PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Συντήρηση air-condition
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
alekos (alexandros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 xs

Ένταξη: 15 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2003, 10:22:12    Θέμα δημοσίευσης: Συντήρηση air-condition Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια και ερχεται καλοκαιρι μηπως γνωριζει κανεις τη συντηρηση χρειαζεται
το air-condition ?

υπαρχουν φιλτρα που πρεπει να αλλαξουμε ?
να συμπληρωσουμε φρεον ? που μπορουμε να μετρησουμε ποσο φρεον
εχει το κλιματιστικο και αν ειναι σε καλη κατασταση?

μπορουμε με καπιους τροπους να αυξησουμε την αποδοση του χωρις προβληματα στο κινητηρα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2003, 12:50:26    Θέμα δημοσίευσης: Re: με το air-condition τι γινετε? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alekos έγραψε:
μια και ερχεται καλοκαιρι μηπως γνωριζει κανεις τη συντηρηση χρειαζεται
το air-condition ?

υπαρχουν φιλτρα που πρεπει να αλλαξουμε ?
να συμπληρωσουμε φρεον ? που μπορουμε να μετρησουμε ποσο φρεον
εχει το κλιματιστικο και αν ειναι σε καλη κατασταση?

μπορουμε με καπιους τροπους να αυξησουμε την αποδοση του χωρις προβληματα στο κινητηρα?
Απο οσο ξερω μια φορα το χρονο καλο ειναι να κανουμε απολυμανση στο air condition (καθαρισμα αεραγωγων και λοιπα) Το φρεον το εχω μετρησει στην αντιπρωσωπεια της περιοχης μου! Λογικα ολες το κανουν! Τωρα εαν μπορει να βγαζει περισοτερο ψυχρα δεν ξερω εαν γινεται Confused Σε μετρηση που εγινε στο δικο μου η θερμοκρασια του αερα που εβγαινε απο τους αεραγωγους ηταν 5 βαθμους!! Αλλα με την εσωτερικη ανακυκλωση του αερα και το αυτοκινητο μεσα σε σκια στο συνεργειο..




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Mimis (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1,4lt 16v 90hp

Ένταξη: 07 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 217
Τόπος: Ν.Ιωνία, Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Μάϊ 2003, 15:56:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό που ξέρω είναι οτι καλό είναι για την καλύτερη συντήρηση του, το air-condition πρέπει να δουλεύει το ελάχιστο 5 εως δέκα λεπτά, μια φορα το μήνα (ακόμα και κατα την διάρκεια του χειμώνα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ntinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Saxo Vts-206 QUIKSILVER

Ένταξη: 14 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 417

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάϊ 2003, 03:40:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον επειδη ειχα καιρο να κανω μηχανολογικη αναλυση εχουμε και λεμε... Very happy
τα air condition δεν χρησιμοποιουν πλεον το freon 12 αλλα μια 'νεα' (εδω και αρκετα χρονια) ψηκτικη ουσια την R 134α.
καλο ειναι να γινει ελεγχος στο κυκλωμα της αλλα τον κανουν και στα προγραμματισμενα σερβις (ελπιζω).
την αποδοση μπορουμε να την αυξησουμε (μεσω βαλβιδας) αλλα μπορει να κανουμε ζημια στον κομπρεσορα και θεωρητικα να επιβαρυνουμε και την λειτουργια του κινητηρα.απο την αλλη δεν ξερω αν μπορει λογο χρησης να αλλαζουν οι ρυθμισεις με τον καιρο με αποτελεσμα να υπαρχει μειωμενη αποδοση.μειωμενη αποδοση μπορει επισης να προελθει και απο χαλασμενο εξατμηστη (ψυγειο αιρ κοντισιον)
τελος πολυ σωστα πρεπει το αιρ κοντισιον να δουλευει συχνα ωστε και η φτερωτη του κομπρεσορα να μενει σε καλη κατασταση και να δουλευει το κυκλωμα.να υπενθιμισω πως για τον χειμωνα και για γρηγορο ξεθολωμα στα τζαμια μπορειτε να αναβετε το αιρκοντισιον μαζι με το καλοριφερ.ετσι περναει αερας μεσω αφυγρανσης στην καμπινα.
ΚΑΙ το αιρκοντισιον δεν το αναβουμε με πολλα χιλιομετρα στον δρομο (υψηλες στροφες κινητηρα)-(προσπαθουμε) δεν το αναλυω,βαριεμαι Twisted evil
το σβηνουμε επισης με χαμηλες στροφες στον κινητηρα.το καλυτερο?στο ρελαντι.για να εχουμε και του χρονου Very happy Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάϊ 2003, 13:25:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λίγο άσχετο με την κουβέντα, αλλά αν θέλει κάποιος κομπλέ σύστημα air-condition από 106, μπορούμε να το συζητήσουμε Smile
Το αγωνιστικό θέλει δίαιτα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάϊ 2003, 17:51:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
λίγο άσχετο με την κουβέντα, αλλά αν θέλει κάποιος κομπλέ σύστημα air-condition από 106, μπορούμε να το συζητήσουμε Smile
Το αγωνιστικό θέλει δίαιτα!



