέχρι να έρθει με το καλό η devil) μου την τοποθέτησε ο ζαπατινας (ελπίζω να μην θεωρηθεί σαν διαφήμιση) και δεν έχω κάποιο παράπονο(τιμή 15 ευρω πριν 3 μήνες)….Μιας όμως και θα θελήσεις να βάλεις την devil λέω να πάμε κάπου όλοι μαζί να μας κάνουν και καλύτερη τιμή! Wink Very happy Very happy


Οκ ! Μίλησα χθες με τον pduke και μου είπε το ίδιο πραγμα thanks Smile

Να σου πώ εσένα είδα προχθές στη δαβάκη που κοιταχτήκαμε στα φανάρια της Θησέως? Έστριψες από Θησέως για να ανέβεις τη Δαβάκη και εγώ περίμενα στα φανάρια κατεβαίνοντας???? Wink Wink


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 15:59:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasso έγραψε:
Poisoner έγραψε:
Προσωπικά <<γειτόνισσα>> μια Sebring που έχω ,(μέχρι να έρθει με το καλό η devil) μου την τοποθέτησε ο ζαπατινας (ελπίζω να μην θεωρηθεί σαν διαφήμιση) και δεν έχω κάποιο παράπονο(τιμή 15 ευρω πριν 3 μήνες)….Μιας όμως και θα θελήσεις να βάλεις την devil λέω να πάμε κάπου όλοι μαζί να μας κάνουν και καλύτερη τιμή! Wink Very happy Very happy


Οκ ! Μίλησα χθες με τον pduke και μου είπε το ίδιο πραγμα thanks Smile

Να σου πώ εσένα είδα προχθές στη δαβάκη που κοιταχτήκαμε στα φανάρια της Θησέως? Έστριψες από Θησέως για να ανέβεις τη Δαβάκη και εγώ περίμενα στα φανάρια κατεβαίνοντας???? Wink Wink

ΝΑΙ,εγω ημουν!!! Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1748s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on