PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

307 - Ζάντες 17" από Mercedes σε 307? Γίνεται?

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
mixas000000 (Giwrgos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307

Ένταξη: 08 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 33
Τόπος: Xanthi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2009, 12:10:45    Θέμα δημοσίευσης: 307 - Ζάντες 17" από Mercedes σε 307? Γίνεται? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες γειά!!! Έχω ένα 307 04 και βρήκα κάτι ζαντολάστιχα από Merceda 17¨ αλλά είναι 5μπούλονα.... Μπορώ να κάνω μετατροπή το δικό μου να τις χώσω πάνω???? Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!! Rolling eyes


Ο έξυπνος παραδέχεται, ο πονηρός δικαιολογείται, ο ηλίθιος επιμένει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
307__:)(dimitris) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6 black

Ένταξη: 07 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 318
Τόπος: agrinio

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2009, 12:30:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι δεν γινεται, καλα θα βαλεις στο 307 ζαντες απο mercedes Shocked σορρυ κιολας αλλα ποσο στις δινουν τις ζαντες Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mixas000000 (Giwrgos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307

Ένταξη: 08 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 33
Τόπος: Xanthi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2009, 12:48:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δωρεάν...είναι του αφεντικού μου που άλλαξε...(πεινάει...ξέρετε!!!!).... ένα άλλο ερώτημα είναι....μπαίνουν 17"??? Razz


Ο έξυπνος παραδέχεται, ο πονηρός δικαιολογείται, ο ηλίθιος επιμένει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2009, 18:17:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το εργοστασιο δινει ελευθερια μεχρι και 18" το θεμα ομως ειναι αλλου...
Τι ειναι 1.4 η 1.6 το αυτοκινητο?Σε ρωταω γιατι οι 17" της merc ειναι 225-40-17 και το 225 με επιφυλαξη μην ειναι και πιο πολυ...

Αν θες να τις βαλεις μπανουν με ανταπτωρες...Αλλα οφσετ κλπ κλπ δεν ξερω να σου πω τι και πως....Γιατιι μπορει στο τελος να εισαι ο πρωτος με 307 look καρτ!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vaspap (VASILIS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 23

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2009, 21:48:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να τις βαλεις τις ζαντες θα πρεπει να σου φτιαξουν αποστατες το λιγοτερο 25mm με καρε 4χ108 (οπου να βιδονουν οι αποστατες στο μπουαγιε σου με τα μπουλονια σου) και καρε 5 χ 112 για να βιδωσουν οι ζαντες mercedes πανω στους αποστατες.
Το θεμα ειναι να μην σου βρισκουν μετα στο φτερο μιας και θα βγουν 25mm πιο εξω εξαρταται τι offset εχουν οι ζαντες.
Αν θελεις παρε με τηλεφωνο εχω βγαλει και αγγελια για αποστατες, ισως καταφερω να στους φτιαξω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 01:39:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το οποιο μην το κανεις γιατι θα ειναι επικινδυνο το αμαξι μετα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 01:41:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν στις δίνει δωρεάν, πάρτες, πούλα τες και αγόρασε σωστές για το 307.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jimsid (Dimitris)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEUGEOT 307/1.6/16V 2005

Ένταξη: 12 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 87
Τόπος: Piraeus+Kranidi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2009, 16:58:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Αν στις δίνει δωρεάν, πάρτες, πούλα τες και αγόρασε σωστές για το 307.



Η πιο σωστη κινηση. Μην ξοδεψεις χρονο και χρημα για ενα αδυνατο η αμφιβολο αποτελεσμα...


106 to 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1601s (PHP: 41% - SQL: 59%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on