PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Συντήρηση air-condition
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2011, 12:53:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mακαρι να ειναι ετσι παιδια γιατι εχουν αρχισει να βγαινουν ολα μαζι και τα εχω παιξει Mad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2011, 21:35:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ίσως να μην είναι κ τίποτα πέρσι αρχές καλοκαιριού το σάξο είχε ακριβώς το ίδιο θέμα ,το πήγα για να το δούνε κ τελικά είχε ξεκουμπωθεί η φύσα του κομπρέσορα,είχαν σπάσει τα κλιπσάκια τις κ δεν ασφάλιζε όταν την κούμπωνες κ σε κάποια λακκούβα ξεκουμπώθηκε .


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2011, 22:09:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
Παιζει να τελειωσε το φρεον?απο που το βλεπω αυτο?

Το freon δεν ειναι κατι αναλωσιμο για να τελειωσει..
εσυ μονος σου δεν μπορεις να το δεις
nikos 206cc έγραψε:
Φοβαμαι οτι πρεπει να εχει να κανει με τον κομπρεσσορα...οταν παταω το κουμπι να αλλαξει απο καλοριφερ σε αιρ κοντισιον δεν κανει το χαρακτηριστικο ηχο και δεν ανεβαινουν ουτε καν οι στροφες στο ρελαντι,κοινως, δεν δουλευει Crying or Very sad

Εαν εχει εστω και λιγη πιεση μεσα τυχερος εισαι!!! Το ποιο λογικο ειναι να εχει λιγο μεσα και δεν ξεκιναει για ασφαλεια απο τον πρεσοστατη χαμηλης
nikos 206cc έγραψε:
Φρεον αλλαξα περυσι,αλλα σιγουρα δεν παιζει να ειναι υγρα,γιατι δεν βγαζει καν αερα Confused
Ο κομπρεσσορας ειναι ακριβος?

Φρεον δεν αλλαζεις συμπληρωνεις Wink

Αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι οταν πατας το A/C σου αναβουν οι ενδειξεις στην οθονη και ξεκιναει ο ανεμιστηρας?


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2011, 22:22:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οταν το παταω να αλλαξει σε A/C ναι μεν δειχνει οτι πηγε σε αυτο το mode αλλα απλα λειτουργει το καλοριφερ και βγαζει αερα,επισης δεν ακουσα και τον ανεμιστηρα να ξεκιναει,δεν κανει τπτ Sad
Θα το παω αυριο ελπιζω να το δουνε και μακαρι να θελει απλα συμπληρωμα φρεον Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2011, 17:22:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα περασα απο Προφητη να το δουμε και τελικα δεν εχω φρεον...αυριο θα βαλουμε και θα δουμε μηπως υπαρχει διαρροη απο καπου ή ακομα και κομπρεσορας να εχει προβλημα γιατι δεν μου το απεκλεισε ουτε αυτο Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2011, 17:30:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν δεν έχεις φρέον ΔΕΝ ανοίγει το αρκουδισιόν... μπορείς να το τσεκάρεις απλά πιέζοντας λίγο τη βαλβίδα του φρέον να δείς αν έχει πίεση.

Να ελέγξετε το λαστιχάκι που έχει σε μια βίδα/τάπα κοντά στο κομπρέσορα γιατί συνήθως απο εκεί χάνει...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2011, 17:39:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nαι ακριβως αυτο καναμε να δουμε την πιεση και...γιοκ
Οκ θα το κοιταξουμε με το λαστιχακι...παιζει να τελειωσε το φρεον χωρις να εχει διαρροη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2011, 17:41:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπα δε "τελειώνει" μόνο αδειάζει..Αν έχει σοβαρή διαρροή θα το βγάλει το μηχάνημα την ώρα του κενού..αν όχι κομπλέ αλλιώς αν έχει καμια πολύ μικρή διαρροή δε το δείχνει... απλά κάποια στιγμή θα σταματήσει να βγάζει κρύο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2011, 18:04:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nίκο τον χειμώνα το άναβες ποτέ;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2011, 18:12:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oxι Ντινο καθολου.
Μετα που που βγηκε το προβλημα καθησα και διαβασα εδω και βλεπω τα παιδια λενε να το ανοιγουμε και 1 φορα το μηνα το χειμωνα...δεν το ηξερα Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cretan 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307cc

