PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Universal τελικό DEVIL
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάϊ 2003, 00:51:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Εχουμε φάει όμως τόσο χρόνο στο topic με τις εξατμίσεις και ξαφνικά...!! Μήπως εμείς οι 1.4 θα έχουμε πρόβλημα???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάϊ 2003, 07:13:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pduke έγραψε:
Παιδιά να διευκρινήσω μερικά πράγματα,

Το νέο είναι φρέσκο( το μάθαμε μόλις χθες) και ο άνθρωπός μας θα αρχίσει την μαζική προώθηση των συγκεκριμένων σε 3 περίπου εβδομάδες οπότε έχουμε το αβαντάζ του χρόνου.

Η τιμή παραείναι καλή ανω ενημερώνω ότι αντιπρόσωπος στην Ελλάδα υπάρχει απλά δεν είναι ο ίδιος, οπότε πρόβλημα εγγύησης δεν τείθεται.

όποιοι θέλουν ας μου στείλουν π.μ. για να στους πω λεπτομέρειες.


Silly Αντε πες μας λεπτομερειες.....μην μας αφηνεις στα σκοταδια Confused



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάϊ 2003, 09:24:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν τελικα στα 14αρια ειναι ok η εξατμιση μεσααααα! εχω κ δικο μου εξατμισα να μας κανονισει καμια πολυ καλη τιμουλα!
βαγγ παν ενημερωστε μας!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάϊ 2003, 10:16:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια διευκρίνηση !!

Μιλάτε πάντα για τελικό καζανάκι έτσι? Confused Confused


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 00:51:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παραθέτω τους διαθέσιμους τύπους

1.από φ68 σε φ86
2.το ίδιο με το παραπάνω αλλά με φαρδύτερο καζάνι
3.από φ50.5 σε φ102
4. το ίδιο όπως και πριν
5.από φ50.5 σε δύο(2) φ102

υπάρχουν ακόμα από 1 κομμάτι για 5gt turbo και 2051.6 - 1.9

οβάλ δεν υπάρχει αλλά ούτε και DTM.
όλες είναι κυλινδρικές.

Tα κομμάτια είναι περίπου 18 (κλεισμένα για το κλαμπ)οπότε μάλλον δεν θα φτάσουν άρα όποιος θέλει ας βιαστεί.

Θα φροντίσω σήμερα να μάθω ποιες είναι οι καλύτερες για τα 1.4

Tιμές δεν μορώ να ανακοινώσω στο σαιτ, όποιος θέλει ας κάνει τον κόπο να επικοινωνήσει.Πάντως DEVIL σε τέτοιες τιμές δεν πρόκειτε να ξαναβρούμε παρά μόνο σε παρόμοια περίπτωση(πράγμα απίθανο για το προσεχές μέλλον).

Tο αστείο είναι ότι εγώ έσκασα τα διπλάσια όταν την πήρα...... Confused Shocked


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 09:23:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aυτές που αναφέρει ο Πάνος πιο πάνω είναι αυτές...



Aπό τις τιμές που έμαθα (thnks Πάνο) για devil είναι εκπληκτικές! Τι για Devil... γενικά για εξατμίσεις η τιμή είναι SUPER!!!

Παιδιά είναι κρίμα να την χάσουμε τέτοια ευκαιρία! Οποιος ενδιαφέρεται να επικοινωνήσει!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 10:15:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπορεί να μου στείλει κάποιος π.μ. με τις τιμές και να μου πει αν είναι πολύ θορυβώδεις Question Question Confused


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 10:27:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasso έγραψε:
μπορεί να μου στείλει κάποιος π.μ. με τις τιμές και να μου πει αν είναι πολύ θορυβώδεις Question Question Confused


Το "πολύ" που λες Βάσσω είναι υποκειμενικό.Θα είναι πιο θορυβώδεις από μία custom αλλά όχι τόσο ώστε να σε κουράζει...
Φυσικά θα έχει το μπασάκι του στις πολύ χαμηλές!


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 10:40:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Aυτές που αναφέρει ο Πάνος πιο πάνω είναι αυτές...



Aπό τις τιμές που έμαθα (thnks Πάνο) για devil είναι εκπληκτικές! Τι για Devil... γενικά για εξατμίσεις η τιμή είναι SUPER!!!

Παιδιά είναι κρίμα να την χάσουμε τέτοια ευκαιρία! Οποιος ενδιαφέρεται να επικοινωνήσει!