θα βγαλεις το A/c ;; καλοκαιριατικα ;; θα λιωσειςςςςς!!!!



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mimis (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1,4lt 16v 90hp

Ένταξη: 07 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 217
Τόπος: Ν.Ιωνία, Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάϊ 2003, 19:08:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ντίνο, εννοείς να ανάβουμε το air-condition το χειμώνα με την θερμοκρασία στο κόκκινο?(ζεστό).....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 07:48:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mimis έγραψε:
Ντίνο, εννοείς να ανάβουμε το air-condition το χειμώνα με την θερμοκρασία στο κόκκινο?(ζεστό).....

Ναι, αυτό εννοεί ο Ντίνος....

Τα τζάμια ξεθαμπώνουν πολύ πιο γρήγορα.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Mimis (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1,4lt 16v 90hp

Ένταξη: 07 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 217
Τόπος: Ν.Ιωνία, Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2003, 12:45:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ady έγραψε:

Ναι, αυτό εννοεί ο Ντίνος....

Τα τζάμια ξεθαμπώνουν πολύ πιο γρήγορα.....

ΟΚ ευχαριστώ, δεν το ήξερα, θα το δοκιμάσω τον επόμενο χειμώνα Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vasosh (Vasos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.9 Van diesel

Ένταξη: 29 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: nicosia

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 00:31:41    Θέμα δημοσίευσης: A/c Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

re kopelia otan xrisimopiate to a/c to car sas xani apo tin dinami tou?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 07:02:48    Θέμα δημοσίευσης: Re: A/c Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasosh έγραψε:
re kopelia otan xrisimopiate to a/c to car sas xani apo tin dinami tou?



φυσικα και χανει , ειδικα το 1400αρι 8v.!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 07:45:44    Θέμα δημοσίευσης: Re: A/c Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasosh έγραψε:
re kopelia otan xrisimopiate to a/c to car sas xani apo tin dinami tou?

Δυστυχώς ναι....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vasosh (Vasos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.9 Van diesel

Ένταξη: 29 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: nicosia

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 11:18:21    Θέμα δημοσίευσης: a/c Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Egw exw 1.9disel ke pragmatika den vlepw kamia diafora meni i idia sinami
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 16:54:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
re kopelia otan xrisimopiate to a/c to car sas xani apo tin dinami tou?
dimip έγραψε:
φυσικα και χανει , ειδικα το 1400αρι 8v.!!

ady έγραψε:
Δυστυχώς ναι....


Πού να δείς το 1.1!!!
LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
Τρεχάτε ποδαράκια μου να μη σας πιάσει ο κ*λ*ς μου!
Και άμα τύχει και καμιά ανηφόρα...!!!
Κλάφτα Χαράλαμπε! Εκεί να δείς γέλιο!!!
LaughingLaughingLaughingLaughingLaughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Μάϊ 2003, 21:54:56    Θέμα δημοσίευσης: Re: A/c Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasosh έγραψε:
re kopelia otan xrisimopiate to a/c to car sas xani apo tin dinami tou?


mou klevei toulaxiston 15hp :P


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ntinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Saxo Vts-206 QUIKSILVER

Ένταξη: 14 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 417

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 02:49:54    Θέμα δημοσίευσης: Re: A/c Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasosh έγραψε:
re kopelia otan xrisimopiate to a/c to car sas xani apo tin dinami tou?