Ένταξη: 24 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Ιούν 2011, 09:29:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια καλημέρα. Εχω το εξής πρόβλημα, τώρα με τις ζέστες αμα βάλω μπρος το αυτοκίνητο δουλεύει το air condition στο φουλ και μετα απο λίγο κλείνει είτε είμαι εν κινήσει είτε στάσιμος. μετα απο καμια 30αρια δευτερόλεπτα ανοίγει, μετά απο άλλο τόσο ξανακλείνει και ούτο καθεξής. Μετα απο 15-20 λεπτά συνεχόμενου άνοιξε κλέισε, λειτουργεί κανονικά χωρίς διακοπές. το έχει πάθει άλλος αυτό; Τι μπορεί να φταίει;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Ιούν 2011, 17:56:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

cretan έγραψε:
παιδια καλημέρα. Εχω το εξής πρόβλημα, τώρα με τις ζέστες αμα βάλω μπρος το αυτοκίνητο δουλεύει το air condition στο φουλ και μετα απο λίγο κλείνει είτε είμαι εν κινήσει είτε στάσιμος. μετα απο καμια 30αρια δευτερόλεπτα ανοίγει, μετά απο άλλο τόσο ξανακλείνει και ούτο καθεξής. Μετα απο 15-20 λεπτά συνεχόμενου άνοιξε κλέισε, λειτουργεί κανονικά χωρίς διακοπές. το έχει πάθει άλλος αυτό; Τι μπορεί να φταίει;


καλησπερα μηπως λειτουργεις το clima που ειναι αυτοματο κι οχι το a/c ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cretan 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307cc

Ένταξη: 24 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούλ 2011, 11:26:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι το clima έχω οχι a/c, αλλα δεν νομιζω να παιίζει κάποιο ρόλο αυτό
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούλ 2011, 16:43:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρόλο που'χα βάλει φρέον (μου'χε αδειάσει εντελώς) πριν κανά δίμηνο, όταν το βάζω στην ένταση 2, δεν το νιώθω τόσο κρύο όπως πέρισυ ή πρόπερσυ. Σαν μπουκωμένο ελαφρώς. Υπάρχει περίπτωση να φταίει το φίλτρο του A/C; Παίζει να έχει ν'αλλαχτεί κανά 2 χρόνια. Πόσο πάει περίπου; Θα ξαναπάω βέβαια εκεί που έβαλα φρέον να μου το ξαναδεί (όταν πιάσουν αρκετές ζέστες όπως μου είπε).


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούλ 2011, 17:39:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

cretan έγραψε:
Ναι το clima έχω οχι a/c, αλλα δεν νομιζω να παιίζει κάποιο ρόλο αυτό


το κλιμα αναβει κ σβηνει αναλογα τι θερμοκρασια του ρυθμιζεις να εχει.. δηλαδη οταν την πιανει κλεινει οταν υπαρχει απωλεια ξανα ανοιγει.. μηχανικος δεν ειμαι ουτε ψυκτικος απλα εχω ετσι καταλαβει ας το επιβεβαιωσει/διαψευσει καποιος γνωστης.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cretan 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307cc

Ένταξη: 24 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούλ 2011, 20:23:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι οχι δεν είναι κάτι τέτοιο, δεν φτάνει καν την θερμοκρασία που του έχω ρυθμίσει, απλα σα να ζορίζεται και σβύνει..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickterc (Nikos)
Μέλος
Μέλος


206 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 137

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούλ 2011, 23:13:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TopGear έγραψε:
Παρόλο που'χα βάλει φρέον (μου'χε αδειάσει εντελώς) πριν κανά δίμηνο, όταν το βάζω στην ένταση 2, δεν το νιώθω τόσο κρύο όπως πέρισυ ή πρόπερσυ. Σαν μπουκωμένο ελαφρώς. Υπάρχει περίπτωση να φταίει το φίλτρο του A/C; Παίζει να έχει ν'αλλαχτεί κανά 2 χρόνια. Πόσο πάει περίπου; Θα ξαναπάω βέβαια εκεί που έβαλα φρέον να μου το ξαναδεί (όταν πιάσουν αρκετές ζέστες όπως μου είπε).
Το φιλτρο ειναι πισω απο το δεξι αμορτισερ φιλτρο γυρης λεγεται κ απο εκει ρουφαει ολον τον αερα το καλοριφερ η το a/c.Βαλε το χερι μεσα βγαλτο κ φυσα το.Η παρε καινουργιο το κοστος ειναι αστειο...