καλημερα Τασο μπορεις με pm η mail να μου πεις τιμες και ποια κανει για το quiksilver θα σου ειμαι υποχρεος... Α Exclamation και αν τελικα χρειαζοντε καμια μετατροπη για να τοποθετηθουν...



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 10:47:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Το "πολύ" που λες Βάσσω είναι υποκειμενικό.Θα είναι πιο θορυβώδεις από μία custom αλλά όχι τόσο ώστε να σε κουράζει...
Φυσικά θα έχει το μπασάκι του στις πολύ χαμηλές!


Thanks !! μου κάνει Smile

[quote=shark_zak"]καλημερα Τασο μπορεις με pm η mail να μου πεις τιμες και ποια κανει για το quiksilver θα σου ειμαι υποχρεος... Α και αν τελικα χρειαζοντε καμια μετατροπη για να τοποθετηθουν...[/quote]

και σε μένα !!! Please Wink


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 10:22:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποίοι ενδιαφέρονται και δεν το έχουν δηλώσει;

Αν υπάρχει κανένας που δεν κατάλαβε ή θέλει επιπλέον πληροφορίες ας το πεί.

Είναι , πιστεύω, πολύ καλή ευκαιρία και είναι κρίμα κάποιος να την χάσει.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 10:25:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω ήδη κάνει κράτηση για μία 50225 !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 10:30:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ήθελα να μάθω ποιά είναι η διαφορά της 50186 και της 50225 για να διαλέξω μια από τις 2


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 10:51:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H 50186 έχει μικρότερο καζανάκι με ίδια απόληξη. Αυτό σημαίνει ότι είναι πολύ πιο ελεύθερο σε σχέση με το 50225. Νομίζω ότι απευθύνεται σε μεγαλύτερους κυβισμούς ή μεγαλύτερες βελτιώσεις. Επίσης κάνει περισσότερο θόρυβο (αφού το καζανάκι είναι πιο μικρό)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 11:10:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
H 50186 έχει μικρότερο καζανάκι με ίδια απόληξη. Αυτό σημαίνει ότι είναι πολύ πιο ελεύθερο σε σχέση με το 50225. Νομίζω ότι απευθύνεται σε μεγαλύτερους κυβισμούς ή μεγαλύτερες βελτιώσεις. Επίσης κάνει περισσότερο θόρυβο (αφού το καζανάκι είναι πιο μικρό)


Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία , θα ήθελα τότε να παρεγγείλω την 50225. Πως θα γίνει αυτό ? Με π.μ. , τώρα που το είπα? και πότε περίπου θα τις έχουμε ?


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 11:28:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
H 50186 έχει μικρότερο καζανάκι με ίδια απόληξη. Αυτό σημαίνει ότι είναι πολύ πιο ελεύθερο σε σχέση με το 50225. Νομίζω ότι απευθύνεται σε μεγαλύτερους κυβισμούς ή μεγαλύτερες βελτιώσεις. Επίσης κάνει περισσότερο θόρυβο (αφού το καζανάκι είναι πιο μικρό)


και να συμπληρώσω ότι το 186 έχει στην ίδια ευθεία την εισαγωγή με την εξαγωγή οππότε έχουμε ακόμη μεγαλύτερη ελευθερία και περισσότερο θόρυβο


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 11:47:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasso έγραψε:
Sidobre έγραψε:
H 50186 έχει μικρότερο καζανάκι με ίδια απόληξη. Αυτό σημαίνει ότι είναι πολύ πιο ελεύθερο σε σχέση με το 50225. Νομίζω ότι απευθύνεται σε μεγαλύτερους κυβισμούς ή μεγαλύτερες βελτιώσεις. Επίσης κάνει περισσότερο θόρυβο (αφού το καζανάκι είναι πιο μικρό)


Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία , θα ήθελα τότε να παρεγγείλω την 50225. Πως θα γίνει αυτό ? Με π.μ. , τώρα που το είπα? και πότε περίπου θα τις έχουμε ?


Σε έγραψα κιόλας.
Για τα περεταίρω θα ενημερωθεί ο Τάσος και θα σου πει.


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 11:57:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ !!!!! Laughing Laughing Laughing


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 15:56:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για το quiksilver (1400) πια νομιζεις οτι ειναι κατα την γνωμη σου η ιδανικοτερη για να την παρω.... Bluegrab



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάϊ 2003, 16:05:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
Για το quiksilver (1400) πια νομιζεις οτι ειναι κατα την γνωμη σου η ιδανικοτερη για να την παρω.... Bluegrab

... βλέπε Vasso Wink



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,5119s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on