σε ολα ταυτοκινητα αυτο συμβαινει.απλα σε αλλα ειναι λιγοτερο αισθητο και σε αλλα περισσοτερο. αυτο συμβαινει γιατι η μηχανη του αυτοκινητου οταν αναβουμε το αιρ κοντισιον ειναι υποχρεωμενη να επιβαρυνεται με το να κινει τον αξονα του κομπρεσσορα του αιρ κοντισιον ωστε να δουλεψει το κυκλωμα.αυτο γινεται μεσω ιμαντα (η μεταδοση της ροπης στρεψης) και παρεμβαλεται στον ιμαντα του δυναμο.εξου και οι απωλειες στην ισχυ.ενα πολυ ροπατο μοτερ (σενα συγκεκριμενο αμαξι μιλαμε παντα) λογικο ειναι να τα καταφερνει ποιο ευκολα (μεγαλυτερη ροπη στρεψης) και να μην δινει την αισθηση οτι ειναι πεσμενο λογο αιρ κοντισιον.γιαυτο και το diesel σου δεν παιρνει χαμπαρι Very happy ενω το 1,1 με ροπη μολις 9,5 kgm τα βρισκει σκουρα.παντως το δικο μου τουλαχιστον οταν αναβει κοβει αισθητα αλλα δεν το ψοφαει κιολας.επισης εχει πολυ καλη αποδοση.σενα corrolla που μπηκα τελευταιας γενειας ειχε την μιση αποδοση κατα τον ιουλιο.βεβαια μπορει να υπηρχε προβλημα αλλα γενικα σε 206 εχω ακουσει καλα λογια για το αιρ κοντισιον του.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
alekos (alexandros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 xs

Ένταξη: 15 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάϊ 2003, 14:12:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε μικρα κυβικα 800-900cc εχω ακουσει οτι εχουν ηλεκτρικο air-condition
ξερει κανεις αν ειναι καλυτερο η χειροτερο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Μάϊ 2003, 21:22:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alekos έγραψε:
ηλεκτρικο air-condition

Shocked Shocked Shocked
Τί είναι αυτό πάλι; Confused
Ηλεκτρικό;; Πρώτη φορά το ακούω και φυσικά με εκπλήσσει...
Δηλαδή air-condition με αντίσταση; Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Φφφφσσσσσσσσττττττττττ μποινγκ!!!!
Φίλε Αλέκο μπορείς να μας πείς συγκεκριμένα για ποιά αμάξια μιλάς;
Μπορεί όντως να σου έχουν πεί σωστά αλλά δέν νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο... Σε λίγο θα μας πούν πως είναι και επαναφορτιζόμενα... LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
alekos (alexandros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 xs

Ένταξη: 15 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Μάϊ 2003, 10:58:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μιλω για αυτοκινητα μικρου κυβισμου 900κκ και μικροτερου
οπως το FIAT CINQUECENTO οπου του εχουν βαλει ηλεκτρικο air-condition
γιατι το μοτερ του βγαζει λιγα αλογα με αποτελεσμα οταν
το αναψεις να σερνεται.

συνηθως το air-condition σου τρωι 3-4 αλογα ,με το ηλεκτρικο
εχεις μικροτερες απωλειες ισχυος.

ηλεκτρικο λεγεται μαλλον(δεν ειμαι σιγουρος) επειδη περνει κινηση
απο ενα ηλεκτρικο μοτερ και οχι απευθειας απο την μηχανη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Μάϊ 2003, 17:57:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το cinquecento και seicento βγάζουν 55 άλογα... Σωστά μέχρι εδώ;
Το 1.1lt 206(π.χ το δικό μου) βγάζει 60 άλογα...
Άν τρώει όπως λές 3-4 άλογα η διαφορά είναι πολύ μικρή(στα άλογα)... αλλά και πάλι και το δικό μου σέρνεται... χώρια που είναι και πιό βαρύ...
Γιατί να μην κάνει και η Peugeot μία τέτοια πατέντα και να βάλει και αυτή με τη σειρά της ηλεκτρικό air-condition; Rolling eyes
Τώρα για το ηλεκτρικό μοτεράκι δέν ξέρω τίποτα.
Και απο ότι βλέπω για να μή λέει κανείς μάλλον θα επικρατούν μαύρα μεσάνυχτα γι' αυτό το θέμα... Rolling eyes
Πιθανόν(δέν βάζω το χέρι μου στη φωτιά) να είναι χειρότερο γιατί είναι ηλεκτρικό και όταν θα πρέπει να δουλεύει θα καταπονεί την μπαταρία για να μπορεί να λειτουργήσει...
Κανένας άλλος καμία γνώμη; Rolling eyes


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 1 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2785s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on