One mans fun is anothers hell...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούλ 2011, 23:29:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickterc έγραψε:
TopGear έγραψε:
Παρόλο που'χα βάλει φρέον (μου'χε αδειάσει εντελώς) πριν κανά δίμηνο, όταν το βάζω στην ένταση 2, δεν το νιώθω τόσο κρύο όπως πέρισυ ή πρόπερσυ. Σαν μπουκωμένο ελαφρώς. Υπάρχει περίπτωση να φταίει το φίλτρο του A/C; Παίζει να έχει ν'αλλαχτεί κανά 2 χρόνια. Πόσο πάει περίπου; Θα ξαναπάω βέβαια εκεί που έβαλα φρέον να μου το ξαναδεί (όταν πιάσουν αρκετές ζέστες όπως μου είπε).
Το φιλτρο ειναι πισω απο το δεξι αμορτισερ φιλτρο γυρης λεγεται κ απο εκει ρουφαει ολον τον αερα το καλοριφερ η το a/c.Βαλε το χερι μεσα βγαλτο κ φυσα το.Η παρε καινουργιο το κοστος ειναι αστειο...


Έγινε, ευχαριστώ. Θα το δοκιμάσω. Ήξερα που ήταν, απλά είχα δοκιμάσει να το τραβήξω και δε γνώριζα το κόστος, απλά υπέθεσα θα είναι πράγματι φτηνό. Βέβαια θα μου πεις, σχεδόν όλα τα φίλτρα για 206 έχουν πολύ χαμηλό κόστος. Laughing

Χα, βρήκα και οδηγό. Laughing Laughing

http://www.beachyuk.com/blog/peugeot-206/peugeot-206-changing-the-pollen-filter


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούλ 2011, 19:17:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέρασα σήμερα το νέο φίλτρο και σαν να είδα τον άνεμο της αλλαγής. Λέτε να ήταν αυτός που υποσχόταν ο ΓΑΠ πριν 2 χρόνια; Laughing Laughing

Το παλιό φίλτρο ούτε σε τρένο που καίει κάρβουνο να ήταν. Laughing Laughing


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιούλ 2011, 15:41:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να σας ρωτήσω. Είχα a/c στη σκάλα 3 και το αμάξι ακίνητο στο ρελαντί. Βγήκα έξω να δω κάτι και άκουσα ένα θόρυβο από μπροστά, όχι το κλασσικό βουητό που ακούγεται όταν δουλεύει το a/c, αλλά ήχο σαν κομπρεσσέρ (σε πιο χαμηλή κλίμακα βέβαια), κάτι δλδ σαν τρρρρρρρ συνεχόμενο, θυμίζε ήχο τρακτέρ. Μετά από λίγο έπαψε, λες και το έκανε αυτό από μόνο του, σαν "προστασία", πώς δλδ μπαίνει ο ανεμιστήρας σε υψηλές θερμοκρασίες;Τέτοια εντύπωση μου έδωσε.

Ύστερα από αρκετή ώρα ξανασταμάτησα για λίγο και όταν βγήκα δεν το έκανε, ύστερα από 5', το έκανε, με το a/c στη 2η σκάλα, αλλά έπαψε πάλι. Δεν το είχα παρατηρήσει να μου το κάνει παλιότερα ποτέ, γι'αυτό ξαφνιάστηκα. Συμπτωματικά, άλλαξα λάδια προχτές κι έβαλα Total 9000 Quartz 5-40, οπότε "αγρίεψε" λίγο ο κινητήρας λόγω και του ιξώδους;


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την TopGear στις Παρ 15 Ιούλ 2011, 01:15:11, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 5 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2652s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on